>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3. kolejka Ekstraklasy [4.08.2023 - 7.08.2023]

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Radomiak Radom - Cracovia Kraków
powyżej 26,5 fauli @ 1,8 21 (8-13)
Etoto

Radomiak w końcu po paru latach wyczekiwania zagra na swoim nowym stadionie, którego oficjalne otwarcie nastąpiło przed tygodniem turniejem dziecięcym,
Dotychczasowe 2 spotkania Radomiak rozegrał na wyjeździe pokonując 2-0 Górnika by następnie w takim samym stosunku przegrać z Lechem
Cracovia ma za sobą 1 spotkanie zremisowane ze Stalą w Mielcu, mecz z 2 kolejki z Legią został przełożony, także to ich drugi wyjazd z rzędu. Ze Stalą Cracovia prowadziła już 2-0 ale ostatecznie dała sobie wbić 2 bramki i podzieliła się punktami.
Piłkarze Radomiaka w tych 2 spotkaniach popełnili 17 i 12 fauli, natomiast Cracovii zaledwie 10. Nie wygląda to najlepiej ale jak spojrzymy na statystyki spotkań pomiędzy tymi drużynami w Radomiu to już jest zdecydowanie lepiej. Są to co prawda tylko 2 spotkania z 2022r ale zawsze to coś: 37 (19-18) i 33 (11-22).
Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu, raczej to będzie taki mecz walki gdzie twardej i agresywnej gry nie zabraknie. Do tego mamy 1 mecz Radomiaka na nowym stadionie, także będzie z ich strony dążenie do zwycięstwa za wszelką cenę, moim zdaniem fauli nie zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Ekstraklasa
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin vs Lech Poznań
Typ: BTTS + powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.30⛔
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Można mieć wrażenie, że Zagłębie nie gra jeszcze na 100%. Są tutaj spore rezerwy i przede wszystkim należy lepiej spisywać się w początkowych 45 minutach. W rywalizacjach z Ruchem Chorzów oraz Śląskiem Wrocław podopieczni Waldemara Fornalika schodzili po pierwszej połowie do szatni z jednobramkową stratą, aby po przerwie strzelić dwa gole i tym samym sięgnąć po dwa zwycięstwa. To tylko pokazuje, że trener ma spory wpływ na swoją drużynę i jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Fakty są takie, że komplet oczek widnieje po stronie Zagłębia i nic dziwnego, że na dzisiejszy mecz został wyprzedany komplet biletów. Po raz pierwszy w historii taka sytuacja się zdarzyła i rozwój Ekstraklasy jest widoczny nie tylko na murawie, ale również na trybunach. Gospodarze nie mogą pozwolić sobie w tę niedzielę na słabszy początek, bo jakościowy rywal to z pewnością wykorzysta. Co pokaże nam wicelider?

Lech pojechał na Litwę przypieczętować awans i tak się właśnie wydarzyło. Żalgiris nie miał żadnych szans w dwumeczu i kolejnym przeciwnikiem będzie znany polskim klubom Spartak Trnava. Zanim dojdzie do tego spotkania, to warto skupić się na lidze i w tę niedzielę ekipę z Poznania czeka wymagające zadanie. Zagłębie zdecydowanie jest na fali i Kolejorz często miał problemy w przeszłości, aby w Lubinie sięgnąć po zwycięstwo. John van den Brom z pewnością będzie rotował swoim składem i jak to robić pokazał przecież w poprzedniej kampanii, gdzie Lech walczył na dwóch frontach w Polsce i w Europie. Od pierwszych minut należy spodziewać się 5 graczy, którzy nie wybiegli na boisko w Kownie jak Elias Andersson, Filip Bednarek, Mikael Ishak, Radosław Murawski, czy też Kristoffer Velde. Czy nieco odświeżona kadra pozwoli pokonać Zagłębie?

Oba kluby spisały się do tej pory bezbłędnie w meczach Ekstraklasy i zarówno Zagłębie, jak i Lech sięgnęły po dwa komplety punktów. Naturalnie można przyczepić się nieco do defensyw, niemniej jednak liczy się końcowy wynik. Zdecydowałem się na BTTSa i over 2.5 trafień. Gospodarze w swoich dwóch spotkaniach za każdym razem zaliczyli gole z obu stron, gościom udało się zachować jedno czyste konto w rywalizacji z Radomiakiem, ale przeciwnik miał swoje szanse, aby pokonać Filipa Bednarka. Ciekawą statystyką są mecze bezpośrednie i tam nasz typ był pokryty w 5/6 ostatnich przypadkach. Liczę na powtórkę i ofensywę starcie.
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna/Ekstraklasa
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin vs Lech Poznań
Typ: Lech powyżej 2.5 gola
Kurs: 4.0
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Co prawda Lech w czwartek zagra kolejne spotkanie w europejskich pucharach, ale chyba nie mogą narzekać na ciężki grafik a rywal spokojnie do przejścia.W poprzedniej rundzie z samego przebiegu Lech gładko sobie poradził na Litwie, w rewanżu po przerwie było po meczu.Lech wydaje się mieć dobrą formę, po dwóch kolejkach ma komplet punktów z drużynami które potrafią postawić wysokie warunki.Zagłębie również z sześcioma punktami, wygrali ze Śląskiem i Ruchem ale prawdziwy sprawdzian czeka ich dzisiaj.Zagłębie z reguły jest drużyną nieobliczalną, mogą ugryźć każdego rywala, ale także z każdym przegrywać choć mają w sezonie swoje momenty dziś rywal rozjaśni na ile ich stać.Kolejorz wiadomo ma aspiracje na tytuł, kadrowo solidnie na nasze warunki i nie ma powodu jak Raków odpuszczać kolejki.Zagłębie to też nie jest drużyna która totalnie się zamknie, ofensywnie powinno być po obu stronach i myślę że jednak bardziej skuteczni będą tu goście.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Legia - Ruch
Typ 1 @ 1.46 // STS
Typ over 2.5 @ 1.64 // STS

Na papierze faworyt jest jeden - Legia. Wojskowi pomimo wygrywają nie przekonują mnie swoją grą. Na pewno jest to drużyna mocniejsza niż w poprzednim sezonie. Choć można mieć do nich cały czas kilka zastrzeżeń. Brak pełnej koncentracji przez cały mecz. Dodatkowo w defensywie pojawia się sporo braków. Zdarzają im się proste błędy. Co zresztą jest widoczne dosyć regularnie. Też istotnym faktem jest to, że Legia cały czas mierzy się w eliminacjach do europejskich pucharach. I można powiedzieć, że właśnie na tych potyczkach koncertują się w szczególności.

Ruch rozpoczął sezon od porażki z Zagłębiem 2-1, zaś przed tygodniem pokonali ŁKS 2-0. Niebiescy dobrze wiedzą, że nie są faworytem. Dla nich jeden punkt w dzisiejszym starciu będzie sporym sukcesem. Chociaż patrząc na ostatni mecz Ruchu mają ciekawych piłkarzy z przodu: Szczepan, Michalski, czy też Swędrowski. Mają za sobą udany występ i będą chcieli dzisiaj na pewno zaprezentować się jak najlepiej. Dobrze wiadomo, że każda z niżej notowanych ekip przy Łazienkowskiej potrafi sprawić problemy Legii. I wcale się nie zdziwię, jakby dzisiaj było podobnie.

Reasumując, wcale się nie zdziwię, jakby Legia wygrała ten mecz. Nie mniej jednak spodziewam się spotkania, w którym to bramek nie powinno zabraknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1149
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Legia Warszawa ha -1,5 @2.30 Fuksiarz


Nie do końca rozumiem, skąd dziś taki optymizmskierowany ku gościom. Ja osobiście czekałem na skład Legii i gdy go zobaczyłem tylko utwierdziłem się przy myśli, że gospodarze dziś pewnie wygrają, a dla lepszego kursu próbuję nawet handi w kierunku warszawiaków. Podobają mi się dziś rotacje, jakich dokonał Kosta Runjaic. Przemeblował sporo, jednak co dla mnie jest kluczem zmienił po trochu w każdej formacji, tak aby nie ucierpiała żadna strefa boiska. I tak w obronie za Augustyniaka wskakuje Pankov, tu akurat to żadne osłabienie. Na lewej stronie Kuna zastąpi Celhaha, a w środku za Slisza zobaczymy Baku i tu na pewno może być trochę słabiej. Z ofensywnej trójki zostaje Pekhart, który nie dograł do końca w czwartek,. Wokół niego grę napędzać będzie dwójka Rosołek - Gual, zamiast Muci - Josue. Tu również o ile Gual to porównywalny poziom, tak Rosołek na pewno nie utrzyma poziomu Ernesta czy Josue. Mamy więc 2-3 pozycje lekko osłabione, tyle tylko że to nadal nie poziom Ruchu, który patrząc na ich grę póki co szału nie robi i nie zmienia tego wygrana z ŁKS-em. Kolejny aspekt przemawiający za tym typem to fakt, że przecież dla tych zmienników to jedna z szans, aby wskoczyć do podstawowej jedenastki w ważnych meczach, poza tym Legia gra u siebie, a każdy zdaje sobie sprawę, jak duża jest presja przy Łazienkowskiej. Kolejna rzecz. Zawsze w razie jakiegoś remisu do przerwy w obwodzie są tacy gracze jak Josue, Muci, Slisz, Kun, czy Kapustka. No nie ma opcji, ja tu nie widzę szans gości, może jakiegoś gola ukłują, dlatego tylko nie stawiam, że Legia wygra do zera. W tym przypadku handi wydaje się być bezpieczniejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1615
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Niepołomice - Mielec
Typ: 1X
@1.40 Fuksiarz

Niepołomice to jak dotąd jedyny zespół w Ekstraklasie, który nie zdobył jeszcze punktu. Ba, nie zdobył jeszcze nigdy ani jednego punktu w Ekstraklasie. Sądzę, że ten stan rzeczy odmieni się już dzisiaj i że to właśnie dziś, 7 sierpnia (czy siódemka okaże się szczęśliwa?) niepołomiczanie zdobędą historyczny punkt w najwyższe klasie rozgrywek. Okazja jest bardzo dobra. Dwa poprzednie spotkania rozegrali na wyjeździe. Dziś nie zaprezentują się przed własną publicznością, gdyż ich obiekt nie spełnia jeszcze wymogów Ekstraklasy. Ale Stal gra wyjazdowo. Niepołomiczanie czekali na awans sto lat. Z całą pewnością w klubie panuje pewna nić podekscytowania, a to może sprzyjać dobrej grze, choć pewnie i również tremie. Stawiam na to pierwsze. Piłkarze z Mielca zremisowali z Piastem i Cracovią, co można uznać za dobry wynik. Grali jednak u siebie. Jak poradzą sobie z beniaminkiem na wyjeździe? Przekonamy się już o 19:00.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +937
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
Stal wygra @3.00 Fuksiarz


Przyznam, że spodziewałem się innych kursów i lekkie faworyzowanie tu Puszczy jest conajmniej nadużyciem. Jak już to wystawiłbym je na odwrót, a i tak skusiłbym się na granie zwycięstwa Stali. Goście nieźle wystartowali, dwa remisy z solidnymi drużynami co pokazały inne mecze napawają optymizmem i według mnie dziś są faworytem w starciu z beniaminkiem z Niepołomic. Co do Puszczy, póki co wesoły futbol, dużo goli strzelonych, jeszcze więcej straconych. Lubię takie romantyczne historie, ale patrząc prawdzie w oczy takie historie zazwyczaj kończą się tragicznie i naprawdę ciężko wierzyć, że niepołomiczanie utrzymają Eklasę w tym sezonie. Czekałem na składy drużyn i bardzo podobają mi się roszady w ofensywie trenera Kamila Kieresia. Trójkę w ataku obok Domańskiego stanowić będą Hinokio i Meriluoto, a nie Wolkowicz z Skhurinem, jak to miało miejsce w starciu z Piastem. Japończyk i Fin są według mnie znacznie bardziej kreatywniejsi niż wspomniana dwójka, a biorąc pod uwagę fakt, że Stal może dziś częściej przebywać na połowie oraz w polu karnym rywali niż zazwyczaj im się to zdarza potrzeba będzie więcej kombinacyjnych akcji z większą ilością podań. Dlatego też dzisiejszy tercet ofensywny według mnie jest skonstruowany optymalnie, zwłaszcza liczę tu na Hinokio.
Nie liczyłbym dziś na tak wiele goli, jak miało to miejsce w pierwszych dwóch ekstraklaowych meczach Puszczy. Gospodarze koniecznie będą chcieli tu zapunktować, typuję nawet, że 0-0 wzięliby w ciemno, choć nikt tego głośno pewnie nie powie. Stawiam jednak, że nawet remisu dziś nie ugrają, a dla kibiców zgromadzonych w Krakowie może to być frustrujący wieczór i pierwszy pstryczek w nos, że jednak na fali optymizmu awansu ciężko będzie się utrzymać, choć będę trzymał kciuki, aby Puszcza jak najszybciej zapunktowała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom