>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18.10.2017]- środa

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Chelsea-As Roma
Typ: 1/1
Kurs 2.35
Buk Fortuna
Analiza: 3 seria spotkań w piłkarskiej Lidze Mistrzów, ekipa Londyńskiej Chelsey na własnym stadionie podejmowała będzie włoską Romę. Gospodarze oczywiście przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, w tym momencie Chelsea ma po dwóch zwycięstwach 6 punktów na swoim koncie, ekipa Romy ma 4 oczka i jest wiceliderem tej grupy , na pewno zapowiada nam się niezwykle ciekawe spotkanie , jednak jak juz wspomniałem wczesniej to Londyńczycy są zespołem któremu dawałbym znacznie większe szanse na zwycięstwo, nie dośc że grają na swoim stadionie to jeszcze w poprzedniej kolejce Premier League ulegli ostatniemu w lidze Crystal Palace, który do tamtego momentu nie zdołał strzelić nawet jednej bramki, myślę że gospodarze będą chcieli coś udowodnić , przede wszystkim że był to tylko i wyłącznie wypadek przy pracy . Na pewno u gospodarzy brak Kante jest największym osłabieniem , goście jednak też nie przyjadą w najmocniejszym zestawieniu. Stawiam tutaj na pewną wygraną zespołu Chelsey, na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach rywalizacji oraz 3:0 na koniec spotkania.
 
cimbom1811 0

cimbom1811

Użytkownik
Moim zdaniem wprowadzasz ludzi w błąd. Juventus męczył się niemiłosiernie, , owszem stwarzał sporo sytuacji ale też był cały czas odkryty w obronie (taktyka na ryzyko), przez co Olimpiakos kilka razy groźnie kontrował. W żadnym wypadku nie można nazwać takiego meczu &quot;łatwym&quot;.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję dwa spotkania
1. Bayern - Celtic over 3.5 1.60 ⛔
2. Anderlecht - PSG over 3.5 1.70 ✅
1. Bayern po porazce z PSG musi sie odkuc. Rywal odpowiedni zeby cos postrzelac. Celtic też powinien cos od siebie dołożyć.
2. Anderlecht traci duzo bramek. Dla PSG w tym roku liczy sie tylko LM, z przodu mają kim strzelać, zasadniczo sami są w stanie pokryć ten over.
AKO 2.70 w ForBet ⛔ brakło nie wiele.
1.CSKA - Basel 1 1.95 ⛔
2. Benfica - Man. Utd. 2 1.8✅
1. Tak jak pisał maer granie u siebie i podróż gosci na plus dla CSKA
2. Man. Utd. ostatnio remis z Liverpoolem a tak poza tym spotkaniem to gola każdego rywala jak leci i tu powinno być podobnie.
Może być ciężko ale warto
AKO 4.0 ForBet ⛔ Bazyl zaskoczył, pewnie nie tylko mnie.
Jeszcze qwartecik na dzisiaj
PSG -1 1.45✅
Bayern -1 1.22✅
Barcelona -1 1.22✅
Juventus 1 1.45✅
O każdym spotkaniu już wielu wiele tutaj napisało nic więcej nie ma co pisać.
Różnica klas, inne cele w LM, oby każdy zagrał na swoim poziomie to będzie ok.
AKO 3.10 ForBet ✅
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Karabach - Athletico 2/2 @1.72, Athletico -1,5 @1.73
Dla hiszpanow zwyciestwo to mus. Łapią tutaj pewne 6 pkt żeby u siebie z Romą powalczyc o wyjscie z grupy.
Bayern - Celtic over 5 a korkow 1st half @2.05
Ostry napór bawarczykow od pierwszych minut + kontrataki koniczynek powinny to pokryc. Kurs zachecający.
Anderlecht - PSG Paryż -2 a w korkach @1.77
Jest komu nabijać korki dla paryżan, a jak wyjdą najmocniej w szeregach defensywnych to Anderlecht se nie pogra dzisiaj. Linia na azjan -2 - mała ;)
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Mizerna obrona Barcelony, a Juventusu żelazna? W takim razie jak wytłumaczycie stratę tylko 3 bramek w La Liga na 8 meczy, a w Lidze Mistrzów po 2. kolejkach 0 straconych po meczach z Juventusem i Sportingiem? Ok, może nie jest to para za czasów Puyol + Pique, ale pisząc, że Umtiti taki słaby to Wy chyba nie oglądacie meczy Barcelony. Chłopak zrobił duży krok w przód w swojej grze defensywnej i to widać gołym okiem. Po prawej Semedo, który jest dosłownie fantastyczny i nikt już nie płaczę za Alvesem, który odszedł swego czasu właśnie do Juventusu. Po lewej stronie Alba, który ma akurat niższą formę niż na początku swojej przygody z Barceloną po transferze z Valencii, ale nadal poniżej pewnego poziomu nie schodzi. W bramce Ter Stegen, który w końcu zaczął bronić tak jak każdy by sobie tego życzył, i mam nadzieję, że jego forma będzie stabilna, a nawet zwyżkować. Busquets w ostatnim czasie dość kiepsko, ale od paru meczy znowu jest cichym bohaterem boiska, a jak nie on to jest Paulinho, którego transfer sam wyśmiewałem, ale muszę tutaj zwrócić honor, bo chłopak naprawdę jak do tej pory gra ciekawie i fajnie wszedł do drużyny. Nie zapominajmy także o Mascherano, który od wielu lat gra bardzo dobrze i jego forma jest stabilna, nie ważne, czy gra jako środkowy obrońca czy jako defensywny pomocnik - zawsze robi to co do niego należy.
Co do samego dzisiejszego meczu to Barcelona nie powinna mieć żadnego problemu z odniesieniem zwycięstwa z Grekami, którzy są totalnie pod formą, na 4 ostatnie spotkania 3 przegrane, i w ostatnim meczu wymęczone zwycięstwo w 87 minucie po rzucie karnym z Panionios. Gospodarze ciągle w gazie, ostatni mecz w La Liga remis przeciwko Atletico, gdzie w pierwszej połowie zagrali bardzo słabo, ale po przerwie to już była całkiem inna drużyna, i jeżeli zagrają dzisiejszy mecz tak jak właśnie drugą połowę z Atletico to stawiam, że będzie dzisiaj pogrom.
Barcelona wygra obie połowy spotkania @1,68 LVBET ✅
Over 3,5 gola w meczu @1,59 LVBET ✅
Barcelona handicap -2,5 @1,67 LVBET ⛔
Wynik meczu w minutach 1-30 - Barcelona @1,65 LVBET ✅


Ciekawi mnie postawa Chelsea w meczu z Romą. Gospodarze stracili w ostatnich dwóch meczach Premier League 6 punktów co oddaliło ich na 9 punktów od pierwszego w tabeli Manchesteru City, a do tego porażka w wyjazdowym spotkaniu z Crystal Palace, które do ostatniej kolejki nie strzeliło nawet gola, a stracili ich aż 17. Roma ostatni mecz ligowy także przegrany, ale wydaje mi się, że tutaj jednak The Blues powinni zdobyć komplet punktów. Mają kim straszyć z przodu, z tyłu też nie ma osłabień prócz Kante. W Romie w ostatniej kolejce ligowej Manolas odniósł kontuzję, a więc podstawowy środkowy obrońca, co może przełożyć się na gorszą grę defensywy. Dzisiejsza wygrana Chelsea dała by 5 punktów przewagi w tabeli grupowej, a kolejny mecz jest przeciwko Qarabakowi, więc łatwe punkty. Kurs może nie powala, ale na singiel za grubszą stawkę jest jak najbardziej do gry.
Chelsea @1,6 LVBET ⛔

Później może wrzucę coś jeszcze na temat innych meczy.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Barca -1
PSG -1
Bayern
Atl Madryt
@2.3 Fortuna
Mocne ako na dzisiaj i takie gram w fortunie. PSG zmiażdży słaby ogórkowy Anderlecht mam osobno pograne -3, Barca u siebie każdego leje jak psa do tego prawie nie tracą bramek: 2-0 3-0 5-0 6-1 3-0 nie ma o czym pisać. Bayern wygra ale tutaj nie ide w nic więcej po prostu im nie ufam, a Celtic ograł 3:0 Anderlecht takze to nie są tacy frajerzy jakby mogło się wydawać noi Atletico musi po prostu musi zgarnąć dzisiaj komplet albo żegnają się już dzisiaj z LM pewnie padnie ich ulubiony wynik 0:1 który też mam pograny za drobne. Pozdro
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Chelsea - AS Roma
Chelsea @ 1.59
buk: Bah
&#39;&#39;Walka o fotel lidera&#39;&#39;

Gospodarze chyba popadali w mały dołek. O ile porażkę z Manchesterem City nie można uznać za niespodziankę, to ostatnią porażkę z Crystal Palace już tak. Nie chcę wiedzieć co działo się w szatni po porażce w tym spotkaniu. Forma Chelsea jest daleka od idealnej, ale i tak spróbuję dzisiaj pograć ich zwycięstwo. Londyńczycy jak na razie świetnie radzą sobie w meczach Ligi Mistrzów. Drużyna Antonio Conte najpierw wysoko pokonała Karabach (6:0), a następnie okazała się lepsza na wyjeździe od Atletico Madryt wygrywając (1:2), po naprawdę bardzo dobrym meczu. Dziś jest dobra okazja aby zamazać plamę po dwóch ligowych porażkach i wrócić na właściwe tory. Chcę dodać, że Conte bardzo dobrze zna drużynę gości, bowiem prowadząc Juventus mierzył się z nimi nie raz w lidze. Roma w weekend rozegrała bardzo trudne spotkanie z Napoli, w którym uległa skromnie 0:1. Włosi jednak nie są chłopcami do bicia i dziś zapewne postawią się Londyńczykom. Obie drużyny do tego spotkania przystąpią osłabione. Antonio Conte nie będzie mógł wziąć pod uwagę N’Golo Kante, Victora Mosesa oraz Danny’ego Drinkwatera. Do składu powinien wrócić Morata, lecz nie wiadomo czy dostanie szansę gry od pierwszych minut. W zespole gości zabraknie Emerson, Patrick Schick, Rick Karsdorp oraz Konstantinos Manolas. Niepewny jest także występ Kevina Strootmana oraz Stephana El Shaarawy’ego. Dwaj zawodnicy rzymian opuścili ostatni mecz z Napoli. Tak naprawdę przed sezonem zastanawiałem się jak będzie wyglądać Chelsea na dwóch frontach PL i LM. Bo jak na razie wygląda to dość nieźle. Komplet punktów w grupie oraz mała starta do liderów w lidze napawa optymizmem przed tym długim sezonem. Chelsea jest dzisiaj stawiana w roli faworyta i nic w tym dziwnego, bowiem wygrana gospodarzy przybliży ich do szybkiego awansu z grupy i to nawet z pierwszego miejsca.
Przypuszczalny skład Chelsea:
Courtois
Ruediger Luiz Cahill
Zappacosta Fabregas Bakayoko Alonso
Willian Hazard

Morata
Kontuzjowani:
Kante, Drinkwater, Moses
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -

Przypuszczalny skład Romy:
Alisson
B.Peres Fazio J.Jesus Kolarov
Nainggolan De Rossi Strootman
Florenzi Dzeko Perotti

Kontuzjowani: Emerson Palmieri, Schick, Defrel, Manolas
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Bayern-Celtic
Typ:fortuna
Myślę, że niektórzy pamiętaj moj pierwszy dodany typ tutaj i mecz Polski z Armenią. Stawiałem wtedy na ten sam zakład, czyli, że Robert strzeli bezpośrednio z rzutu wolnego. Wtedy się udało po kursie 10 i liczę, że dzisiaj też się uda. Wiadomo mecz meczowi nie równy, ale dla mnie na takie zdarzenie ten kurs jest za wysoki. Bayern od początku meczu powinien napierać na rywala, będą chcieli pewnie wygrać po porażce z PSG. Celtic też o coś gra, aktualnie jest 3 w grupie i liczą minimum na występ w LE. Myślę, że gospodarzom wcale nie będzie tak łatwo strzelić tej pierwszej bramki. Jak wiadomo Celtic jest wyspiarską drużyną, grają ostro, często na granicy faulu. Myślę, że będzie kilka fauli przed polem karnym, albo chociaż jeden, po którym Robert podejdzie do wykonania rzutu wolnego i strzeli bramkę.
Pokazał już niejednokrotnie, że potrafi strzelić bramke bezpośrednio z rzutu wolnego. Nawet w ostatnim meczu Ligi Mistrzów z PSG Robert na koniec meczu pokazał się z dobrej strony i strzelił w światło bramki z rzutu wolnego. Kolejny przykład to mecz Polski z Armenią, o którym już wspominałem. Tam też zapakował Armeńczykom bramkę bezpośrednio z wolnego. Kurs wysoki, aczkolwiek, już raz dzięki Robertowi zarobiłem na takim zakładzie i dzisiaj zaufam mu po raz kolejny.
:
Andelecht- PSG 2 wygra przynajmniej 4 bramkami fortuna 3,20
Zazwyczaj boję sie grać wysokich zwycięstw faworytów w LM, ale dzisiaj nie przejdę koło tego kursu obojętnie.
Anderlecht ostatnie miejsce w tabeli, porażki po 3:0 z Celtikiem i Bayernem . PSG 1 miejsce wygrane 3:0 z Bayernem i 5:0 z Celtikiem. Patrząc nawet tak czysto statystycznie, skoro Anderlecht dostaje bęcki 3:0 od Celtiku, a PSG wygrywa z tą samą drużyną 5:0 to widzę tutaj pogrom gości. Niektórzy mówią, że PSG, że nie będzie się forsować w tym meczu, nie zgadzam się z tym. Fakt, mają pierwsze miejsce w grupie, ale jeszcze 4 mecze przed nimi i wszystko się może zdarzyć. W klub zostało wpompowane tyle pieniędzy, że w końcu muszą zajść w tych rozgrywkach daleko. Atak mają bardzo mocny, często w tym sezonie pokrywali już ten handicap. Myślę, że gospodarzom nie pomoże nawet gra na własnym stadionie. Widzę tutaj kompletną dominacje ze strony PSG. Jeżeli strzelą szybko bramkę, a Anderlecht się otworzy to powinno skończyć się pogromem.
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Wszedł ci wtedy kupon ? Pamietam ten zakład i wlasnie bylem ciekawy bo wolny był pośredni ????
Wszedł. Przed tym wolnym pośrednim był w 18 minucie normalny rzut wolny i Lewy strzelił.
Tu fragment komentarza do tego z livesports &#39;&#39;Robert Lewandowski (Polska) wykonuje precyzyjnie rzut wolny z krawędzi pola karnego. Wbija piłkę prosto w prawy górny róg bramki. Strzał najwyższego uznania.&#39;&#39;
 
psychol32 421,9K

psychol32

Użytkownik
Mizerna obrona Barcelony, a Juventusu żelazna? W takim razie jak wytłumaczycie stratę tylko 3 bramek w La Liga na 8 meczy, a w Lidze Mistrzów po 2. kolejkach 0 straconych po meczach z Juventusem i Sportingiem?
Już tłumaczyłem dlaczego tak uważam. Zawdzięczają to tylko i wyłącznie swojemu stylowi gry. Temu że atakują przez 80% meczu i nie pozwalają rywalom na zagrażanie ich bramki. Jak już do tego dojdzie to gubią się niemiłosiernie i popełniają błąd za błędem szczególnie stoperzy. Boczni też nie są super rewelacyjni w grze defensywnej a jedynie w grze ofensywnej prezentują super poziom.
Dla przykładu mecz z Atletico. Gdyby gospodarze zagrali swoje przez cały mecz a nie tylko 10 minut to nie byłoby co zbierać z Barcelony. Bo w ciągu tych 10 minut obrońcy dwa razy się ośmieszyli i tylko nieudolność Griezmana a może fantastyczne obrony ter Stegena spowodowały że po 20 minutach na tablicy nie było wyniku 3:0
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Dzień dobry.
Ja tu tylko na słówko.
Chciałbym zauważyć, że gdzie się nie spojrzy, to wszyscy grają na czysty win United. Fora czy grupy na FB są przepełnione kuponami z typem na zwycięstwo Manchesteru.
...w takim razie dlaczego kursy na ich zwycięstwo rosną? ????


Ciekawostki:
  • Czerwone Diabły wygrały zaledwie 1 z 6 ostatnich spotkań wyjazdowych w Champions League. Miało to miejsce w ostatnim starciu z CSKA Moskwa (4:1).
  • Mourinho: &quot;Naszym głównym zadaniem jest zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. Jeden punkt na wyjeździe z najsilniejszym zespołem z grupy może być dobry, ale spotkanie może być analizowane bez kontekstu. (...) Benfica musi wygrać cztery mecze, które pozostały w grupie. Pokazywałem moim zawodnikom, że dla mnie Benfika jest dużo lepsza niż CSKA lub FC Basel.&quot;

Benfica nie przegra
@2.00
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Ale
Dzień dobry.
Ja tu tylko na słówko.
Chciałbym zauważyć, że gdzie się nie spojrzy, to wszyscy grają na czysty win United. Fora czy grupy na FB są przepełnione kuponami z typem na zwycięstwo Manchesteru.
...w takim razie dlaczego kursy na ich zwycięstwo rosną? ????


Ciekawostki:
  • Czerwone Diabły wygrały zaledwie 1 z 6 ostatnich spotkań wyjazdowych w Champions League. Miało to miejsce w ostatnim starciu z CSKA Moskwa (4:1).
  • Mourinho: &quot;Naszym głównym zadaniem jest zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. Jeden punkt na wyjeździe z najsilniejszym zespołem z grupy może być dobry, ale spotkanie może być analizowane bez kontekstu. (...) Benfica musi wygrać cztery mecze, które pozostały w grupie. Pokazywałem moim zawodnikom, że dla mnie Benfika jest dużo lepsza niż CSKA lub FC Basel.&quot;

Benfica nie przegra
@2.00
Fortuna
Nie widzę tego betu. Dla mnie czysta 2.
Kiedy ostatnio Man Utd grali w LM? Bo chyba nie za czasów Mourinho. Benfica dostala bęcki od CSKA i Basel, a Diabły wygrały z tymi obydwoma zespołami. United jest bardzo pewne z tyłu. Jesli ktos do ako to mozna Dac 2dnb dla pewności.
 
D 686

damianjuve

Użytkownik
panowie atleti wygra dwoma?? tylko to mi zostalo na kuponie. wiadomo ze rzadko im cos strzelic ale czy nie pojda po minimum zeby wygrac tylko 1:0.. z drugiej strony jak chca awansowac to bardzo potrzebne sa im bramki bo jak narazie maja ujemny bilans.. podobno z barca poczatek mieli mocny moze i z takim nastawieniem wyjda na Qarabag i padnie kilka do sieci.
Ps. mam do win kilka tysi
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
panowie atleti wygra dwoma?? tylko to mi zostalo na kuponie. wiadomo ze rzadko im cos strzelic ale czy nie pojda po minimum zeby wygrac tylko 1:0.. z drugiej strony jak chca awansowac to bardzo potrzebne sa im bramki bo jak narazie maja ujemny bilans.. podobno z barca poczatek mieli mocny moze i z takim nastawieniem wyjda na Qarabag i padnie kilka do sieci.
Ps. mam do win kilka tysi
Co za głupie pytanie. Trzeba było to pytanie wysłać do Atletico - miałbyś odpowiedź z pierwszej ręki.
 
D 686

damianjuve

Użytkownik
Co za głupie pytanie. Trzeba było to pytanie wysłać do Atletico - miałbyś odpowiedź z pierwszej ręki.
poprostu mysle czy nie dac zakladu ze atleti wygra dokladnie jednym golem, wrazie wpadki. a za drobne na remis (przyklad Borussi wczoraj )..
 
Otrzymane punkty reputacji: +343
bobair 48

bobair

Użytkownik
poprostu mysle czy nie dac zakladu ze atleti wygra dokladnie jednym golem, wrazie wpadki. a za drobne na remis (przyklad Borussi wczoraj )..
Handi +1 na Karabach stawiając 1x jest po kursie coś koło 2. Lepiej zagrać takie coś bo zabezpieczasz się przed jakąś mega niespodzianką ze strony Karabachu a i tak w razie czego powinieneś wyjść na swoje.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Neymar strzeli
1.63
Uni ✅✅

Przeciwnik idealny, aby strzelić kilka brameczek, więc i swoje okazje powinien mieć Neymar. Obu zespołów nie ma co porównywać, bo dzieli je przepaść.
PSG zdobywa regularnie gole, nie licząc zremisowanego meczu 0:0 z Montpellier. Neymar w obecnej LM tylko dwie bramki, więc głód zdobywania goli musi być, a przeciwnik jest idealny, który w dwóch meczach stracił 6 bramek.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn - Sporting Lizbona
Typ: 1
Kurs: 1,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dla mnie jednak Juve to zdecydowany faworyt w tym spotkaniu. Owszem nie są w tym okresie w jakiejś wielkiej formie ale mimo wszystko na Sporting ta forma powinna wystarczyć. Jednak kadrowo są zdecydowanie mocniejszym zespołem i na własnym stadionie nie powinni mieć problemu ze zdobyciem 3 punktów. U siebie jeszcze Sporting może postraszyć ale w Turynie nie widzę na to szans. Sporting też w tym momencie nie gra nic wielkiego, remis w pucharze z Maritimo 0-0, remis w lidze na wyjeździe ze słabiutkim Moreirense 1-1 i to rywal stworzył więcej sytuacji do strzelenia gola. W ostatniej ligowej kolejce u siebie z Porto remis 0-0 ale też rywal był zdecydowanie groźniejszy. W ostatnim meczu w pucharze Portugali wygrali na wyjeździe z Oleiros 4-2 ale dali sobie wbić 2 gole takiemu rywalowi. Grali wprawdzie mocno rezerwowym składem ale mimo wszystko z takim rywalem nie powinni tracić aż 2 goli. Nie widzę ich w tym spotkaniu z Juventusem. Może włoski zespół nie jest w rewelacyjnej formie ale jednak stwarza sobie wiele sytuacji, prowadzi grę i utrzymuje się częściej przy piłce od rywali. Dzisiaj myślę, że Juve popisze się lepszą skutecznością i wreszcie wygrają przekonująco.
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom