>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (03.08-06.08.2018)

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale możliwe też że piłkarze Górnika pokażą taką sportową złość i będą chcieli się odegrać.
Tak jak pokazała Legia... Ja rozumiem, że jeszcze u siebie to byłby jakiś czynnik, ale na wyjeździe ? A masówki z forum wchodzą w 90%, ale pamięta się tylko te 10%, które nie wchodzi i stąd ten mit o &quot;masówkach&quot;. Jeśli większość typerów stąd i z innych serwisów widzi Miedź to znaczy, że są ku temu duże powody...
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Slask-Lech
Strzeli gola :
MARCIN ROBAK
Kurs 3
Sts
Oprocz typu na Wks ,ktory podawalem w piatek dorzucam typ na Robaka.
Wiadomo,gdzie gral przed przyjsciem do Wks i wiadomo,w jakich nastrojach sie rozstawal w klubem ze stolicy Wielkopolski.
Ostatnio pojawialo sie troche info na roznych stronach,o jego sportowej zlosci,ze nie gra,ze malo gra albo,ze moze to juz koniec w Slasku i moze jakis come back do Łodzi ale to dla mnie lepiej pod typ.Dzis jak wyjdzie to bedzie naladowany na maxx ,zeby cos sobie i kibicom udowodnic.mozna sie smiac,ze wiekszosc goli z karnych ale dla typu to nie ma znaczenia.Jezeli zagra od poczatku,obstawiam ,ze strzeli i typ wejdzie.
Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Cracovia - Arka Gdynia typ 1 @2.20 Fortuna
Oba zespoły zajmują aktualnie pozycję po dwóch meczach na dole tabeli. Arka miała co prawda ciężkich rywali aktualnego Vice-Mistrza Polski (Jage) oraz mecz wyjazdowych w Krakowie z Wisłą. Udało się zremisować z Wisła bezbramkowym wynikiem. Z Jagiellonią na swoim stadionie gładka porażka dwoma bramkami. Cracovia również miała bardzo ciężkich rywali m.in: Lecha gdzie zespół z Krakowa zagrał w Poznaniu oraz bardzo dobrze grającego ostatnio Śląska Wrocław. Mimo to ja w poniedziałek czuję ,że Cracovia na swoim obiekcie zdobędzie trzy punkty i przybliży się w walce o 1-8 chodz to dopiero początek sezonu. Cracovia prowadzona przez Michała Probierza myślę że zbiegiem czasu maszyna ruszy. Widać ,że w ten zespół wkłada całe serducho i według mnie Cracovia ruszy zbiegiem czasu. Według mnie po takim kursie warto spróbować. Polecam również do dubelka zagrać Cracovie z remisem. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Najłatwiej powiedzieć kończę dyskusje i nie polemizować, a czy nie polemika jest sensem forum?
Z sensem i merytorycznie owszem jak najbardziej. Jednak wyżej czy to Ty czy inny użytkownik pisali tak bezsensu że nie widziałem potrzeby dalszej dyskusji.
No więc właśnie widzisz i Ty te problemy w składzie gdzie zawodnicy wyglądają słabo. Cafu , Antolic to też nie są zawodnicy którzy mogą pociągnąć Legie do przodu. Środek pola kuleje i to mocno.
Vuko ma ambicje , Walczak na boisku itd jednak jako w trenera w niego nie wierzę. Tu potrzeba wstrząsu w szatni i spojrzenia na to z zewnątrz z chlodna głową.
Napastnicy też biegają i wiele z tego nie wynika. Nie ma tam realnego zagrożenia dla przeciwnika. Środek obrony tam za bardzo nie ma kto grać. Remmy wyleciał kontuzja , pazdan nie gotowy. Jest problem.
Hamalainen ostatnio grał i co ? Nawet nie wiedziałem że był na boisku przeszedł kompletnie obok meczu. To taki zawodnik że 3x zagra dobrze na całą rundę / sezon i tyle. W dużej ilości męczy jest bezplciowy.
I co bardzo ważne nie widzę w zawodnikach takiej woli walki i chęci żeby wrócić na odpowiednią drogę.
Wczoraj mecz u siebie liczyłem że rusza jak po swoje a oni do 30min grali jak amatorzy.
Nie pisałem że Piast będzie miał lekko baa daje propozycje typu z podporka co świadczy że ten mecz będzie w miarę wyrównany. Na chwilę obecną wolę zagrać 1x niż 2 patrząc po tym jak wyglądają oba zespoły na boisku. Bez patrzenia na nazwiska i na to że ci w Legii to jakiś czas temu grali dobrze i wreszcie tak zaczną grać. Kiedyś to się stanie ale potrzeba na to czasu bo żadna wróżka za pomocą różdżki zaczarowanej tego nie zmieni z dnia na dzień.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
powyżej 9,5 rożnych @ 1,85 ⛔ Śląsk swoje zrobił ale Lech zaledwie 3 rożne
Totolotek
Zapowiada się ofensywne spotkanie. Gospodarze na koncie 4 pkt, Lech 6 pkt i w razie wygranej mogą dołączyć do Piasta i umocnić się na czele tabeli z kompletem punktów. Co prawda zawodnicy gości mają już za sobą dodatkowo 4 spotkanie w LE i dogrywkę ostatnio ale przy początku sezonu nie powinno to mieć większego wpływu na ich dyspozycyjność tym bardziej, że Lech ma szeroki skład i może rotować zawodnikami w wyjściowej jedenastce.
W poprzednim sezonie Lech był maszynką do nabijania rożnych i w lidze nie miał sobie pod tym względem równych. Na razie nie wygląda to najlepiej bo ledwo 2 rożne w Płocku i 4 u siebie z Cracovią. Śląsk pod tym względem zdecydowanie lepiej bo 5 rożnych w pierwszym meczu u siebie z Cracovią i aż 9 w Gdańsku. Jest to też ich mocna strona, bo jeżeli się nie mylę to Celeban swoje 2 bramki zdobył właśnie po dośrodkowaniach z rzutów rożnych.
Teoretycznie najpewniejszą opcją są bramki bo obie ekipy mocne w ofensywie ale z nimi różnie to bywa, ja jednak skłaniam się mimo wszystko ku stałym fragmentom gry jak rożne i liczę, że Śląsk swoje zrobi i te min. 5 rożnych zdobędzie a Lech w końcu też wywalczy te parę rożnych jak to bywało w poprzednim sezonie.
Mecz powinien być szybki z wieloma akcjami po skrzydle zakończonymi dośrodkowaniami i piłka nie raz opuści plac gry właśnie na corner.
KE ⛔ 100
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Górnik czyste konto w drugiej połowie NIE 1,55

Kurs zjechał niesamowicie od wczoraj. Gra miedzi i gol w drugiej połowie przy Reymonta, gol strzelony z Pogonią w końcówce też utwierdza mnie w tym typie. Uważam że każdy z tych zespołów może wygrać mimo fatalnej postawy Górnika. Wierzę że przy wąskiej kadrze zmęczenie ekipy że Śląska da znać o sobie w 2 połowie meczu i skończy się golem gospodarzy.
Forbet


 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
powyżej 28,5 fauli @ 1,83 ⛔
Totolotek
Jak pisałem przy wcześniejszych meczach Górnika, zespół mają teraz po odejściu kluczowych zawodników mocno odmłodzony, brakuje zgrania i doświadczenia i minie trochę czasu zanim ta ekipa zacznie funkcjonować jak należy. Pojawia się masa błędów w obronie, Angulo to już nie ten sam napastnik bo nie ma kto mu dogrywać takich piłek jak to robił Kurzawa czy Kądzior, młody Żurkowski sam meczu nie wygra. Gospodarze wydaje się, że spokojnie się utrzymają, mają w swoich szeregach sporo doświadczonych zawodników, którzy powinni zagwarantować Ekstraklasę w Legnicy na dłużej niż 1 sezon.
Zabrzanie w poprzednim sezonie jak i w tym popełniają sporo fauli i dzisiaj powinno być podobnie, do tego dochodzi powoli zmęczenie graniem systemem puchary-liga (brak ławki nie pozwala na zbytnie rotowanie składem), nie najlepsze nastroje po dwumeczu z Trencinem, zakończony bezdyskusyjną porażką.
Dzisiaj goście mogą często nie nadążać za akcjami gospodarzy, którzy zagrają na świeżości i przewinienia gotowe. Gospodarze pewnie też parę fauli popełnią chociażby na Angulo, który potrafi urwać się defensywie i dzięki swojej szybkości zyskać przewagę nad obrońcami.
KE ⛔ 100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Śląsk - Lech
Typ: 1
Kurs: 2.9
Godz: 15:30
Bukmacher: Totolotek
Jakiegoś wybitnie pewnego typu na dzisiejsze mecze Ekstraklasy nie widzę, więc spróbuję jedynego underdoga wśród gospodarzy. Moim zdaniem taki kurs na Śląsk jest zaskakująco wysoki, bo w Totolotku to aż 2.90, a w końcu podopieczni Pawłowskiego są w naprawdę dobrej formie. Gdyby nie kontrowersyjne sędziowanie Marciniaka to pewnie wywieźliby z Gdańska komplet punktów i mieliby ich tyle samo co ich dzisiejszy rywal. Śląsk prezentuje się solidnie w każdej formacji, a licząc także poprzedni sezon to nie przegrał od 10 potyczek. Lech może odczuwać lekkie zmęczenie potyczkami co trzy dni i dziś część graczy może dostać odpoczynek przed Ligą Europy w tygodniu. Dodatkowo Lech mimo zwycięstw nie jest zespołem skutecznym, często w końcówkach wyrywa punkty i stawianie ich w roli takiego faworyta we Wrocławiu jest moim zdaniem przesadą.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Uważałbym, masówka leci na to mocna, ale to jest loteria jak Górnik zareaguje na ten łomot w LE, moze wyjdzie zmęczenie i podłamanie psychiczne i wtedy Miedź się po nich przejedzie. Ale możliwe też że piłkarze Górnika pokażą taką sportową złość i będą chcieli się odegrać, przez co w końcu odpalą w ekstraklasie. Wszystko zależy od ich psychiki i od tego jak w klubie będą potrafili ich mentalnie do tego spotkania przygotować. Ja bym ten mecz omijał, a na pewno nie wjeżdżał w niego grubiej.
To juz lepiej 1/+1.5 albo nawet z handi 0-1, jezeli Gornik peknie tak jak przewidujemy to moze poleciec kilka bramek, a jak nie to i tak sie sp.
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Śląsk - Lech
Typ: 1
Kurs: 2.9
Godz: 15:30
Bukmacher: Totolotek
Jakiegoś wybitnie pewnego typu na dzisiejsze mecze Ekstraklasy nie widzę, więc spróbuję jedynego underdoga wśród gospodarzy. Moim zdaniem taki kurs na Śląsk jest zaskakująco wysoki, bo w Totolotku to aż 2.90, a w końcu podopieczni Pawłowskiego są w naprawdę dobrej formie. Gdyby nie kontrowersyjne sędziowanie Marciniaka to pewnie wywieźliby z Gdańska komplet punktów i mieliby ich tyle samo co ich dzisiejszy rywal. Śląsk prezentuje się solidnie w każdej formacji, a licząc także poprzedni sezon to nie przegrał od 10 potyczek. Lech może odczuwać lekkie zmęczenie potyczkami co trzy dni i dziś część graczy może dostać odpoczynek przed Ligą Europy w tygodniu. Dodatkowo Lech mimo zwycięstw nie jest zespołem skutecznym, często w końcówkach wyrywa punkty i stawianie ich w roli takiego faworyta we Wrocławiu jest moim zdaniem przesadą.
Tez moze byc roznie, Lech zmeczony,ale ma zawodnikow ktorzy jedna akcja moga zamknac mecz Gytkjaer, Jevtic, Tiba czy Amaral a pozyskali jeszcze Dioniego, ktory na pozimie Segunda Division B lepsze rekomendacje ma od Lopeza.Slask ladnie gral z Cracovia, ale pasy sa slabiutkie na wyjazdach.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Slask Wroclaw~Lech Poznań typ x kurs fortuna 3.20. Rywalem jest Śląsk, którego Lech Poznań nie pokonał na wyjeździe od 8 lat i nigdy w historii nie wygrał jeszcze na nowym obiekcie we Wrocławiu. Sytuacja kadrowa Kolejorza ostatnio się polepszyła, skład powiększył się za sprawą 2 transferów dzięki czemu sztab szkoleniowy Wielkopolan nie powinien mieć w niedzielę problemów ze skleceniem składu złożonego z dobrze przygotowanych fizycznie piłkarzy, którzy w blisko 30-stopniowym upale dadzą sobie radę na trudnym terenie.
Trener Lecha Poznań, Ivan Djurdjević nie będzie mógł jutro skorzystać z usług rekonwalescenta Roberta Gumnego. W dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy do gry po infekcji wróci Nikola Vujadinović. W czwartek w przerwie z powodu urazu głowy boisko opuścił Rafał Janicki, którego niedzielny występ także stoi pod znakiem zapytania. Ewentualne rotacje mogą być jutro spowodowane tylko zmęczeniem poszczególnych zawodników. Sytuacja kadrowa Lecha Poznań w środkowej linii i w ataku jest coraz lepsza, zatem niewykluczone, że serbski szkoleniowiec Kolejorza dokona jutro małych korekt. Z kolei w ekipie Śląska Wrocław prowadzonej przez Tadeusza Pawłowskiego zdolni do gry są wszyscy najlepsi piłkarze. Jedynie Igors Tarasovs był ostatnio chory, dlatego w niedzielę może usiąść na ławce rezerwowych.
Faworyta w tym meczu moim zdaniem nie ma, dlatego typuje remis.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,77
Bukmacher: Lvbet
Status: ✅ Wygrany

W tej kolejce leżę i kwiczę, ale dopóki żyję to walczę. Górnik jest rozbity po pucharach i wyprzedany kadrowo. Broni po prostu źle może poza pierwszym spotkaniem z Zarią miał farta, że tracił nie więcej niż tylko jedną bramkę, ale tylko raz nie zdobył bramki w pierwszym meczu z Trencinem a nawet wtedy mógł, gdyby Smuga nie spudłował do pustej bramki. Co do Miedzi to stwarza te 3-4 sytuacje i przy tej skuteczności obrony zespołu z Zabrza na tego jednego gola ją dziś stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0
obie strzelą
1,75 STS
Wisła lub remis 1,74 Fortuna
Jagiellonia po świetnym meczu w Portugalii z Rio Ave awansowało dalej po remisie 4:4 i już we czwartek kolejny mecz a w między czasie mecz z Wisłą i ja wchodzę w BTTS po niezłym kursie.
Dla Jagiellonii oczywiście priorytetem póki co jest Liga Europejska a Wisła całkiem nieźle zaczęła sezon - 4 punkty ale gra całkiem dobra.
W Jagiellonii można spodziewać się zmian w składzie co może spowodować troszkę zamieszania.
Ja liczę na bramki w tym meczu.
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1:3
Górnik lub remis
1,84 Fortuna

Ja idę całkiem odwrotnie niż moim przedmówcy, nie widzę jakiejś wielkiej przewagi Miedzi.
Mimo, że Górnik rozgrywał mecze w Europie co pare dni to już to się zakończyło bo odpadli, mam nadzieję, że dziś Angulo rozpocznie mecz od 1 minuty.
Miedź wygrała dość szczęśliwie z Pogonią 1:0 i porażka z Wisłą 1:2 natomiast Górnik skazywany na porażki póki co 2 remisy 1:1 z Koroną i Wisłą Płock. Dziś czuję, że może paść kolejny remis.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie a co myslicie o kartce dla Zurkowskiego kurs 3,5? Sedziuje Kwiatkowski a on lubi dawać kartki tak kolo 5 na mecz.Jako kibic Miedzi bo jestem z Legnicy niestety bede ogladal mecz w tv bo biletow na te lepsze trybuny nie ma.Jedna kortka kosa i zółta poleci.Pozdrawiam
P.S Kurs z STS-u .
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Kwiatkowski lubi pokazywać kartki? Przecież to bzdura. Gość lubi sobie pogadać z zawodnikami a po kartkę sięga w ostateczności. W ciągu dwóch zeszłych sezonów średnia kartek 3.5 na mecz - jedna na najniższych, o ile nie najniższa wśród sędziów regularnie gwiżdżącycj w ekstraklapie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Górnik lub remis 1,84 Fortuna

Ja idę całkiem odwrotnie niż moim przedmówcy, nie widzę jakiejś wielkiej przewagi Miedzi.
Mimo, że Górnik rozgrywał mecze w Europie co pare dni to już to się zakończyło bo odpadli, mam nadzieję, że dziś Angulo rozpocznie mecz od 1 minuty.
Miedź wygrała dość szczęśliwie z Pogonią 1:0 i porażka z Wisłą 1:2 natomiast Górnik skazywany na porażki póki co 2 remisy 1:1 z Koroną i Wisłą Płock. Dziś czuję, że może paść kolejny remis.​
Mowisz, ze Miedz fartem wygrala z Pogonia,ale tam powinno wpasc kilka bramek juz w 1 polowie, skutecznosc byla slaba bo byli duzo lepsi,remisy Gornika to dopiero byly farty, Korona setke miala co dwie minuty w drugiej polowie a z Wisla plock kilka razy mieli pilke, dla mnie to najslabsza druzyna ligowa od czasow Pogoni w 2003 roku, nie wiem czego oni oczekuja grajac takimi chlopakami, dzis licze na wystep Marquitosa, ktory dal dobra zmiane z Wisla, ogolnie Miedz to mieszanka ogranych w lidze gosci z chlopakami, ktorzy w ladnym stylu awansowali, a w Gorniku pewnie wyjdzie kilku chlopakow kopiacych w 3 lidze,jezeli nie beda robic jakis walkow to spokojnie wchodze w 1.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mowisz, ze Miedz fartem wygrala z Pogonia,ale tam powinno wpasc kilka bramek juz w 1 polowie, skutecznosc byla slaba bo byli duzo lepsi,remisy Gornika to dopiero byly farty, Korona setke miala co dwie minuty w drugiej polowie a z Wisla plock kilka razy mieli pilke, dla mnie to najslabsza druzyna ligowa od czasow Pogoni w 2003 roku, nie wiem czego oni oczekuja grajac takimi chlopakami, dzis licze na wystep Marquitosa, ktory dal dobra zmiane z Wisla, ogolnie Miedz to mieszanka ogranych w lidze gosci z chlopakami, ktorzy w ladnym stylu awansowali, a w Gorniku pewnie wyjdzie kilku chlopakow kopiacych w 3 lidze,jezeli nie beda robic jakis walkow to spokojnie wchodze w 1.
A czy Ty widziałeś chociaż w 1 meczu tych chłopaków z Górnika? Czy tylko tak piszesz? W poprzednim sezonie też pewnie nie jeden pisał tak samo na początku, że Gornik nie ma czego szukać bo gra samą młodzieża a co bylo? i teraz jest to samo, odeszło 3 kluczowych graczy a w ich miejsce są inni młodzi zdolni... A Miedź powinna strzelić kilka bramek w 1 połowie... ale koniec końców strzelili gola w 93 minucie po strzale, który zapewne by mu wyszedł 1 na 10 uderzeń... Więc dalej utrzymuje, że fartem.
Ja stawiam w ten sposób a jak będzie zobaczymy po meczu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miedź - Górnik
Miedź @1,95
1xbet ⛔
Miedź strzeli powyżej 2 goli @2,85 1xbet ⛔
W dzisiejszym starciu idę w stronę gospodarzy, po wymarzonym awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej beniaminek z Legnicy prezentuje się dość pozytywnie, pierwszy mecz u siebie wygrany z Pogonią, następnie przegrana w Krakowie z Wisła, ale po dobrej grze, natomiast goście po rewelacyjnym zeszłym sezonie można powiedzieć, że zostali rozsprzedani i trener Brosz musi od nowa budować zespół, na tą chwilę mają 2 remisy z Koroną oraz Wisła Płock, ale mają w nogach 4 mecze więcej od przeciwnika, które rozegrali w eliminacjach Ligi Europy, z której odpadli w czwartek po kompromitujacej wpadce w delegacji 1:4 z Trencinem. Dlatego myślę, że mniej czasu na regenerację, dodatkowo najmłodszy zespół w lidze, jeszcze nie do końca zgrany z sobą, natomiast Miedź jest budowana od kilku sezonów, są na pewno lepiej zgrani i nie grali w tygodniu żadnego meczu, liczę dzisiaj na kolejne triumf zespołu z Legnicy.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Oczywiscie, ze widzialem wyglada fatalnie. dlatego mowie, ze to jest poziom ponizej ekstraklasy , jezeli nastepny mecz zremisuja to bedzie to wstyd dla ligi.Nie ma co porownywac aktualnego Gornika z tym ze sezonu poprzedniego zwlaszcza z wiosny bo tamten pojechlby tego kilkoma bramkami.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Angulo w pierwszym składzie więc jest to dobra wiadomość przed meczem
Po za tym Górnik w składzie podobnym do tego w którym zakończyli poprzedni sezon meczem z Wisłą Kraków wygranym 2:0. Zaledwie 3 zmiany w składzie więc nie ma tam jakiejś wielkiej przebudowy.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Angulo ma 36 lat przy tej intensywnosci meczow w przerwie wsadza go pewnie pod kroplowke, jeden pilkarz meczu nie wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom