>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18.10.2017]- środa

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Środa tym razem na spokojnie. Wycieczki krajoznawcze dla Atletico i PSG, gierki w domu dla Barcelony, Bayernu no i chyba Juve można też tu dostawić choć rywala dostają najmocniejszego z tego zestawu.
Trudno wybrać inny mecz kolejki jak pojedynek w Londynie między Chelsea (Conte) a Romą, czyli jakiś zarys do złapania ciekawszego wątku. Kilku graczy z Serie A się znajdzie w składzie The Blues a między innymi były Giallorossi Antonio Rudiger a także powrót po 3 latach Edina Dżeko na angielską ziemię. I już się robi nieco ciekawiej.
CSKA - Basel, co łączy oba zespoły? 2 sprawy, pierwsza to oklep jaki przyjęli od United, druga to zwycięstwa nad Benficą. Teraz spotykają się w dwumeczu i w zasadzie między sobą mogą wyjaśnić kto pójdzie w parze z United do gry w play offach.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Mecz CSKA - Basel ja bym optował w Moskwie nad gospodarzami którzy u siebie powinni ograć szwajcarów gdyż goście jakoś mnie nie przekonują a CSKA u siebie powinno być mocne szczególnie że Basel na dalekim wyjeździe w Moskwie może być zmęczone nawet dalekim wyjazdem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
RSC Anderlecht vs PSG+ FC Bayern Monachium (AH:-1) vs Celtic FC+ Qarabag FK vs Atletico Madryt + Real Madryt CF (DNB) vs Tottenham Hotspur FC + APOEL vs Borussia Dortmund kurs AKO: 2,24 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
FC Bayern Monachium (AH:-2) vs Celtic FC+ Qarabag FK vs Atletico Madryt + NK Maribor vs Liverpool FC + APOEL vs Borussia Dortmund kurs AKO: 2,54 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
Wybrałem do zakładów takie drużyny, które muszą gonić miejsce w tabeli i grają ze słabymi przeciwnikami czyli: Atletico, Dortmund i Bayern. Zapomniałem o Liverpoolu, ale pogram go jeszcze w podobnym becie. Oprócz tego PSG, które co prawda ma rewelacyjną sytuację w grupie i tu się długo wahałem czy nie dać z DNB, ale oni są mega skoncentrowani na LM i mają jeden z najlepszych zespołów na świecie. Anderlecht, który przegrał nawet z Celtikiem i to aż 3:0 nie powinien stanowić wielkiej przeszkody. Real, który też prowadzi gra z Totenhamem i tutaj już zabezpieczyłem się opcją DNB bo wpadka jest całkiem możliwa.
Co do innych meczy: Barcelony po 1,08 nie ruszam bo to głupota choć pewno ogarnie. Myślę, że Sporting może sprawić niespodziankę w Turynie bo zagrał naprawdę dobre zawody z Barceloną, a Juventus nie zachwyca. Musze się dokładnie przyjrzeć składom w tym meczu i opiniom innych osób i może coś pogram. Myślę jeszcze nad jakimś singlem na Bayern. Pod wodzą wreszcie dobrego trenera mogą nieźle rozstrzelać Celtic.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sporting +2
1.68
Uni✅✅

Obecny Juventus mnie nie przekonuje, a chciałbym widzieć, jak w każdym meczu zdobywają komplet punktów. Obrona nie funkcjonuje, bo jak ma to robić skoro nie ma odpowiednich zawodników, którzy trzymaliby poziom. Nie potrafię zrozumieć, jak w jedno okno można popsuć coś co było najmocniejszą stroną i nic z tym nie robić. Chyba, ze ktoś wierzył, że takie tuzy jak MDS wniesie wyższy poziom? Kielon i Barza lepsi nie będą, a Rugani to młody nieograny młokos.
W ataku biegający kołek, który zapomniał jak się strzela, a zmiennika dla niego brak.
Ile jeszcze Dybala musi nie wykorzystać karnych, aby to kto inny robił?
Sporting w meczu przeciwko Barcelonie, tylko skromne 0:1 i to wcale nie była rzeź. W lidze radzą sobie bardzo dobrze... Jedynie niepotrzebny remis z przedostatnią drużyną i cały czas walka o pierwsze miejsce.
Lazio drużyna, która nie jest w czołówce Europy, nie jest nafaszerowana gwiazdami pokazała, ze można pokonać Starą Damę, na jej własnej ziemi w jej własnej twierdzy.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Sporting +2
1.68
Uni

Obecny Juventus mnie nie przekonuje, a chciałbym widzieć, jak w każdym meczu zdobywają komplet punktów. Obrona nie funkcjonuje, bo jak ma to robić skoro nie ma odpowiednich zawodników, którzy trzymaliby poziom. Nie potrafię zrozumieć, jak w jedno okno można popsuć coś co było najmocniejszą stroną i nic z tym nie robić. Chyba, ze ktoś wierzył, że takie tuzy jak MDS wniesie wyższy poziom? Kielon i Barza lepsi nie będą, a Rugani to młody nieograny młokos.
W ataku biegający kołek, który zapomniał jak się strzela, a zmiennika dla niego brak.
Ile jeszcze Dybala musi nie wykorzystać karnych, aby to kto inny robił?
Sporting w meczu przeciwko Barcelonie, tylko skromne 0:1 i to wcale nie była rzeź. W lidze radzą sobie bardzo dobrze... Jedynie niepotrzebny remis z przedostatnią drużyną i cały czas walka o pierwsze miejsce.
Lazio drużyna, która nie jest w czołówce Europy, nie jest nafaszerowana gwiazdami pokazała, ze można pokonać Starą Damę, na jej własnej ziemi w jej własnej twierdzy.
Zupełnie się z tobą nie zgodze, Juve a Sporting to inny rozmiar kapelusza, zobacz co grają Portugalskie ekipy Porto, Benfica w LM bo Sporting to klub do nich porównywalny, ale zawsze gdzieś poza Benfica i Porto, bukmacherzy zawsze wyżej ceniły bardziej te dwa kluby niż Sporting, Juve złapało zadyszke w serie a 2 mecze bez zwycięstwa, a już piszecie że grają kaszane, według mnie i tak na koniec J bedzie na czele serie a, bo ma po prostu odpowiednich do tego graczy żeby być hegemonem w lidze włoskiej, osłabili się w formacji obronnej, ale wystarczy że obsadzą dobrze środek i powinno być ok, Matuidi, Pjanić, Khedira, z przodu niesamowity Dybala,Igła, waleczny Mandzukic, czy nieszablonowy Cuadrado, Szkoda że taki niski kurs na Juventus, nie do grania, bardziej bts, ale ja pojde chyba w over bo to mecz za 6 pkt, Sporting bezpośredni rywal o 2 miejsce, wiec Juve tego meczu nie zlekcewazy, widze tu jakies 3-1, ale wolę pograć over bramkowy niz pchać się w czyste jedynki, bo wg. Jj mając takich graczy w ofensywie moze ten over pokryć sam...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting +2
1.68
Uni

Obecny Juventus mnie nie przekonuje, a chciałbym widzieć, jak w każdym meczu zdobywają komplet punktów. Obrona nie funkcjonuje, bo jak ma to robić skoro nie ma odpowiednich zawodników, którzy trzymaliby poziom. Nie potrafię zrozumieć, jak w jedno okno można popsuć coś co było najmocniejszą stroną i nic z tym nie robić. Chyba, ze ktoś wierzył, że takie tuzy jak MDS wniesie wyższy poziom? Kielon i Barza lepsi nie będą, a Rugani to młody nieograny młokos.
W ataku biegający kołek, który zapomniał jak się strzela, a zmiennika dla niego brak.
Ile jeszcze Dybala musi nie wykorzystać karnych, aby to kto inny robił?
Sporting w meczu przeciwko Barcelonie, tylko skromne 0:1 i to wcale nie była rzeź. W lidze radzą sobie bardzo dobrze... Jedynie niepotrzebny remis z przedostatnią drużyną i cały czas walka o pierwsze miejsce.
Lazio drużyna, która nie jest w czołówce Europy, nie jest nafaszerowana gwiazdami pokazała, ze można pokonać Starą Damę, na jej własnej ziemi w jej własnej twierdzy.
Zdecydowanie zgadzam się z tą argumentacją. Akurat oglądałem mecz Sportingu z Barceloną i pominąwszy słabą dyspozycję Barcelony to Sporting grał bardzo mądrze i stwarzał sobie wiele okazji. W zasadzie mecz optycznie przypominał grę równych zespołów. Też myślałem jak madman, że portugalskie drużyny grają piach, ale jak widać na LM to wszyscy się strasznie mobilizują i dają z siebie poziom wyższy niż byśmy się spodziewali. Za to Juventus, który spektakularnie przegrał z Barceloną po bardzo słabej grze i Juventus, który nie był w stanie u siebie wbić jednej bramki do 69 min (oglądałem fragmentami te popisy nieskuteczności) Olympiakosowi zupełnie mnie nie przekonuje. Karciarz masz w zupełności rację, że pozwolenie na opuszczenie klubu przez Bonucciego było naprawdę bardzo złym posunięciem i wprowadziło zamęt do najlepszej obrony na świecie.
Może aż tak nie będę ryzykować i grać czegoś w stronę Sportingu bo piłkarsko to przepaść, ale Juventusu nie daję do żadnego kuponu bo się boję po prostu, że mi potopi kupony. Zobaczmy jak dalej będzie grał. Za typem +2 na Sporting przemawia jeszcze fakt, że Juventus zazwyczaj zadawala się 1,2 bramkowym prowadzeniem. Nawet ze wspomnianym Olympiakosem było 2:0, a przecież defensywa Sportingu jest naprawdę solidna.
 
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Jakieś opinie na temat czerwonych diabłów? Kurs na nich wygląda kusząco, patrząc co Benfica prezentuje w obecnej kampanii LM. Dla mnie czysta 2, angielskie zespoły jak najszybciej chcą sobie zapewnić awans, żeby móc się skupić na lidze i pucharach krajowych.
 
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Co myślicie o dubelku:
Bayern vs Celtic - over 4,5 gola
Anderlecht vs PSG - over 4,5 gola
lub w obydwu meczach over 1,5 bramki w obu połowach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Myślę,że bardzo ryzykowne ale jak najbardziej możliwe, na Twoim miejscu posunął bym się 1 krok wstecz i zagrał
Bayern-Celtic over 3.5 ; 1.65
Anderlecht-PSG over 3.5 ; 1.84
Ako; 3.04(fortuna)
Co do drugiej opcji; Bayern w ostatnich 5 meczach, w 2 strzelił 1 gola w pierwszej połowie,2 meczach po 2 gole i ten jedyny mecz nie strzelili wcale przeciwko PSG w LM, PSG wygląda podobnie, w LM są na większym gazie. Jak najbardziej prawdopodobne, można spróbować.
Opcja na pewno mniej ryzykowna w takim razie potrzebuje 3 mecz do większego kursu.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z tą argumentacją. Akurat oglądałem mecz Sportingu z Barceloną i pominąwszy słabą dyspozycję Barcelony to Sporting grał bardzo mądrze i stwarzał sobie wiele okazji. W zasadzie mecz optycznie przypominał grę równych zespołów.
Dlaczego Sporting stwarzał sobie sytuacje? A no dlatego że obrona Barcelony w porównaniu z innymi formacjami jest na żałosnym poziomie. Defensywa Juve to kilka levelów wyżej i Sporting w Turynie za bardzo sobie nie pogra.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dlaczego Sporting stwarzał sobie sytuacje? A no dlatego że obrona Barcelony w porównaniu z innymi formacjami jest na żałosnym poziomie. Defensywa Juve to kilka levelów wyżej i Sporting w Turynie za bardzo sobie nie pogra.
Ta sam &quot;żałosna&quot; obrona Barcelony jakoś świetnie poradziła sobie z Juventusem, a ofensywa wbiła im 3 bramki czego nie mogła zrobić za bardzo w Portugalii. Być może obrona Juventusu też jest równie żałosna, ale jeszcze o tym nie wiemy. Oczywiście w Barcelonie brakło paru ważnych piłkarzy Juventusu, ale ja oglądałem fragmentami mecz z Olympiakosem i nieskuteczność był porażająca. Jak dla mnie będzie 0:0, albo 1:0. Generalnie mecz mocno underowy widzę.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Ta sam &quot;żałosna&quot; obrona Barcelony jakoś świetnie poradziła sobie z Juventusem, a ofensywa wbiła im 3 bramki czego nie mogła zrobić za bardzo w Portugalii. Być może obrona Juventusu też jest równie żałosna, ale jeszcze o tym nie wiemy. Oczywiście w Barcelonie brakło paru ważnych piłkarzy Juventusu, ale ja oglądałem fragmentami mecz z Olympiakosem i nieskuteczność był porażająca. Jak dla mnie będzie 0:0, albo 1:0. Generalnie mecz mocno underowy widzę.
Nie będę patrzył na pojedyncze mecze a na całokształt. Barcelona tylko i wyłącznie robi dobre wyniki poprzez swój styl gry. Ciągły atak i wysoki pressing po odbiorze piłki. Bo gdyby filozofia gry była inna to w każdym meczu jak leci tracili by bramki. Tacy stoperzy jak Umititi czy Pique to nawet nie są średniacy na swojej pozycji. Wystarczy że tylko ktoś ich przyciśnie i defensywa błąd za błędem robi ( początek meczu sobotniego z Atletico dobitnie to pokazał. Tylko dzięki ter Stegenowi nie było 3:0 dla Atletico po 20 minutach gry).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie będę patrzył na pojedyncze mecze a na całokształt. Barcelona tylko i wyłącznie robi dobre wyniki poprzez swój styl gry. Ciągły atak i wysoki pressing po odbiorze piłki. Bo gdyby filozofia gry była inna to w każdym meczu jak leci tracili by bramki. Tacy stoperzy jak Umititi czy Pique to nawet nie są średniacy na swojej pozycji. Wystarczy że tylko ktoś ich przyciśnie i defensywa błąd za błędem robi ( początek meczu sobotniego z Atletico dobitnie to pokazał. Tylko dzięki ter Stegenowi nie było 3:0 dla Atletico po 20 minutach gry).
No, ale my przecież nie dyskutujemy o Barcelonie tylko o Juventusie i Sportingu ???? Sam sobie przeczysz - jeśli defensywa Barcelony jest/była taka słaba jak twierdzisz to jak wytłumaczysz 3:0 w meczu z Juventusem ? To wg tej teorii jeszcze bardziej warto grać na Sporting skoro Juventus nie był w stanie sforsować tak miernej defensywy. Sporting ma całkiem przyzwoitą formację defensywną.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Sporting +2
1.68
Uni

Obecny Juventus mnie nie przekonuje, a chciałbym widzieć, jak w każdym meczu zdobywają komplet punktów. Obrona nie funkcjonuje, bo jak ma to robić skoro nie ma odpowiednich zawodników, którzy trzymaliby poziom. Nie potrafię zrozumieć, jak w jedno okno można popsuć coś co było najmocniejszą stroną i nic z tym nie robić. Chyba, ze ktoś wierzył, że takie tuzy jak MDS wniesie wyższy poziom? Kielon i Barza lepsi nie będą, a Rugani to młody nieograny młokos.
W ataku biegający kołek, który zapomniał jak się strzela, a zmiennika dla niego brak.
Ile jeszcze Dybala musi nie wykorzystać karnych, aby to kto inny robił?
Sporting w meczu przeciwko Barcelonie, tylko skromne 0:1 i to wcale nie była rzeź. W lidze radzą sobie bardzo dobrze... Jedynie niepotrzebny remis z przedostatnią drużyną i cały czas walka o pierwsze miejsce.
Lazio drużyna, która nie jest w czołówce Europy, nie jest nafaszerowana gwiazdami pokazała, ze można pokonać Starą Damę, na jej własnej ziemi w jej własnej twierdzy.
Widzę, że ostro oceniasz Juve po meczu z Lazio, ale nie wiem czy widziałeś mecz. Taki mecz zdarza się 1 na 100...Ogólnie Juve miało ogromnego pecha i wg mnie zasłużyli na wygraną. Mieli masę nie wykorzystanych okazji (Higuain poprzeczka + setka sam na sam, Dybala słupek + nie strzelony karny) a Lazio to co miało to wykorzystało. Wynik na pewno nie oddaje tego co tam się działo.
A co do środowego meczu to wreszcie do składu Pjanić co będzie miało ogromny wpływ na grę, kiedy Miralem miał kontuzję to musiał go zastępować 20-letni Bentancur.
Dla Juve ten mecz to must win i wg mnie tu będzie spokojne 2-0 dla Juve.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widzę, że ostro oceniasz Juve po meczu z Lazio, ale nie wiem czy widziałeś mecz. Taki mecz zdarza się 1 na 100...Ogólnie Juve miało ogromnego pecha i wg mnie zasłużyli na wygraną. Mieli masę nie wykorzystanych okazji (Higuain poprzeczka + setka sam na sam, Dybala słupek + nie strzelony karny) a Lazio to co miało to wykorzystało. Wynik na pewno nie oddaje tego co tam się działo.
To co piszesz bardzo przypomina mecz z Olympiakosem... Więc już mamy 2 na 100 ????
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
To co piszesz bardzo przypomina mecz z Olympiakosem... Więc już mamy 2 na 100 ????
Co ma wygrany mecz z Olympiakosem do porażki z Lazio w lidze? Z Grekami było łatwe 2:0 a że gole padały dość późno to nie ma znaczenia. Liczy się wygrana.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co ma wygrany mecz z Olympiakosem do porażki z Lazio w lidze?
...porażająca nieskuteczność ?
Z Grekami było łatwe 2:0 a że gole padały dość późno to nie ma znaczenia. Liczy się wygrana.
Nie było łatwe. W 69 min byli już kondycyjnie zmachani i Juventus wpakował do bramki piłkę. Jak by było łatwo to by było 6:0 i pierwszy gol co najmniej w I poł. Sporting ma kondycję na 120 min. dobrej gry obronnej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom