>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [17.10.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt - Tottenham
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.86
buk: bah


To starcie na prawdę zapowiada się wyśmienicie. Obie drużyny po dwóch kolejkach mają po komplecie punktów i dzisiejszy pojedynek może przybliżyć jedną z drużyn do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Nie wiedziałem co wybrać na to spotkanie, ale typ na rzuty rożne wygląda całkiem przyzwoicie. Obie ekipy w tym sezonie w ofensywie nie zawodzą. Może Real nie strzela zbyt dużo goli, ale stwarza sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych w których zawodzi skuteczność. Tottenham w tym sezonie wydaje się być mocny i coraz to bardziej doświadczony. Czy Anglicy będą w stanie w tym sezonie sprawić sensację?. Myślę, że tak, bowiem mając w składzie takich zawodników jak Kane, Alli czy Eriksen są w stanie powalczyć z każdym. Przejdźmy jednak do rzutów rożnych. Real w tym sezonie w spotkaniach domowych nabija ich całkiem sporo, a gdy wynik jest niekorzystny to rzucają się na rywala niczym lew na swoją ofiarę. Spójrzcie sami ile nabili sami rzutów rożnych w ostatnich pięciu spotkaniach domowych: Espanyol 10, Betis 12, APOEL 9, Levante 13, Valencia 13. To są naprawdę kosmiczne wyniki. Jeśli dołożymy do tego rzuty rożne Tottenhamu, który mam nadzieje nie będzie się w tym spotkaniu tylko bronił, to linia powinna pokryć się i to dość szybko. Ostatnie pięć meczy wyjazdowych Tottenhamu pod względem rożnych: Huddersfield 7, APOEL 6, West Ham 3, Everton 3, Newcastle 7. Na początku spotkania nie spodziewam się zbyt szalonego tempa, ale zapewne będzie to wzajemne badanie się. Gol strzelony przez jedną z drużyn sprawi, że mecz na pewno stanie się jeszcze bardziej efektowny i ciekawy. Pozostaje nam poczekać do godziny 20:45 i obejrzeć ten świetnie zapowiadający się spektakl.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
manioloafc 60

manioloafc

Użytkownik
Newbie wita ;)
Monaco - Besiktas, handicap 0:1, typ 02 @1.50
Man.City - Napoli, spotkanie/ilość bramek, typ 1/+2,5 @2.05
Real M. - Tottenham, obie drużyny strz.gola, typ tak @1.53

Maribor - Liverpool, handicap 3:0, typ 10 @1.21
AKO 5.87 Fortuna

Monaco - Besiktas
Monaco nie robi już takiego show jak w tamtym sezonie. Właściwie jak tak sprawdziłem ich wyniki z tego sezonu, to co przychodzi do meczu z mocniejszym rywalem to zawodzą. Nie licząc wygranej 6:1 z Marsylią w lidze, to; przerżnęli super puchar z PSG, w lidze plecy Niceą i Lyonem, w LM zaledwie 1 punkt w meczach z Lipskiem i Porto. Z kolei jak się popatrzy na Besiktas, to wcale się nie dziwie, że ludzie grają nawet ich @5.8 win. Bardzo fajnie wygląda przód z czwórką Talisca-Quaresma-Babel-Tosun, a na ławce jeszcze Alvaro Negredo. Nie ma co ciągnąć wątku, po prostu nie widzi mi się, żeby Besiktas z Monaco w takiej formie przegrał 2 lub więcej bramkami.
Man.City - Napoli
Nie wiem czy w ogóle muszę pisać cokolwiek nt. Obywatele od początku sezonu pędzą chyba nawet szybciej niż TGV. Sane, Sterling, Silva, KdB, Jesus, Aguero - jak przy takim ataku mają nie wpadać bramki? Przeglądając internety natknąłem się pół godzinki temu jeszcze na wypowiedź Sarriego;
&quot;Obejrzałem tylko kilka meczów Manchesteru City. Nie chciałem oglądać wszystkich, bo wtedy popadłbym w depresję&quot;
Okej, Napoli tam ładnie ciśnie w Serie A, ale na wyjeździe przegrali już z Szachtarem, więc nie widzę urwania jakichkolwiek punktów Machesterowi. Przy takiej formie drużyna Pepa z przodu, 1/+2,5 całkiem fajnie wygląda po kursiku ponad 2.
Real M. - Tottenham
Dobrze, że Spurs na Wembley nie grają, bo tam przy klątwie różnie by mogło być. Ciężko trochę pisać o tych drużynach, bo w sumie każdy fan piłki wie jak sprawa wygląda. Real w dołku, ale to drużyna, która może odpalić w każdej chwili. Z drugiej strony Totki mają magika w postaci Eriksena i napastnika kompletnego, Harrego. Kane lubi poza tym wyjazdy w tym sezonie, co pokazuje w Premier League. Skoro Real przegrywa z Betisem, męczy się np. z Alaves, to czemu niby drużyna Poche ma nie strzelić na Santiago? Dorzuci pewnie CR7 i mamy btts.
Maribor - Liverpool
Tutaj to już szczerze mówiąc na podbicie. Pewnie i handi 2:0 by weszło, ale zagrałem sobie jeszcze bezpieczniej. Gdzie niby Liverpool ma wygrać aż 4:0 (5;1 itd.) na Mariborze? Nieskuteczność razi po oczach, Salah zdaje się więcej walić na oślep byle oddać strzał niż ładować do siatki, Mane kontuzja i out na około 6 tygodni, a to jest ogromna strata. Dobrze, że chociaż jest Cou z przodu.
edit: no i na co mi była ta podbitka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
M. City
1.68
Uni✅✅

Mój główny bet na dzisiejszą noc. Podopieczni Pepa pędzą jak szaleni i nic nie wskazuje, żeby dziś mieli się zatrzymać. Może to sezon, w którym zwrócą się w końcu włożone pieniądze w transfery. Znakomita ofensywa - wystarczy spojrzeć jakiego kalibru zawodników posiadają. Ciarki mogą przejść ???? Najdroższa defensywa, która w lidze została pokonana tylko 4 razy. Wyniki mówią same za siebie. Motywacja musi być ogromna, tym bardziej że do meczu przystąpią po wysokim zwycięstwie 7:2 nad Stoke City.
Napoli również na włoskich boiskach idzie od zwycięstwa do zwycięstwa, jednak w ostatnim czasie to ekipa z Manchesteru pokonywała bardziej klasowych rywali, jak np. Liverpool czy Chelsea.

Real
1.50
Uni⛔⛔

Real może nie gra w lidze, ale gdy przychodzi LM, to ten zespół wygląda zupełnie inaczej, jakby nie ta drużyna. Już byli tacy co pisali przed meczem Borussia - Real, ze Królewscy bez formy, że nie wygrają, a każdy wie jak tamten mecz się zakończył. To jest właśnie najlepszy klub, który wie kiedy ma odpalić.
Dużym prawdopodobieństwem jest, że obie drużyny strzelą gola. Pokuszę się i za drobne spróbuję:
H. Kane
2.65
Uni⛔⛔

Bramkarz Borussii pokonany dwa razy, Apoelu trzy raz. W lidze również radzi sobie przyzwoicie. Totki to nie ogórki, którzy nie zagrożą bramce Królewskich, swoje okazje będą mieć i to na pewno.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20.45
Spotkanie: Manchester City-SC Napoli
Typ: obie połowy powyżej 1,5 gola ⛔
Kurs: 2,80
Buk: Totolotek
Analiza: Jeden z dzisiejszych szlagierów, tak jak większość idę w tym meczu w bramki, dwie bardzo overowe drużyny, na przeciw siebie staną lider angielskiej Premier League oraz lider włoskiej serie A, oba zespoły kapitalnie weszły w sezon i w prawie każdym meczu są gwarantem overa, jako, że już typy na bramki zostały podane wcześniej postanowiłem zagrać typ, że w obu połowach padnie powyżej 1,5 gola, wydaje mi się, że typ jest bardzo prawdopodobny, buki też widocznie tak uważają, po często kursy na to zdarzenie oscylują w granicach 3-4, a nawet wyżej, tutaj &quot;tylko&quot; skromne 2,8. Jeśli chodzi o zespół angielski to w obecnym sezonie może pochwalić się imponującymi statystykami, na chwilę obecną w rodzimej lidze ugrali 22 pkt notując 7 zwycięstw i 1 remis, bramki 29:4, natomiast w Lidze Mistrzów 6 pkt 2 zwyciestwa i bramki 6:0, natomiast Napoli w swojej lidze wystartowało jeszcze bardziej okazale notując 8 zwycięstw w 8 meczach, bramki 26:5, natomiast w Lidze Mistrzów zdarzyła im się wpadka z Szacharem nawyjezdzie, gdzie ulegili 1:2, w drugim meczu wygrali z Feyenoordem 3:1, mają więc 3 punkty i bramki 4:3. Podsumowując liczę na otwarty footboll jaki oba zxespoły prezentują w tym sezonie i grad bramek do i po przerwie. Powodzenia.
 
lukas88 306,9K

lukas88

Forum VIP
17.10.2017 g. 20.45 Manchester City- Napoli
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2,13
Pinnacle
Stawka 7/10

Moim zdaniem City to zdecydowany faworyt, na własnym stadionie będą chcieli pokazać wyższość nad rywalem. Napoli ma w głowie spotkanie z Interem w sobotę i uważam że średnio będą chcieli wypruwać flaki na Etihad, gdzie gra się ciężko z taki mocnym rywalem. Zespół Guwardioli potrafił przed rokiem oklepać tu Barcelonę, więc nie sądzę że nie poradzą sobie z Napoli.
-------------------------------------------------------------------------------------------
17.10.2017 g. 20.45 APOEL- Borussia Dortmund
Typ: 1 (+2)✅✅✅
Kurs: 1,79
Marathonbet
Stawka 6/10

Dużo osób ładuje dziś w BVB, oby nie był to &quot;złoty strzał&quot;. Apoel 0-3 z Realem i taki sam wynik z Tottkami, jednak szczególnie w spotkaniu u siebie z Anglikami stworzyli 2-3 sytuacje, po których mogły paść bramki. BVB po świetnym początku sezonu gdzie bardzo długo zachowywali czyste konto ostatnio wiedzie im się gorzej. 3 poprzednie spotkanie to dwie porażki i aż 7 straconych bramek. Uważam że pomimo faktu iż BVB jest drużyną lepszą od ekipy z Cypru to wcale nie jest powiedziane że będą mieli tam spacerek.
Spodziewam się twardego oporu ze strony gospodarzy.
Alternatywnie:
BTS @ 2,10 BWIN 4/10✅✅✅
Remis 0-30min @ 2,07 eFortuna 4/10✅✅✅

-------------------------------------------------------------------------------------------
17.10.2017 g. 20.45 Real Madryt- Tottenham
Typ: Real wygra + under 3,5⛔
Kurs: 2,83
Marathonbet
Stawka 6/10

Bez wątpienia hit dzisiejszych spotkań w Lidze Mistrzów, który sędziuje Szymon Marciniak. Ciekawe kursy na to spotkanie wystawili bukmacherzy, jak dla mnie faworytem jest Real bo Tottek jakoś mnie nie przekonuje. Owszem są na 3 miejscu w lidze, ale z kim do tej pory grali? Z zespołów z TOP 6 tylko z Chelsea gdzie dostali bęcki, a wygrane po 3 czy 4 do zera z ogórkami to można wsadzić sobie w buty. Liga Mistrzów i gra z takimi zespołami jak Real weryfikuje wszystko. Real w obecnym sezonie gra w kratkę, ale uważam że im mocniejszy rywal tym większa mobilizacja.
Oba zespoły borykają się z kilkoma brakami, w zespole Królewskich nie zobaczymy Bale`a, Kovacicia czy Carvajala. Z kolei Pochettino nie może skorzystać z usług: Wanyamy, Lameli, Rese`a, Dembele czy przede wszystkim Allego.
Tak więc wyglądają potencjalne &quot;11&quot;:
Real: Navas – Nacho/ Achraf, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Isco – Cristiano Ronaldo, Benzema
Tottenham: Lloris – Alderweireld, Sanchez, Vertonghen – Davies, Dier, Winks, Aurier – Eriksen, Son - Kane
-------------------------------------------------------------------------------------------
17.10.2017 g. 20.45 Monaco- Besiktas
Typ: 1⛔
Kurs: 1,70
Tempobet
Stawka 6/10

Nie wierzę że Monaco nie zwycięży w 4 kolejnym spotkaniu z rzędu, to zespół z ogromnym potencjałem, który nieco pogubił się w ostatnim czasie, jednak stać ich na wielkie wyniki. Besiktas świetny początek rozgrywek, mają w składzie wielu dobrze znanych i doświadczonych zawodników, ale nie róbmy z Nich faworyta do półfinału LM. Spotkanie z Porto uważam za wypadek przy pracy portugalczyków, z kolei z Lipskiem Turcy pokazali że są zespołem bardziej ogranym i doświadczonym na arenie międzynarodowej. Mimo iż w poprzednich spotkaniach grałem Turków, dziś idę w kierunku zespołu z księstwa. Uważam że Francuzi powinni bez większych problemów pokonać zespół z nad Bosforu.​
 
K 0

konrad340

Użytkownik
Na becie 4.50 na większą ilość rożnych Napoli. Zakładamy, że City tutaj będzie przeważało, a grają środkiem. Napoli zapewne 4-3-3 więc wiatru trochę zrobią z przodu jak City odpuści by bronić zaliczki albo zejdzie z pressingiem na kilkanaście minut.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: RB Leipzig - FC Porto
Typ: Porto over 1,5 gola
Kurs: 2.79
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Kurs niestety od wczorajszego wieczora już spadł - osobiście złapałem 3,10. Szczerze mówiąc i tak jestem zaskoczony. Od początku fazy grupowej dostrzegam dość znacznie przeszacowane kursy na mecze pucharowego debiutanta, choć absolutnie nie umniejszam im zaangażowania i ciekawej kadry. Widać, że umieją mocno pograć w ofensywie, vide ostatni mecz ligowy z Borussią i to bez Wernera i z Forsbergiem na ławce (co nie tak dawno wydawałoby się kiepską perspektywą). Upatruję otwartego spotkania, Porto po słabszym początku i porażce z jeszcze bardziej niedocenianym w grupie Besiktasem łapie wysoką formę. Pomógł od razu wracający Aboubakar, w dobrej formie Marega, Brahimi - atak hula całkiem konkretnie, wyprowadzają akcje w dobrym tempie, po drugiej stronie moim zdaniem niezbyt pewny blok defensywny Lipska, który ostatnio praktycznie w każdym meczu daje sobie coś wcisnąć. Doświadczenie zdecydowanie po stronie Portugalczyków, w obecnej fazie mogą zaryzykować, Niemcy nie będą dłużni i w związku z tym powinno być sporo miejsca do szybszej gry.
 
mat947 20

mat947

Użytkownik
Witam wszystkich, konto na forum mam od dawna i śledzę regularnie Wasze bety/analizy, tym razem pokuszę się o własną. Jest to mój pierwszy post, także proszę o wyrozumiałość i kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania co do typów ????
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20.45
Spotkanie: Manchester City - SSC Napoli
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,70 ✅
Buk: STS
Regularnie śledzę SerieA (kibicuję Juve) i muszę powiedzieć, że Napoli robi ogromne wrażenie na początku tego sezonu. Moim zdaniem walka o scudetto w tym sezonie rozstrzygnie się między Juve a Napoli i właśnie jest to jeden z powodów, dla którego zdecydowałem się pograć Man City w tym meczu.
Głównym celem Partenopei na ten sezon z pewnością jest mistrzostwo Włoch, nawet kosztem CL. Na fakt ten wskazuje chociażby wczorajsza wypowiedź prezydenta De Laurentiisa, który apelował publicznie do Maurizio Sarriego o odpoczynek dla gwiazd Napoli w meczu przeciwko City. W sobotę czeka ich ciężki mecz z Interem, a jedną z bolączek Azzurrich z pewnością jest krótka ławka. Z tego powodu uważam, iż Napoli może odpuścić wyjazdowy mecz, nie podejmując rękawic z City o pierwsze miejsce w grupie, stawiając sobie za priorytet rozgrywki ligowe i walcząc o awans do 1/8 LM z drugiego miejsca.
Z drugiej strony mamy lokomotywę z niebieskiej części Manchesteru, z Guardiolą w roli konduktora. Świetne wyniki w rozgrywkach ligowych, pewne prowadzenie w grupie F. The Citizens posiadają ogromny potencjał ofensywny, co pokazują ich dość wysokie wygrane, m.in. ostatni mecz ze Stoke City 7:2. W bieżącym sezonie nie doznali jeszcze porażki, w PL stracili tylko cztery bramki. Moim zdaniem faworyt do pierwszego miejsca w grupie CL.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
raven113 89

raven113

Użytkownik
Ktoś coś na temat meczyku Feyenoord - Shakhtar Donetsk ?
Jak dla mnie, to Feyenoord nie da rady Szachtarowi w tym meczu. Ukraińska drużyna to regularny uczestnik europejskich pucharów, lider swojej ligi, drużyna, która potrafiła urwać punkty Napoli. Feyenoord po latach powrócił do LM, ale jakoś nie widzę ich na dłużej w tym towarzystwie. Wygrywając w Rotterdamie praktycznie zagwarantują sobie LE, a biorąc pod uwagę, że Napoli gra z City, to jest wielce prawdopodobne, że po tej kolejce będą na drugim miejscu w grupie. Holendrom może uda się wyrwać jeden punkt, ale osobiście postawiłem na zwycięstwo Szachtaru i +1,5 gola @2.47 w Fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dużo bardziej wolę tą część grupowych zmagań, gdyż grają tutaj dużo lepsze zespoły do oglądania jak i obstawiania. Na dzisiaj znalazłem trebelka oraz dwóch strzelców, których myślę warto spróbować. Zaczynamy od spotkania Mariboru z &quot;The Reds&quot;. Ekipa gospodarzy to chyba najsłabsza drużyna w całej fazie grupowej. Ślizgali się oni od 3 rundy eliminacji, gdzie grali ze słabym zespołem z Islandii, a następnie wyrzucili mistrza Izraelu dzieki bramce na wyjeździe. Faza grupowa to zupełnie coś innego i dowiedzieli się o tym grając z Sevillą. Co prawda zdobyli oni jeden punkty na własnym boisku jednak dzisiaj nie widzę dla nich szans. Liverpool gra dobrze, ale niestety razi nieskutecznością. Mogli, a nawet powinni mieć 6pkt po pierwszych spotkaniach, a mają tylko dwa. Dzisiaj trzeba wygrać i zapewne tak się stanie. Ja osobiście omijam jednak granie LFC po takim kursie, bo moim zdaniem to nieopłacalne. Idę za to w RR, gdzie linia moim zdaniem jest za nisko wystawiona. Ekipa z Anglii gra sporo szybkimi skrzydłami, których bardzo często następstwem są rożne. W tym sezonie mają średnią ponad 6 rogów na mecz i dzisiaj zapewne wbiją ich po raz kolejny bardzo dużo. Dla mnie linia ciut za niska, więc gram ewidentnie. Do tego wydaję mi się, że warto zagrać w bramkę Salaha. Mimo, że Egipcjanin jest nieskuteczny to moim zdaniem gra najlepiej w ekipie Kloppa. Dwie nagrody piłkarza miesiąca w klubie + nagroda piłkarza 1 kolejki LM. Dochodzi do dużej ilości sytuacji i podejrzewam, że dzisiaj również będzie miał przynajmniej 2. Ja osobiście wierzę, że właśnie dziś LFC się przełamie i urządzi sobie strzelanie w Mariborze.

Liverpool powyżej 5.5 RR - 1.66/unibet ✅
Salah - gol - 2.08/unibet ✅

Szczerze dziwi mnie aż tak wysoki kurs na City. W przypadku dwóch dzisiejszych hitów to własnie City jest dla mnie większym faworytem niż Real. Grają fenomenalnie w przodzie, ale nie można też zapomnieć o dobrej grze w obronie. Wypadł Mendy, a Pep znalazł nowego LO - Delpha. Jak nie lubię hiszpańskiego trenera to moim zdaniem może to być jego sezon. Napoli wygląda również fenomenalnie, ale oni grają &quot;jedynie w lidze włoskiej&quot;. Poza Romą nie mieli żadnego ciężkiego rywala i tak naprawdę dzisiaj przyjdzie dla nich test. Moim zdaniem Etihad może być twierdzą niedozdobycia w tym sezonie. Czekam na ten mecz bardzo, ale to bardzo. Gram na City tylko i wyłącznie dlatego że ślędzę ich grę od początku sezonu i dla mnie kurs na nich powinien wynosić 1.45, a nie 1.65.
City - 1.65/unibet ✅
Na koniec szukam BTTS&#39;u na Santiago Bernabeu. Gdyby grał dziś Alli to pewnie szukałbym jego gola + grania w stronę Totków. Tak wydaję mi się, że faworytem jest Real, którzy może mieć jednak ciężkie spotkanie. Ekipa Kogutów gra fenomenalną piłkę i myślę, że dzisiaj również nie będą chcieli szachować Realu. Śmierdzi mi tutaj bramkami. Totki z piłką przy nodze, grając swój futol i &quot;Królewscy&quot; czekający na to żeby ich zabić. Tak to widzę, ale widzę również bramki z obu stron. Kane będzie chciał pokazać, że potrafi również strzelać takiej drużynie jak Real. Do tego dochodzi mini pojedynek Anglika z Portugalczykiem o koronę króla strzelców. BTTS czuć tutaj z kilometra.
BTTS - 1.55/unibet ✅
Kane - gol - 2.7/unibet ⛔
Łatwe pieniądze dziś ????
 
bukmaheroo 0

bukmaheroo

Użytkownik
mimo wszystko nie grałbym przeciwko Realowi w LM, ostatni raz próbowałem i srogo sie przejechałem, owszem Tottenham ma świetnych zawodników jak Kane czy Eriksen, ale żeby pokonać Real na Bernabeu w tych rozgrywkach trzeba troszkę więcej niż dobre indywidua
Real teraz może formą nie zachwyca ale konsekwentnie jednak wygrywa. Jednak na takim turnieju jakim jest Liga Mistrzów Real gra zazwyczaj na 120% i pokazuje klasę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Tottenham
Godzina: 20:45
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,47
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, czas na kolejne wielkie emocje związane z Ligą Mistrzów. Przed nami już 3 kolejka a więc półmetek...
Real Madryt na Santiago Bernabeu podejmuje Tottenham Hotspur, oczywiście faworytem są gospodarze i to nie ulega wątpliwości mimo, że ostatnie wyniki Realu są takie nijakie ale... te wyniki są w lidze Hiszpańskiej, natomiast w lidze mistrzów grają już bez zarzutów - 2 mecze = 2 wygrane ( 3:0 z APOEL i 3:1 z Dortmund na wyjeździe).
Tottenham także póki co prezentuje się doskonale w lidze mistrzów, także 2 mecze = 2 wygrane i w takich samych stosunkach czyli 3:0 z APOEL i 3:1 z Dortmundem tyle, że u siebie.
Dzisiaj Real lekko osłabiony brakiem takich piłkarzy jak G. Bale, D. Carvajal, M. Kovacic ale Tottenham także ma braki w swoim składzie. W dalszym ciągu brakuje D. Alliego, który pauzuje ostatni mecz za czerwoną kartkę z poprzedniego sezonu następnie B. Davies, E. Lamela oraz niewiadoma V. Wanyama.
Reasumując, w Tottenhamie wszyscy liczą na H. Kane, obok niego jest w świetnej formie Eriksen ale czy to wystarczy na Real? Wątpię. Na pewno na bramkę Tottki stać ale Real i Ronaldo na pewno są podrażnieni tym nieudanym meczem z Getafe... Myślę, że sobie jak i kibicom będą chcieli zrekompensować świetnym meczem w lidze mistrzów.
Powodzenia i miłego oglądania
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Feyenoord - Szachtar 2 @2.17 Fortuna
Gospodarze to outsider tej grupy, potrafią przegrać u siebie z Breda więc o czym my tu mówimy, baty od City baty od Napoli przegrali także z PSV kiepsko to wygląda. Goście natomiast 1 porażka na ostatnie 10 meczy z City i tylko 0:2 bo patrząc na to jak gra zespół obywateli to wynik rewelacja.
RB Lipsk - FC Porto X2 @1.75 Fortuna
Podobna sytuacja jeżeli chodzi o gości, jedna porażka na ostatnie 10 spotkań z Besiktasem i grupa która miala być dla nich spacerkiem trochę się skomplikowała. Szybko wrócili na swoje tory ośmieszając Monaco, wogole to ostatnie 10 wyjazdów ekipy Porto to 8-2-0 bardzo ciekawe. W lidze podobnie 7-1-0 i 19:3 w bramkach nie wiem jak Lipsk chce ich ugryźć, nie widzę tego.

Man City + Real BTS @2.51 Fortuna

Na koniec dubel, widzę dość popularny ale ciężko się dziwić. Drużyna Pepa jedzie jak czołg, sam trener Napoli ma pełne pory i ciężko się dziwić. Baaaaaardzo dobre zakupy poczynili obywatele, Gabriel z Brazylii gra fenomenalnie tak samo Sane a do tego dochodzi jeszcze Aguerro, w środku fenomenalnie gra Silva koles jest w życiowej formie. A Real z Totkami to wiadoma sprawa, Królewscy tracą bramkę z każdym, obrona w ich wykonaniu to komedia, nawet ogórkowa Legia wbiła 3 gole swego czasu, im strzela każdy na 20 ostatnich spotkań tylko 3 razy zachowali czyste konto. Z drugiej strony o ich atak się nie boję, niby nie ma Daniego a to spora strata bo wjeżdża na skrzydła aż miło ale wrócił Benzema i wygląda dobrze do tego LM to jego rozgrywki, nie wspominam o Ronaldo bo ten typ to maszynka. Totki z drugiej strony to nie ogórki i mają kim postraszyć, ale to raczej Real gra all-in w ataku i pozwala rywalom na sporo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Borussia wygra i więcej rzutów rożnych + Liverpool wygra i więcej rzutów rożnych @ 2.63 Unibet
Co to pisać za analizę,no nie ma co pisać. Stawiam na faworytów zdecydowanych,rzutów rożnych też powinni zdobyć więcej od gospodarzy. Kurs na taki dubel myślę że fajny.
Z innych suchych typów gram też Tottenham +1,5 azjan 1.67
Besiktas powyżej 3,5 roznych @ 1.85
I za drobne Besiktas wygra i powyżej 2,5 gola kurs 8. Wszystko Unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Ja rozumiem, że City to zespół gwiazd, petrodolary, Guardiola i Noel Gallagher, ale zdecydowanie nie doceniacie Napoli, które potencjał w ofensywie ma tak olbrzymi, że mogliby spokojnie najechać na jakieś małe państwo w Azji. Tym bardziej, że defensywa City nie przekonuje mnie mimo zachowania czystych kont w spotkaniu z Chelsea i Liverpoolem. Z całym szacunkiem dla tych dwóch ekip to są one w kryzysie i w ostatnim czasie nie wyglądają porywająco, jeśli chodzi o atak.
Dlaczego o tym piszę? Nie, nie dlatego, że mam Wam do zaoferowania wspaniały komplet kołder i pościeli, ale dlatego, że dziś Otamendi i Stones będą mieli naprzeciwko siebie Mertensa, Hamsika, elektrycznego Insigne czy choćby Callejona.
Ja wiem, że szejk City wydał cały fundusz edukacyjny syna na transfery obrońców i Kyle Walker nap****ala jak DJ Hazel w Manieczkach, ale mimo wszystko nie wierzę w to, że jest to formacja wybitna. Bardziej tutaj działało to, że City od razu przejmowało inicjatywę, a ich rywale najzwyczajniej w świecie chowali się za podwojną gardą (co, jak się na koniec okazało było wyborem tak słabym, jak przejście na weganizm). W tym meczu Napoli z pewnością się nie przestraszy, tym bardziej, że są na fali i co w przeciwieństwie do Radka Liszewskiego wcale ich to nie wali.
Ja stawiam na bramkowy remis, który stoi po 4,65.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Feyenord - Szachtior 2 po 2,17 sts
Jak dla mnie bet kolejki po naprawdę pięknym kursie, ja bym to wycenił max na 1,8. Szachtar może już nie taka potęga jak kiedyś ale to nadal mimo problemów finansowych i politycznych bardzo solidna drużyna. Nie mówię tu nawet o rodzimej lidze bo ta podupadła ale ich wyniki w CL w tym roku są bardzo dobre. Pokonali u siebie Napoli, które jest w bdb formie i jest to ich jedyna strata punktów w tym sezonie. Na wyjeździe z City też zagrali bdb mecz, przegrali 0-2 ale grali bdb, drugą bramkę straclili w 90 minucie co jak na to co wyprawia MC w tym sezonie to pokazali się z dobrej strony. Drużyna bez gwiazd ale kolektyw, zgrany, bdb trener. Z drugiej strony jak dla mnie skład papy i desek, który nadaje się na środek tabeli ligi europejskiej. Dwa pierwsze mecze i dwa pogromy, nie chodzi nawet o wyniki ale o styl, momentami grają jak trampakrze, dziecinne błędy, jak ich przycisnąć to się gubią, nie potrafią wyjść z piłka z połowy, wymienić dwóch celnych podań! A siła ukraińskiej drużyny jest właśnie pressing, doskonale potrafią grać w defensywie i liczę, że wypunktują tych amatorów, pogromu może nie będzie ale te 1-0 czy 2-0 wymęczą spokojnie. Naprawdę to jest typ przeciwko Holendrom, ich gra to obraz nędzy i rozpaczy nawet we własnej bardzo słabej obecnie lidze sobie nie radzą a ich mistrzostwo to wynik kryzysu całej piłki a szczególnie Ajaksu i PSV a nie jakiejś tam super gry.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Real Madryt - Tottenham
Typ: 1 + BTTS
Man City - Napoli
Typ: 1 + BTTS
AKO @6,20
Buk: 1xbet
Znowu mamy tydzień z LM a więc wypada coś pograć.
Na jutro tak naprawdę widzę tylko wygrane Realu i City.
Real to ekipa, która ostatni raz straciła punkty u siebie z Betisem i chyba podziałało to jak kubeł zimnej wody, dzięki czemu w ostatnich czterech spotkaniach zdobyli komplety. Co trzeba dopowiedzieć aż 3 na 4 z nich kończyły się bez czystego konta Madridistas. Tottenham to drużyna, która ma świetną formę i w ostatnich 10 spotkaniach wygrywała aż 7 razy, tylko raz uznając wyższość rywala (Chelsea 1:2). Jednakże, tylko w 1 spotkaniu na ostatnie 10 nie strzelili bramki. Realowi nie będzie łatwo, mogą jednak podchodzić do tego meczu w dobrych nastrojach, ponieważ na 3 rozgrywane spotkania, Koguty nie zdołały Realowi strzelić bramki w żadnym z nich. Nie wiadomo jak sytuacja kadrowa, do Madrytu przyleciał ponoć Rose i Dembele, zabraknie mimo wszystko Dele Alliego a nie wiadomo co z N’koudou i Daviesem. W Realu też większość wróciła, ale wciąż brakować ma Bale’a, Carvajala i Kovacicia. Mimo to Real to klub, który szczególnie motywuje się na Ligę Mistrzów przykładem może być choćby przegrana z Betisem i wygrana z Alaves w kiepskim stylu, aby w Dortmundzie wygrać pewnie 1:3. Ogólnie Real to światowy top, który obecnie zacina się w lidze ale w LM wszystko hula jak należy. Jutro według mnie powinni wygrać, zapewne znowu bez czystego konta skoro na przeciwko nie wybiegają napastnicy Alaves czy Getafe ale takie armaty jak Kane czy Eriksen, jednak mimo to wydaje mi się, że powinni wygrać spotkanie.
Znowu analiza na City, znowu gram w ich stronę, nic dziwnego skoro grają jak z nut. Od ostatnich analiz nic się nie zmienia, tylko to, że forma wciąż idzie w górę. W minionej kolejce BPL rozgromili Stoke w proch i pył aż 7:2. Wychodziło im wszystko a Aguero nie było na boisku, siedział na ławce. Teraz ma być już dostępny i pewnie wyjdzie od pierwszych minut. Obydwie ekipy wygrały swoje 5 ostatnich spotkań. Napoli 15 pkt z bilansem 14:4, City – 17:3, więc podobnie. Ofensywy mega mocne, przy równie solidnej obronie. Jednakże Etihad to twierdza praktycznie nie do zdobycia i piekielnie ciężko wywieźć stamtąd jakieś punkty, jednak bramki można zdobyć co pokazało Stoke, zdobywając dwie. Nie ma wątpliwości, że Napoli ma dużo lepszy skład. Jest Insigne, Callejon, Mertens czy choćby Hamsik. City to lepsza drużyna w niesamowitym gazie i spodziewam się, że będzie to naprawdę otwarte spotkanie, ale wydaje mi się, że nie skończą go z czystym kontem. Wydaje mi się, że wygrają 3:1 / 4:2. Obym się nie pomylił

Czekam na Wasze opinie ;)
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
Ja rozumiem, że City to zespół gwiazd, petrodolary, Guardiola i Noel Gallagher, ale zdecydowanie nie doceniacie Napoli, które potencjał w ofensywie ma tak olbrzymi, że mogliby spokojnie najechać na jakieś małe państwo w Azji. Tym bardziej, że defensywa City nie przekonuje mnie mimo zachowania czystych kont w spotkaniu z Chelsea i Liverpoolem. Z całym szacunkiem dla tych dwóch ekip to są one w kryzysie i w ostatnim czasie nie wyglądają porywająco, jeśli chodzi o atak.
Dlaczego o tym piszę? Nie, nie dlatego, że mam Wam do zaoferowania wspaniały komplet kołder i pościeli, ale dlatego, że dziś Otamendi i Stones będą mieli naprzeciwko siebie Mertensa, Hamsika, elektrycznego Insigne czy choćby Callejona.
Ja wiem, że szejk City wydał cały fundusz edukacyjny syna na transfery obrońców i Kyle Walker nap****ala jak DJ Hazel w Manieczkach, ale mimo wszystko nie wierzę w to, że jest to formacja wybitna. Bardziej tutaj działało to, że City od razu przejmowało inicjatywę, a ich rywale najzwyczajniej w świecie chowali się za podwojną gardą (co, jak się na koniec okazało było wyborem tak słabym, jak przejście na weganizm). W tym meczu Napoli z pewnością się nie przestraszy, tym bardziej, że są na fali i co w przeciwieństwie do Radka Liszewskiego wcale ich to nie wali.
Ja stawiam na bramkowy remis, który stoi po 4,65.
Aż tylu świetnych piłkarzy Napoli co wymieniłeś dzisiaj nie pogra, może 2 z nich, może. Polecam wczorajszy wywiad z de Laurentiisem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom