>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka fazy grupowej ME u-21 [22-24 czerwca 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wie ktoś jakim składem wyjdą dziś Hiszpanie? Czy mając już zapewniony awans nie skupią się już tylko na półfinale?
Według MARCI zmiany dziś -&gt; http://www.marca.com/futbol/europeo-sub-21/2017/06/23/594cc84622601dcf688b4602.html

Pau Lopez w bramce, w obronie wraca Gaya na lewą i zagra też Odriozola. Z przodu trio ofensywne to Inaki Williams, Oyarzabal i Borja Mayoral.

Ale czy to się potwierdzi nie ma pewności, bo to MARCA, nie zawsze mają stuprocentowe info.

Szkoda by była jakby dziś Hiszpanie odpuścili bo jeszcze w przed pierwszą kolejką złapałem na nich kurs @ 2,20 na dzisiejszy mecz...
 
psychol32 421,5K

psychol32

Użytkownik
Hiszpanie nie odpuszczą ale pewnie wyjdą rezerwami bo i tak mają zapewnione pierwsze miejsce. Wszystko zależy od tego czy trener Serbów da również pograć zmiennikom
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Osobiście zagrałem over 1.5 żółtej kartki Portugalii po 1.80, tylko dlatego, że Macedończycy pomimo tego, że już są na przegranej pozycji i zakończyli przygodę z Mistrzostwami Europy, to pokazali podczas drogi do nich się z dobrej walecznej strony i dzisiaj na pewno nie odpuszczą Portugalii, a Ci drudzy? Muszą, szanse są i niestety ale chłodnej głowy to oni mieć nie będą.
Fortuna 1.80 , jak coś ????
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ja złapałem kurs @1,85 na Hiszpanów, szkoda jakby odpuścili bo to ostatnie wydarzenie na kuponie i wchodzi kupon z kursem 6.
@dół raczej nie strace, bo to freebet ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Szkoda by była jakby dziś Hiszpanie odpuścili bo jeszcze w przed pierwszą kolejką złapałem na nich kurs @ 2,20 na dzisiejszy mecz...
Ja złapałem kurs @1,85 na Hiszpanów, szkoda jakby odpuścili bo to ostatnie wydarzenie na kuponie i wchodzi kupon z kursem 6.
Nie jesteście sami z takimi fajnymi problemami :razz:

Ja mam taką kombinacje. Mogę surbetować (Wprowadzone kursy tworzą surebet o zysku 48.04%) na Serbię , ale nie robię tego. Chociaż z @6 bym się mocniej zastanowił. Jak mówimy o czymś więcej niż parę stówek to trzeba pomyśleć. Aczkolwiek dla mnie Hiszpania taka paka takie nastroje, że widzę kolejny ich spokojny win.
Umówmy się jeśli Hiszpania o nic nie gra to co w tym momencie robi Serbia? Tu już totalnie mają wyjebkę. Z resztą grając na poważnie ostatnio są wstanie z 1-0 przegrywać 1-2 z... Macedonią. Tak czułem przed turniejem że Serbia zawiedzie na całej linii. Przykładowo taka Chorwacja by tutaj grała o awans.
Z doświadczenia pamiętam z innych tego typu turniejów. Jak jakiś zespół mamy w mega formie to jadą cały turniej od zwycięstwa do zwycięstwa. W zasadzie kolejny plus jest taki, że wejdzie większa część &quot;rezerwowych&quot; tutaj z cudzysłowem jeśli mówimy o takich nazwiskach;
Pau Lopez w bramce, w obronie wraca Gaya na lewą i zagra też Odriozola. Z przodu trio ofensywne to Inaki Williams, Oyarzabal i Borja Mayoral.
Jak to są rezerwowi to daj Bóg grać/poprowadzić taki zespół.
Serbia z resztą też zrobi zmiany bo w jakim celu ma męczyć ten skład co do tej pory walczył. Na pewno nie zagra gwiazdka z Liverpoolu Marko Grujić za kartki podobnie jak Pankov za czerwo. Bałkańskie media raczej średniego kalibru jeśli chodzi o szukanie przewidywanych składów itp. Ale nie wierzę, że wyjdą takim 11stką jak dotychczas. Kurs znowu spada na Hiszpanów co tylko potwierdza, że Serbia dostosuje się odpowiednio do meczu.
Trener odpowiedział na pytania dotyczące składu na mecz z Hiszpanią. Kilku zawodników jest bowiem niedysponowanych i siłą rzeczy konieczne są zmiany w wyjściowej jedenastce.

-Mamy kilku zawodników, których z różnych powodów nie będę mógł wystawić w piątkowym meczu. Marko Grujić pauzuje za żółte kartki, na kontuzje narzekają Milan Gajić i Aleksandar Cavrić. Vukasin Jovanović ma drobny uraz i może nie być gotowy w 100%, ale rano zobaczymy jak się czuje i czy da radę wystąpić €“ wylicza Lalatović.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Macedonia - Portugalia
Typ: Macedonia +2.5
Kurs: 1.78
Pinnacle
W pierwszym meczu Hiszpania mocno się zmotywowała i zdemolowali Macedonię,Portugalia zaś ograła w tym czasie Serbów. Dzisiaj musieliby ich naprawdę zniszczyć żeby awansować. Przecież Macedończycy sie nie położą dzisiaj,Portugalia będzie cisnac a oni czekać na kontrę. Guedes i Sanchez sobie nie pograli w tym sezonie i ich forma jest średnia. Neves,wielki talent ale miał przeciętny sezon,Macedończycy pokazali charakter przeciwko Serbii i nie wierzę w ich pogrom. 2:0 albo 3:1 to max co Ci młodzi Portugalczycy mogą ogarnąć.
Na wariata jeszcze gram Macedonie +0.5 gola
Kurs:6.
Są w stanie się postawić dzisiaj i przy dobrze grze w obronie i z kontry można pokusić się o niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Są w stanie się postawić dzisiaj i przy dobrze grze w obronie i z kontry można pokusić się o niespodziankę.
Tyle, że Macedonia nie ma dobrej obrony, wręcz odwrotnie ta obrona jest kiepska. 7 bramek straconych na 2 mecze...
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Weeeź Portugalia straciła trzy gole z Hiszpanią a Macedonia pięć więc chyba nic dziwnego. Hiszpania strzelała im takie bramki ze jedną z nich może być bramka turnieju a to co Williams i Ramirez strzelali temu zalosnemu bramkarzowi Portugalczyków to mógł to wyjąć. Skoro Macedonia straciła 7goli w dwóch meczach to daje 3.5 na mecz a Portugalia trzy w dwóch co daje 1.5 na mecz. Więc wychodzi na to że moje handi wchodzi.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Hiszpania strzelała im takie bramki ze jedną z nich może być bramka turnieju a to co Williams i Ramirez strzelali temu zalosnemu bramkarzowi Portugalczyków to mógł to wyjąć.
Bramka po rykoszecie bramką turnieju? Inna sprawa, że po ładnym dryblingu. Prędzej wolej Portugalczyka zza pola karnego będzie kandydatem do tego miana.
Portugalia również miała sporo sytuacji, ale skuteczność zawiodła, więc dziś zapewne znów stworzą sobie sporo okazji.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Macedonia - Portugalia

Jak wiadomo Portugalia musi wygrać i to wysoko aby mieć jeszcze szanse na awans z drugiego miejsca. Zakładam, że od samego początku Portugalczycy ruszą do ataków bo i tak nie mają nic do stracenia i co chwila pod bramką Macedonii będzie się kotłowało. Spora ilość sytuacji podbramkowych powinna przełożyć się na ilość rzutów rożnych. Macedończycy sami zapewne nieraz skontrują rywala i też zapewne coś w postaci rzutów rożnych wywalczą. Portugalia może nie wygrać wysoko jak zapewne wszyscy się spodziewają ale cornerów powinni sporo nabić.
Typ: powyżej 10,5 rzutów rożnych ✅
Kurs: 2,3
bwin
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Bramka po rykoszecie bramką turnieju? Inna sprawa, że po ładnym dryblingu. Prędzej wolej Portugalczyka zza pola karnego będzie kandydatem do tego miana.
Portugalia również miała sporo sytuacji, ale skuteczność zawiodła, więc dziś zapewne znów stworzą sobie sporo okazji.
Wszystkie gole poza karnym były ładne i widzę że Ci się nudzi bo szukasz dziury w całym. Portugalia jest żałosna i nie ma takiej możliwości żeby awansowała do półfinału
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Wszystkie gole poza karnym były ładne i widzę że Ci się nudzi bo szukasz dziury w całym. Portugalia jest żałosna i nie ma takiej możliwości żeby awansowała do półfinału
Na pewno jest to bardziej prawdopodobne niż awans Czechów, ale Słowacja i tak jest jedna nogą w półfinale. Portugalia potrzebuje 4 goli do awansu, bo moim zdaniem Macedonia coś skontruje, tak jak to bywa w takich meczach, gdzie ktoś goni wynik. Jedno jest pewne, szykuje się ofensywny mecz, ale kursy na over żałosne. Jednak over 3,5 do gry po kursie 1,66.✅
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO U21
Godzina: 20:45

Spotkanie: Macedonia - Portugalia (rzuty rożne)
Typ: Portugalia (hc -5.5 rzuty rożne)
Kurs: 2.80
Bukmacher: unibet
Analiza:

Wątpie by ktoś jeszcze postawił to dzięki temu wpisowi aczkolwiek postaram się jak najszybciej . Ostatnia kolejka , Portugalia potrzebuje wysokiego zwycięstwa . Są w tym starcu zdecydowanym faworytem i chyba nikt nie wierzy w inny rezultat niż porażka Macedończyków. Jak już wspomniałem , istotne w kontekście awansu z drugiego miejsca będą bramki tak więc biorąc pod uwagę różnicę klas obu drużyn , możemy się spodziewać 90 minut pod jednym polem karnym. Macedończycy na pewno wyjdą z zamiarem strzelania bramki lecz jestem przekonany , że na boisku zostaną zepchnięci do głębokiej defensywy. Piłkarze z półwyspu iberyjskiego potrzebują zwycięstwa 3oma golami a co za tym idzie nie odpuszczą nawet na chwilę. Jestem przekonany , że zaowocuje to wieloma rzutami rożnymi. 6 więcej niż Macedonia? Nie zdziwi mnie dwucyfrowa liczba cornerów po stronie Portugalii. Kurs 2.80 zdecydowanie można polecić każdemu ! Powodzenia ????
2-13 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
guernica 584

guernica

Użytkownik
Wszystkie gole poza karnym były ładne i widzę że Ci się nudzi bo szukasz dziury w całym. Portugalia jest żałosna i nie ma takiej możliwości żeby awansowała do półfinału[/QUOTE]


He, he. Portugalia jest żałosna. Jak można być takim ignorantem? Oglądałeś wogóle mecz z Hiszpanią? W pierwszych 15 minutach Hiszpania miała furę szczęścia i może dziękować niebiosom, że nie przegrywała conajmniej 2:0. Potem po mistrzowsku skontrowali i mieli mecz pod kontrolą. Tyle tylko, że Macedonia to nie Hiszpania. I o ch...ja grają. Portugalia spokojnie jest w stanie wygrać to trzema-czterema bramkami.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to mamy piękny początek, 2 minuta Portugalia 1:0. Żenująca postawa bramkarza Macedonii... No to mamy meczyk, jeszcze 3 bramki dla Portugalii..
No to chyba będzie jednak Portugalia tym półfinalistą... 20 minuta i 2:0 widać naładowani są niesamowicie
Jednak Portugalia nie dała rady, wygrana 4:2 nic im nie daje, brakło 1 bramki. Mimo wszystko do oglądania fajny mecz ????
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja proponuję różne powyżej 2.5 na Macedonie kurs 1.5 do tego win Hiszpani po 1.65.
Macedonia nabijala różnych z Serbią 3 z Hiszpanią 7 także myślę że 3 Portugali też nabija.
Niestety nie nabili
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
czemu dali sędziego Słowaka? jak można było tak wybrać sędziego skoro bezpośrednio Por i Sło walczyli ze sobą?
Chociaż z kontrowersji chyba tylko ta czerwona z doliczonego czasu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom