>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Jupiler Pro League / 2. kolejka Eredivisie (12-14.08.2016)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kolejny weekend z Belgią i Holandią. Na inaugurację 3. kolejki w Jupiler Pro League mamy starcie St. Truidense z Anderlechtem. W ekipie Fiołków fenomenalnie zadebiutował Łukasz Teodorczyk, który w ostatnim meczu błyszczał, strzelając jednego z goli. Dzisiaj także ma być kluczem do sukcesu. Poza tym w sobotę czeka nas jedno dosyć ciekawe zdarzenie. Charleroi podejmie Gent. I tutaj goście nie mogą zlekceważyć przeciwnika. Gospodarze są bowiem dosyć nieprzewidywalnym zespołem.
W Holandii natomiast już w 2. kolejce dojdzie do niezłego pojedynku. PSV w niedzielę zagra u siebie z AZ Alkmaar. Obrońcy tytułu są oczywiście faworytami, ale przyjezdni potrafią zaskoczyć. Ponadto takie drużyny jak Ajax czy Feyenoord nie powinny mieć kłopotu z ograniem rywala.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
G 10

gszegoszw

Użytkownik
Przeczuwam kolejkę remisów zaczynajac od Anderlechtu, który na wyjazdach już nie raz pokrzyżował mi plany dlatego dla mnie NO BET lub x Wygrana gości no BET
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Club Brugge vs. Lokeren 1 (-1.5 AH), 1.98 Pinnacle 2/10 ⛔ 1:0
Pierwsze wnioski wysnute po dwóch kolejkach. I dzisiaj pierwszy typ w sezonie. Brugia sezon rozpoczęła mocnym wejściem po wygranej z Mechelen 2:0. Zagrali dobry futbol i po pierwszej połowie spokojnie kontrolowali przebieg meczu. Druga kolejka to już duży problem ze sforsowaniem obrony Oostende. Raz defensor gospodarzy wybił piłkę z samej linii bramkowej. Niemniej obie drużyny zagrały na wysokim poziomie, ale to ostatecznie ekipa Oostende wygrała 1:0 po golu w 91&#39;. Dzisiaj zatem pierwszy mecz u siebie i chęć zwycięstwa jest ogromna. Kadra bardzo mocna, kupili kilku wartościowych graczy jak choćby Pinę, który ma dzisiaj zagrać. Hiszpan trafił do Brugii z Villareal. Jest moc, którą powinni dzisiaj wykorzystać. Lokeren natomiast to typowi przeciętniacy. W 1. kolejce ulegli St. Truidense, które znowu jest dosyć niewygodnym rywalem, głównie u siebie. W ubiegły weekend nie dali szans Westerlo wygrywając 3:0. Jednak tutaj ich rywale to zespół, który na pewno będzie bronił się przed spadkiem. Lokeren także poczyniło kilka ruchów transferowych, ale nie są one w mojej opinii nadto istotne. H2H na korzyść mistrzów Belgii. To jeden z ulubionych przeciwników dla tej drużyny. Na papierze są zdecydowanie lepsi. A dzisiaj wydaje mi się, że powinni gładko ograć swojego przeciwnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom