>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Ligue1 [24-26 sierpnia]

Status
Zamknięty.
slaviu 343

slaviu

Użytkownik





Weekend z francuską Ligue 1 rozpoczniemy w piątek meczem Evian Thonon Gaillard - Olympique Lyon. Po dwóch kolejkach z zerowym dorobkiem na koncie pozostaje sześć zespołów: wspomniany Evian TG, Saint-Etienne, Reims, Rennes, Sochaux i Troyes. Szczególnie dużą niespodzianką jest obecność w dole tabeli zespołów Frederica Antonetti&#39;ego i Christophe&#39;a Galtiera. Duże szanse na przełamanie mają z pewnością Les Verts, którzy na własnym obiekcie podejmą Brest. Stade Rennes ma trudniejsze zadanie gdyż zagra z dobrze prezentującą się Bastią, która po dwóch kolejkach z kompletem punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Nie da się ukryć jednak, że oczy wielu kibiców zwrócone będą na Parc des Princes, gdzie na zakończenie kolejki PSG podejmie Girondins Bordeaux. Paryżanie póki co zawodzą. Nie dość, że nie potrafili odnieść zwycięstwa w żadnym z dwóch rozegranych w lidze spotkań, to nie potrafili opanować nerwów i emocji, czego efektem były czerwone kartki dla Lavezzi&#39;ego i Ancelotti&#39;ego. Bordeaux z pewnością tanio skóry nie sprzeda tym bardziej, że w przeciwieństwie do PSG, dobrze weszli w sezon i póki co swoje mecze wygrywali. Największym wydarzeniem kolejki będzie spotkanie Montpellier z OM. Mistrzowie Francji wciąż czekają na swoje pierwsze ligowe zwycięstwo, ale w niedzielę czeka ich trudna przeprawa, bo rywal w postaci OM z najwyższej półki. Zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Kusząco wygląda Evian, Lyon wprawdzie dobrze wszedł w sezon, bo wygrał oba spotkania, ale w poprzednim sezonie udowodnił, że w meczach po za domem trzeba na nich uważać. Potrafili dać ciała z takimi ekipami jak Caen,Brest, Sochaux, Ajaccio czy męczyć z Dijon. Jak na zespół aspirujący do czołówki to zdecydowanie za dużo. Evian udowodniło, że przysporzyć problemów czołówce wygrywając między innymi z mistrzem kraju, remisując z wicemistrzem. Póki co kiepsko zaczęli, dwie porażki, zapewne będzie uderzenie w stronę OL, ja idę pod prąd
Evian 1x 1.66 ✅ lub Evian DNB 2,40 :zwrot:

złudny wydaje się też być kurs na Lille, po głowie chodzi mi Nicea 1x 1,72 ✅, zobaczymy jak będzie się zachowywał rynek

Reims Socahux
Oba kiepskko weszły w sezon, beniaminek płaci frycowe, Soszo kontynuje słabą posatwę z drugiej części sezonu. Dam im jednak jeszcze jedną szansę, zwłaszcza, że jak widze kursy zaprponowane przez buki widze value w strone gosci
Soszo 3.40 ⛔ Unibet
pondato warto zwrócic uwagę na:
Monterplier 2.35 ⛔
PSG 1.62 ⛔
ale o tym kilka słów w weekend
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Kusząco wygląda Evian, Lyon wprawdzie dobrze wszedł w sezon, bo wygrał oba spotkania, ale w poprzednim sezonie udowodnił, że w meczach po za domem trzeba na nich uważać. Potrafili dać ciała z takimi ekipami jak Caen,Brest, Sochaux, Ajaccio czy męczyć z Dijon. Jak na zespół aspirujący do czołówki to zdecydowanie za dużo. Evian udowodniło, że przysporzyć problemów czołówce wygrywając między innymi z mistrzem kraju, remisując z wicemistrzem. Póki co kiepsko zaczęli, dwie porażki, zapewne będzie uderzenie w stronę OL, ja idę pod prąd Evian 1x 1.66 lub Evian DNB 2,40
Popieram. Przede wszystkim w Lyon nie ma co inwestować bo grają na wyjeździe. W poprzednim sezonie poza Gerlande prezentowali się poniżej możliwości. Co prawda wygrali na boisku Rennes w pierwszej kolejce ale jak widzę w jakiej formie jest Rennes to taki rezultat w ogóle nie dziwi. Dwa to brak Gourcuffa który na skutek kontuzji kolana odpocznie od piłki przez 2 lub 3 miesiące. Z Troyes udanie zastępował go Grenier ale teraz będzie inna bajka bo Evian u siebie jest niesamowicie groźne. Jeśli miałbym coś ruszać w tym meczu to właśnie 1x.
Co do Lille ja odpuszczam ten mecz. Co prawda teren mega trudny ale Nicea ma równie wielkie kłopoty z wejściem w sezon jak Lille. Tylko że goście mają piłkarzy o klasę lepszych. Jeśli ktoś sugeruje się wynikiem w LM z Kopenhagą to od razu uprzedzę że Lille grało tak jakby taki rezultat (1-0 dla Duńczyków) ich zadowalał. Zobaczymy w przyszłym tygodniu czy takie podejście ich nie przechytrzy. Za Niceą przemawia tylko kiepska forma obu snajperów Lille czyli Tulio De Melo i Nolana Roux. Kalou ma bardzo duże umiejętności ale brakuje mu zgrania z resztą i często próbuje akcji indywidualnych co kończy się klapą. Z gry Lille na chwilę obecną dużo nie może zaoferować ale stałe fragmenty wykonują super. Martin już w Sochaux zaliczał sporo asyst po rzutach wolnych czy rożnych a wysokich graczy dobrze grających głową w zespole Rudy&#39;ego Garcii nie brakuje. Imo każdy wynik możliwy w tym meczu.
Za Sochaux przemawia tylko brak dwóch stoperów Reims. Obaj dostali czerwone kartki i sobie odpoczną. Ale mam obawy czy warto cisnąć gości. Sochaux poza Montbeliard są dużo słabsi i bałbym się stawiać na ich wygraną. Dość fajnie wygląda x2 po 1,60 ale stawianie na tak chimeryczny zespół jak Sochaux na terenie beniaminka może być stresujące :p

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Rennes. Gospodarze grają bardzo słabo, szczególnie w obronie. Costil miał sporo pracy w dwóch pierwszych kolejkach tego sezonu. W ofensywie też nie wygląda to dobrze. Nic nie dało wprowadzenie na Bordo od pierwszej minuty Diallo i Alessandriniego. Pod formą jest Erding. Dość powiedzieć że najwięcej szumu zrobił Montano który wszedł z ławki. Jeśli Antonetti chce coś ugrać z Bastią to powinien postawić właśnie na Montano i Fereta. Ciężko mi wyobrazić sobie 3 mecz z kolei bez bramki dla Rennes. Po raz drugi grają u siebie, tym razem nie z Lyonem a z beniaminkiem, który gra dość otwartą piłkę więc kiedy gospodarze mają sie przełamać jak nie teraz ? Z drugiej strony Bastia potrafi grać ofensywnie i ma ku temu ciekawych piłkarzy. Maouliudę kojarzę jeszcze z gry w Marsylii, Yatabare wspólnie z El Arabim byli postachem rywali Caen dwa lata temu. Jest jeszcze Ilan który w zeszłym roku strzelał dla ówczesnego beniaminka z Ajaccio. Wg mnie kurs na gospodarzy jest absolutnie nie warty świeczki. Bastia może wykorzystać słabą dyspozycję obrony Rennes. Póki co czekam na składy ale najbliżej mi do BTSa w tym spotkaniu.

Dużo pewniej wygląda BTS na Parc des Princes. Paryżanie z falstartu zaczęli ten sezon. Miały być szybkie łatwe i przyjemne dwa zwycięstwa a tymczasem nie udało się wygrać ani z Lorient ani z Ajaccio. Teraz czeka ich mecz z Bordeaux, drużyną jeszcze lepszą niż dwaj poprzedni rywale. Zespół Gillota jest w gazie tak jak w końcówce poprzedniego sezonu. Oglądałem mecz z Rennes i statystki meczowe w ogóle nie oddają tego co działo się na boisku. Żyrondyści byli zdecydowanie lepsi i zasłużyli na trzy punkty. Co prawda po strzelonej bramce oddali inicjatywę Rennes i mogli zremisować ale przez większą cześć meczu to oni dominowali na boisku. Obrona gra bardzo dobrze i co najważniejsze bardzo spokojnie. W pomocy trochę wkurza człapiący Obraniak ale jest niesamowicie skuteczny i póki strzela nikt nie zarzuci mu że nie daje z siebie wszystkiego :p Fajnie prezentują sie skrzydła z Ben Khalfallah i Saivetem a jest jeszcze przecież Maurice-Belay w odwodzie. W meczu z Rennes wszedł po przerwie i był najlepszym zawodnikiem na murawie w drugiej połowie. PSG w niedzielę prawdopodobnie znowu bez Ibry a na pewno bez Lavezziego który za czerwoną kartkę z Ajaccio odpocznie 3 spotkania. Ważne absencje w ofensywie i wątpię czy tu tak łatwo Paryż strzeli dwa gole. Piszę dwa bo myślę że co najmniej tyle będzie potrzebne żeby wygrać ten mecz. O gola Bordo bym się nie martwił w ich obecnej dyspozycji. Tym bardziej ze Bordo będzie w tym meczu grało to co najbardziej lubi a w kontrach są niesamowicie groźni. Inna sprawa z zespołem Antonettiego. Menez chyba jeszcze na kacu po Mistrzostwach Europy. Nene i Pastore jeszcze jakby nie w pełni formy. Dlatego cały czas chodzi mi po głowie x2 i to po bardzo dobrym kursie. Ale trudno przypuszczać żeby na Parc des Princes nic nie strzelili. Szczególnie że Bordeaux zagra w Paryżu w drodze powrotnej z Belgradu po meczu Ligi Europy. Zobaczymy jak mocna jest drużyna Gillota, ja stawiam na 1-1 bądź 1-2 ;)
BTS @ 1,91 William Hill ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
A czy najlepszą opcją (w kontekście słabej dyspozycji Rennes) nie będzie po prostu x2 w stronę Bastii? ???? Kurs z tego co widzę przyzwoity ok.1,8-1,9 - a typ wydaje się być racjonalny. Rennes dwie przegrane (co prawda przeciwnicy innego pokroju niż Ci, z ktorymi grała Bastia). Natomiast Bastia właśnie widać, że jako beniaminek dobrze weszli w sezon pierwszej ligi, wygrywając na wyjeździe, mają dwie wygrane. Sądzę, że kursy podyktowane są oczywiście tylko nazwami klubów, bowiem nie są sprawiedliwe poza wszelką wątpliwość. Zupełnie nie można wykluczyć nawet wygranej Bastii, niemniej, x2 można spokojniej próbować, licząc, że piłkarze Rennes się nie przebudzą, ale z tego co czytam wyżej - są póki co w słabszej formie. BTS to zawsze loteria jednak trochę, w mojej opinii, a podwójna szansa to... podwójna szansa ???? Wystarczy, że Bastia tego nie przegra, mówiąc prozaicznie, a nic nie stoi na przeszkodzie, by tak się stało w obecnej dyspozycji zarówno Rennes, jak i Bastii. Pozdrawiam
Patrzę właśnie, a tu kurs już spadł na x2 całkiem sporo bo z 2,01 na 1,83 w BAHu.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Nie stawiałbym od razu Rennes na straconej pozycji - mecz z Lyonem przegrali 0:1 grając przez sporą ilość czasu w osłabieniu, z kolei porażka 1:0 na wyjeździe z Bordeaux to chyba żaden wstyd - po prostu źle weszli w sezon. A jaka może być lepsza sposobność do przełamania jak nie w meczu z beniaminkiem u siebie? Ja zastanowiłbym bym się nad underem - owszem, Bastia w obu rozegranych meczach zawsza miała over ale z kim? Z jednym z głównych kandydatów do spadku Sochaux z kompletnie nieogarniętą obroną oraz drugim beniaminkiem Reims, który pewnie nastawił się zbyt ofensywnie grając z przeciwnikiem w swoim zasięgu i nadziali się na ataki. Zespół gospodarzy to chyba jednak trochę wyższa półka, co zresztą widać po wynikach osiąganych dotychczas - dwie porażki po 1:0, z dobrymi przeciwnikami.
poniżej 2.5 gola 1.70 bet365 4/10 ⛔
Evian - Lyon
Spotkanie drużyn, które sezon zaczęły zgoła odmiennie - Evian dwie porażki, Lyon dwa zwycięstwa. Zespół gości pokazał, że mimo zmian kadrowych spowodowanych zarówno oknem transferowym jak i kontuzjami potrafi grać piłkę na wysokim poziomie, o czym dobitnie w ostatnim meczu przekonał się beniaminek z Troyes. Do tego wiadomo już kto chce zostać (Lloris!), a ten kto miał odejść już odszedł, drużyna może się skupić już tylko i wyłącznie na dobrej grze. Z kolei zespół Evian jest typowym francuskim średniakiem, który poprzedni sezon zakończył nadspodziewanie wysoko, teraz wątpię w powtórzenie tego wyniku - niekoniecznie wróżę spadek, ale raczej nie spodziewałbym się fajerwerków z ich strony. W pierwszym meczu ulegli u siebie mocnemu Bordeaux 2:3, co nie było jeszcze tak złym wynikiem, jednakże kolejna porażka z Brest była sporą niespodzianką. Jeśli już koniecznie chcemy się podpierać poprzednim sezonem to warto dodać, że oba poprzednie mecze między tymi drużynami wygrywał Lyon, myślę, że tym razem będzie podobnie.
Lyon 2.10 bet365 3/10
⛔

Montpellier - Marsylia

Jeden z najbardziej przereklamowanych francuskich zespołów podejmuje na swoim terenie klub, które po słabym ostatnim sezonie chce wrócić do czołówki. Start ligi w wykonaniu sensacyjnych mistrzów Francji przeciętny, remis w dziwnym meczu z Tuluzą oraz porażka z Lorient. Teraz podejmują jeszcze lepszą Marsylię, już co prawda bez świetnego defensora Azpilicuety, ale nadal mającą kilka nazwisk mogących wygrać mecz - Gignac bracia Ayew czy Valbuena. Jednak zespół gości również nie grzeszy formą tak jakby wskazywała na to tabela - dwa zwycięstwa, 0:1 z beniaminkiem z Reims oraz 2:0 ze słabym Sochaux. Widziałem to pierwsze spotkanie, gdyby większa skuteczność rywali mogłoby być różnie. Raczej ciężko wytypować zwycięzcę, ale patrząc na formę obu drużyn, zwłaszcza w ataku typuję under.
poniżej 2.5 gola 1.61 bet365 4/10
✅

Troyes - Lorient

Beniaminek podejmuje u siebie drużynę, która jest chyba największym zaskoczeniem początku tego sezonu - w pierwszych dwóch spotkaniach grała z dwiema najlepszymi firmami poprzedniego roku czyli PSG i Montpellier. Wynik? 4 punkty, 2:2 na wyjeździe w Paryżu oraz 2:1 u siebie z mistrzem kraju. Z kolei Troyes po nudnym meczu 0:1 z Valenciennes oraz ostre cęgi, 4:1 z Lyonem. Wielce prawdopodobny BTS. Oba kluby grają raczej ofensywny futbol, w defensywie popełniają dużo błędów, a w napadzie duży potencjał, co zresztą widać po osiąganych wynikach.
obie drużyny strzelą 2.00 bet365 5/10 ✅

PSG - Bordeaux

Kolejna próba odniesienia pierwszego ligowego zwycięstwa zespołu PSG. Rywal ciężki, zawsze liczące się w rozgrywkach Bordeaux. Raczej nie ma co wiele opisywać, jeśli tylko Ibra zagra w tym meczu, gole ze strony gospodarzy pewne. Jeśli zagra Thiago, gole ze strony gości mało możliwe. Póki nie ma ustalonych składów nie warto jeszcze grać, ale gdyby było tak jak napisałem warto to pograć. Jest jeszcze druga strony medalu, a mianowicie dobra dyspozycja gości. W lidze idzie im dobrze, są skuteczni zarówno w obronie jak i ataku. Chcąc nie chcąc sam Silva ich nie zatrzyma, a pozostali obrońcy PSG lubią popełniać głupie błędy także BTS również do zagrania.
obie drużyny strzelą 1.83 bet365 6/10 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 15

amte

Użytkownik
czesc,
Valenciennes - Ajaccio
czy ktoś z Was może powiedziec kilka słów o Valenciennes? nie wiem czy dobrze pamiętam, ale swego czasu kolega, pisał o piłce francuskiej i jak się nie mylę to ten teren uważał za trudny dla drużyn przyjezdnych. Oglądając Ajacciow ostatni weekend , zastanawiam się czy nie warto spróbować gospodarzy... ??
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
k42a uraczył Nas kolejnym bardzo dobrym wpisem, zapraszam do komentowania i dyskusji w równie podobnym stylu.

Ja również chciałbym przelać swoje myśli na papier czy też posta więc podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi dzisiejszej kolejki.Zaznaczam, że generalnie od początku idzie mi jak po grudzie bo wszelkie sugerowane typy na razie nie wchodzą, spróbuję zagrać dzisiejszy typ, który zaraz podam, a jesli nie wejdzie to po prostu na razie zaprzestane podawania jakichlokwiek sugestii bo nie przynoszą one zamierzonego skutku.

Evian TG - Olympique Lyon | Obie drużyny strzelą gola (BTS) - TAK - 1,72 (Bet365)✅

Decyduje się dziś na taki typ bo uważam, że możemy zobaczyć dziś kilka bramek.Oby dwie drużyny wystartowały różnie bo gospodarze na razie przegrali oby dwa spotkania i szczególnie słabo wypadli w pierwszym gdzie dali sobie strzelić aż trzy gole - pomijając piękny gol Obraniaka to reszta to błędy w kryciu gdzie gol Gouffrana padł po strzale piętą, a kolejna po rzucie rożnym.Trochę słabo to rzutuje na defensywę.Nie mniej w ofensywie potrafią coś stowrzyć.Podobały mi się oby dwie bramki TG bo bardzo cwaniackie strzały Wassa ( mocno pomógł Carrasso ) oraz przede wszystkim Khalify.W Lyonie sporo przemeblować.Dziś zaczyna w pierwszym składzie Bisevac, na lewej stronie defensywy dostaje też szanse Dabo i raczej będzie tam grać ze względu na to, że Cissokho został sprzedany do Valencii.Wypadł Gourcouff, którego czeka spora przerwa, ale Garde nie zdecydował się na wprowadzenie do pomocy Greniera, a postawił na Lisandro, który będzie grać w ataku z Gomisem.W poprzednim spotkaniu z Troyes przyniosło to skutek w drugiej połowie gdzie ten duet strzelił trzy z czterech bramek.Sporo przemeblować u ekipy Garde, wystarczy wspomnieć właśnie o nowym Bisevacu czy też właśnie Dabo.Co do siły ofensywnej OL jestem przekonany, że coś strzelą, z Troyes zaaplikowali trochę bramek, na Rennes również strzelili jedną a potem kontrolowali spotkanie mając na uwadze klasę rywala, dziś też podejrzewam, że stracą gola bo Evian jest bardzo groźną drużyną w ataku, ale zaś też w defensywie nie przekonują mnie w ogóle więc z mojej strony bts, a sam liczę na overa i kilka bramek.Również skłaniam się tutaj w strony Lyonu i raczej nie grałbym na gospodarzy w tym spotkaniu.

Dodaje posta bo zaraz mecz, systematycznie postaram się coś dodawać zaraz.

edit : Grenier nie może zagrać bo jest chory, przeoczyłem to więc siłą rzeczy Garde jest zmuszony przeorganizować zespół na 4-4-2.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Spróbuję również postawić na Saint Etienne. Zieloni u siebie są bardzo mocni, na wyjazdach potrafią zagrać na pół gwizdka ale kiedy przychodzi do gry na Geoffroy-Guichard dają z siebie wszystko. Brest równiez jest domową drużyną. W poprzednim sezonie wygrali jeden mecz na wyjeździe i to w ostatniej kolejce z Evian. Mimo że poza Bretanią udało się zwyciężyć tylko raz to nie byli wcale takim chłopcem do bicia bo często wywozili remisi i jednocześnie tracili bardzo mało bramek. W przerwie letniej stracili jednak dwóch kluczowych zawodników bo do Toulouse powędrował Zebina a do Lille bramkarz Elana który niejednokrotnie ratował swój zezpół przed porażką. Thebeux którego sprowadzono na bramkę z Caen już w pierwszej kolejce przekonał się że z defensorami Brest bezrobotny nie będzie. Nancy wygrało co prawda dopiero po golu w samej końcówce ale przez cały mecz bardzo przeważało. Z Evian udało się zachować czyste konto ale powtórzyć ten wyczyn na stadionie Zielonych będzie bardzo ciężko. Saint Etienne ma co prawda problemy w obronie bo Zouma wygląda tak jakby bardziej koncentrował się na tym co kręci się wokół jego transferu a nie na tym co dzieje się na murawie ale Brest nie ma za wielu atutów żeby zagrozić obronie Saint Etienne. Nie zagra Grougi - kapitan, lider i co tu dużo mówić mózg tej druzyny. Bez niego będzie cieżko powalczyć gościom. Brest poza sprowadzeniem Dernisa z Montpellier nie wzmocniło tej formacji która najbardziej szwankowała w ubiegłym sezonie czyli ataku. Saint Etienne jest w ofensywie dużo dużo mocniejsze od swoich rywali. W porównaniu do poprzedniego roku wygląda to naprawdę bardzo fajnie. Les Verts wzmocnili atak byłym zawodnikiem Marsylii Brandao, natomiast do pomocy przyszli gwiazdy swoich poprzednich drużyn tj Valenciennes - Cohade i Caen - Hamouma. Ten drugi już w swoim debiucie przeciwko Lille w pierwszej kolejce zaliczyl trafienie. Piłkarze Galtiera powinni przeważać i przy odrobinie skuteczności zgarnąć 3 punkty. Szczególnie że jak przed chwilą przeczytałem niepewne są występy dwóch stoperów Brest. Kantari narzeka na uraz uda, z kolei Baysse ma gorączkę. Saint Etienne słabo zaczęło sezon ale teraz czas na pierwsze punkty, mam nadzieję że trzy ????
Saint Etienne @ 1,70 Unibet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
R 50

radeknic

Użytkownik
PSG- Bordeaux
Mimo nie najlepszego początku PSG (2 remisy) postawiłbym na nich. W pierwszych dwóch spotkaniach nie zagrali Thiago Silva jak i Ibrahimovic. Niby to są tylko 2 zawodnicy, ale mozna sobie wspomnieć co Ibrahimovic robił na euro 2012 w meczu np z Francja. Co do bordeaux to od początku roku zakupili lub przeszli wolnym transferem 3 zawodnicy, a wyporzyczonych/ sprzedanych zostało aż 9. Bordeaux co prawdo wygrało pierwsze 2 spotkania, ale w meczu z Rennes wcale nie zachwycało. Przed PSG trudne zadanie, ale myślę że dadzą radę.
PSG @ 1,58 efortuna
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W pierwszych dwóch spotkaniach nie zagrali Thiago Silva jak i Ibrahimovic.
Zlatan nie zagrał tylko w drugim meczu z Ajaccio.
Lepiej sprawdzajcie dokładniej info bo wiele takich &quot;kwiatków&quot; się pojawia.
Co do dzisiejszego rozdania to widzą mi się wygrane Valenciennes @ 1,90✅ i mimo wszystko Rennes @ 1,83✅. Kursy z b365.
W dwóch słowach wyjaśnienia więc Valenciennes przed tygodniem z Niceą już powinno wygrać. Mieli w 2połowie taki okres dominacji gdzie w kilkanaście minut mocno przycisnęli rywala i mieli 4 dogodne sytuacje, ale nie wpadlo nic. Ale Danic, Aboubakar, Kadir czy Dossevi na swoim obiekcie są mocni.
Rennes dwa trudne mecze na początek i już wielu ich krytykuje. Z Bordeaux jednak na wyjeździe nigdy im za bardzo nie &quot;szło&quot;. Z Lyonem owszem rozczarowali trochę, ale to pokłosie szybkiej czerwonej kartki dla Kembo. Jednak potencjał tego zespołu jest nadal pzreogromny. Bastia dobrze wystartowała, przeciwnie niż Rennes, ale dzisiaj czuję odwrócenie ról.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
k42a 112

k42a

Użytkownik
Jutro w Paryżu na pewno nie zagrają Thiago Silva oraz Lavezzi (ten ma dyskwalifikacje na 3 mecze za faul w meczu z Ajaccio) oraz nie wiadomo co z Ibrą, nadal trenuje indywidualnie i występ w meczu wątpliwy.
http://francja.goal.pl/229843-psg-vs-bordeaux.html
W takiej sytuacji to ja bym się bardziej martwił o to czy PSG strzeli... Ale z drugiej strony Bordeaux na Parc des Princes grają krótko po ciężkim meczu w Belgradzie gdzie było 0:0. Jak dla mnie no bet.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Strona e-fortuna.pl podala informacje ze ma wrocic Silva i Ibrahimovic takze takie informacje jakie nabylem takie podaje.
&quot;Chyba nikt się nie spodziewał, że po dwóch kolejkach murowany faworyt do zdobycia mistrzostwa Francji będzie miał na koncie zaledwie dwa punkty. Dwa ligowe remisy z Lorient 2-2 i z AC Ajaccio 0-0 (razem z spotkaniami towarzyskimi to już szósty remis z rzędu) plus czerwona kartka dla Ezequiela Lavezziego to dorobek podopiecznych Carlo Ancelottiego w tym sezonie. Teraz o punkty także nie będzie łatwo. Co prawda do składu PSG ma już wrócić Zlatan Ibrahimovic i Thiago Silva, ale przeciwnik teraz będzie znacznie bardziej wymagający.&quot;
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Spotkanie PSG z Bordeaux to zapewne najciekawsze spotkanie obecnej kolejki. Obie ekipy przystąpią do spotkania w zupełnie innych nastrojach. Goście dobrze rozpoczęli rozgrywki zdobywając w 2 kolejkach 6 punktów (warto dodać o dobrej formie reprezentanta Polski - Obraniaka, który zanotował asystę i dwa razy wpisywał się na listę strzelców). Gospodarze dzisiejszego spotkania mimo potężnych sum wydanych na transfery w przerwie letniej trochę zawiedli swoich kibiców. W dwóch pierwszych kolejkach jedynie dwa razy remisowali.
Dziś w stolicy w ekipie Żyrondystów zabraknie dwóch obrońców - Chalme i Henrique, pomocników - Belliona i Traore. Jednak w ostatnim spotkaniu w LE w Belgradzie do składu powrócili: Jaroslav Plasil i Landry Nguemo, którzy na pewno są znaczącym wzmocnieniem składu i w dzisiejszym meczu mogą pojawić się na boisku od pierwszej minuty.
W ekipie PSG dobrze się nie dzieje. We Francji sporo mówi się o wybuchu Carlo Ancelottiego podczas jednego z treningów. Do tego dochodzą zawirowania w składzie. Kurs na &quot;1&quot; moim zdaniem nie zachęca. Bordeuax jest w formie. Jednak nie należy zapominać, że goście w czwartek grali ciężki mecz w Serbii (0-0), ale czy na początku sezonu można mówić o zmęczeniu, po zaledwie 3 spotkaniach?? Może i można, ale to tylko w naszej T-Mobile ;-). Dziś PSG musi pokusić się o zwycięstwo, ale aby wygrać trzeba strzelać. A że Bordueax też strzelać umie stąd mój typ:

BTS @ 1,90 / Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Paris Saint-Germain - Bordeaux


Myślę że nadszedł czas na przełamanie wicemistrza Francji bo po 2 kolejkach z 2 remisami na koncie w ich wypadku jest to straszne rozczarowanie. Z takim budżetem i wielkimi transferami z pewnością celują w tytuł mistrza kraju. Co do Bordeaux to wyglądają oni zupełnie tak samo jak w 2 rundzie poprzedniego sezonu, chodzi mi kadrowo, kilku słabszych zawodników zostało wypożyczonych a tak to bez zmian. Wiodącymi postaciami w drużynie są: Gouffran, Obraniak, Tremoulinas, Planus, Mariano, Sane, Cani i Carrasso.
A co głównych aktorów zespołu z Paryża to chyba każdy wie jak szeroką kadrę mają oni, ja wymienię zawodników co w tych dwóch kolejkach grali z pierwszych składach przynajmniej dwa razy: Sakho, Alex, Maxwell, Jallet, Menez, Nene, Chantome, Lavezzi. A dodajmy do tych zawodników jeszcze takich graczy jak: Gameiro, Ibrahimovic, Hoarau, Thiago Motta, Pastore, Verratti, Bodmer, Tiene, Camara, Thiago Silva, Lugano i jeszcze kilku innych graczy. Sądzę że ta maszyna do grania musi wreszcie zadziałać, po licznych remisach w towarzyskich spotkaniach i startowych w lidze przyszedł czas na przełamanie. Bordeaux dobrze wkomponowało się w początek rozgrywek i z kompletem punktów udowadniają że będą walczyć o Puchary.

Przewidywane składy:

PSG: Sirigu - Jallet, Alex, Sakho, Maxwell - Veratti, Thiago Motta, Matuidi - Nene, Pastore, Ibrahimović (lub Gameiro)

Bordeaux: Carrasso - Mariano, L. Sane, Planus, Ciani, Tremoulinas - Nguemo, Sertic, Obraniak - Gouffran (lub Diabate), Jussie


Typ:1
Kurs:1.62
bet365
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Do trzech razy sztuka. W pierwszym spotkaniu PSG szczegolnie w drugiej polowie nie wygladalo slabo, grali bardzo dobrze co bylo skutkiem 2 goli i wyrownania. W Ajaccio juz zdecydowanie gorzej [choc kazdy chyba zna specyfike warunkow tam panujacych] wiec jeszcze mozna przebolec ten remis. Dodac trzeba rowniez, ze w tamtym spotkaniu niesamowita sytuacje mial Menez, ktory nie mam pojecia, z 2-3 [?] metrow trafil prosto w bramkarza= mogl zrobic wszystko. Dzisiaj wraca do skladu Ibra, zabraknie Lavezziego wkluczonego na 3 spotkania za brutalny faul. Ta &#39;wymiana&#39; mimo wszystko in plus bo zdecydowanie latwiej bedzie gralo sie paryzanom z typowym srodkowym napastnikiem aniezeli z ofensywnymi skrzydlowymi. Dodatkowo Zyrondysci po czwartkowym meczu UEFA i mimo poczatku sezonnu zawsze to jakis minimalny plusik w strone PSG. Podsumowujac, ekipa z takim trenerem, takimi zawodnikami, takimi pieniedzmi musi wreszcie odpalic i warunki ku temu ma naprawde niezle [ wlasny stadion, powrot Ibry], dlatego typuje dzisiaj zwyciestwo PSG mam nadzieje po swietnym spotkaniu ????
PSG 1.62 bet365⛔
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Panowie dziś nie tylko mecz PSG - Bordo, a również Mistrz zmierzy się z Marsylią czy też w dolinie Rodanu Saint Etienne podejmie Brest.

Odniosę się najpierw do spotkania Saint Etienne, które opisał Mati.Podzielam jego argument, że głownym atutem ekipy Galtiera jest własne boisko gdzie są mocni.Co prawda nie jest tak, że leją tam każdego, ale faktem jest na pewno to, że łatwiej przychodzi im zdobywanie punktów u siebie.Raczej też przychylalbym się do niskiego zwycięstwa Les Verts.

Montpellier - Olympique de Marseille | under2.5 - 1,61 (Bet365)✅

Wydawać by się mogło, że hitowy mecz we Francji, ale niestety tak do końca nie jest.Prawdą na pewno jest to, że w kraju wina koniunktura futbolowa nie jest korzystna co skutkuje tym, że kluby szukają oszczędności, sprzedają najlepszych graczy czy też starają się grać swoją młodzieżą - przykładem tej fali są oby dwa Olympique bo w Lyonie stawiają na młodzież natomiast na Lazurowym Wybrzeżu grają sezon z mało znanym trenerem, którego ostatni sukces to spuszczenie do L2 Nantes czy też pozyskiwaniem anonimowych graczy.Nie mniej na razie wygląda to nieźle bo OM wygrało (w bólach) oby dwa mecze ligowe, również w LE poradziło sobie z turecką ekipą Małeckiego.Przede wszystkim może się podobać to, że Baup ma całkiem solidną jedenastkę, tj. o sile na początku sezonu stanowią tak znani gracze jak Mandanda, Nkoulu, Morel, Fanni, Kabore, Cheroyu, Gignac, Valbuena czy też bracia Ayew.I chyba na tym kończy się kadra Marsylczyków bo z przykrością muszę stwierdzić, że ławka rezerwowych jest bardzo słaba, są na niej tak młodzi zawodnicy jak Raspentino, Mango czy Mbow dla, których to początki w Ligue 1.Może na początek sezonu to wygląda nieźle, ale im dalej w las, im więcej spotkań w lidze czy też Europie tym trudniej będzie o jakość.Na razie mimo w miarę mocnej kadry to mecze OM są słabe.Tj. męczą te wyniki strasznie, rywala jest napocząć bardzo ciężko i jakoś pomysłu na to nie ma.Gignac już wyrównał swój dorobek z poprzedniego sezonu gdzie jedyną bramkę strzelił w ostatniej kolejce :p i to na nim opiera się atak, ja dalej mam nadzieję, że wróci przynajmniej do dyspozycji z tfc.
Co do Montpellier, są problemy.Remis na początek z ekipą Casanovy, potem kuriozalna porażka w Bretanii z Lorient.Niby brakowało Mouniera, Belhandy, ale na pewno nie o to chodzi Girardowi na początku sezonu, trochę problemów kadrowych bo nadal nie zagra Estrada, nie ma również w kadrze Saihiego czy Bocaly&#39;ego.Mati w którejś kolejce pisał również, że średnio ogarnia to wszystko Jeunechamp z czym się trzeba zgodzić.Również Herrera nie pokazał tego co od niego oczekują więc i gra ekipy z La Mosson nie jest na tyle efektowna i na jaką moglibyśmy liczyć.Zapowiada nam się więc mecz drużyn z pewnymi problemami, które bezpośrednio mają przełożenie na boisko także ja nie oczekują sporej ilości bramek oraz, ostatnio wygrali minimalnie gospodarze, dziś też raczej nie ma co liczyć na sporo goli, ale ja osobiście uważam, że tego meczu OM nie przegra, a sam wynik zamknie się w różnicy jednobramkowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Są już składy na mecz PSG - Bordeaux. Jest ten na którego pewnie wielu z was czekało - Ibra ???? Na uwagę zasługuje też fakt że na pomocy będziemy mieli debiut bo zagra Adrien Rabiot (rocznik 95&#39;).
Mnie interesuje skład Bordo i nie wygląda to za dobrze. Mamy trzech rekonwalescentów tj Henrique w obronie, Nguemo w pomocy i Jussie w ataku. Na ławce znaleźli się poobijani po meczu LE w Belgradzie Gouffran i Tremoulinas oraz co mnie bardzo mocno dziwi Sertic bo on grał ostatnio świetnie. Z Diabate na szpicy nie wróżę nic dobrego zespołowi gości.
http://www.lfp.fr/ligue1/feuille_match/75944?live=1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom