>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (03.08-06.08.2018)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Jaga-Wisła
Typ: over 3.5
Kurs 3.15
Buk fortuna
Godz: 18:00
Analiza: Kolejne ciekawie zapowiadajace się spotkanie w polskiej ekstraklasie piłkarskiej , Jagiellonia Białystok na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Krakowskiej Wisły. Gospodarze kilka dni temu zremisowali z zespołem Rio Ave i dzięki wygranej w pierwszym spotkaniu awansowali do dalszych gier kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europejskiej . Jagiellonia weszła w ten sezon dosyć słabo poniosła porażkę na swoim stadionie z zespołem z Gdańska, następnie pokonała na wyjeździe drużynę z Gdyni, teraz rywal również niewygodny , który ma natomiast na swoim koncie zgromadziła 4 punkty, wygrała z MIedzią oraz zremisowała z Arką, ale oba spotkania rozegrała na swoim stadionie , więc teraz pierwszy raz przyjdzie im pojechać w obecnym sezonie na mecz wyjazdowy. Gospodarze moim zdaniem pomimo tego że grają co 3 dni są faworytem do zdobycia kompletu punktów, Jaga jest obecnie w dobrej formie do tego wysokie morale po wyeliminowaniu ekipy z Portugalii na pewno tutaj tylko mogą pomóc bowiem jest to spory sukces ekipy z Białegostoku. Wisła moim zdaniem była by w tym meczu zadowolona z podziału punktów, jest to jeden z trudniejszych terenów do gry w naszej ekstraklasie , a Wisła niezbyt często tutaj w ostatnich sezonach potrafiła punktować za 3. Gospodarze moim zdaniem już od samego początku zaatakuję Wiślaków , będą się starali szybko strzelić bramkę i to myślę że nie jedną bowiem wiedzą że spotkanie w Portugalii kosztowało ich wiele sił, dwa razy gonili wynik i na pewno w końcówce to ekipa białej Gwiazdy powinna wyglądać na drużynę bardziej świeżą. W tym spotkaniu stawiam na wygraną Jagi oraz na sporo bramek. Nie zdziwiłby mnie dokładny wynik 3:1. bowiem o ilośc sytuacji w tym spotkaniu się nie boje.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Ekstraklasa
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
20:30
Dzisiejszy mecz w stolicy pomiędzy starająca się odbudować swoją pozycję Legionistami, a dobrze rokującymk Gdańszczanami. Jak Legia radziła sobie od początku sezonu każdy wie. Poza tym najczęściej opisywaną i komentowaną drużyną na forum też jest Legia. W ostatnim meczu w Trnavie Legia grała składnie, ale raziła nieskutecznością. To co wyprawiali Kante i spółka w ofensywie zakrawa o pomstę do nieba. Carlitos też raczej nie błyszczy, ale w Wiśle grali inaczej na niego. Tam nie walczył o piłę tylko ja dostawał i miał wykończyć akrcje. Jak dziurawa jest obrona Legii pokazał praktycznie każdy mecz od początku sezonu. Pomoc mam wrażenie niemrawa.
Jeśli chodzi o Gdańsk to w Lechii oo blamażu w poprzednim sezonie zaczęli najpierw robić, a potem ewentualnie gadać. W poprzednim sezonie Lechia trąbiła że walczy o podium po 4 miejscu. Wielu skazywało Lechię na niskie miejsca, a Lechia od początku sezonu gra zgrabnie i skutecznie zdobywając 4 pkt. Moim zdaniem będzie to ciężki mecz Legia będzie chciała udowodnić kibicom że będą walczyć do końca sezonu, a Lechia będzie chciała podtrzymać dobrą passę.
Remis @ 3,7 fortuna ✅ KE
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa (AH:-2,5) - Lechia Gdańsk kurs: 4,9 buk: LVBET ⛔
Legia gdyby nie dwie głupie wpadki zagrała ze Spartakiem bardzo dobrze... Chłopcy są ostro podrażnieni... Grając w tak piękny upalny dzień przed swoją publicznością zmiotą słabiutką Lechię z powierzchni ziemi... Kurs prawie 5 więc można zarobić sporo kaski...
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Miedź-Górnik
Na koniec mecz, który jest chyba najbardziej oczywisty. Górnik totalnie bez formy, fatalny mecz w upale na Słowacji. Po stracie 3 najlepszych zawodników z zeszłego sezonu ta drużyna nie funkcjonuje prawidłowo. Jak dla mnie to w tym roku pozostanie trudna walka o utrzymanie.
Miedź ciągle na fali podekscytowania ekstraklasą. Niezłe mecze na początek, poukładany i doświadczony skład. Na słabego Górnika to powinno w zupełności wystarczyć.
Gram Miedź 1 @2,15
Myslalem zeby jutro zagrac grubiej na Miedz, teoretycznie powinni ich pojechac latwiej niz Sosnowiec Pogon, Gornik slaby,zmeczony, Miedz ma na ta chwile lepszych graczy na lawce niz oni w podstawowym skladzie,ale zaczynam sie wachac kurs w fortunie juz podbili na 2.24 zeby znow nie wyskoczyl jakis remis z kapelusza.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:0
Legia
1,68 Fortuna
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,70 STS 14 rożnych

Legia po odpadnięciu z Ligi Mistrzów na pewno nie jest w dobrych humorach, dodatkowo zwolniono trenera i tymczasowo zostaje po raz kolejny Vukovic. Oczywiście żadnych rewolucji być nie będzie, możliwe tylko jakieś małe zmiany. Legia mimo wszystko ostatnie 2 mecze wygrali, 2:1 z Koroną i 1:0 z Trnavą grając w 10 a nawet pare minut w 9.
Jeśli chodzi o Lechie to niespodziewanie zaczeli dobrze rozgrywki wygrywając 1:0 z Jagiellonią w Białymstoku i remisując u siebie 1:1 ze Śląskiem.
Dziś uważam, że Legia podrażniona zwycięży z Lechią.
Dodatkowo typuję powyżej 9,5 rożnych w meczu, Legia sporo rożnych wykonuje w meczach, z Trnavą było ich aż około 10 jak dobrze pamiętam, Lechia także coś wbiję, myślę, że jest to nawet ciut lepsza propozycja niż zwycięstwo Legii.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 100

narodowy

Użytkownik
Piast idzie jak burza. Widać że nauka nie poszła w las. Nauczeni nerwówką z poprzedniego sezonu wzięli się do roboty od początku sezonu. Wielu skazywało ich na porażkę i spadek, a tym czasem komplet punktów w Gliwicach. Widać, że Waldemar ich poustawiał i dają radę. Nie ma wielkich nazwisk, ale walczą z każdym i do końca.
Jak sytuacja z Vassilievem? W końcu odszedł?
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Porownajcie sobie mecz Piast Zagłębie a Legia Lechia. Chodzi mi o sytuację gdzie w obu meczach jest remis i jak gra Piast a jak Legia.?
Piast cierpliwie rozgrywa po ziemi piłkę dokładnie.nie da się prawa strona przenoszą na lewą. Raz szybciej raz wolniej ale mają piłkę i próbują.
Legia dzisiaj?30min jak by ich nie było. Później coś zaczęli próbować grać ale zawodnik który miał piłkę wymuszal ruch gracza bez piłki bo inaczej wszyscy by stali i czekali. Kolejna sprawa mnóstwo długich zagran z których kompletnie nie ma pożytku i to kolejny taki mecz ich w tym sezonie.
Za tydzień trzeba grać w stronę Piasta. Widać że trener Fornalik wie co robi a piłkarze realizują jego taktykę.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
15:30
Jutro Lech jedzie po ciężkim meczu do Wrocławia na kolejny... ciężki mecz. Lech szczęśliwy z wyniku, ale napewno nie ze stylu w jakim ten wynik osiągnął. Lech mogł zrobić ten sam wynik końcowy tyle,że w 90 minut. Tym razem leca do Wrocławia gdzie grało im się ciężko. Zdaje się 5 lub 6 ostatnich męczy we Wrocku kończyło underami i tym razem raptem po kilku dniach po LE grają mecz z rozegranym Śląskiem. Nie sądzę aby było tam sporo bramek. Śląsk ostatnio wygrał z Lechem 2:0. Lech w ostatnich 6 meczach różnych rozgrywek strzelał gola, natomiast Śląsk w ostatnich 9 meczach strzelił bramkę. Myślę że jutro obie ekipy pokuszą się o bramkę i podzielą się punktami.
Moje pomysły na ten mecz to:
Remis @3,20 fortuna KE ⛔
Bts @ 1,65 fortuna KE ⛔
Poza konkursem jak ktoś ma ochotę za drobne:
0/ - 3,5 @ 3.95 poza konkursowy ⛔
Edycja:
Meczu nie oglądałem, najpierw na flashscore zobaczyłem wynik po powrocie z wyjazdu rodzinnego. Pierwsza myśl - nie wiele zabrakło ;).... do czasu, aż nie obejrzałem Ligi + w Canalu. Śląsk mógł rozjechać poznańskiego Kolejorza, ale.... No właśnie były 4 ale i myślałem, że chociaż BTS wejdzie. Muszę przyznać, że praca sędziów naprawdę nienaganna. W każdej z tych akcji ciężko nie przyznać im racji. Zakład w plecy,ale co sędziowskie to trzeba im przyznać.
Porownajcie sobie mecz Piast Zagłębie a Legia Lechia. Chodzi mi o sytuację gdzie w obu meczach jest remis i jak gra Piast a jak Legia.?
Piast cierpliwie rozgrywa po ziemi piłkę dokładnie.nie da się prawa strona przenoszą na lewą. Raz szybciej raz wolniej ale mają piłkę i próbują.
Legia dzisiaj?30min jak by ich nie było. Później coś zaczęli próbować grać ale zawodnik który miał piłkę wymuszal ruch gracza bez piłki bo inaczej wszyscy by stali i czekali. Kolejna sprawa mnóstwo długich zagran z których kompletnie nie ma pożytku i to kolejny taki mecz ich w tym sezonie.
Za tydzień trzeba grać w stronę Piasta. Widać że trener Fornalik wie co robi a piłkarze realizują jego taktykę.
Za tydzień Piastunki grają u siebie z Legią i nie byłbym zdziwiony gdyby padł remis lub Legia by ich rozegrała.
To, że mole jedzą książki wcale nie znaczy ,że je czytają. To że teraz Piast idzie jak burza to nie znaczy że tak będzie zawsze.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Za tydzień Piastunki grają u siebie z Legią i nie byłbym zdziwiony gdyby padł remis lub Legia by ich rozegrała.
To, że mole jedzą książki wcale nie znaczy ,że je czytają. To że teraz Piast idzie jak burza to nie znaczy że tak będzie zawsze.
Kursy na Legie podbija to mozna postawic, jezeli juz obstawic Legie to tylko wyjazdy.U siebie pod presja zdecydowanego faworyta nie potrafia grac.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
A jak z tą Miedzią będzie? Górnik po pucharach w raczej słabych nastrojach. Dostali srogie lanie na wyjeździe i ciekaw jestem jak się zaprezentują z beniaminkiem, który tanio skóry nie sprzeda u siebie. Grałem na bramkowy remis Miedzi w Krakowie i nie dużo zabrakło chociaż Wisła ładnie grała. Górnik ostatnio podział punktów z Płockiem u siebie. Czytając tu i ówdzie to sporo ludzi gra Miedź...
Edycja:
Tutaj muszę przyznać, że poszedłem za swoją intuicją i zagrałem x2 Górnika. Patrzyłem na flashscore jak było 1:0 dla Miedzi. Sam byłem zaskoczony wynikiem końcowym. Brawo Górnik.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Za tydzień Piastunki grają u siebie z Legią i nie byłbym zdziwiony gdyby padł remis lub Legia by ich rozegrała.
To, że mole jedzą książki wcale nie znaczy ,że je czytają. To że teraz Piast idzie jak burza to nie znaczy że tak będzie zawsze.
Chyba tylko ze względu na to że Legia to Legia i że więcej pkt nie może tracić chcesz na nich stawiać. Nie wiem jak długo Legia będzie w kryzysie ale póki co uważam że lepiej grać przeciwko nim po dobrych kursach. Bo patrząc czysto piłkarsko to połowa zawodników Legii w innych klubach by grała ławę. Są bez formy i kto ma to nagle zmienić w tydzień czasu ? Vukovic ? Do tego mecz w czw mają więc treningi wypadają. Jeśli Legia ma coś ustrzelic to jedynie po przeblysku indywidualnym jakiejś jednostki na boisku.
Legia na chwilę obecną to tylko nazwa. Każdy widzi jaki tam bałagan i nikt się ich nie boi. Zagłębie przyjeżdża ich ogrywa , Lechia gra tak jak chce bo Legii nawet nie stać żeby zepchnąć rywala do głębokiej defensywy i prowadzić grę.
Piast na chwilę obecną spisuje się o wiele lepiej. Lepiej się poruszają po boisku , chce im się pobiegać powalczyć w odbiorze , myślą na boisku , grają to co trener im nakreślił na odprawie.
A w Legii ? Poruszają się jak by mieli nogi powiązane. Nie potrafią dłużej pograć piłka. Z Lechia co chwilę strata za stratą. Ruch bez piłki zawodnika praktycznie nie istnieje. I co najważniejsze brak trenera z prawdziwego zdarzenia. Wypowiedz Kucharczyka w przerwie że ciężko się grało bo kolega nie dojechał na mecz...pełen profesjonalizm i widać że w szatni nie dzieje się najlepiej.
Nic nie wskazuje na to aby Legia miała to wygrać.
Na chwilę obecną Piast lub remis 2,00 piękny kurs. Identyczny do tego co dzisiaj było na Lechie.
Wolę korzystać z takich okazji póki są.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Na wyjazdach nie przegrali zadnego meczu, a Piast nie gral z nikim z elity ligowej,nie przecenial bym wygranych z Pogonia czy Zaglebiem, gdzie masz kurs 2 za 1X?
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Na wyjazdach nie przegrali zadnego meczu, a Piast nie gral z nikim z elity ligowej,nie przecenial bym wygranych z Pogonia czy Zaglebiem, gdzie masz kurs 2 za 1X?
O jakich wyjazdach mówisz ?
Amatorzy Cork , cczy mecz z Korona gdzie wyszedł strzał życia Mące? Bo mecz na Słowacji rozstrzygnięty został w pierwszym meczu i tam pomimo beznadziejnej swojej gry zdołali awansować kosztem Legii.
To z kim Legia grała z elity na wyjeździe
Wygrać na boisku beniaminka w 1 kolejce i wyciągnąć mecz mimo że się przegrywalo to dla mnie pokazuje charakter zespół.
Sorry źle spojrzałem. 1,75 jest kurs na forbet.
Widzę że szukasz byle jakich argumentów żeby stawiać na Legie. Graj co chcesz Twoja kasa ale argumentów czysto piłkarskich takich boiskowych z ostatnich meczy to brak u Ciebie.
Kończę ta dyskusję.
Pozdrawiam
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Najłatwiej powiedzieć kończę dyskusje i nie polemizować, a czy nie polemika jest sensem forum?
Pytasz kto ma poskładać Legię? Vuko? Szczerze to wydaje mi się że właśnie Vuko jako jednen z bardziej zasłużonych zawodników Wojskowych. Nie można odebrać mu umiejętności, a co niedograł to dowalczył. To jest właśnie przykład solidnego ligowca, ktory jest z drużyną od dłuższego czasu. Jako drugi trener podejrzewam że rozumie się z nimi bliżej niż Jozak czy Klafuric. Vuko zna trzon Legii tych graczy którzy są w Legii dłużej.
Niedokońca zgadzam się ze stwierdzeniem, że większość zawodników Legii grzała by ławę w innych drużynach. Moim zdaniem nie w umiejętnościach piłkarskich jest problem, a w zgraniu ich ze sobą. Nie wiem co Ty na to ale ja Pana Wieteskę to wstawiałbym narazie na ogony bo ten chłopak jescze się gubi. Rozumiem, że w Górniku grał pierwsze skrzypce, ale w Legii mają grać o najwyższe cele i widać że chłopak musi jeszcze popracować. O bramę w Legii nie ma się co bać. Obrona Legii też nie dokońca sama wiedziała co ma grać raz grają 3 raz 4 obrońców to coś jak w reprezentacji. Szczerze przyznam że w nie zachwycam się talentem Pana Mączyńskiego. Nie jest tak że nie zachwycam się teraz tylko jeszcze jak grał w Wiśle. Zobacz kogo wstawił Vuko na pomoc - mówię tutaj o Szymańskim. W tego chłopaka trzeba uwierzyć i aby on w to uwierzył należy wstawić go na jak najdłużej do składu. Do tej pory grał ogony. Wielu się wypowiadało jaki to talent, a chłopak jest Legiijny i on będzie walczył dla klubu. Umiejętności nie można mu odmówić. Poszukałbym miejsca również dla Hamalainena. Nie Mączynski, a właśnie Fin potrafi uruchomić atak prostopadła piłką. No właśnie atak... Niby Kante i Carlitos to rewelacje ale do nich mam największe zastrzeżenia. O wyczynach Kante już pisałem, to z jakich piłek nie trafiał napawa o ból głowy. Grać w piłkę potrafi udowodnił to w Płocku. Przed Płockiem Kante grał w Zabrzu i w 16 meczach strzelił 0 goli, w Płocku 19. Carlitos co pisałem wcześniej w Wiśle grał trochę inaczej tzn inaczej był ustawiony. Mam z nim problem bo mam wrażenie choć nie chce go obrażać że traktuje Legię nonszalancko. Wnioskuje to po jego wypowiedziach w mediach i w Lidze plus tak jakoś lekko się o tym wszystkim co dzieje się w Legii wypowiadał. Moze do niego też trzeba dotrzeć bo nagle był królem strzelców dostał kilka nagród potem Lech z Legią się o niego biły, a tutaj trzeba udowodnić swoją wartość. Nie twierdzę, że Legia w Gliwicach rózniesie Piasta, ale Piast nie będzie miał tak lekko piłkarsko jak mowisz.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Miedź 1:3 Górnik
W spotkaniu Miedzi z Górnikiem faworyta upatruję w zespole gospodarzy. Drużyna Górnika prezentuje się bardzo słabo. Za sobą mają już udział w europejskich pucharach gdzie ostatnio dostali tęgie lanie. Wprawdzie w lidze na razie nie przegrali, ale myślę, że dziś to się zmieni. Beniaminek pokonał Pogoń i przegrał z Wisłą, ale nie zaprezentował się źle. Niewiele brakowało i mecz zakończyłby się remisem.
Podsumowując. Zespół Górnika oceniam jako jeden z najsłabszych w lidze, do tego dochodzi krótki odstęp między meczami i brak świeżości, który pewnie będzie widoczny. Wysoka porażka też nie zadziała motywująco. Natomiast zespół z Legnicy prezentuje się poprawnie. Przegrana z Wisłą po nie najgorszej grze powinna wpłynąć korzystnie na piłkarzy. Dlatego uważam, że dziś przed własną publicznością Miedź powinna zdobyć kolejne 3 punkty.
Moja propozycja:
Miedź kurs: 1.96 fortuna ⛔
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 05.08.2018. godz. 15:30
Typ: over 3.5 bramki / Kurs: 3.78 / Buk: 1xbet

Śląsk moim zdaniem będzie ekipą w których spotkaniach będzie się wiele działo. Przed każdym meczem trener zapowiada że Śląsk chce grać ofensywnie szczególnie u siebie i te dwa pierwsze mecze to naprawdę sporo sytuacji na boisku z jednej i drugiej strony. To wynika moim zdaniem z dwóch spraw jak wspomniałem gospodarze faktycznie chcą grą piłką ofensywną i maja pomysł, warianty na grę w ataku. Defensywa dalej moim zdanie słaba ze słabym wsparciem drugiej linii. Oglądałem zresztą dwa spotkania ekipy w tym sezonie i jeśli to będzie podobna ekipa to widzę sporo miejsca dla obu ekip na popisy w ofensywie.
Lech ma na pewno coś co w tej lidze daje jakąś przewagę czyli napastnika który regularnie potrafi strzelać bramki a forma Gytk od pewnego momentu idzie w górę a zaczęło się to już w końcówce poprzedniego sezonu. Lech może nie jest przekonywujący ani w ofensywie ani w defensywie ale tej gry z trójką defensorów nie da się tak nauczyć od razu na to potrzeba czasu. Są momenty fajne gry ale jest tez sporo zastojów, chaosu. Na pewno może się podobać dużo gry skrzydłami a tam Śląsk moim zdanie nie do końca jest mocny min. dwa karne po faulach bocznego defensora w Gdańsku. Mimo wszystko są dwa zwycięstwa, awans w Lidze Europy i granie dogrywki w czwartek dziś może mieć jakieś znaczenie.
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Myslalem zeby jutro zagrac grubiej na Miedz, teoretycznie powinni ich pojechac latwiej niz Sosnowiec Pogon, Gornik slaby,zmeczony, Miedz ma na ta chwile lepszych graczy na lawce niz oni w podstawowym skladzie,ale zaczynam sie wachac kurs w fortunie juz podbili na 2.24 zeby znow nie wyskoczyl jakis remis z kapelusza.
Uważałbym, masówka leci na to mocna, ale to jest loteria jak Górnik zareaguje na ten łomot w LE, moze wyjdzie zmęczenie i podłamanie psychiczne i wtedy Miedź się po nich przejedzie. Ale możliwe też że piłkarze Górnika pokażą taką sportową złość i będą chcieli się odegrać, przez co w końcu odpalą w ekstraklasie. Wszystko zależy od ich psychiki i od tego jak w klubie będą potrafili ich mentalnie do tego spotkania przygotować. Ja bym ten mecz omijał, a na pewno nie wjeżdżał w niego grubiej.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 05.08.2018. godz. 18:00
Typ: over 3.5 / Kurs: 3.40 / Buk: 1xbet /

Wisła ze swoimi ogromnymi problemami nad którymi się tutaj nie będzie rozpisywać nie zagrała źle w dwóch pierwszych spotkaniach. Były to mecze u siebie gdzie musieli być ekipą która musi tworzyć i grać piłkę i źle to nie szło, ale bez porządnego napastnika ciężko z bramkami i to mankament który trzeba jak najszybciej rozwiązać. Fajnie potrafią grać pressingiem, od razu ruszają wysoko do rywala ale i z tym na dłuższą metę pojawia się problem tak grać nie da się cały czas i po 60 minutach fizycznie zaczyna się problem tak było w starciu z Miedzią gdzie Buchalik im uratował zwycięstwo a w meczu z Arką też przyjezdni im bliżej końca tym dochodzili do sytuacji. Dziś trochę taka odpowiedź w którą to stronę idzie bo pierwszy wyjazd czyli zawsze to czego Wisła nie lubiła do tego taki teren. Zobaczymy jak to w ofensywie będzie wyglądało teoretycznie powinno być łatwiej bo dziś więcej gry z kontry a Wisła ma zawodników i wie jak szybko wyprowadzić kontrę. Dużo pracy czeka defensywę bo nie ma co porównywać Miedzi i Arki do Jagi u siebie dodatkowo podbudowana tym występem w Portugalii. To co trenera Stolarczyka musi tez martwić że ta gra piłką czasami jest niedokładna i z takimi rywalami głupie straty w środku boiska a trochę ich mieli będą kosztowały bardzo wiele. Jaga po wpadce z Lechią zaczyna się rozkręcać w ataku gdzie zaczyna mieć kilku graczy którzy potrafią coś upolować, jak zwykle mega szybkie kontry i skrzydła to wielki atut. Gospodarzy zawsze u siebie pcha do ofensywnej szybkie gry, i jestem pewien że taki zespół dziś zobaczymy.
Polska, Ekstraklasa: Miedź Legnica - Górnik Zabrze 05.08.2018. godz. 18:00
Typ: over 3.5 / Kurs: 3.40 / Buk: 1xbet /

Górnik po tym sensacyjnym sezonie, w tym roku będzie walczył o całkiem zgoła inne cele. To co się podoba to cały czas tutaj stawiamy na swoich, młodzież nie zmieniając sposobu gry. Zeszłorocznego beniaminka dalej ciągnie do ofensywne szybkiej gry, nie jest to ten sam poziom co przed rokiem ale odeszły ważne ogniwa i potrzeba czasu by złapać to z innym graczami. Będą chcieli jak najszybciej odzyskać tą swoją skuteczność bo raczej na pewno nie widzę mocnej poprawy w tym co wyprawiają w defensywie pozwalają na mnóstwo rywalom co ostatnio pięknie wykorzystała ekipa Trencin. Naprawdę poziom gry w defensywie i to na ile przeciwnik może sobie pozwolić to nie poziom Ekstraklasy. Też takiego zaskoczenia jak przed rokiem nie ma rywale poznali Górnik i inaczej podchodzą do tych spotkań ale akurat dziś to może być jakiś plus bo Miedź to beniaminek który poznaje dopiero rzeczywistość najwyższej klasy rozgrywkowej, choć trzeba przyznać że w swych szeregach ma gości z przeszłością Ekstraklasową. Miedź widza problemy rywala i grając u siebie będzie chciała zaatakować a ich gra nie wygląda źle, nieźle to wyglądało w Krakowie gdzie to wie jakby to się skończyło gdyby odważniej zagrali od samego początku. Zobaczymy czy te ataki które przewidują znowu sprawią że Górnik w defensywie nie będzie istniał, czy nadzieją się na to czym imponował Górnik przed rokiem bo na pewno ekipa ze Śląska nie zapomniała jak gra szybką ofensywną piłką a jestem też pewien że ten blamaż na Słowacji mocno ich wkurzył i też będą chcieli odpowiedź zwycięstwem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15: 30 Śląsk Wrocław -:- Lech Poznań
Typ: over 2.5 gola @ 2.00
Buk: totolotek
Przed nami naprawdę dobrze zapowiadając się spotkanie. Gospodarze bardzo dobrze weszli w ten sezon notując wygraną i remis. Takie wyniki nie są przypadkiem bowiem Śląsk w ofensywie wygląda solidnie podobnie jak w obronie gdzie to wszystko stara się trzymać Celeban. W dobrej dyspozycji jest Piech i o dziwo to on w dwóch spotkaniach zaczynał od pierwszej minuty. Lech ma za sobą 120 minut gry w el. Do LE. Czy to będzie widoczne na boisku?. Mam nadzieję że nie, bowiem jest to początek sezonu i nikt tu nie możesz chyba mówić o zmęczeniu. W czwartek przebudzenia dostał Gytkajer który wystrzelił hattricka. Na pewno goście będą mieli dużo pożytku z wzmocnień jakich dokonali tego lata. Liczę tu na naprawdę bardzo dobre widowisko. Lech będzie chciał dalej kontynuować dobrą passę zwycięstw, natomiast gospodarze u siebie wydaja się być mocni. Obie drużyny mają spory potencjał w ataku i liczę że to w tym spotkaniu wykorzystają stąd typ na bramki.
18:00 Miedź Legnica -:- Górnik Zabrze
Typ: Miedź Legnica @2.20
Buk: totolotek
Ekipa gości ma za sobą czwartkowe spotkanie z Trencinem gdzie ulegli dość wysoko 4:1. Myślę że to spotkanie pokazało po raz że Górnik ma problemy w defensywie i jeśli trener Brosz czegoś tu nie wymyśli to potem może być ciężko. Brak transferów a raczej wzmocnień będzie się teraz odbijalo Górnikowi aż do zimy. Tu trzeba dwóch albo nawet trzech graczy, którzy pomogą młodym chłopakom jak się ustawiać itd. Górnik jak na razie w lidze zgarnął dwa punkty ale dodajmy że oba spotkania rozegrał u siebie. W Legnicy o punkty będzie ciężko. Jak się nie mylę to jest to twierdza Legnica. Miedź nie przegrała u siebie w 1 lidze a w pierwszej kolejce odnieśli zwycięstwo. Myślę że teraz będą chcieli ukarać Górnika i to się może udac. Goście nie są tak straszni jak w poprzednim sezonie, a walecznosc gospodarzy plus mega zaangażowanie może tu wystarczyć w pokonaniu słabych Zabrzan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom