>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3 kolejka Ligue 1 [18-20 sierpnia 2017 r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Totolotek - 100% do 500PLN plus 20zł freebet bez depozytu!


Faworyci zgodnie wygrywają. PSG i Monaco idą jak po swoje. Neymar zdołał zadebiutować już w Paryżu, w meczu z Guingamp zaliczył asystę przy trafieniu Cavaniego, a następnie sam po podaniu Edinsona ulokował piłkę w siatce. Jak zapatrujecie się na najbliższe mecze nad Sekwaną? Hitem mecz Lyonu z Bordeaux. Macie już swoje przemyślenia?

Zapraszamy do dyskusji na temat najbliższej kolejki we Francji ????
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pisałem już -&gt; o, tutaj &lt;- że w Lille upatruję ekipę, która jest w stanie nieco namieszać w Ligue 1. Pod wodzą trenera Bielsy gracze tej ekipy są w stanie ugrać więcej niż się obserwatorom wydaje. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe aż 0:3, ale stało się tak, ponieważ - przypomnę - w pierwszej połowie byli zmuszeni do wykorzystania limitu zmian a tuż po przerwie ich bramkarz zarobił czerwień przez co na budzie stanął ich... napastnik po czym gdy wpuścił bramę wrócił do gry w polu a na bramie stanął kolejny gracz z pola, który wpuścił dwie brameczki... ???? Lille jest zmotywowane, Lille jest dobrze fizycznie przygotowane, Lille chce wygrać.
Lille wygra - @1.65
Lille wygra (handicap 0:1) - @2.60
Lille wygra + over 2.5 gola w meczu - @2.45
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szukałem, szukałem i znalazłem dwa typy na piątkowy mecz pomiędzy Metz a Monaco.

1)
AS Monako
Handicap 1:0
FC Metz - AS Monako
1.87
Bwin
⛔

Mimo sprzedaży kilku kluczowych zawodników ekipa AS Monako nie zwalnia tempa i już po dwóch pierwszych kolejkach pokazali, że są dalej groźni i będą liczyć się w stawce o mistrzostwo.
Podoba mi się całokształt tej drużyny. Tam wszyscy zasuwają od pierwszego do końcowego gwizdka - nie ma że boli. Widać ogromne zaangażowanie każdego z zawodników. Świetnym przykładem jest ostatnia kolejka zeszłego sezonu, gdzie mając zaklepane mistrzostwo oni dali zasuwali jak dziki w polu ziemniaków. Jest to drużyna cholernie ambitna, co pokazały dwie pierwsze kolejki. Z Toulouse dwa razy gonili wynik i końcowym efektem było zwycięstwo. W formie jest Falcao, który ustrzelił ostatnio hat-tricka.
Bilans 5 ostatnich spotkań powyższych drużyn, to 5:0 dla AS, a o stosunku bramek nie chce mi się pisać ????
Gospodarze (Metz) sezonu nie rozpoczęli dobrze - dwie porażki i jedna bramka na koncie. Wszystko wskazuje na trzecią porażkę, bo przyjeżdża mistrz Francji, który udowodnił że nie przez przypadek wygrali ligę, a odejście kilku kluczowych zawodników, jakby nic nie zmieniło.

2)
Rezultat po 1. połowie
FC Metz - AS Monako
1.78
Bwin
⛔

Monako lubi strzelać co udowodnili już nieraz. Bardzo silna ofensywa. Doświadczony Falcao i młodziutki Mbappe, jeden z największych talentów. W pomocy Moutinho, Fabinho czy Lemar. Mają czym straszyć. Defensywa Metz może być biedna w tym meczu. W zeszłym sezonie stracili aż 72 bramki. Dwa razy skarceni przez Mistrzów. Czy w piątkowy wieczór będzie tak samo? Według mnie wszystko na to wskazuje.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Rennes - Dijon 1 ⛔????
1.60


Dijon jest kandydatem do spadku, drużyna szukająca punktów głównie na własnym stadionie - w poprzednim sezonie odnieśli 1 (słownie: jedno) zwycięstwo na obcym terenie. Oba zespoły zaliczyły słaby start sezonu - Dijon co prawda z czołowymi drużynami odniosło srogie porażki, Rennes natomiast straciło punkty w wyjazdowym meczu z beniaminkiem. Na własnym stadionie gospodarze jednak regularnie punktują i tutaj upatruję szans na pierwszą wiktorię w sezonie.

Troyes - Nantes BTS ⛔
1.90


Nantes to kolejna z ekip, które zaliczyły rozczarowujący początek sezonu - jak dotąd nie potrafili strzelić jeszcze bramki, choć mecze nie należały do łatwych - porażka wyjazdowa z aspirującym do czołowej części tabeli Lille oraz z powracającą na właściwe tory Marsylią. W obu meczach Kanarkom brakowało skuteczności i mecz z beniaminkiem na pewno jest szansą na przełamanie bramkowe. Niekoniecznie od razu przy okazji muszą wygrać - Troyes świetnie weszło w sezon, urywając punkty Rennes, a następnie ogrywając na wyjeździe Niceę i na własnym stadionie nie powinni stracić kompletu punktów, ale zakład 1X jest z bardzo niskim kursem, dlatego stawiam na &quot;po razie&quot;.

Nicea - Guingamp 1 ✅
2.00


Upatruję szansy na przerwanie fatalnego startu sezonu w wykonaniu Nicei i pierwsze punkty w lidze - do tej pory dwie porażki jedną bramką oraz słaby występ w IV rundzie el. LM raczej nie daje nadziei na awans do fazy grupowej. Do tej pory lecą porażkami, teraz jednak jest świetna okazja na przełamanie z drużyną, która raczej skupia się na zbieraniu punktów na własnym boisku i być może złapania troche wiatru w żagle, co pozwoli patrzeć z jakąś nadzieją na rewanż z Napoli.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Troyes-Nantes sobota 19.08⛔

Typ 1

Kurs: 2, 5 bet 365
....

Dramat to Troyes, grac w przewadze i przegrac z dziadkiem.



Jak napisal kolega powyzej gospodarz fajnie wszedl w sezon, natomiast druzyna Claudio Ranieriego , 2 mecze w plecy, z czeg w ostatnim spitkaniu po 30 min kontuzji doznali 3 zawodnicy, po czym urazu barku doznal 4 zawodnik ale juz nie mogl zejsc wiec zabandazowali go i jakos truchtal.

Graja wyjazd na druzyna puntujaca dobrze u siebie i maja spore braki kadrowe , widze typ gospodarz wygra obie strzela.

Pozdrawiam
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Lille - Caen 1
1.70

Sporo zostało napisane już o drużynie Lille i o tym spotkaniu. W poprzedniej kolejce baty od Strasbourga, jednak przebieg wypadków był bardzo niecodzienny w tamtym spotkaniu i zmuszeni do gry na bramce byli gracze z pola :grin: Niemniej jest to świetnie przygotowany zespół przez wymagającego trenera i na własnym boisku nie widzę innej opcji, niż wygrana ze słabym, szczególnie na wyjazdach, Caen.
Marsylia - Angers under 2,5
1.90

Marsylia w środku tygodnia pokpiła trochę sprawę w el. LE, remisując z nisko notowanym Domzale. Na Velodrome przyjeżdża dziś drużyna Angers, solidny zespół, zaliczyli dobry start sezonu. Marsylia na pewno chce nawiązać do kilku lat wcześniej, gdy byli zespołem z czołówki Ligue 1. Payet nadal kontuzjowany, acz bez niego udało się wyrwać 3 punkty na wyjeździe z Nantes i dzisiaj też przewiduję skromne zwycięstwo Marsylii, a być może i gościom może udać się remis. Under bramkowy wydaje mi się najsensowniejszy do gry, nie widzę tutaj pogromu 3-0 i wzwyż, a bramka dla gości z kolei może ustawić ten mecz pod jakieś 1-1.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Lille nie byłbym aż taki, pewny.
Tam niemalże cała defensywa popłynęła. Myślę, że gdyby w ostatnim meczu nie padła czerwona Lille także by przegrało. Dlaczego?.. do momentu kiedy Lille nie zaczęły łapać kontuzje to przeważali wyraźnie przez te 20min. Potem już to całkiem inaczej wyglądało, całkiem inny mecz niżeli z Nantes. Kursy szybują w górę bo pod znakiem zapytania stoi występ Benzi który narzeka na ból w kolanie. Caen jest do pyknięcia po kursie juz 1,75 warto, ale wg mnie bez szaleństw patrząc na problemy zdrowotne gospodarzy.
OM - Angers
Mecz którym obie ekipy mają solidną defensywę nie lubię brnąć w undery ale tutaj czeka nas mecz z małą ilością goli nawet bym stawiał na dw 0-0. Marsylia po LE także pewno w małym stopniu odczuje a Angers pokazało w ostatnich meczach że, to solidny zespół.
Under 1,5 trochę mocniej.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Lille - Caen 1
1.70

Napisał Viever
&quot;Sporo zostało napisane już o drużynie Lille i o tym spotkaniu. W poprzedniej kolejce baty od Strasbourga, jednak przebieg wypadków był bardzo niecodzienny w tamtym spotkaniu i zmuszeni do gry na bramce byli gracze z pola :grin: Niemniej jest to świetnie przygotowany zespół przez wymagającego trenera i na własnym boisku nie widzę innej opcji, niż wygrana ze słabym, szczególnie na wyjazdach, Caen.&quot;

Sam przymierzałem się do Lille, ale kolega mnie oświecił, że przystąpią do tego meczu osłabieni. Zatrzymam się tylko na pozycji bramkarza - nie widzę wartościowych zmienników. Jak dla mnie kluczowa pozycja i trochę mnie to od jedynki odstraszyło. Jednak życzę powodzenia ????
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pisałem już -&gt; o, tutaj &lt;- że w Lille upatruję ekipę, która jest w stanie nieco namieszać w Ligue 1. Pod wodzą trenera Bielsy gracze tej ekipy są w stanie ugrać więcej niż się obserwatorom wydaje. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe aż 0:3, ale stało się tak, ponieważ - przypomnę - w pierwszej połowie byli zmuszeni do wykorzystania limitu zmian a tuż po przerwie ich bramkarz zarobił czerwień przez co na budzie stanął ich... napastnik po czym gdy wpuścił bramę wrócił do gry w polu a na bramie stanął kolejny gracz z pola, który wpuścił dwie brameczki... ???? Lille jest zmotywowane, Lille jest dobrze fizycznie przygotowane, Lille chce wygrać.
Lille wygra - @1.65⛔
Lille wygra (handicap 0:1) - @2.60⛔
Lille wygra + over 2.5 gola w meczu - @2.45⛔
Chryste jaki piach gospodarze dziś zagrali to się w głowie nie mieści. Goście - o ironio, patrz co działo się przed tygodniem - wykorzystać musieli 2/3 zmian w pierwszej połowie już a i tak wywieźli z Lille 3 punkty.
????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom