>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18.10.2017]- środa

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Chelsea to dzisiaj mina czuję. Roma bardzo dobrze broni na wyjazdach w tym sezonie, tracąc tylko jedną bramkę w 4 meczach, a nie grali z przypadkowymi drużynami, bo chociażby z Milanem czy Atalantą. Chelsea z kolei, mam wrażenie, ma braki w ofensywie. Morata wraca po kontuzji uda i wątpliwe, czy dzisiaj zagra. Jest niby Michy, którego bardzo lubię, ale to zawodnik o klasę gorszy od Hiszpana. Hazard powoli wraca do formy, strzelając dwie bramki w swoim stylu z Cyprem... no ale właśnie - z Cyprem, w przegranym meczu z Crystal Palace nie zachwycił. Willian nie pamiętam kiedy ostatni raz strzelił jakąś bramkę, Fabregas trochę odżył pod wodzą Conte, ale wciąż uważam, że powinien powoli kończyć jakiekolwiek poważne granie. Na pewno dziś nie zagra także Kante, wiadomo, jest świetny Bakayoko, ale to N&#39;golo był kluczowym elementem w zdobyciu Mistrzostwa Anglii i jak wiele znaczy dla The Blues widać teraz, gdy trener nie może z niego skorzystać. Generalnie - nie ma kim straszyć i uważam, że Roma jest nawet w stanie wygrać dzisiaj na Stamford, bo chociażby Juventus Conte w LM nie zachwycał. Generalnie zarząd Chelsea wyszedł chyba z założenia, że po Mistrzostwie Anglii potrzebna jest jedynie kosmetyka - wszystko spoko, ale moim zdaniem brakuje tam jednego, a być może dwóch game-changerów, bo poza Hazardem, u którego wiadomym było, że potrzebny będzie czas do dojścia do formy po poważnej kontuzji, nie ma tam żadnego cracka, a tym bardziej - nie ma żadnego game changera z ławki - Pedro i Musonda to na dziś co najwyżej uzupełnienia składu. Chelsea wygrała mega ważny i mega ciężki mecz na Wandzie, ale wciąż mnie nie przekonują i nie jest to drużyna na poziomie absolutnego europejskiego topu - daleko im do Realu, Paryża, Barcelony czy - na dziś - nawet ligowym rywalom z Manchesteru. Co przez to rozumiem - nie uważam, aby Chelsea była dziś faworytem na 1,56 - wystawiłbym tutaj minimum 1,8-1,9. Mimo wszystko moim main betem są rzuty rożne - mimo odejścia Salaha w Romie nic się nie zmieniło i gra wciąż opiera się na szybkich skrzydłowych i dośrodkowaniach - wystarczy zobaczyć jak nabijają rożne na wyjazdach: 5, 9, 9, 1. Dodając do tego mecze w domu - 5 z Napoli (gdzie mieli niższe posiadanie, co istotne, bo podobnie może być dziś), 5 z Udinese, 6 z Veroną i aż 12 z Interem - wychodzi na to, że linia 4,5 może okazać się całkiem niezłą inwestycją.
AS Roma over 4,5 rzutów rożnych @ 1,97 3 rożne ⛔
AS Roma X2 @ 2,55 3:3 ✅
1xBet
Co tu dużo mówić - Anderlecht jest mega słabą drużyną, co udowodnił w meczu na Constant van den Stock z Celtikiem. Paryż jedzie tam po pewne zwycięstwo, Anderlecht jest tak słaby w obronie, że nie pomoże im nawet jakiekolwiek murowanie. Cavani, Mbappe i Neymar będą się zabijać za bramki, Celtic - jak się okazuje, mocniejszą drużynę - zgwałcili na dużo cięższym terenie 5:0, dlaczego więc nie mieliby powtórzyć tego w nie tak odległej od Paryża Brukseli? Anderlecht w tym sezonie na własnym boisku już tracił 3 bramki z St. Truiden, 2 z Lokeren i 3 z Celtikiem, na wyjazdach m.in. 3 z Mechelen, 2 z Kortrijk i 2 z Charleroi - jak na Mistrza Belgii jest to dramat i nie wróżę im nic dobrego.
Paris Saint-Germain over 2,5 @ 1,69 ✅
Paris Saint-Germain over 3 @ 2,17 ✅
Paris Saint-Germain -2 @ 1,65 ✅

1xBet

4:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mat947 20

mat947

Użytkownik
Kiedyś zasłychnąłem, że nie powinno się obstawiać drużyny, której się kibicuje, ale...

Dyscyplina:
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20.45
Spotkanie: Juventus FC - Sporting CP
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,42 ✅
Buk: STS
Komentarz pomeczowy: Tak jak myślałem, zwycięstwo Juve po męczarniach (choć nie sądziłem, że stracą bramkę, typowałem raczej 1:0/2:0). Mandżukić zasłużył na pomnik pod warzywniakiem w centrum Turynu, strasznie ciągnie tę drużynę za uszy, jak nie idzie.
Juventus ma za sobą ciężkie dwa tygodnie. Najpierw przerwanie passy zwycięstw w Serie A przez Atalantę (remis 2:2, 01.10.17), a następnie po przerwie na mecze reprezentacyjne przerwana przez Lazio seria meczów bez porażki na Allianz Stadium (przegrana 1:2, 14.10.17). Bianconeri nie zwykli notować serii trzech meczów bez zwycięstwa (ostatni raz w sierpniu 2015 - jednak wówczas Juve miało już zaklepane scudetto, źródło: https://www.flashscore.pl/druzyna/juventus/C06aJvIB/wyniki/).
Być może dla niektórych z Was nie będzie to wystarczający, bądź przekonujący argument, ale Juventus nie straci kolejnych punktów na własnym stadionie. Uważam, że kubeł zimnej wody w postaci porażki z Lazio zadziała bardzo pozytywnie na Bianconerich. Ponadto, ranga meczu jest dość wysoka, Juve musi wypunktować Sporting, który będzie ich bezpośrednim rywalem w walce o awans do 1/8 CL. Goście z Lizbony na pewno nie są wygodnym rywalem, i nie spodziewam się tutaj jakiegoś pewnego i gładkiego zwycięstwa Juventusu, raczej 1:0/2:0 dla gospodarzy po zaciętej walce.
PS.
Wiem, kurs nie jest zbyt zachęcający,
Zapraszam do ewentualnej dyskusji na temat tego meczu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Komentarz &quot;super&quot; innego forumowicza nie był pochwałą..
Bezcenne ????
Karabach Agd. vs Atl. Madryt + Bayern M. (EH:-1) vs Celtic + FC Barcelona (EH:-1) vs Olympiakos + Anderlecht vs PSG (EH:-1) kurs AKO: 2,61 buk: Totolotek ⛔
Karabach Agd. vs Atl. Madryt + Bayern M. (EH:-1) vs Celtic + FC Barcelona (EH:-1) vs Olympiakos + Anderlecht vs PSG kurs AKO: 2,25 buk: Totolotek ⛔
Karabach Agd. vs Atl. Madryt + Bayern M. vs Celtic (pow 2,5 goli w meczu) + FC Barcelona (EH:-1) vs Olympiakos + Anderlecht vs PSG (pow. 2,5 goli w meczu) + Juventus F.C. vs Sporting Lizbona kurs AKO: 3,23 buk: Totolotek ⛔
Wczoraj przez Dortmund wszystko się potopiło. Mam wielką nadzieję, że dzisiaj nie będzie podobnie z Atletico lub innym przypałem.
1. W przeciwieństwie do Dortmundu, którego niestety nie oglądałem ostatnio, ostatni mecz Atletico z Barceloną oglądałem. Jeśli zachowają taką formę na Karabach nic złego się nie zdarzy, a nawet mogą wygrać wysoko. Oczywiście z 1 pkt w grupie i mając najsłabszego rywala to obowiązek wygrać. Niby tak wczoraj tez było z Dotmundem, ale to co oni pokazali to po prostu mega tragedia. Atletico zagrało z Barceloną naprawdę przyzwoicie
2. Bayern co już wcześniej pisałem pod wodzą nowego/starego trenera u siebie powinien zacząć strzelać. Mnie wystarczy tylko 2 bramkowa, bezpieczna przewaga lub/i pow 2,5 gola w całym meczu co oczywiście może pokryć sam Bayern
3. Na Barcelonę narzekałem po meczu ze Sportingiem i nadal to podtrzymują, ale moje uwagi dotyczyły gry na wyjeździe. U siebie to już nawet w zeszłym sezonie Barcelona grała znacznie lepiej. Przewaga 2 bramkami wydaje się bezpieczną opcją z tak słabym przeciwnikiem jak Olympiakos
4. PSG typuję na zwycięzcę całej LM. To jest ich wielki cel i marzenie dlatego nie wierzę, że kiedykolwiek odpuszczą jakikolwiek mecz LM. Co innego liga. Anderlecht dobrze się zaprezentował w meczu z Bayernem, ale porażka 0:3 z Celtikiem dużo mówi (meczu nie oglądałem). I tu znowu bezpieczne handi dwubramkowe lub/i pow. 2,5 gola w meczu
5. Juventus... Jak już tu wcześniej pisałem nie jest w dobrej formie, Sporting zagrał dobre zawody z Barceloną. Przekonały mnie jednak argumenty, że u siebie, a na wyjeździe to zupełnie inaczej grają i jedni i drudzy. Jeśli mecz byłby w Portugalii nie odważyłbym się tego ruszać w stronę Juventusu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że to ze Sportingiem będzie Juventus walczył o 2 miejsce w grupie, a gra u siebie to gdzie jak nie w Turynie ma szybciej zgarnąć 3pkt ? A jeśli marzy o 1 miejscu to obowiązek wygrać dzisiaj. No i powrót Pianica...
Oby dzisiaj nam wszystko weszło i nie było powtórki z wczorajszego Dortmundu.
Adamo masz na dzisiaj jakieś świetne typy?
Owszem - mam jak wyżej ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Antonio Griezzman strzeli
2.02
Uni⛔

Na szybkości, bo zaraz mecz. Qarabak to sobie może wojować, ale w rodzimej lidze. Dostali porządnego rywala - Chelsea i widzieliśmy, jak to się skończyło. Atletico to nie ogórki, tylko czołówka Europy, i to oni muszą dziś dyktować warunki. Nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Rywal znakomity, mimo że Antek dużo nie strzela, to mimo wszystko jest największą gwiazdą i musi pociągnąć zespół za uszy, a okazji do zdobycia bramki będzie miał kilka na pewno.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Chelsea - AS Roma
Typ: obie strzelą w drugiej połowie ✅
Kurs: 3.10
Buk: Totolotek
Analiza: Dzisiaj w Londynie szykuje się świetne widowisko, do Chelsea przyjeżdża AS Roma, lepiej w tej edycji Ligi Mistrzów jak narazie radzi sobie zespół gospodarzy, który wygrał 2 mecze, natomiast goście zaliczyli wygraną oraz remis. Faworytem do zwycięstwa jest zespół Chelsea, ale ja raczej nie będę tu typował kto wygra, pójdę w stronę, że obie strzelą, dla podbicia kursu dodam jeszcze, że stanie się do w drugiej połowie, liczę, że na początku zaatakuje Chelsea, a Roma nastawi się na obronę i sporadyczne kontrataki, dużo zależy od tego jak długo rzymianie wytrzymają napór londyńczyków, myślę, że jakby pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 lub 0:0 to znacznie wzrosną szansę na wejście kursu. Uważam, że w drugiej połowie mecz się otworzy i obie drużyny strzelą minimum po jednej bramce. Jeśli chodzi o absencje to w zespole gospodarzy nie zagrają kontuzjowani N’Golo Kante, Danny Drinkwater i Victor Moses, ale jest szansa, że do składu powróci Morata, który już wznowił treningi z drużyną, byłoby to duże wzmocnienie Chelsea, natomiast u gości nie zagrają kontuzjowani Gregoire Defrel, Patrick Schick, Kostas Manolas. Dodatkowym atutem po stronie Chelsea jest osoba trenera Conte, który zna większość piłkarzy Romy co pozwoli mu na pewno rozpracować przeciwnika. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Juventus + Chelsea + Bayern + Barcelona @2,68 Totolotek (Bez podatku) ⛔ Chelsea z 2-0 na 2-3. No tak to się nie da wygrać. Najistotniejsze jednak, że Roma zagrała kosmiczny mecz i należała im się wygrana. Takie są fakty.
Trochę się boje takiego januszowego grania, ale jak bmw14.5 wspomniał. Bez względu na słabe kursy te mecze to są &quot;pewki&quot;. Bayern nie dający rady drewnom ze &quot;Skotisz Premier Lig&quot; bez jaj. Podobnie Barcelona i Olympiakos przeżywający największy kryzys w Grecji od stu lat, tutaj też nie róbmy sobie jaj.
-----------
Juventus przegrał mecz i słuchając niektórych komentarzy (nie tylko tego forum) wyobrażam sobie jakby to była 10 porażka z rzędu czy coś. A był wypadek przy pracy numer 1 w Atalancie i następną konsekwencją z nie wyciągniętych błędów była pierwsza porażka od dawna u siebie i to prowadząc do ht. Szok nie szok, Lazio jest w mega formie i z b. dobrym trenerem. Mnie ta porażka specjalnie nie zdziwiła, choć liczyłem na maks remis a tu proszę. Wyciągnięcie wniosków polega na tym, żeby w końcu dać sobie spokój z rotowaniem co mecz. Dochodzi do 4-5 zmian + brak Dybali i ten zespół nie funkcjonuje jak należy. To działało przez parę lat, liga w rezerwowym a LM jako priorytet doprowadził chociażby do ostatniego finału LM. Ale to się kończy, bo jak widać po ostatnich wynikach nie jest wesoło. Podobnie z Dybalą, chłop przestrzelił dwa karne w końcówce w Serie A, do tego dochodzi słaba postawa w Argentynie grając z Messim i ten niefortunny wywiad ostatnio na temat wspólnej gry i w konsekwencji tego 0 minut w ostatnich dwóch meczach eliminacyjnych. Zapewne dzisiaj wjedzie na pełnej i rozprawi się &quot;w pojedynkę&quot; z Lwami z Lizbony. Bo taka jest kolej losu, chyba nikt nie wyobraża sobie innego wyniku w Turynie czy chociażby tego, że Juventus będzie miał problem z wyjściem z grupy?
Dzisiaj już będzie poważne granie i poważny skład, a więc powrót do 11stki Alexa Sandro, Cuadrado, Pjanicia i przede wszystkim Paulo Dybali. Także środek pola będzie podniesiony mega jakością Pjanicia, lewa flanka nabita jak kabanos i główna broń do napędzania wrzutek na Gonzalo również. Dybala klasa sama w sobie jako wolny elektron biegający w okolicach 20 metra. Tu nie będzie dzisiaj niespodzianki.
-----------
Chelsea bierze ten meczu u siebie. Kurs mało satysfakcjonujący, na singla kompletnie się nie nadaje, ale to takiej taśmy jak 4 zdarzenia pozwolę go sobie wtrącić. Roma przez 70 minut hitu z Napoli nie istniała, żaden aspekt nie pozwalał na większe zagrożenie bramki Reiny. Dopóki Napoli nie spuściło z tonu Roma nie miał kompletni nic z gry i takie są fakty. Chelsea to przede wszystkim fajny handi w postaci Antonio Conte znającego włoskie realia i mający swoje insidery, powinien spokojnie rozplanować idealną taktykę.
Środek pola Fazio-Jesus to chyba najsłabszy duet stoperów w historii Romy. A na pewno w top 6-7 ligi Serie A jest najniżej. Brak sprzedanego właśnie do Chelsea Rudigera czy teraz kontuzja Manolasa to są olbrzymie ciosy na tą chwilę na pewno nie do zastąpienia. De Rossi umówmy się najlepsze lata ma za sobą, a to co wyczyniał w starciu z Napoli pozostawię bez komentarza, a to jest o tyle ważny fakt że te mecze dzieli raptem klika dni. Strootmana nigdy nie ceniłem za bardzo, a teraz w dodatku wraca po kontuzji. Różnie z nim może być. O słabości ofensywy niech świadczy fakt, że na prawym skrzydle gra... Florenzi. Perroti jak zawsze zawodzi, poziom jego gry jest współmierne z zajebistym tatuażem na szyi.
----------------------
CSKA - Basel over 4,5 kartki @2 Totolotek (bez podatku) ⛔ Kompletna klapa, mecze z udziałem Kuipersa pomijam na amen. 20 któraś minuta, typ z CSKA wjeżdża perfidnie faulem lądując ostatecznie stopą na kostce rywala a ten nawet żółtej nie wyciągnął. Dramat.

Boję się trochę tego typu, bo sędziuje beton z Holandii Kuipers. Ale mecz idealny pod kartoniki. To nie jest gra o pocieszynkę w postaci Ligi Europy a o wyjście z grupy a to już jest zupełnie inna historia. Wczoraj spojrzałem na ilość kartek i było sporo przekraczających tą linie. Wyższej bym nie ruszył na pewno, ale takie 4,5 jednak spróbuje by później nie żałować. Mecz niesamowicie istotny i tym się głównie kieruje. To jest po 2 kartki na łeb i ostatnia decydująca dla kogokolwiek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Bayern - Celtic
Ja idę dziś w wysokie handi na wygraną Bayernu. Wziąłem -3.0 i -4.0.
Widać ewidentnie, że powrót Heynkesa zrobił swoje. Bayern momentalnie odżył gromiąc Freiburg 5:0. W grze widać było to, co oststnio gdy ten szkoleniwoiec ich prowadził: wielką radość z gry do przodu. On ich nie hamuje, nie każe na siłe zwalniać i pół godziny przygotowywać akcje jak Guardiola czy kombinowac ze skladem jak Ancelotti. Prosta piłka oparta na szybich atakach i wysokim pressingu to to, co Bayern lubi najbardziej.
Dziś mecz ma jeszcze inne podteksty jak zmazanie plamy oststniego meczu w LM czy chociażby pokazania, że obok PSG tylko oni liczą się w tej grupie.
Wg mnie powtórzenie wyniku z oststniego meczu ligowego jest jak najbardziej prawdopodobne.
Polecam też handi na rożne w stronę Bayernu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
a idę dziś w wysokie handi na wygraną Bayernu. Wziąłem -3.0 i -4.0.
Nigdy nie lubiłem grać takich wysokich handi ale tu się muszę zgodzić. Gra Bayernu zmienia się i piłkarze czują więcej luzu na boisku. gnu_gpl niemal wszystko opisał i więcej nie ma co dodawać.
Przed tym meczem widziałem krótki komentarz Lewego, który stwierdził, że do tej pory nie pokazali w LM swojej klasy i mają zamiar nieco nadrobić statystyki bramkowe. Może to świadczyć o tym, że nie będą odpuszczać wyniku nawet gdy będą prowadzić więcej niż jedną bramką.
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Ja jako taki &quot;Janusz&quot; zarabiam od paru lat niezłą kasę ???? Znać się trzeba zawsze.
Jeżeli wygrywasz tak jak wczoraj lub dzisiaj to ja nie mam pytań.
Chociaż jedno mam. Jak można stawiać jedno zdarzenie na kilku kuponach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Na Juventus trzeba dziś uważać. Skład, jaki pojawił się w sieci:
Obrona dno, atak dno.
Na jakiej podstawie takie przekonania? Z tego co widzę wychodzą dobrym zespołem. U siebie potrafią rozpracować każdego rywala. Podstawą jest porażka w lidze? Akurat w tym spotkaniu przeważali, a mogli uratować punkt gdyby Dybala wykorzystał karnego.
Ja sądzę, że dziś Juve poradzi sobie z rywalem. Mecz o tyle ważny, bo prawdopodobnie będzie miał ogromne znaczenie o drugim miejscu w grupie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Na Juventus trzeba dziś uważać. Skład, jaki pojawił się w sieci:

Obrona dno, atak dno.
Ktoś tu musiał przegrać parę złoty w sobotę.
Alex Sandro wypoczęty podobnie jak Cuadrado, będzie autostrada na lewej flance jak się wymienią pozycjami z Mandżukiciem. Iluzjonista Pjanić w środku i Dybala wyżej. Najlepszy możliwy skład w ofensywie + na ławce spory gaz Dogulasa Costy. Dobre 50 minut miał z Lazio i tylko Allegri wie czemu go wtedy zdjął.
Jaja są tylko ze Sturaro na prawej obronie i to wszystko, wolę Benatię jak Barzalego wobecnej formie.
I ostatnia sprawa, gra Khedira w środku nie Matiudi.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
No lepiej niż z Barceloną i Olympiakosem choćby Pianic
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Na jakiej podstawie takie przekonania?
Wpatruję się w ten skład i nic tam nie widzę. Jedynie klocka, za którego powinien grać Mandzu.
Za to skład Sportingu to potęga i moc ....
&quot;Większe potęgi&quot; sprawiały niespodzianki.
Ktoś tu musiał przegrać parę złoty w sobotę.
Juve dawno nie grałem.
Najlepszy możliwy skład w ofensywie
Z Igłą bez formy. Powinien usiąść na ławce; Mandzu w atak i wpuścić Costę, aby robił szum.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla osób nie oglądających meczu Juventusu. Juventus dominował, miał wiele sytuacji. Wynik nie odzwierciedla spotkania. Sporting dobrze grał, ale Juventus miał o wiele więcej sytuacji. Jak dla mnie to od paru lat nie było tak wyrównanego poziomu w LM. Szkoda, że Chelsea mi zawaliła jeden kupon. Nawiasem mówiąc prowadzić 2:0 skończyć na 3:3 w LM to mistrzostwo świata.
Bardzo wyrównany poziom w tej LM. Taki Apoel czy Karabach remisują z topowymi drużynami. Olympiakos strzela bramkę Barcelonie i powoduje kartkę u Pique (oczywiście to 2 różne zdarzenia), Sporting trzyma w niepewności Juventus do 80 min... Tylko PSG jest jak dla mnie dzisiaj pewniakiem i chyba będę grać tylko na nich.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bardzo wyrównany poziom w tej LM. Taki Apoel czy Karabach remisują z topowymi drużynami. Olympiakos strzela bramkę Barcelonie i powoduje kartkę u Pique (oczywiście to 2 różne zdarzenia), Sporting trzyma w niepewności Juventus do 80 min... Tylko PSG jest jak dla mnie dzisiaj pewniakiem i chyba będę grać tylko na nich.
Zauważ tylko, że te topowe drużyny nie zachwycają od dłuższego czasu. Borussia nikim poważnym się nie wzmocniła, kadrze jest sporo kontuzji a do tego straciła Dembele . Atletico ma zakaz transferowy, a granie tymi samymi zawodnikami trzeci/czwarty sezon z rzędu nie przynosi oczekiwanego efektu. Na dodatek Atletico to minimaliści, którzy pewnie po strzelonym golu cofnęli by się do obrony.
Barcelona bardzo często traci gole z europejskimi czy ligowymi średniakami. A grając 45 minut w osłabieniu nie powinno nikogo dziwić, że stracili bramkę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zauważ tylko, że te topowe drużyny nie zachwycają od dłuższego czasu. Borussia nikim poważnym się nie wzmocniła, kadrze jest sporo kontuzji a do tego straciła Dembele . Atletico ma zakaz transferowy, a granie tymi samymi zawodnikami trzeci/czwarty sezon z rzędu nie przynosi oczekiwanego efektu. Na dodatek Atletico to minimaliści, którzy pewnie po strzelonym golu cofnęli by się do obrony.
Barcelona bardzo często traci gole z europejskimi czy ligowymi średniakami. A grając 45 minut w osłabieniu nie powinno nikogo dziwić, że stracili bramkę.
Czy przyczyną wyrównania poziomu jest osłabienie topu jak Barcelona/Bayern/Real czy wzmocnienie średniaków jak Sporting nie wnikam... Konstatuję tylko fakt, że tak wyrównanego poziomu nie widziałem od dawna. Z jednym wyjątkiem... PSG. Grać długoterminówki się kompletnie nie opłaca bo kursy na to są marnie ustawione, ale aż mnie kusi pograć PSG na mistrza. Uważałem od początku i uważam, że oni będę triumfować w tym sezonie i po raz pierwszy od lat być może nie zobaczymy żadnego hiszpańskiego klubu w półfinale. Co do Barcelony przekonuję się z każdym kolejnym meczem, że to będzie dla nich fatalny sezon. Myślę, że wypłynie jakiś angielski klub, ale na pewno nie Chelsea. Myślę, że może to być City.
Juventus też wczoraj zaprezentował się naprawdę dobrze. Sporting naprawdę dobrze gra i ciężko go było pokonać. Jak będzie mecz Barcelony w Turynie zagram coś jak 1x albo +1 na Juventus, zobaczymy oczywiście kursy, ale jak dadzą na Barcelonę buki 1,50 to się wygłupią.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Mała teoria spiskowa dotycząca remisu Atletico. Mianowicie, mimo że obecnie madrytczycy reklamują flagowy program pisowskiego rządu 500+ (na koszulkach lekko zmieniona wersja - plus 500), to poprzednio dumnie nosili napis: &quot;Azerbaijan Land of Fire&quot;. Co wy na to? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom