>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka I ligi (12.08 - 14.08.2016)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 Podbeskidzie - Wigry
Typ: 1
Kurs: 1.91
buk: bet365
Wynik: 1:1 ⛔ szkoda​

Gospodarze zaczęli dość grubo ten początek sezonu. Bowiem na dwa rozegrane spotkania oba wygrali na wyjeździe 0:2. Jutro przyjdzie im się zmierzyć z zespołem, który również wygrał dwa spotkania. Odnośnie gospodarzy, to wydaje mi się, że środowy mecz w PP został po prostu odpuszczony, bowiem najważniejszym celem jest jak najszybszy powrót do ekstraklasy. Dlatego też jutro zobaczymy gospodarzy w najsilniejszym składzie, pełni zaangażowany i gotowy do zwycięstwa. Co do gości to jest to zespół, który za cel ma utrzymanie się w lidze. Jak widać notują bardzo dobry początek, lecz czas najwyższy utrzeć im trochę nosa. Podbeskidzie jest w stanie to zrobić, bo jest lepsza jakościowo i gra przed własną publicznością, dlatego też idę w ich stronę.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
19:30 Podbeskidzie - Wigry
Typ: 1
Kurs: 1.91
buk: bet365​

Tu bym był ostrozny, Dzwigała stwierdzil gdzies ostatnio ze dysponuje skladem ktory nie daje mu pewnosci na szybki powrot do Ekstraklasy ... poza tym nie sadze zeby odpuszczali sobie puchar, jak napisales, po prostu byli gorsi ... Wigry natomiast w dobrych nastrojach i bez presji.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/i-liga,otwarcie-stadionu-w-bielsku-bialej,artykul,709616,1,1017.html
Wieksze value widze w typie na X2 po 1,95 ✅ FT 1:1
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz
typ: Pogoń Siedlce
kurs: 2,40 ⛔
fortuna
W sobotę o 17:00 siedlecka Pogoń zainauguruje sezon 2016/2017 na swoim obiekcie przy Jana Pawła. Podopieczni trenera Banasika dwa pierwsze spotkania ligowe grali na wyjazdach podobnie było i w Pucharze Polski. W pierwszej kolejce pokonali oni beniaminka z Tych 1-0 po golu Chyły z główki zaraz na początku spotkania zaś drugi wyjazd to porażka z Zagłębiem Sosnowiec 0-1. Mimo wielu okazji Siedlczan nie udało się urwać choć by oczka podopiecznym Magiery. Seryjnie sytuacje &quot;partolił&quot; Cezary Demianiuk mimo to goście zrobili dobre wrażenie w tym meczu i choć by remis im się należał. Gracze z Nowego Sącza dotychczas dwa razy zremisowali. Ze Stala Mielec 0-0 (od 63 minuty grali jednego więcej, czerwona kartkę ujrzał Łętocha za uderzenie rywala) zas tydzień temu na swoim obiekcie ugrali oczko remisując z GKS Tychy 1-1. Gola strzelił Kamil Słaby zaś wyrównał z karnego Świerczok. Myślę że dzisiaj jest okazja na komplet oczek, jeśli gra będzie wyglądała jak tydzień temu z Sosnowcem to trzy punkty są jak najbardziej realne. Poprawić należy jedynie skuteczność. Dotychczas Biało-Niebiescy wygrali tylko jedno spotkanie z Sandecją, miało to miejsce w październiku 2014 kiedy to po golu wspomnianego już Cezarego Demianiuka mecz zakończył się wynikiem 1-0. Mecz poprowadzi sędzia z okręgu Legnickiego Marek Opaliński którego kibice pamiętają z katastrofalnej postawy w meczu z Arką rozgrywanego w Pruszkowie. Ja zdecydowanie stawiam na gospodarzy i mam nadzieje opuścić stadion w dobrym nastroju.
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Pogoń Siedlce i poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 4,50
Betclic
Popieram typ kolegi powyżej na zwycięstwo Pogoni Siedlce, jednak by nie powielać postanowiłem zagrać nieco ryzykowniej.
Warto nadmienić, że goście rozegrali w środę 120 minut ze Śląskiem Wrocław w PP.
Mecz był zacięty, dużo walki w środku pola, murawa nasiąknięta.
Mało czasu na regenerację a do tego dochodzi jeszcze wyjazd do Siedlec, więc zmęczenie w szeregach zespołu z Nowego Sącza może mieć kluczowe znaczenie.
Ponadto drużyna gospodarzy dzisiejszego meczu wydaje się być w niezłej dyspozycji na początku sezonu, szwankuje jedynie wykończenie akcji i skuteczność w podejmowaniu kluczowych decyzji. Atut własnego boiska i kibice pomogą w zwycięstwie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 GKS Tychy - Górnik Zabrze
Typ: obie strzelą gola TAK
kurs: 1.94
buk: bet365
Wynik: 2:1 wszystko zgodnie z planem
✅

Czas na małe derby Górnego Śląska i szczerze to nie wiem czego się spodziewać po zespole gości dlatego też idę w stronę goli. Obie ekipy nie najlepiej zaczęły ten sezon, dlatego też dziś spodziewam się dużo walki i emocji. Odnośnie drużyny gości, to w tygodniu rozegrali oni mecz w ramach PP, gdzie wyeliminowali Legię. Jednak nie była to łatwa wygrana bowiem Górnicy zagrali dwie różne połowy. W pierwszej dużo odstawali od rywala i przegrywali 0:2, a w drugiej wyszli natomiast tak zdeterminowani,że udało się doprowadzić do remisu i dogrywki z której wyszli zwycięsko. Jednak ta wygrana z Legią nie przekonuje mnie do tego, żeby dziś Zabrzanie mieli odnieść zwycięstwo, a jedynie na co będzie ich stać to strzelenie gola. Zespół gospodarzy u siebie zrobi wszystko żeby utrzeć nosa gościom. W tym zespole duże nadzieje pokłada się w Jakubie Świerczoku, który będzie odpowiedzialny za strzelanie bramek w tym sezonie. Jestem zdania, że obie drużyny stworzą sobie po kilka sytuacji do strzelenia bramek i jeśli tylko skuteczność nie zawiedzie to Typ powinien pokryć się bez większych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom