>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka La Liga [31.08 - 2.09.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3. kolejka

kursy od: Fortuna

Po dwóch kolejkach tylko Real Madryt i FC Barcelona zostały z kompletem punktów co jest na pewno sporą niespodzianką. Falstart zalicza Valencia, który ma zaledwie jeden punkt. Kto tym razem zawiedzie?
Zapraszam do dyskusji.​
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
W mojej opinii Huesca może być w tym sezonie rewelacją ligi, spokojnie jak na beniaminka stać ich na bezpieczne miejsce w środkowej strefie tabeli a może nawet na ciut więcej. Barcelona musi rotować składem jeśli myśli o wygraniu wszystkiego w tym sezonie dlatego na Camp Nou powinniśmy zobaczyć lekko zmienioną jedenastkę.
Spora szansa na overek w meczu Villarreal z Gironą. Obie ekipy lubią grać ofensywnie, Villarreal faworytem spotkania ale jeśli Girona zagra na swoim poziomie to może napsuć trochę krwi gospodarzom.
Huesca +2 X2 @2,45
Villarreal - Girona over 2,5 @1,95
efortuna
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22:00 Eibar - Real Sociedad
Typ: powyżej 4.5 kartek @ 1.64
buk: Unibet


Czas na pierwsze w tym sezonie derby, tym razem Derby w Kraju Basków. Eibar nowy sezon zaczął od dwóch porażek, czyli zaczął sezon w kiepskim stylu tak jak rok temu. Goście mogli mieć na swoim koncie sześć punktów, lecz ostatni mecz zremisowali na własne życzenie i musieli podzielić się punktami. Dla obu ekip to spotkanie jest prestiżowe, bowiem Derbowe mecze zawsze przynoszą kolejną dawkę emocji. Eibar zapewne będzie szukało przełamania, a najlepiej to zrobić z odwiecznym rywalem. Goście poszukają kolejnych trzech punktów i będą chcieli wykorzystać niemoc gospodarzy. Na pewno nie będzie odpuszczania na boisku, nie w takim spotkaniu jak to. W bezpośrednich pojedynkach bywało różnie z tymi kartkami, dlatego wybieram niższą linię - bezpieczniejszą. Sędzią tego pojedynku będzie Sanchez Martinez, który w poprzednim sezonie nie bał się wyciągać kartek i zaliczył średnią 6 kartek na mecz!. Dodam, że ten sam Pan miał okazję sędziować w poprzednim sezonie to samo spotkanie w którym pokazał 6 kartek. Dziś liczę na podobny scenariusz, a nawet na czerwoną kartkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gogal1204 0

gogal1204

Użytkownik
20:00 Getafe-Valladolid
Typ: Wygrana Getafe @1.90
Bukmacher: Bet365

Getafe bardzo fajnie rozpoczęło sezon. Z Realem pomimo porażki nieźle się prezentowali. W meczu przeciw Eibar wypunktowali ich słabe strony. Z drugiej strony mamy fatalnie prezentujące się Valladolid. Przeciwko Gironie grali fatalnie, zaś przeciw Barcelonie ich najmocniejszym atutem była murawa. Myślę, że śmiało można zagrać na wygraną Getafe w tym spotkaniu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Celta Vigo -:- Atletico
Atletico @ 1.81
Fortuna


Minie trochę czasu zanim Celta zaskoczy i zacznie regularnie wygrywać. Gospodarze pod wodzą nowego trenera muszą przystosować się do nowego stylu jak i filozofii jaką chcę wprowadzić Antonio Mohamed. Celta jednak to dalej groźny zespół, a szczególnie w spotkaniach domowych. Takie nazwiska jak Aspas, Sisto czy Gomez robią duże wrażenie, ale pomimo tego wchodzę w wygraną gości. Atletico jeszcze nie weszło najwyższe obroty, ale pokazuje, że dalej jest solidną drużyną w defensywie oraz pewnie gra w ataku. Tu za zdobywanie goli mają być odpowiedzialni Costa oraz Girezmann. Tej dwójce pomagać mają min. Correa, Koke czy Saul. Atletico przyzwyczaiło już nas w poprzednim sezonie do skromnych wygranych oraz mocnej grze w defensywie. Tu zbyt wiele się nie zmieniło i ten sezon zapowiada się podobnie. Dziś jeśli Atletico odniesie zwycięstwo to zrobi to na pewno minimalnie. Po raz kolejny będziemy liczyć na przebłysk Costy czy Griezmanna, którzy zapewnią zwycięstwo gościom.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
18:30 Celta Vigo -:- Atletico
rzuty rożne powyżej 8,5 1,50
x2 i -3,5 1,54
milenium

Sezon na Hiszpańskich boiskach zaczyna się rozkręcać, Ibis napisał coś o tym meczu wiecej ja jednak wspomne na kosmiczna liczbe rożnych nabijana w meczach tego sezonu w których wystąpiły obie ekipy. Wydaję się że dziś nie będzie inaczej a ekipa Celty mocno postawi się gością. Do wypowiedzi kolegi powyżej dodałbym jeszcze Lemara który musi sie rozkręcić i dać coś wiecej madryckiej ekipie.
Typ co do wyniku wydaję się spoko chodź w ostatnich konfrontacjach obu ekip pojawił sie też wynik 3;2 czy 0;4
Gospodarze u siebie w ostatnich 4 meczach z Atleti nie zdobyli bramki.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Levante - Valencia
Obie strzelą gola TAK @ 1.65
Fortuna


Niedzielne granie w Hiszpanii zaczynamy od Derbów w Walencji. Goście nie tak wyobrażali sobie początek nowego sezonu, bowiem po dwóch kolejkach zdobyli zaledwie jeden punkt. Valencia, która się wzmocniła latem miała tu bić się o najwyższe cele, a jak na razie mamy słaby obraz gry drużyny gości. Dziś o punkty nie będzie łatwo z tego względu, że są to derby i gospodarze na pewno nie odpuszczą w tak ważnym spotkaniu, a dwa zespół Levante to wcale nie taki zespół do bicia. Paco Lopez trener gospodarzy pokazał charakter. W poprzednim sezonie przejmując zespół w marcu odniósł z klubem kilka zwycięstw, które pomogły klubowi w utrzymaniu się w La Liga. Typuje tu przynajmniej po jednej bramce dla każdej z ekip. Levante zrobi wszystko aby zatrzymać swojego rywala i z pewnością będzie dążyć do zwycięstwa, goście natomiast potrzebują jeszcze trochę czasu aby wpaść w właściwy rytm i być może wtedy wszystko ruszmy do przodu.
16:15 Alaves - Espanyol
poniżej 1.5 gola @ 2.68
fortuna

Gdy spojrzymy na statystyki ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy oba klubami to ten typ nasuwa się sam. Alaves jeszcze w tym sezonie gola nie zdobyli, choć mieli ku temu okazje. Gospodarze grając u siebie zawsze bronili dostępu do swojej bramki i niekiedy wychodziło im to bardzo dobrze. Espanyol rozegrał bardzo dobry mecz z Valencią wygrywając 2:0. Goście dość nieźle zaczęli nowy sezon notując remis i wygraną. Dziś jeśli mają wygrać to zapewne minimalnie, a to dlatego, że Alaves słynie z niezłej gry w obronie i przez ten autobus trudno się przebić.
20:45 Betis -:- Sevilla
powyżej 7.5 kartek @ 2.30
Unibet

Niedziele w Hiszpanii to nie tylko derbowe spotkanie w Walencji, ale także ciekawy mecz w Sewilli gdzie o pierwsze w tym sezonie punkty postara się ekipa Betisu. Na to spotkanie zdecydowałem się jednak zagrać kartki. W ostatnich spotkaniach nie padało ich tak wiele jak to miało miejsce cztery czy pięć lat temu, gdzie sędziowie byli w stanie pokazać dziewięć kartek, a zawodnicy się nie oszczędzali. Tak jak wspomniałem Betis poszuka pierwszych punktów w sezonie, a rywal na to spotkanie jest idealny. Tu nie będzie odpuszczania i grania na 50%, jestem zdania, że zobaczymy tu walkę o każdy metr boiska bowiem Derby to Derby, trzeba pokazać kto panuje w mieście. Sędzia na to spotkanie wydaje się być idealny bo jest nim Gil Manzano, który nie dość, że podejmuje kontrowersyjne decyzje to na dodatek nie oszczędza kartek. Ten Pan miał okazję gwizdać w poprzednim sezonie spotkanie Sevilla-Betis zakończony wynikiem 3:5 dla gości i pokazał tam dziewięć kartek. Dziś liczę na podobny scenariusz bramkowy jak i kartkowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mi się widzi dzisiaj gra na Levante.
Valencia bez Kondogbii zawsze wyglądała słabo, tym bardziej na wyjazdach. Cały czas bez kontuzjowanego Garaya. W ogóle nie podobają mi się zachwyty nad Nietoperzami. Mogą być stabilnym zespołem, ale zawsze Marcelino będzie ich hamować swym defensywnym podejściem. Na wyjazdach grają słabo. Dziś raczej mecz walki i wygra ten, który popełni mniej błędów.

Parejo kartka @2.20 uni
Levante DNB @2.43 uni
1X @1.71 uni

Betis - Sevilla o dziwo zagrałbym na under kartek.
Obydwie ekipy są już innymi drużynami. Setien i Machin to trenerzy, którzy szanują grę piłką, więc myślę, że może zabraknąć sytuacji, w których sędzia będzie sypał kartkami. W obliczu VARu sędziowie też są spokojniejsi i piłkarze też nie wymuszają jakiś decyzji, za które można było dostawać łatwe kartki, a teraz sytuację można jeszcze raz obejrzeć i piłkarze są tego świadomi.

Oprócz tego
Barcelona wygra do zera @1.68
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Panowie a jak z tym Espanyolem? Mi wydaje się jakby tam 2 była rozsądnym rozwiązaniem ale nie ślędze mocno PD dlatego pytam
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie: Barcelona-Huesca
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.50
Godz: 18:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jedno z ostatnich spotkań w 3 kolejce Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Barcelony na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka Huesca. Goście po dwóch rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 4 punkty i na pewno jest to spora niespodzianka ponieważ ich rywale wcale nie byli słabi, w pierwszym meczu beniaminek na stadionie rywali pokonał ekipę Eibaru 1:2 , później znów na wyjeździe zdołał zdobyć jeden punkt w starciu z ekipę Athletiku Bilbao, co w obu przypadkach było niespodzianką , tym bardziej iż Huesca dziś zagra 3 spotkanie wyjazdowe. Barcelona natomiast wygrała swoje 2 poprzednie spotkania . W pierwszym pokonała 3:0 Alaves, później wymęczyła wygraną 0:1 z zespołem Realu Valladolid który również jest beniaminkiem w obecnym sezonie. Tutaj na pewno gospodarze będą chcieli wygrać jak najwyżej bowiem ekipe Realu ma na swoim koncie już 10 strzelonych bramek , Barcelona zaledwie 4 więc trzeba trochę nadrobić , a Huesca może się w końcu spotkać z zespołem który gra zupełnie inaczej i będzie im niezwykle cięzko zdobyć tutaj jakiekolwiek punkty ligowe. Stawiam 4:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom