>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [17.10.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Milard Mazic serbski arbiter który lubi dawać kartki, ostatni jego mecz Szkocja - Słowacja i 5 żółtych + czerwona.
Ide tutaj w over 4.5 kartek w Unibet 1.96
Monaco kryzys formy muszą gonić w LM bo tylko 1 pkt do tego gorący temperament Turków i linia powinna być pokryta.
Też myślałem o kartach, ale Besitkas w dwóch meczach 3 kartki, w tym dwie za opóźnianie gry, Monaco z Lyonem też wcale nie palili się z kartkami
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Też myślałem o kartach, ale Besitkas w dwóch meczach 3 kartki, w tym dwie za opóźnianie gry, Monaco z Lyonem też wcale nie palili się z kartkami
Besiktas ma szanse mocno zbliżyć się do awansu mają pewnie w pamięci ostatni sezon gdzie dostali łomot w Kijowie (0-6 - 2 czerwa Besiktasu) i na pewno będą grać twardo. Monaco łapie kartki z Lipskiem i Porto teraz jak nie wygrają to nawet awansu z grupy nie będzie a w lidze powtórzyć majstra będzie im bardzo ciężko.
Arbiter na plus dla typu.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Besiktas ma szanse mocno zbliżyć się do awansu mają pewnie w pamięci ostatni sezon gdzie dostali łomot w Kijowie (0-6 - 2 czerwa Besiktasu) i na pewno będą grać twardo. Monaco łapie kartki z Lipskiem i Porto teraz jak nie wygrają to nawet awansu z grupy nie będzie a w lidze powtórzyć majstra będzie im bardzo ciężko.
Arbiter na plus dla typu.
Ja osobiście również próbuje pograć over kartek w meczu Lipska z Porto.
W RB Lipsk gra bardzo dużo mlodych pilkarzy, którym lubi się podgrzać glowa. Ich bilans w LM wyglada bardzo biednie tylko jednen remis plus porażka, dzisiaj na pewno beda chcieli wygrać z Porto. Piłkarze z Portugali, wiadomo, jak to z nimi jest , lubią czasami bez sensu faulowac. Sedzia będzie Włoch Paolo Tagilavento, ktory w meczach o stawkę lubi dawać kartki.
Ja osobiście mam pobraną wersje over 3.5 zk w bah 1.30 w dublu z rogami w meczu Real Totki. Over 10.5 rr
Jednak w singlu próbujeje również 4.5 zk 1.73 bah
DWA ⛔
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Liga mistrzów to takie rozgrywki do januszowego typowania. Nie trzeba się znać, wystarczy postawić na faworytów i kasę można w zasadzie liczyć. No chyba, że kurs jest mniejszy niż 1,12 bo wtedy się dopłaca na 500+ itp. Pisałem o tym już kilka razy.
Ale w tej serii IMO Janusze nie zarobią, bo będą niespodzianki, dwie, może trzy.
Jedną widzę w meczu Dortmundu, który szanse na awans do kolejnej rundy ma już tylko matematyczne. Pozostanie liga Europy, ale to ich nie zadowoli. W drużynie sporo kontuzji, a forma gdzieś też uleciała. Na wyjeździe trudno będzie im w takiej sytuacji o komplet punktów. A kursy na 1 i X kosmiczne.
Ja idę w tę stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Liga mistrzów to takie rozgrywki do januszowego typowania. Nie trzeba się znać, wystarczy postawić na faworytów i kasę można w zasadzie liczyć. No chyba, że kurs jest mniejszy niż 1,12 bo wtedy się dopłaca na 500+ itp. Pisałem o tym już kilka razy.
Ale w tej serii IMO Janusze nie zarobią, bo będą niespodzianki, dwie, może trzy.
Jedną widzę w meczu Dortmundu, który szanse na awans do kolejnej rundy ma już tylko matematyczne. Pozostanie liga Europy, ale to ich nie zadowoli. W drużynie sporo kontuzji, a forma gdzieś też uleciała. Na wyjeździe trudno będzie im w takiej sytuacji o komplet punktów. A kursy na 1 i X kosmiczne.
Ja idę w tę stronę.
Schmelzer zagrał 1 mecz w tym sezonie w klubie, Piszczek 7, a reszta ani jednego, a piszesz o kontuzjach.... Nie wiem jak to skomentować nawet...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Liga mistrzów to takie rozgrywki do januszowego typowania. Nie trzeba się znać, wystarczy postawić na faworytów i kasę można w zasadzie liczyć. No chyba, że kurs jest mniejszy niż 1,12 bo wtedy się dopłaca na 500+ itp. Pisałem o tym już kilka razy.
Ja jako taki &quot;Janusz&quot; zarabiam od paru lat niezłą kasę ???? Znać się trzeba zawsze.
Ale w tej serii IMO Janusze nie zarobią, bo będą niespodzianki, dwie, może trzy.
Jedną widzę w meczu Dortmundu, który szanse na awans do kolejnej rundy ma już tylko matematyczne ????. Pozostanie liga Europy, ale to ich nie zadowoli. W drużynie sporo kontuzji, a forma gdzieś też uleciała. Na wyjeździe trudno będzie im w takiej sytuacji o komplet punktów. A kursy na 1 i X kosmiczne.
Ja idę w tę stronę.
Jak możesz pisać o matematycznych szansach przed meczem z Apoelem i po 2(!) dotychczasowych spotkaniach. Co ty palisz ? ????
Mają dzisiaj wjazdówkę w Cyprze i jeszcze u siebie co daje 6pkt, Totki też mogą u siebie pokonać bo w I poł i u nich miała Borussia przewagę, a i pokonanie Realu nie jest całkiem niemożliwe. Oni jeszcze mogą wyjść z 1 miejsca. Jak możesz pisać takie rzeczy ???
edit po meczu// teraz rzeczywiście mają szanse matematyczne i to nie tylko z powodu 1pkt, ale formy. Każdy kto oglądał to coś bo grą tego nie można nazwać co prezentował Dortmund wie o czym piszę. Niedokładne podania, brak podań w tempo, brak pomysłu, brak przyśpieszenia i Burki w bramce ????
 
bukmaheroo 0

bukmaheroo

Użytkownik
Tak. nie chce promować ale jak napisałeś to pomoge...
Wizja.tv za grosze masz w HD kanały sportowe (miedzy innymi te o ktore pytałeś) + inne kodowane.
Kolego włączyłem Wizja.tv i faktycznie wszystko śmiga. Za darmo, czy tylko na pewien czas gratisowy? O co to chodzi?
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
Boję się o City teraz jak tak patrze, że złota trójca gra w pierwszym składzie na przodzie. Po wywiadzie de Laurentiisa spodziewałem się kilku roszad w składzie, a tu zonk. Pewnie Sarri zacznie ich ściągać ~60 minuty, ale i tak lipa.
bukmaheroo
Śmigać za darmo będzie zawsze pod warunkiem, że nie ma zapchanych serwerów. Jak będą zapchane to tylko ci z premką pooglądają sobie dalej meczyk.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Brawo dla wszystkich, którzy grali przeciwko Realowi. Tottenham dał radę pomimo tego, że Marciniak drukował przeciw nim. Ale ten remis to jak dla mnie 33% zasługi gości a 67% najlepszego strzelca świata, czyli Benzemy. Koleś kompromituje się każdą swoja próbą oddania strzału. Mam takie wrażenie, że z roku na rok jest w tej kwestii co raz bardziej tragiczny, kiedyś marnował dużo sytuacji, ale teraz nie jest stanie strzelić na pustaka albo z 5 metrów wali prosto w bramkarza. Te jego podania &quot;na ścianę&quot; może i się przydają, ale kiedy Ronaldo nie strzela, to koleś jest totalnie bezużyteczny. Jeśli Real chce się utrzymać na topie, to musi jak najszybciej pozbyć się tego strzeleckiego impotenta, bo przez niego stracą jeszcze całą masę punktów.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jak możesz pisać o matematycznych szansach przed meczem z Apoelem i po 2(!) dotychczasowych spotkaniach. Co ty palisz ? ????
Mają dzisiaj wjazdówkę w Cyprze i jeszcze u siebie co daje 6pkt, Totki też mogą u siebie pokonać bo w I poł i u nich miała Borussia przewagę, a i pokonanie Realu nie jest całkiem niemożliwe.
Tylko udowodniłeś swoimi obliczeniami moją tezę! Ona była prawdziwa przed meczem jak i po meczu, więc nie będę cytować wyedytowanego tekstu, by nie robić ci wstydu.
Wczoraj trzeba było się znać, bo janusze dostali mocno po kieszeni.
Wa miałem wygrany typ już w trakcie meczu, bo postawiłem 1X, a przy stanie 1-0 dałem kontrę na czystą 2
Jak ktoś ma wątpliwości co do absencji w Dortmundzie, to niech najpierw przejrzy całą ich kadrę, a dopiero później pisze (nie odwrotnie).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wczoraj trzeba było się znać, bo janusze dostali mocno po kieszeni.
Wa miałem wygrany typ już w trakcie meczu, bo postawiłem 1X, a przy stanie 1-0 dałem kontrę na czystą 2
Jak ktoś ma wątpliwości co do absencji w Dortmundzie, to niech najpierw przejrzy całą ich kadrę, a dopiero później pisze (nie odwrotnie).
Na drugi raz pisz takie rzeczy trochę wcześniej niż 2 godz przed meczem to uratujesz trochę Januszy ???? Niby oglądałem mecz z Realem, ale nie widziałem tej żenady, ale to co było wczoraj to mega porażka. Absencje, absencjami, ale Apoel to drużyna z Cypru (!). Ja nie ładowałem handi -,5,5 tylko czyste zwycięstwo, a i tak przegrali. No, ale jak się ma w bramce parabramkarza to tak musi się skończyć. I na tym tle zwycięstwo Realu i wczorajsze 1:1 z Totkami daje też dużo do myślenia nad obecną formą Królewskich.
Mecz oglądałem cały więc jak by ktoś miał jakieś pytania to odpowiem bo polskie stacje go nie puszczały więc nie każdy mógł oglądać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom