>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - czwartek 21.10.2010

Status
Zamknięty.
marcol 1

marcol

Użytkownik
Napoli - Liverpool
Napoli podejmuje u siebie Liverpool, który w tym sezonie gra beznadziejnie. Zajmuje 19 miejsce i wcale soobie nie radzi w lidze. W meczach wyjazdowych 0 zwycięstw, jeden remis i 3 porażka. Bilans bramkowy 2:8. Napoli to zespół lepiej rokujący, zajmuje 4 miejsce i radzi sobie bardzo dobrze. Ostatnio wygrali na własnym boisku z Romą 2-0. Warto dodać, że z drużyny Liverpoolu w domu zostali Gerrarda, Torresa, Lucasa i Meirelesa. Kontuzjowani są: Glen Johnson, Daniel Agger, Dirk Kuyt. Nie widzę tutaj nic innego jak wygrana Napoli nad rozbitym Liverpoolem.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Moj typ na mecz manchesteru z lechem to, ze Arboleda dostanie kartke. Kurs 3.0. Osatnio defensor lecha gra coraz bardziej brutalnie i slabe wyniki swojego zespolu zamienia na frustracje. Ofensywne usposobienie gospodarzy, wraz z przewaga szybkosci, techniki i kondycji sprawi, ze mistrzowie polski beda zmuszeni do przerywania akcji w sposob nieczysty. zastanawialem sie tez nad kartka dla peszki. orientuje sie moze ktos ile maja juz na koncie kartek obydwaj lechici? i czy sa zagrozeni opuszceniem nastepnego spotkania. pozdrawiam

Kartki z Juve:

Manuel Arboleda:zoltakartka:
Sławomir Peszko
Siergiej Kriwiec
Grzegorz Wojtkowiak

Kartki z Salzburgiem:
Dimitrije Injać
Semir Stilić
Sławomir Peszko:zoltakartka::zoltakartka:
Artur Wichniarek
PS:też stawiam na kartkę dla uwajaj, tutaj ma wielką okazję do pokazania a jest jednym z bardziej zdeterminowanych by odejść gdzieś na zachód.
Zresztą ma jedną karteczkę i może sobie pozwolić na więcej, a formacja obronna na pewno będzie miała sporo pracy
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
skoro Liverpool jedzie bez takich zawodnikow jak Steven Gerrard, Fernando Torres, Glen Johnsson , Daniel Agger, Dirk Kuyt, Lucas, Meireles, a Napoli wystawia najmocniejszy skład to ciekawym kursem wydaje się być ze goście nie strzelą po kursie 2,45
 
K 0

krakk

Użytkownik
BVB-PSG
PSG +1,5 po kursie 1.45
PSG nie straciło bramki w 7 ostatnich meczach. BVB może gra czasami ciekawe akcje ale mnie osobiście nie przekonuje. PSG może pokusić się o strzelenie bramki, a wtedy BVB miało by strzelić aż 3? Mało prawdopodobne.
Liga niemiecka jest taka, że każdy może wygrać z każdym, BVB często w ważnych meczach zawodzi.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
skoro Liverpool jedzie bez takich zawodnikow jak Steven Gerrard, Fernando Torres, Glen Johnsson , Daniel Agger, Dirk Kuyt, Lucas, Meireles, a Napoli wystawia najmocniejszy skład to ciekawym kursem wydaje się być ze goście nie strzelą po kursie 2,45
Ale skoro drużyna LFC ma słabe wyniki z tymi piłkarzami w składzie to może bez nich będą lepsze ;) Liverpool jest przedostatni w lidze ma tyle samo punktów co West Ham to już gorzej być nie może :razz: gdzie to wyczytałeś że oni nie jadą do Włoch?

BVB-PSG

PSG +1,5 po kursie 1.45
PSG nie straciło bramki w 7 ostatnich meczach. BVB może gra czasami ciekawe akcje ale mnie osobiście nie przekonuje. PSG może pokusić się o strzelenie bramki, a wtedy BVB miało by strzelić aż 3? Mało prawdopodobne.
Liga niemiecka jest taka, że każdy może wygrać z każdym, BVB często w ważnych meczach zawodzi.
BVB cie nie przekonuje :? lider Bundesligi który tylko raz przegrał (na początku sezonu), co to ma dorzeczy że w BL każdy może wygrać z każdym jak od dawna nikt nie może wygrać z Dortmundem, do tego w meczu z Sewillą byli wyraźnie lepsi,a to że przegrali to był wypadek przy pracy. Myślę że spokojnie może być wynik 2-0 albo 3-1 z taką siłą ofensywną Dortmundu, pamiętajmy że pilkarze tego zespołu to młode chłopaki i mają fantazje ;)
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
Besiktas - FC Porto


Typ:2
Kurs:2.60


Jak zawsze po emocjach związanych z ligą mistrzów przychodzą nowe związane z Ligą Europejską. Oczywiście jest to mniej prestiżowy puchar ale mimo wszystko drużyny traktują go bardzo poważnie i nie brakuję tu paru naprawdę znanych firm jaką jest między innymi FC Porto, które w ramach trzeciej kolejki zmierzy się w wyjazdowym meczu z drużyną Besiktasu Stambuł. Będzie to pojedynek na szczycie bowiem obydwie drużyny mają na swoim koncie jak dotąd komplet dwóch zwycięstw ale lepszymi bramkami prowadzi drużyna gości, która moim zdanie również i w tym meczu jest faworytem ponieważ po bardzo słabym jak na nich poprzednim sezonie teraz mają najwyraźniej ochotę osiągnąć wszystko co się da co najlepiej pokazują doskonałe występy w lidze w której są liderem z dość duża przewagą. Natomiast liga turecka w tym sezonie w pucharach przeżywa wyraźny kryzys ich występy są dużo słabsze niż w tamtym sezonie i już nie są aż tak goroznie przed własną publicznością jak wcześniej dlatego myślę, że zdecydowanie najlepsza drużyna portugalska ostatnich lat, która już nie raz potrafiła pokrzyżować szyki najlepszym drużyną w lidzę mistrzów będzie jednym z faworytów do wygrania całego tego puchary a z Turkami nie będą mieli żadnych problemów, dlatego myślę, że warto stawiać ponieważ kurs jest naprawdę wysoki.
Zgadzam się w zupełności z tym typem lecz muszę dołożyć kilka zdań od siebie ponieważ wyżej przedstawione argumenty nie przedstawiają wg mnie istoty tego spotkania.

Mecz ten jest meczem wysoce prestiżowym, decydującym o przejęciu pozycji lidera grupy L.
Zespół Besiktasu być może przeżywa w ostatnim czasie (2,3 kolejki) mały kryzys co jednak nie wadzi stwierdzeniu, iż w tym momencie to najmocniejsza turecka drużyna. Dziś jednak sprawy mają się trochę inaczej.
Erhan Güven, Aurelio, Ekrem, Guti, Quaresma i Holosko - to lista kontuzjowanych po stronie Beskitasu. Bez nich - już w ostatnich meczach komunikacja w szykach obronnych BJK była tragiczna.

Uważam, że goście spokojnie poradzą sobie z rozmontowaniem defensywy rywala w obliczu powyższych osłabień.
Dla osób nie lubiących wysokich wygranych i ryzyka - polecam DNB.
Reszta - ze mną na czele - uderzamy w czystą dwójke ????

BJK - Porto 2 @2.50
BJK - Porto [ -0AH ] 2 @ 1.68

GL!
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Mimo różnej formy czy nie najlepszej dyspozycji w pełni jakościowym zespołem z Bundesligi jest tylko Bayern. Za nim z dużą zmiennością podążają Werder, Bayer, Schalke, HSV, Stuttgart no i Dortmund (no wiadomo że czasem ktoś inny się podłączy). Dortmund w tym sezonie wybija się z tej grupy, ale mecze w pucharach pokazują, że brak im doświadczenia. Jeszcze rok-dwa i dopiero będzie można ich traktować jako lidera ligi czy mocny europejski zespół. Narazie są zbyt chimeryczni. Po to wymyśla się różne taktyki, żeby zabijać radosną ultraofensywę, a mniej więcej takie coś stara się prezentować Borussia

Jednak rywalem jest PSG, zespół jeszcze bardziej dziki, równie chimeryczny. Ostatnio niby nawet stabilnie grają, ale to jeszcze o niczym nie świadczy

Dla mnie no bet, osobiście preferuję grę live, jak widzę co się dzieje. Tu nie zrobie inaczej. Aczkolwiek niewiem czy bede oglądał, bo są ciekawsze mecze
 
cesc-fabregas 0

cesc-fabregas

Użytkownik
Ale skoro drużyna LFC ma słabe wyniki z tymi piłkarzami w składzie to może bez nich będą lepsze ;) Liverpool jest przedostatni w lidze ma tyle samo punktów co West Ham to już gorzej być nie może :razz: gdzie to wyczytałeś że oni nie jadą do Włoch?
Na spotkanie z Napoli menadżer The Reds nie zabierze Stevena Gerrarda i Fernando Torresa, którzy będą odpoczywać na mecz z Blackburn. Do Neapolu nie pojadą także dwaj pomocnicy Lucas Leiva i Raul Meireles. W ekipie Czerwonych kontuzjowani są: Glen Johnson, Daniel Agger, Dirk Kuyt.

jak podaje lfc.pl
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Anderlecht Bruksela - AEK Ateny
Podopieczni Ariela Jacobsa doskonale zdają sobie sprawę, z tego, że strata punktów w dzisiejszym meczu może oznaczać dla nich koniec nadziei na wyjście z grupy G Ligi Europejskiej. Anderlecht ostatnimi czasy nie rozpieszcza swoich kibiców, zespół przegrał poprzednie trzy spotkania, kolejno z Hajdukiem Split 1:0 w bardzo nieszczęśliwych okolicznościach, Standardem Liege 5:1 i Cercle Brugge 1:0, wszystkie na wyjazdach. Straty punktów w meczach ligowych sprawiły, że piłkarze z Brukseli tracą do lidera tabeli z Genk aż osiem punktów. O tym jednak Anderlecht musi zapomnieć, dzisiaj liczą się tylko i wyłącznie rozgrywki w Europie. Po zakończeniu meczu z AEK Ateny, Belgom zostaną trzy spotkania, dwa na trudnych terenach, mowa o wyjeździe do Rosji i Grecji. W razie remisu, przegranej dzisiejszego wieczoru sytuacja Anderlechtu mocno się skomplikuje. Myślę, że nie dopuszczą do tego odpowiednio zmotywowani gospodarze. Od kilkunastu dni dostępny jest już Romelu Lukaku, wszyscy sympatycy Belgów liczą na jego bramki, napastnik powinien pokazać się z dobrej strony, uważam, że bramkostrzelny snajper da o sobie znać, a do spółki z Boussoufą i Legearem poprowadzą do zwycięstwa klub ze Stade Constant Vanden Stock.
Moje propozycje:
Anderlecht - 1,80 Expekt ✅
strzelec bramki - Lukaku - 2,75 Expekt ✅
_______________________
Aris Saloniki - Bayer Leverkusen
W tym spotkaniu jako zdecydowanych faworytów upatruję Niemców, Bayen znakomicie radzi sobie w Bundeslidze, zajmuje wysokie trzecie miejsce, a ich ostatnie wyjazdowe zwycięstwa nad Wolfsburgiem i Stuttgartem robią wrażenie. Podobnie jak rozgromienie Rosenborga 4:0 i remis w Madrycie, co daje im 4 punkty po dwóch kolejkach fazy grupowej i pierwsze miejsce. Grecy grają w kratkę, potrafią zwyciężyć z Atletico Madryt, ale i doznać zawstydzających porażek w greckiej ekstraklasie. Lepsi pod względem piłkarskim są zdecydowanie Niemcy, znajdują się dodatkowo w świetnej formie. Aris to klub, który nie zwojuje nic w Europie i raczej nie powtórzy osiągnięcia sprzed miesiąca, kiedy to pokonał Atletico. Typ na Bayer, nie biorąc pod uwagę remisu wydaje się ciekawy, warto spróbować.

Moja propozycja:

Bayer DNB - 1,40 Bet365 zwrot
_______________________
Villareal - PAOK Saloniki
Mecz z polskim akcentem bowiem gwizdać będzie Marcin Borski, nie to jest jednak istotne. Na El Madrigal Villareal zmierzy się z PAOK Saloniki i najprawdopodobniej wygra przed własną publicznością po raz kolejny. &quot;Żółte Łodzie Podwodne&quot; świetnie radzą sobie w Primera Division, ulegając jedynie Realowi Madryt. Grając u siebie nie stracili jeszcze punktu w oficjalnym meczu, nie widzę przeszkód, aby nadal kontynuowali tę serię. Wprawdzie rywalem Villareal będzie lider grupy D, ale ogólne wrażenie PAOK sprawia niekorzystne. Na wyjeździe nie wygrali już dobre trzy miesiące, w lidze spisują się fatalnie, przegrywają mecz za meczem i są jedną z najmniej skutecznych ekip. Nie tracą natomiast wielu bramek, co jednak nie gwarantuje im punktów. Atmosfera w greckiej drużynie nie jest najlepsza, posadę trenera stracił Pawlos Dermitzakis , wyniki rozczarowują kibiców. Uważam, że zwycięstwo odniosą gospodarze, chociaż nie spodziewam się gradu bramek.

Moje propozycje:

Villareal - 1,30 Expekt ✅
poniżej 3,5 goli - 1,45 Expekt ✅
 
A 2

arsenalismo

Użytkownik
Palermo- CSKA 2 3,05
Palermo dobrze idzie w lidze, zaś w LE skromne zwycięstwo na własnym terenie z Laussanne Sports. Do tego przegrana na wyjeździe ze Spartą Praga 3:2. Zaś CSKA wygrało swoje 2 pierwsze mecze po 3:0, między innymi grając ze Spartą. Dodatkowo Rosjanie mają wieksze doświadczenie w pucharach. Warto też dodać, że w Palermo nie zagra para Słoweńców- Ilicic i Bacinovic, którzy świetnie się wkomponowali w zespół z Sycylii i ich absencja będzie dość dużym osłabieniem.
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
a co myślisz o under 2.5?
Siła napadowa BJK bez Gutiego i Quaresmy traci sporo siły. Również ich obrona jak pisałem nie sprawuje się ostatnio najlepiej. Pytanie czy nie rozstrzela się Porto. Nie zakładał bym również że Besiktas nie strzeli. Więc o/u omijam z daleka w tym meczu.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Pierwszy mecz to Beskitas - FC Porto, lider ligi portugalskiej wybrał się do Turcji na mecz z solidną drużyna jak na standardy ligi, jednak okupującą obecnie środek tabeli. Drużyna ze Stambułu przystąpi do tego meczu mocno osłabiona:
Schuster ma obecnie poważne kłopoty kadrowe. Aż ośmiu zawodników zmaga się z urazami. Są to przede wszystkim Ricardo Quaresma i Guti, a także Tomas Sivok, Ekrem Dag, Matteo Ferrari, Mehmet Aurélio, Holosko i Ervan Guven.
aczkolwiek występ Quaresmy nie jest do końca wykluczony. Smoki w ręcz przeciwnie, w pełnym składzie pokrzepieni wyśmienitymi wynikami w lidze. (wyczytałem gdzieś że trener Porto w ostatnim meczu ligowym oszczędzał kilku zawodników na ten mecz)
Drugi mecz, Debrecen VSC - PSV Eindhoven. Nie będę się wygłupiał i udawał znawcy, o Węgierskim zespole nie jestem w stanie nic napisać porucz tego, że nawet jak na swoją słabą ligę, radzą sobie tam raczej średnio. Dopiero 7 pozycja i 8 pkt straty do lidera. PSV lider ligi Holenderskiej, co mnie zaskoczyło ma nawet więcej zdobytych bramek w lidze niż Ajax. Do tego graja swoją podstawowa jedenastką. Sytuacja w grupie nie jest jeszcze wystarczająco komfortowa tak więc z najsłabszą drużyna w grupie trzeba wygrać.
Ostatni mecz to, Napoli - Liverpool. W moim 1 poście w temacie pisałem trochę o Liverpoolu, niestety wtedy ich przeceniłem, są jeszcze słabsi niż mi się wydawało. Do tego dochodzi skład w jakim pojechali do Włoch, bez:
Stevena Gerrarda i Fernando Torresa, którzy będą odpoczywać na mecz z Blackburn. Do Neapolu nie pojadą także dwaj pomocnicy Lucas Leiva i Raul Meireles. W ekipie Czerwonych kontuzjowani są: Glen Johnson, Daniel Agger, Dirk Kuyt.
Napoli bardzo poprawnie radzi sobie w lidze strzelając do tej pory bramkę w każdym spotkaniu. Tak więc okazja na punkty wyśmienita. :smile:

Besiktas Vs Porto Typ: 2 (Remis nie ma zakładu) Kurs: 1,58
Debrecen VSC Vs PSV Eindhoven Typ: 2 Kurs: 1,40
Napoli Vs Liverpool Typ: Gospodarze trafiają Kurs: 1,14
Ako: 2,52
Buk: Betsson
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Drużyna Besiktasu ma tylko 4 zawodników na ławce rezerwowych, co może tylko świadczyć jakie były problemy z ustawieniem składu. :]
Łolaboga, czemu sędzia nie uznał 2 bramki Porto ??? Spalonego gdzieś widział czy faul? Nie mam pojęcia... A ten kretyn co dostał czerwoną to brak słów, moim zdaniem bramkarz by to wyłapał.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Spotkanie: City-Lech (handicap 0-2)
Typ: City
Kurs: 2.5
Buk:Tobet
Spotkanie o którym w Polsce powiedziano już chyba wszystko, więc nie ma sensu wszystkiego powtarzać. Lech co prawda jest liderem grupy ale tak naprawdę jest nim tylko na papierze. Wątpię, że Kolejorz zdoła cokolwiek ugrać na tym niesamowicie trudnym terenie. Mancheter City zaczyna łapać właściwy rytm, u siebie jest niepokonane od 7 spotkań i wydaje się bardzo mało prawdopodobne by nasz rodzynek w LE zdołał coś ugrać- mimo że sercem oczywiście będę liczył na sensacje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom