>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3. kolejka Eredivisie / 5. Jupiler Pro League (22.08-24.08.2014)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy od Unibet:



Wielki hit w holenderskiej Eredivise. Ajax podejmie na Amsterdam Arenie drużynę PSV Eindhoven. Zapowiada się ciekawe widowisko już na początku rozgrywek. W Belgii natomiast najciekawiej będzie w starciu Standardu Liege z Westerlo. Beniaminek miesza i może sprawić niespodziankę w Liege.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Standard-Westerlo x2 2.28 Unibet✅ jaja jak berety:grin:
1.W tej kolejce stawiam na beniaminkow,bedzie to dopiero piata kolejka , poczatek rozgrywek , to najlepszy czas aby na nich stawiac. 2.Spodzeiwam sie kolejnej rotacji w skladzie Standardu.Czeka ich bardzo wazny mecz w eLM i kilku kluczowych zawodnikow na pewno nie zagra.3.Westerlo prowadzi doswiadczony trener z 20-letnim doswiadczeniem Dennis van Wijk.Mysle ze kluczowym zawodnikiem powinien byc Evander Sno ,choc zagral on tylko w dwoch meczach ,wczesniej gral w takich klubach jak Celtic czy tez Ajax,nie wiem czy w sobote zagra bo ostatnio zlapal kontuzje.W dobrej formie jest takze napastnik Mohamed Aoulad,niechciany kiedys w Anderlechcie.Druzyna Westerlo jeszcze nigdy nie wygrala w Liege ale to jest tylko historia.
Zulte Waregem-Mouscron x2 1.84 Unibet✅
Po odejsciu Thorgana Hazarda mozna by powiedziec ze druzyna Zulte stracila swojego szefa orkiestry.Marnie sie prezentuja na poczatku rozgrywek.Mouscron po wygranej 5-2 z wicemistrzami Belgii bedzie mocno podbudowane.Prawie polowa skladu to Francuzi ,wiekszosc z nich to zawodnicy Lille.
AKO 4.20✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Pojawią się dziś również inne bety z mojej strony, ale chcę zacząć od długoterminowego. Wiem, że mało osób gra takie rzeczy, ale może akurat ktoś skorzysta a jest naprawdę bardzo fajny kurs. Chodzi o zakład:

Kto najlepszy w północnej części Holandi?

- Groningen @ 1.75
- Heerenveen @ 2.40
- Cambuur Leeuwarden @ 6.50
Ostatniej drużyny nie biorę pod uwagę, więc weźmy pod lupę pierwsze dwie ekipy.
Heerenveen:
Opuścił klub trener Marco van Basten, który grał bardzo ofensywny futbol. Heerenveen w poprzednim sezonie strzelało dużo bramek, sporo też traciło. Co ważniejsze, Fryzów opuścił też najlepszy strzelec Finnbogasson. Kolejny cios dla Heerenveen to odejście w tym tygodniu rewelacyjnie zapowiadającego się Ziyech&#39;a do Twente. Jest to pomocnik ze znakomitym przeglądem pola, który jednym podaniem potrafi kolegom otworzyć drogę do bramki. Sumując wszystko; Heerenveen nie będzie w tym sezonie tak mocne jak w poprzednim, a różnica w poprzednim sezonie to tylko 6 punktów z Groningen na korzyść Heerenveen.
Groningen:
Drużyna zaczęła sezon bardzo dobrze. Dwa zwycięstwa; 3-2 nawyjeździe z Go Ahead i wygrana u siebie 3-1 z Heraclesem. Co mi się podoba w obecnym Groningen to świeżość. Jest to fajna drużyna, która ma kim postraszyć, ponieważ w składzie znajdują się tacy zawodnicy jak: Chery, Hoesen, Antonia czy De Leeuw. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że dziś podpisał z drużyną kontakt największy talent Jupiler Leage - Mimoun Mahi ze Sparty Rotterdam - co oznacza, że siła ofensywna Groningen będzie jeszcze mocniejsza. Trener Erwin van der Looi to naprawdę dobry taktyk, który potrafi poukładać swoją drużynę, dlatego spodziewam się wiele po Groningen w tym sezonie.
Obecnie Groningen ma 5 punktów przewagi na Heerenveen i osobiście twierdzę, że ta przewaga na koniec sezonu będzie jeszcze większa.
Groningen @ 1.75 - u mnie poszło dość grubo.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - PSV
Osobiście wybieram się na to spotkanie, więc liczę na spore widowisko. Zacznijmy może od tego, że PSV nie zdołało wygrać w Amsterdamie od roku 2008, czyli dość długo. W niedzielę staną na przeciw siebie dwie najlepsze drużyny Eredivisie i według mnie to właśnie ta dwójka będzie walczyła o tytuł. Troszkę nie doceniłem PSV tydzień temu z NAC, z drugiej jednak strony NAC zagrał amatorsko, a dobrze wiem co PSV potrafi kiedy układa im się mecz. To nie jest drużyna, która wtedy spuszcza z tonu, wręcz przeciwnie, dobija rywala jeszcze mocniej.
Obecny skład PSV wygląda bardzo fajnie, obiecująco, lecz nie możemy zapominać o tym, że większość to ciągle młodzi piłkarze, którym ciężko jeszcze grać systematycznie na wysokim poziomie. 6-1 z NAC wyglądało bardzo ładnie, lecz był moment gdzie NAC miało setkę na 2-2, a wtedy nie wiadomo jak by się to potoczyło.
Tak samo wygląda to w Ajaksie, Niby pewne zwycięstwa, ale rywale mają swoje szanse na zadanie ciosu, jednak nie potrafią tego zrobić - co świadczy też o sile Ajaksu czy PSV.
4 czynniki sprawiają, że w niedzielnym spotkaniu moim faworytem jest właśnie Ajax, a nie PSV, które też jest w gazie.
1) Ajax gra u siebie a PSV na wyjeździe. Drużyna z Amsterdamu gra przed swoją publicznością level wyżej niż na wyjeździe. Problem z tym ma PSV, które na wyjeździe właśnie systematycznie zaliczało wpadki w poprzednim sezonie. Ajax w poprzednim sezonie u siebie to 13-3-1 a PSV na wyjeździe: 7-2-8.
2. Ajax zagra prawdopodobnie od pierwszych minut ze wzmocnioną obroną w porównaniu do pierwszych 3 spotkań tego sezonu (liga i superpuchar). Do gry wracają Van Rhijn oraz Veltman, czyli podstawowi zawodnicy obrony, co oznacza, że na ławce usiądą Ligeon i Van der Hoorn. Od pierwszych minut zagra również El Ghazi, który naprawdę świetnie spisuje się na skrzydle i może poszarpać nerwy obrońcom PSV.
3. PSV zagrało w czwartek spotkanie el. LE, czyli okres przygotowania do niedzielnego spotkania jest o wiele krótszy. Ajax ma cały tydzień do przygotowania się i jestem pewien, że De Boer dobrze wykorzystał ten czas.
4. Wypowiedzi, a bardziej podejście trenerów. Cocu: &quot;Wynik niedzielnego spotkania nie będzie miał zbyt dużego wpływu w walce o tytuł. Jakby do końca były 3 kolejki to tak, obecnie jednak nie.&quot; De Boer: &quot;Boli mnie, że tacy zawodnicy jak Serero, Andersen, Denswil czy Vermeer będą musieli zająć miejsce na ławce. Niestety mogę wystawić tylko 11 graczy.&quot; Cocu już się chroni, Frank ma tak zwany problem luksusu. W każdej linii ma zawodnika, który po wejściu na boisko nie obniży siły drużyny. PSV nie ma tak równych zmienników jak Ajax i czwartkowe spotkanie też może mieć na to wpływ.

Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1 @1.90
⛔

Heracles - Cambuur Leeuwarden

Faworytem spotkania jest Heracles, który ma bardzo kiepski początek sezonu. Cambuur natomiast może mówić o udanym starcie. Drużyna z Almelo nie jest jeszcze poukładana, co było widać w dwóch pierwszych spotkaniach. Az wbiło im 3 bramki oraz Groningen 3 bramki, czyli gołym okiem można stwierdzić, że defensywa nie funkcjonuje najlepiej.
Jak patrzę na skład Heraclesu to naprawdę nie jest to powalające. Jeżeli chodzi o Cambuur, to uważam, że przyzwoicie sobie radzą i mają całkiem ciekawy materiał na środek tabeli. Remis z Twente oraz remis z Vitesse to dobre wyniki. Cambuur ma w swojej drużynie fajne nazwiska, jak; Ogbeche, Meleg, Rusnak czy Droste.
Nie spodziewałem się, że tydzień temu Cambuur tak napsuje krwi Vitesse. Fakt, że Vitesse nie potrafiło wykorzystać bardzo dobrych sytuacji, ale to też zasługa drużyny z Leeuwarden.
Dodajmy do tego, że mamy piątek wieczór, czyli faworycie systematycznie gubią punkty jak to często bywa w Eredivisie ;)

Heracles - Cambuur (0-1) 2 @ 1.64 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 0

kaczormistrz

Użytkownik

Heracles - Cambuur Leeuwarden


Faworytem spotkania jest Heracles, który ma bardzo kiepski początek sezonu. Cambuur natomiast może mówić o udanym starcie. Drużyna z Almelo nie jest jeszcze poukładana, co było widać w dwóch pierwszych spotkaniach. Az wbiło im 3 bramki oraz Groningen 3 bramki, czyli gołym okiem można stwierdzić, że defensywa nie funkcjonuje najlepiej.

Jak patrzę na skład Heraclesu to naprawdę nie jest to powalające. Jeżeli chodzi o Cambuur, to uważam, że przyzwoicie sobie radzą i mają całkiem ciekawy materiał na środek tabeli. Remis z Twente oraz remis z Vitesse to dobre wyniki. Cambuur ma w swojej drużynie fajne nazwiska, jak; Ogbeche, Meleg, Rusnak czy Droste.

Nie spodziewałem się, że tydzień temu Cambuur tak napsuje krwi Vitesse. Fakt, że Vitesse nie potrafiło wykorzystać bardzo dobrych sytuacji, ale to też zasługa drużyny z Leeuwarden.

Dodajmy do tego, że mamy piątek wieczór, czyli faworycie systematycznie gubią punkty jak to często bywa w Eredivisie ;)

Heracles - Cambuur (0-1) 2 @ 1.64
mozna wiedziec gdzie znalazles taki kurs na Cambuur? ja widzialem 1,30
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heerenveen - Excelsior
Kursy na Heerenveen niskie, więc ja zagram coś w stronę przyjezdnej drużyny. Fryzowie to nie jest już ta drużyna co sezon temu. Praktycznie sporo napisałem o nich kilka postów wyżej w tym temacie i to podtrzymuje. Ich siła ofensywna mnie kompletnie nie przekonuje, odszedł Ziyech, zawieszony Van den Berg a trener narzeka, że nie może skorzystać z 2/3 pomocy. Nie zagra również z powodu kontuzji sprowadzony do ofensywy Dalgaard.
Jeżeli chodzi o Excelsior to wiele osób uważa, że drużyna z Rotterdamu jest jednym z czołowych kandydatów do spadku, ja jednak nie podzielam tego zdania. Beniaminek ma co prawda łatwiejszy program na początku sezonu, ale to też trzeba potrafić wykorzystać. Excelsior radzi sobie bardzo przyzwoicie i po 2 kolejkach zajmuje wysokie 5 miejsce z 4 punktami. Jeżeli chodzi o kontuzje to drużyna z Rotterdamu nie ma żadnych problemów. Zapewne będzie starała się dobrze bronić i przeprowadzać groźne kontry.
Jest to typ bardziej przeciwko Heerenveen, które ma wyraźne problemy na początku sezonu, niż na Excelsior. Spodziewam się wyrównanego spotkania o którym będą decydować detale.

Heerenveen - Excelsior (0-1) 2 @ 2.45 ⛔
Heerenveen - Excelsior (0-2) 2 @ 1.49 ⛔

 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kv Kortrijk - Kv Oostende 0:2

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.48

Trudne mecze do typowania w ten weekend z Jupiler Pro League. Ja się pokuszę o jeden typ, choć mam ciągle mieszane uczucia.. Długo myślałem nad zespołem Kv Kortrijk. Na ich zwycięstwo mamy kurs ponad 2.00, co w poprzednim sezonie było rzadkością. Na własnym stadionie zazwyczaj dobrze się prezentują i grają ofensywnie. Dużo strzelonych bramek, patrząc na ich ostatnie domowe spotkania.. Obydwa zespoły spotkały się na zakończenie poprzedniego sezonu. Padł wynik dwukrotnie 2:2. Kv Kortrijk po nieudanym początku obecnego sezonu, w dwóch ostatnich meczach zdecydowanie lepiej się zaprezentował, jeden mecz wygrał i drugi zremisował. Mam nadzieję, że się rozkręcą. Piłkarsko uważam, że są lepszym zespołem od Oostende. Myślę, że potrzebują domowego zwycięstwa, aby umocnili się psychicznie. Falstart zaliczyła także ekipa gości, która przegrała dwa pierwsze mecze. Potem przyszły dwa zwycięstwa i plasują się obecnie na 9 pozycji. Jeśli miałbym wskazywać faworyta to mimo wszystko gospodarze. Dla bezpieczeństwa proponuję zabezpieczyć się DNB, do duetu typ idealny.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Heerenveen - Excelsior
Heerenveen dośc pechowo rozpoczęło rozgrywki. W pierwszym meczu przegrana a tydzień temu remis w Rotterdamie. Dziś okazja na zainkasowanie trzech punktów. Wiem że gracze z Fryzji na papierze rok temu prezentowali się lepiej ale z takimi ekipami jak Excelsior trzeba sobie radzić , w szczególności na własnych śmieciach. Kursy na gospodarzy lekko rosną a ja lubię takie sytuacje...NIe szaleję ze stawką gdyż jest to poczatek sezonu. Widzę tu przekonywującą wygraną gospodarzy.
Heerenveen kurs 1,55
Heerenveen -1 kurs 2,42 STS
wynik 2:0

Opis spotkania:
Niestety moje obawy co do poziomu ligi holenderskiej się potwierdzają. Fragmentami kiks gonił kiks na boisku. Heerenveen miało przewagę ale to taka przewaga z której nic nie wynika. Gdyby w 72 minucie meczu napastnikowi Excelsioru w ostatniej chwili obrońca nie zdjął z buta piłki, mogłoby być naprawdę różnie. Fryzowie mieli fragmentami kłopoty z wyjściem z własnej połowy , gdyż co chwilę przytrafiało im się złe podanie. Pierwsza bramka padła z karnego po czerwonej bramce dla bramkarza. Mecz absolutnie na poziomie polskiej ligi kopanej...
Czy ktoś może opisać spotkanie Willem II z Alkmarem?
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Opis spotkania:
Niestety moje obawy co do poziomu ligi holenderskiej się potwierdzają. Fragmentami kiks gonił kiks na boisku. Heerenveen miało przewagę ale to taka przewaga z której nic nie wynika. Gdyby w 72 minucie meczu napastnikowi Excelsioru w ostatniej chwili obrońca nie zdjął z buta piłki, mogłoby być naprawdę różnie. Fryzowie mieli fragmentami kłopoty z wyjściem z własnej połowy , gdyż co chwilę przytrafiało im się złe podanie. Pierwsza bramka padła z karnego po czerwonej bramce dla bramkarza. Mecz absolutnie na poziomie polskiej ligi kopanej...
Czy ktoś może opisać spotkanie Willem II z Alkmarem?
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
Tego karnego i czerwa nawet nie powinno być, parodia ogólnie całe spotkanie, poziom niczym wczorajsze spotkanie Janowicza z Samem Q.
Jeżeli chodzi o AZ to nie mieli praktycznie żadnej świetnej sytuacji strzeleckiej. W pierwszej połowie mogło być jakieś 4-0. Willem II cały czas atakowało, AZ kompletnie nic nie potrafiło skleić. W ostatnich 25-30 min zaczęli coś próbować, ale to było dość żałosne. AZ zagrało zawody jakby rywalem była Barca, nic nie potrafili skleić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ajax 2K

ajax

Forum VIP
NAC Breda - Twente Enschede
Jest fajna linia na kornery i zamierzam ją wykorzystać. Szybki wpis i zaraz do Amsterdamu na najważniejszy mecz dzisiejszej kolejki Ajax - PSV, tam zagrałem jeszcze over 1,5 bramek Ajaksu.
Wracając jednak do spotkania w Bredzie. Linia na kornery to 9,5. Twente jest ogólnie drużyną niezłą w obronie oraz strzelającą mało bramek, to jest moim zdaniem powód niskiej linii.
W pierwszym spotkaniu Twente zrobiło 6 kornerów (rywal 3) a w drugim 6 (rywal 4).
NAC w pierwszym spotkaniu 6 kornerów (rywal 2) a w drugim 8 (rywal PSV 6).
Obie drużyny mają w swojej ofensywie piłkarzy, którzy lubią grę przy fladze czy wrzutki. W Twente jest Mokhar czy Kusk którzy grają wysoko na Castaignosa a w NAC jest np. Tightadouni, który swoimi akcjami na flance popsuł już dużo krwi rywalom. Jestem pewien, że NAC będzie chciał zaatakować od pierwszych minut by pokazać, że blamaż w poprzednim tygodniu był jednorazową wpadką. Twente będzie miało okazje na kontrę a z takimi piłkarzami jak Mokhar, Ziyech czy Castaignos te kontry mogą być śmiertelne, pod warunkiem, że celowniki będą dziś dobrze ustawione.
NAC - Twente over 9,5 kornerów @ 1.72 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
w NAC jest np. Tightadouni, który swoimi akcjami na flance popsuł już dużo krwi rywalom.
http://www.fcupdate.nl/buitenspel/ uraz stawu skokowego i wątpliwe by zagrał. Dlatego ja dziś pograłem na Twente. Mają potencjał by wreszcie wygrać. Breda po zmianach w letnim okienku szału nie robi wcale. A tym kto ciągnął i szarpał na skrzydle ładnie był właśnie Adnane Tightadouni.
Twente ma Ziyecha, Mokotjo, Castaignosa. Liczę na ich 3pkt.
Dobrego meczu na Arenie życzę ! ;) I oby wreszcie ten Kishna i El Ghazi coś zagrali dobrego bo dalej mnie nie przekonuja :p Dobrze, że jest Lasse Schone.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
http://www.fcupdate.nl/buitenspel/ uraz stawu skokowego i wątpliwe by zagrał. Dlatego ja dziś pograłem na Twente. Mają potencjał by wreszcie wygrać. Breda po zmianach w letnim okienku szału nie robi wcale. A tym kto ciągnął i szarpał na skrzydle ładnie był właśnie Adnane Tightadouni.
Twente ma Ziyecha, Mokotjo, Castaignosa. Liczę na ich 3pkt.
Dobrego meczu na Arenie życzę ! ;) I oby wreszcie ten Kishna i El Ghazi coś zagrali dobrego bo dalej mnie nie przekonuja :p Dobrze, że jest Lasse Schone.
No faktycznie, to jest spora strata dla NAC, bo naprawdę bardzo fajny grajek... Kornery pograne, jestem bardzo dobrej myśli jeżeli chodzi o ten bet i tak jak mówisz zwycięstwo Twente też nie jest złą opcją, jedynie czwartkowe spotkanie w el. do LE jest minusem, ale to początek sezonu, więc nie powinni tego odczuć.
P.S. Kishna ławka dziś, El Ghazi w pierwszym razem ze Schone ;)
Ajax - PSV
Dokładam jeszcze tutaj kornery, obie drużyny będą nastawione na grę skrzydłamy. PSV; Locadia czy Depay, Ajax Schone i El Ghazi. Jedni i drudzy preferują ofensywny styl gry, kornery powinny się posypać. Linia normalna bo 10,5 ale kurs za to świetny @ 2.00.
Over 10,5 kornerów @ 2.00 ⛔
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Anderlecht-Waasland handi 0-1 1 1.65 Bwin⛔
Dzisiaj mistrzowie Belgii podejmuja u siebie druzyne ktora jak juz wczesniej pisalem uwazam za glownego kandydata do spadku.Co prawda ostatnio Anderlecht sie meczy ale dzisiaj spodziewam sie zdecydowanej wygranej gospodarzy.Na 6 konfrontacji obu druzyn Fiolki wygraly 6 spotkan w tym tylko jedno z roznica jednej bramki.Po za tym faza grupowa LM sie zbliza wiec kiedy nie wygrywac jesli nie teraz.
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Belgia- Pro League
Anderlecht - Waasland-Beveren
Typ: Anderlecht -1,5
Kurs: 1,625 Bet365
Godzina: 14:30
Do Anderlechtu w niedzielę zawita beniaminek belgijskiej 1 ligi Waasland-Beveren, który słabo zaczął ten sezon od 2 porażek oraz 2 remisów strzelając 3 gole a tracąc 6. Anderlecht natomiast mknie jak burza po 4 z rzędu tytuł mistrzowski i w tym sezonie zanotował 3 zwycięstwa oraz w ostatniej kolejce remis 2:2 na wyjeżdzie z Westerlo. H2H 5:0 na korzyść Anderlechtu, tylko raz ekipa Waasland-Beveren strzeliła gola. Słaba forma ekipy przyjezdnej oraz świetna dyspozycja gospodarzy skłania mnie do zagrania handicapu -1,5 po kursie 1,625 oraz Anderlecht wygra do zera po kursie 1,80. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ajax - PSV
Dziwnie dawno jakoś w spotkaniach tych zespołów nie padał BTS. Osobiście tak pewien Ajaxu nie jestem. W zeszłym sezonie klasa obu ekip była zupełnie różna. W tym roku i jedni i drudzy dobrze rozpoczęli sezon. Nie będę się tu silił na typowanie w którąś ze stron, szczególnie że moim zdaniem wcale PSV nie jest bez szans. Widzi mi się tu mecz szybki z dużą ilością spięć podbramkowych. Myślę że obie ekipy będą miały szanse na zdobycie bramki. Typuje tu BTS.
BTS kurs 1,5 STS
wynik 1:3

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Ajax - PSV
Under 1,5 gola w 1 poł @ 1,60✅
Mogłoby się wydawać że w obecnych spotkaniach owych drużyn, będzie padać dużo bramek, coś w tym jest ale ja jestem święcie przekonany że, w 1 połowie tego meczu będziemy świadkami max 1 gola, a to ze względu na w miarę dobrze funkcjonującą obronę Psv w 1 połowach meczy... Jeśli by spieli dupy nie jest powiedziane że przegrają, remis w zasięgu... MNIEJSZA O TO NIE BD, SIĘ TUTAJ ROZPISYWAC..
Nie mniej jednak under 1,5 w poł. po doskonałym kursie, patrząc na ryzyko przegrania zakładu..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom