>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka La Liga [08.09 - 11.09.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

kursy od: bah
W ostatniej kolejce dość niespodziewanie punkty zgubił Real Madryt, który zremisował z Valencią 2:2. Pewne zwycięstwo odniosła Barcelona i Atletico. Przyszły weekend również zapowiada się wyśmienicie. Hitem kolejki z pewnością będzie starcie Valencii z Atletico. Nietoperze znowu utrą nosa dużo lepszemu rywalowi?. Barcelona zagra w derbach z Espanyol i na to spotkanie już mam przygotowany Typ. Real Madryt po ostatnim niepowodzeniu powinien rozprawić się u siebie z Levante.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Barcelona - Espanyol 2(+1,5) kurs 2.75 buk Bet365
Kursy wystawione na ten mecz to dla mnie jakiś ponury żart. Barcelona niby wygrała 2 mecze, ale styl mizerny. Drużyna jest w ogromny kryzysie i tego nikt nie może negować. Utrata Neya, fatalne okienko transferowe, fatalna atmosfera, nie podpisane kontrakty Messiego i Iniesty. Można by jeszcze wyliczać.
Do tego dochodzi wirus FIFA i zbliżający się mecz z Juve.
Barca wylosowala b. szczęśliwie, bo poza Juve raczej nikt jej nie zagrozi, ale 3 punkty na początek by się przydaly. A jak było w poprzednim sezonie, wiadomo.
Barca raczej w najsilniejszym składzie nie wyjdzie. Pamiętać trzeba że zawodnicy z Ameryki Południowej mają 18 meczów eliminacyjnych, długie przeloty, zmianę strefy czasowej, klimatu, wysokości.
Nie dziwię się, że taki Messi ma dość, tym bardziej że ani w Argentynie, ani w Barcelone nie ma zbyt dużego wsparcia.
Espanyol rośnie w siłę, fajne transfery, b. dobry trener. No i są to derby, a te zawsze rządzą się swoimi prawami. Espanyol ostatnio brał od Barcy baty, ale to była zupełnie inna Barca i inny Espanyol.
Uważam, że Espanyol nie jest słabszy od Valencji, a ta potrafiła urwać punkty Realowi na jego boisku. Barca w tej chwili do Realu się nie umywa. Na Dembele bym nie liczył, bo nie pasuje on ni w ch... do stylu Barcelony polegającym na utrzymywaniu się przy piłce.
Jeśli Barca wygra Derby to minimalne. Jeśli wygra
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja również ide w strone meczu Barcy z Espanyolem. Troche może wariacki typ ale zdecydowanie warty pogrania, mianowicie bramka Dembele po @2,4 w fortunie. Debiut byłego gracza BVB na pewno elektryzuje skołatane serca kibiców Barcy, która gra w tym sezonie mizernie. Licze jednak że młody Francuz strzeli gola w tym meczu, główną przesłanką jest fakt że mecz rozgrywa się na Camp Nou, Barca u siebie to dużo lepsza ekipa niż na wyjeździe, do tego dochodzi fakt meczu derbowego więc i mobilizacja powinna być większa. Naładowany Francuz będzie chciał mocno wejść do nowego zespołu, liczę na przynajmniej asyste w jego wykonaniu ale gol też jest bardzo prawdopodobny.
Do dubla polecam Real -2 po @1,44, przejadą sie po Levante, nie ma innej możliwości. Jeszcze na dodatek po stracie pktów z Valencią będą chcieli zrewanżować się kibicom i obstawiam golelade.
Pozdrawiam.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Hej ja przeanalizowałem mecz Valencii z Atletico Madryt z początku chciałem pograć BTS (obie drużyny strzelą). Jednak gdy przejrzałem całą ofertę na ten mecz zauważyłem dość przyzwoity kurs na Over 2.5 gola w meczu a mianowicie 2.05 oferuje ForBet. Valencia dobrze rozpoczeła sezon po zwycięstwie u siebie z Las Palmas zremisowała z Realem Madryt co było dość sporą niespodzianką natomiast Atletico po pierwszym dość niespodziewanym remisie z Gironą zrewanżował się w drugiej kolejce rozbijając Las Palmas aż 1:5. Obie drużyny podchodzą z wiarą we własne umiejętności a stosunek bramkowy w meczach bezpośrednich pomiędzy tymi ekipami pozwala patrzeć z optymizmem na ten Typ. Jeżeli chodzi o absencje to główną postacją, która przykuła moją uwagę to brak A. Griezmanna (pauzuje za czerwoną kartkę). Przyglądając się co w tym sezonie do gry Atletico wnosi Francuz byłem dość zdziwiony i wierzę iż bez niego Atletico będzie w stanie ograć graczy defensywnych Valencii i wpakować piłkę do bramki. Valencia do tego meczu podchodzi bez dość znaczących strat personalnych i wsparcie kibiców może im wiele dać stąd też mój typ Over 2.5.

Valencia - Atletico
Over 2.5
@ 2.05
ForBet
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja bym się kupił na meczu Villarreal - Real Betis.
Widać jak na dłoni, że u gospodarzy nie dzieje się najlepiej. Słaby początek, sporo kontuzjowanych zawodników. Myślę również, że trener jest za słaby na tę drużynę i po cichu mam nadzieję, że wkrótce go wyrzucą, a zatrudnią kogoś na poziomie.
Zabraknie Roberto Soriano, Bruno, dwóch bramkarzy Asenjo i Fernandeza, Marina i być może Mario Gaspara.
U gości wszystko w porządku. Mieli dwa mecze do tej pory z kategorii ciężkich. Na Camp Nou nie udało się nic ugrać, ale jakieś wrażenie pozostawili (2:0). Gole stracili głównie po błędach indywidualnych, a takie przez Dumę Katalonii są z reguły wykorzystywane. Już z Celtą u siebie potrafili wygrać i to cieszy.
Villarreal rozegrał dwa fatalne mecze. Przegrali z Levante 1-0, a później skompromitowali się swoim występem, dając się pokonać aż 3-0.
Fakt, że oba spotkania rozegrali na wyjeździe, więc spodziewam się lepszej gry, ale Betis ma niezłą kadrę i myślę, że może im się spokojnie przeciwstawić. Na pewno trzeci golkiper Żółtych - Barbosa, to już nie ten sam bramkarz co kilka lat temu, który bronił w LM. Potrafi on wpuszczać niesamowite babole, więc po cichu liczę także na jego pomoc.
Myślę, że BTS to też niezła opcja.

Real Betis lub remis @1.97 uni ⛔ dobrze zaczęli, a potem głupie błędy. Adan :eek:
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Real Madryt - Levante UD 1:1
Real Madryt Handicap (0:2) @ 1.56
Buk: bah

W ostatniej kolejce Real Madryt zremisował z świetną Valencią 2:2 i niespodziewanie stracił punkty. Teraz na taką niespodziankę Królewscy nie mogą sobie pozwolić, tym bardziej, że rywal jest mniejszej klasy. Goście pomimo tego, że nieźle rozpoczęli nowy sezon to dziś spisywani są na straty. Levante trafiło trochę w złym momencie, bowiem po ostatnim remisie Real wyjdzie mocno zmotywowany na to spotkanie i zapewne będzie chciał wrócić szybko na zwycięską ścieżkę. Myślę, że są w stanie wbić już trzy bramki w pierwszej połowie, a druga będzie tylko formalnością. Piłkarze jakimi dysponuje Zidane są w pełni sił i formy co pokazały nawet spotkania w reprezentacji. Po raz kolejny nie zobaczymy Ronaldo, który musi pauzować, natomiast powraca Ramos, a obok niego zagra Nacho. Skład gospodarzy jest na tyle silny i równy, że Zidane nie ma co się obawiać. Mam nadzieję, że Benzema nie będzie marnował tylu sytuacji co w spotkaniu z Valencią i wykorzysta przynajmniej jedną z nich. Ten Handicap jest jak najbardziej do gry i ja to pobieram.
Kadra Realu Madryt na Levante:
Bramkarze:
Casilla i Luca.
Obrońcy: Carvajal, Vallejo, Ramos, Nacho, Marcelo i Theo.
Pomocnicy: Kroos, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco, Kovačić i Ceballos.
Napastnicy: Benzema, Bale i Lucas Vázquez.
Nieobecni:
Zawieszeni:
Cristiano.
Decyzją trenera: Keylor, Achraf, Varane, Modrić i Mayoral.
16:15 Valencia – Atletico 0:0
BTS @ 1.82
Buk: bah

Valencia przez niektórych była spisywany na starty w spotkaniu z Real Madryt, a mimo tego Nietoperze pokazali się z bardzo dobrej strony i wychodzi na to, że ten zespół powalczy o coś więcej w tym sezonie. Atletico niespodziewani zgubiło punkty w pierwszej kolejce, ale w drugiej szybko dali o sobie znać i rozstrzelali swojego rywala aplikując mu pięć goli. Teraz czeka ich kolejne wyzwanie, bowiem o wygraną na Mestalla nie będzie łatwo. Wracając do spotkania z Realem to świetne zawody w barwach Valencii rozegrał Kondogbia, który już zna trochę boiska La Liga. Na gwiazdę rozgrywek wyrasta nam młody, szybki i zdecydowany Lato!. Mając w ataku Rodrigo czy Zazę, Marcelino w tym sezonie może naprawdę sporo namieszać. Atletico po raz kolejny przystąpi do spotkania bez Antoine Griezmanna, ale jego godnie zastąpił w ostatnim spotkaniu Correa. Dziś zapewne tego pana znowu zobaczymy od pierwszych minut razem z Gameiro lub Vietto. Simeone powinien cieszyć fakt, że do składu zaczynają mu powracać najważniejsze ogniwa w grze obronnej. Pomimo tego goście mają się kogo obawiać. BTS jest dobrym rozwiązaniem, a ten mecz powinien pokazać o co walczy w tym sezonie Valencia. Atletico natomiast nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów na początku sezonu i podobnie jak Nietoperze powalczą tu o trzy punkty. Kto ma czas i kanał Eleven niech zasiada przed TV o 16:15 bo emocje w tym spotkaniu będą gwarantowane.
Powołani gracze Atletico :
Bramkarze
: Miguel Ángel Moya, Jan Oblak
Obrońcy: Diego Godín, Filipe Luís, Stefan Savić, Lucas Hernández, Juanfran, José Giménez
Pomocnicy: Thomas Partey, Koke, Saúl Ñíguez, Yannick Carrasco, Gabi, Nicolás Gaitán
Napastnicy: Fernando Torres, Ángel Correa, Luciano Vietto, Kévin Gameiro
Powołani gracze Valencia
Bramkarze:
Neto, Jaume;
Obrońcy: Nacho Vidal, Montoya, Murillo, Gabriel, Garay, Gayà, Lato;
Pomocnicy: Parejo, Kondogbia, Maksimovic, Carlos Soler, Andreas Pereira
Napastnicy: Zaza, Rodrigo, Santi Mina, Guedes
20:30 Barcelona – Espanyol 5:0
Espanyol Handicap (0:2) @ 2.52
Buk: bah
Powyżej 6.5 liczba kartek @ 1.92 6
Buk: bah


Kursy na Espanyol zdecydowanie przesadzone. Barcelona jest w ciągłej budowie, a Valverde szuka dla tego klubu najlepszego rozwiązania. Mowa tu min. o Sergi Roberto i Vidalu, którzy stawiani są na różnych pozycjach. Gospodarze dalej grają bez większej finezji i nie idzie zauważyć czegoś nowego co by zaskoczyło rywala. Ciągle jest klepanie w kółko tego samego Tiki-Taka i próbowanie wejścia z piłką do siatki. Zawsze zastanawiałem się dlaczego Barcelona nie oddaje strzałów sprzed pola karnego?. Niema do tego graczy?. A no właśnie ma, bo jest Rakitić, Iniesta, Denis Suarez czy też nawet Messi. Może teraz będzie Paulinho i Dembele. Na pewno dało by to większy komfort, a linia obrony rywala musiała by wyjść trochę wyżej, spowodowała by to więcej miejsca w polu karnym rywala dla Suareza. Dziś przed nimi kolejne ciężkie wyzwanie i jak napisał kolega wyżej, jeśli Barcelona dziś wygra to minimalnie jedną bramką. Na Campo Nou na pewno więcej minut dostanie Paulinho, a swoją szansę również powinien dostać Dembele aby pokazać się kibicom. Od pierwszych minut dałbym szanse Semedo, który jak na razie mało gra, a w ofensywie wygląda ten gość naprawdę dobrze. Espanyol na początku sezonu gra słabo, lecz po dwóch tygodniach przerwy w ich grze może coś się poprawiło, a mobilizacja w spotkaniu derbowym powinna dobrze na nich wpłynąć. Goście na pewno są w stanie coś tu ugrać bowiem wszyscy widzą, że Barcelona nie jest w swojej najlepszej dyspozycji, dlatego mecz powinien być całkiem niezły.
Kolejnym typem na to spotkanie są kartki. Zacznijmy od tego, że sędzią tego pojedynku jest Jesus Gil Manzano, jeden z moich ulubionych sędziów pod względem kartoników i kontrowersji. W poprzednim sezonie ten Pan pokazał 120 żółtych kartek i pięć czerwonych. Już w pierwszej kolejce w spotkaniu Valencii z Las Palmas pokazał sześć kartoników. Jak na Derby przystało na pewno zobaczymy trochę walki na boisku i fauli. Kibice jak i gracze Barcelony zapewne będą chcieli trochę wpłynąć na decyzje sędziego, a presja wywierana na Manzano pozwoli nam oglądać kartoniki. W ostatnich spotkaniach derbowych nie padało ich dużo, ale dziś nie musi być podobnie. Jeśli mecz nie będzie szedł po myśli jednej z drużyn zacznie się wdawać nerwowość, a to może tylko sprawić, że potem zobaczymy brzydki mecz.​
Bramkarze: ter Stegen, Cillessen
Obrońcy: Semedo, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Digne, Umtiti
Pomocnicy: Rakitić, Sergio, Iniesta, Paulinho, André Gomes
Napastnicy: Luis Suárez, Messi, Dembélé, Deulofeu, Paco Alcácer

Espanyol
La llista és: Diego López, Edu Frias, Pau López, Marc Navarro, Aarón, Víctor Sánchez, Naldo, Gerard, Sergio García, Jurado, Leo Baptistao, Dídac Vilà, David López, Javi Fuego, Pablo Piatti, P. Diop, Marc Roca, Mario Hermoso, Granero i Sergi Darder.
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Jeśli chodzi o Valencia vs Atleti to Lucas z Saviciem gwarantują choć jedną bramkę dla gospodarzy. Atleti też coś strzeli, bo zwyczajnie są dobrzy, a do defensywy Nietoperzy też nie mam jeszcze zaufania.
Popieram zatem typy na over i bts.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Deportivo - Real Sociedad 2:4
Real Sociedad DNB @ 1.73
buk: bah
Stawka: 10j

Baskowie w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem, lecz z racji wczorajszych niespodzianek i przerwy reprezentacyjnej zagram bardziej ostrożnie. Goście bardzo mocno weszli w ten sezon pokonując Celtę i Villarreal. Teraz czas na kolejny poważny sprawdzian. Deportivo niestety po dwóch kolejkach ma zaledwie jeden punkt, a Pep Mel robi wszystko co w swojej mocy aby wyprowadzić ten zespół na prostą. Dziś jednak po raz kolejny idę w stronę Basków, którzy wyglądają solidnie i to kolejny sezon z kolei. Mocny skład, który w ofensywie spisuje się bardzo dobrze sprawia, że Real Sociedad po raz kolejny może powalczyć o europejskie puchary. Ta droga jest jeszcze daleko, a dziś za zadanie jest pokonać Deportivo. Eusebio z pewnością może być zadowolony ze swoich podopiecznych, którzy graja fajną ofensywną piłkę. Jeśli goście mają dziś wygrać to na pewno zrobią to minimalnie, bo na de Riazor poległo już wiele ekip, a jedną z nich mogła być nawet na początku sezonu drużyna Realu Madryt.
Powołania obu klubów
Real Sociedad
Deportivo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom