>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka I ligi (11-13.08.2017)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Odra Opole DNB - Miedź Legnica 1,70 Unibet ⛔ 2-4
Odra już kolejny sezon zaczyna z wysokiego C. Dwie wygrane na początek rozgrywek dobrze rokują. Jeszcze podczas poprzedniego sezonu sądziłem, że ten zespół powinien mieć aspiracje na TOP10 zaplecza ekstraklasy. W sobotę wydaje się rywal najbardziej wymagający (choć zaczął słabo) od początku sezonu. Miedź rozegrała emocjonujący mecz w PP tracąc szansę na awans w ostatniej minucie. Mimo przegranej trener jest zadowolony ze swoich podopiecznych widząc poprawę gry. Trzeba jednak wspomnieć, że w tym meczu zagrali młodzi, ambitni rezerwowi. Oni nakręcali ataki Miedzi wyrzynając się fizycznie. W meczu z Opolem pewnie na murawę wrócą starzy wyjadacze i gra wróci do tego co prezentowała Miedź w lidze, a więc brak skuteczności. Odra na własnym boisku jest zespołem ciężkim do pokonania. Na tygodniu do zespołu dołączył Japończyk Daisuke Matsui znany chociażby w Lechii.
Sądzę, że gospodarze prezentujący się bardzo dobrze na początku sezonu przedłużą dobrą passę i zachowają komplet puntów. Podpieram zwrotem w przypadku remisu, ponieważ Miedź potrafi sobie stwarzać sytuacje grając fragmentami atrakcyjny dla oka futbol.
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko Biała

Typ: 2 DNB Kurs: 1.90 STS ⛔

Zasadniczo jest to gra przeciw Stomilowi aniżeli gra na Podbeskidzie. Olsztyn straszny piach gra w tym sezonie. W lidze dotychczas dwie porażki do tego porażka w PP z Wartą Sieradz. Ogólnie strasznie źle sie coś dzieje w tej ekipie.O ile mnie pamięć nie myli to gdzieś czytałem,że spore kłopoty są w Olsztynie i póki co wygląda,że są jednymi z kandydatów do spadku.
Z kolei w Bielsku może szału nie ma ale myślę,że po ostatnim zwycięstwie w PP morale drużyny jak najbardziej poszły do góry i powinno być już coraz lepiej.Dla bezpieczeństwa w razie remisu opcja DNB gdyż nie wydaje mi się aby gospodarze mogli odnieść w tym spotkaniu zwycięstwo.

Wynik:

no to pozamiatane; 3:0 Stomil shit
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
ODRA OPOLE – MIEDŹ LEGNICA

godz:12:30

Już 3 kolejka przyniesie nam mecz pełen podtekstów, albowiem do Opola na mecz ligowy po 10 latach przyjeżdża Legnicka Miedź. Opolanie po awansie nie zwalniają tempa i jak na razie są zaskakująco wysoko . Goście już bez Tarasiewicza ,a przede wszystkim bez Forsella , który brylował w drużynie jak i zdobywał sporo ważnych bramek. Mamy zatem powiew świeżości w postaci Odry kontra stali 1 ligowcy z wiecznymi aspiracjami na ekstraklasę – Miedź. Zapowiada się otwarty i ciekawy mecz , zwłaszcza ,że goście mają za sobą środowy mecz pucharowy i nie są wcale tu faworytem. Trudno tu o typ na zwycięzcę ,dlatego pewniej idę w stronę goli , stąd.....



Typ: obie strzelą za 1.67 @ Fortuna ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom