>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (03.08-06.08.2018)

Status
Zamknięty.
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ten sedzia co wysterowal Wks 4 x.Lech nie istnial pilkarsko dno dzis a jednak wygrali po nie uczciwej grze.nie chce sie grac jak sie widzi takich drukarzy
I niech mi nie pisza na sport.pl ,ze sytuacje
sie mszcza,bo ile mozna strzelac goli,zeby uznali choc jeden.pilkarze tez juz mieli tego dosc ,bo rece opadaja.nawet potrafili odpowiedziec od razu na gola ,to i tak Pzpn zagral po swojemu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cracovia - Arka
Cracovia @2,53
1xbet ⛔
Cracovia strzeli powyżej 1,5 gola @2,18 1xbet ⛔
Spotkanie kończące 3 kolejkę Ekstraklasy, do Krakowa na mecz z Pasami przyjeżdża Arka, drużyna Probierza ponownie fatalnie rozpoczeła sezon, czyli od dwóch porażek w dwóch pierwszych kolejkach, najpierw przegrała we Wrocławiu 3:1 ze Śląskiem, następnie 2:0 w Poznaniu z Lechem, jutro inaugurują sezon na swoim stadionie i uważam, że zgarną komplet punktów, Arka po pokonaniu Legii w Superpucharze była stawiana w roli faworyta w pierwszych spotkaniach, jednak nie poszło już jej tak dobrze, najpierw bezbramkowy remis z Wisłą Kraków, dość szczęśliwy, bowiem Biała Gwiazda nie wykorzystała rzutu karnego, następnie już u siebie poległa 0:2 Jagiellonii. Dodatkowym aspektem są bezpoośrednie starcia w Krakowie, gdzie Arka na 11 spotkań wygrała tylko raz, 5 razy zremisowała i 5 razy przegrała, w najświeższej historii oba zespoły grały ze sobą na stadionie przy Kałuży trzy razy i raz padł remis 1:1. a dwa ostatnie pojedynki wygrały Pasy 2:0 i 2:1, stąd też druga propozycja na strzelenie przez gospodarzy minimum 2 goli, wydaje mi się, że właśnie wynik 2:0 lub 2:1 jest według mnie najbardziej prawdopodobny.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Cracovia-Arka
Typ: 1
Kurs 2.25
Buk Fortuna
Godz: 18:00
Analiza: Ostatnie spotkanie 3 serii spotkań w polskiej ekstraklasie piłkarskiej. Będąca na chwilę obecną po dwóch rozegranych spotkaniach na 15 pozycji ekipa Cracovii na swoim stadionie podejmowała będzie Gdyńską Arkę, która ma ugrane zaledwie 1 oczko. W tym spotkaniu każda z drużyn na pewno będzie chciała zawalczyć o komplet punktów bowiem obie ich potrzebują, aby załapać się do górnej części ligowej klasyfikacji i nie stresować się czy zapewnią sobie utrzymanie w kolejnym sezonie . Arka ma bardzo niekorzystny bilans spotkań na stadionie Cracovii, od roku 2003 obie ekipy spotykały się na stadionie pasów 11 razy, Arka zanotowała tylko 1 zwycięstwo, 5 remisów oraz 5 porażek w tym spotkaniu też raczej faworytem ekipa z pomorza nie będzie , ponieważ ich szczęscie kiedyś musi się skończyć i moim zdaniem będzie to właśnie w tym spotkaniu. Przypomnę iż ich poprzednie 2 spotkania wyjazdowe to wygrana w Warszawie o superpuchar, gdzie Legia w drugiej połowie miała kilka dogodnych sytuacji a drugi mecz to ten w Krakowie przeciwko wiśle gdzie wisła nie dośc iż miała mnóstwo okazji to jeszcze Boguski pomylił się z rzutu karnego i arka wywiozła remis. Cracovia natomiast u siebie w tym sezonie jeszcze nie grała, zagrała na wyjazdach dwukrotnie i zanotowała 2 porażki. Myślę że w tym meczu to gospodarze będą prowadzili grę a goście ograniczą się do gry z kontry co może dać im jedną bramkę. Mój typ to wynik 2:1.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Angulo ma 36 lat przy tej intensywnosci meczow w przerwie wsadza go pewnie pod kroplowke, jeden pilkarz meczu nie wygra.
Jednak mu ta kroplówka bardzo pomogła ????
A siąść kondycyjnie to właśnie siadła Miedź
Pięknie Górnik, pokazali po raz kolejny, ja zarobiłem ????
No i tak jak ktoś tu napisał, wstyd dla Polskiej piłki jeśli Górnik wygra ????
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jednak podpucha, ciekawe kto zagal dzis 2 na Gornika, byl ktos taki? caly mecz nie potrafia akcji sklecic, w pierwszej mogli dostac kilka i nagle 3 bramki wala, wczesniej Slaskowi machaja sto spalonych, ostatni raz zagralem na ta nienormalna lige.Dobrze, ze wyczulem sprawe i dalem sie zrobic tylko na stowke.
Jednak mu ta kroplówka bardzo pomogła ????
A siąść kondycyjnie to właśnie siadła Miedź
Pięknie Górnik, pokazali po raz kolejny, ja zarobiłem ????
No i tak jak ktoś tu napisał, wstyd dla Polskiej piłki jeśli Górnik wygra ????
Chcesz to sobie wierz w uczciwosc ligi polskiej, na MS po 1000 zl stawialem na mecze i tylko jeden zle wytypowalem, tu to sa takie wyniki jak nikt nie obstawia glownie, lub po kursach malo stratnych dla bukow.Mozna grac tylko za drobne.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jednak podpucha, ciekawe kto zagal dzis 2 na Gornika, byl ktos taki? caly mecz nie potrafia akcji sklecic, w pierwszej mogli dostac kilka i nagle 3 bramki wala, wczesniej Slaskowi machaja sto spalonych, ostatni raz zagralem na ta nienormalna lige.Dobrze, ze wyczulem sprawe i dalem sie zrobic tylko na stowke.
Wyczułeś? Byłeś przekonany, że Miedź wygra więc teraz nie gadaj ???? Ja od tygodnia mówiłem, że gram na Górnik i zagrałem a już nie przesadzaj, że nie potrafili nic skleić i nagle 3 bramki... Znowu przeceniasz tą Miedź po kolejnej porażce. Uważasz, że wszystkie oddane strzały przez Miedź to od razu powinny być bramki? Bo ja widziałem w 1 połowie tylko 2 celne strzały przez Miedź a nagle miało wpaść kulka bramek....
Jednak podpucha, ciekawe kto zagal dzis 2 na Gornika, byl ktos taki? caly mecz nie potrafia akcji sklecic, w pierwszej mogli dostac kilka i nagle 3 bramki wala, wczesniej Slaskowi machaja sto spalonych, ostatni raz zagralem na ta nienormalna lige.Dobrze, ze wyczulem sprawe i dalem sie zrobic tylko na stowke.
Chcesz to sobie wierz w uczciwosc ligi polskiej, na MS po 1000 zl stawialem na mecze i tylko jeden zle wytypowalem, tu to sa takie wyniki jak nikt nie obstawia glownie, lub po kursach malo stratnych dla bukow.Mozna grac tylko za drobne.
A czy ja powiedziałem, że liga jest uczciwa? Usłyszałeś ode mnie coś takiego? Ja tylko stwierdzałem, że Górnik nie odstaje od Miedzi i dziś to udowodnili a stawiać po kursie 1,8 na Miedź to już wgl..
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
&quot;Myslalem zeby jutro zagrac grubiej na Miedz, teoretycznie powinni ich pojechac latwiej niz Sosnowiec Pogon, Gornik slaby,zmeczony, Miedz ma na ta chwile lepszych graczy na lawce niz oni w podstawowym skladzie,ale zaczynam sie wachac kurs w fortunie juz podbili na 2.24 zeby znow nie wyskoczyl jakis remis z kapelusza.&quot;
Tu masz moj wpis z wczoraj, jakbym zagral za tysiac to bym wpadl,ale postawilem stowke to trudno,jeszcze tam dolozylem Anderlecht z czyms co nazwy nawet nie pamietam.Zacznie sie LM i powaznie ligi to sie zarobi, teraz gram dla zabawy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
.Dobrze, ze wyczulem sprawe i dalem sie zrobic tylko na stowke.
Dobrze, że jednak nie grubo...
Kolejny mój pożyczony typ z forum i kolejny nie trafiony... Jednak zawsze trzeba samemu wszystko analizować i grać samemu i nigdy nie sugerować się forumkiem i całym netem. Legia utopiona, Miedź utopiona i nawet miesiąc temu w dziale tenisowym gdzie musiałem wydać szybko bonus też utopione... I też miało wejść idealnie...
Zibi wielki szacun... Jedyny, szkoda tylko, że nie wcześniej podałeś typ...
&quot;
.Zacznie sie LM i powaznie ligi to sie zarobi, teraz gram dla zabawy.
Dokładnie ! Nie ma co grać na siłę !!! Ja też zagrałem 2 typy nie w swojej strategii i oba w plecy i oba jak pisałem wyżej pożyczone...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Myślę, że 2h przed meczem nie jest jakoś późno...
A po 2....
Co Wy macie z tym Górnikiem ?! Od razu przegrają wszystkie mecze... Już 2 mecze pokazali, że mimo składu rezerwowego potrafią nadal grać a Wy dalej pchajcie się w zwycięstwo jakiegoś beniaminka z Legnicy, jak by to była jakaś Legia... x2 wchodzę w ten mecz ze spokojem.
Wpis z 29-ego więc nie tylko dziś to pisałem więc typu nie podałem zbyt późno ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A czy przypadkiem tu nie było jakiegoś fixu ? Meczu nie oglądałem więc nic nie sugeruję, ale łamańce w stylu 1/2 gdzie pierwsza bramka w 28 min, a potem 3 kolejne w 73, 77 i 78 to idealny scenariusz na fixa... Kurs na Górnik AH:-1,5 ok 70 min. mógł oscylować wokół 100 ???? Sam łamaniec też po super kursie...
Jakoś taki scenariusz nie pasuje mi za bardzo do naszej (extra) klasy... Górnik to nie Barcelona... ????
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Po pierwszej polowie raczej nikt by zlotowki nie postawil na Gornika.Lagi do przodu latwo kasowane przez obrone, ci z Miedzi klepali troche i latwo im wjezdzali w pole karne, ale strzelali po trybunach, drugiej juz nie ogladalem.Na Wisle tez dzis duzo poszlo X2, na logike Jaga powinna potraktowac mecz ulgowo, jednak wygrala jakas tam czerwona byla juz nie wnikam.
Najgorzej jak czlowiek sie zdenerwuje i szybko chce sie odegrac mozna w jeden weekend zamknac sobie budzet na granie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Po pierwszej polowie raczej nikt by zlotowki nie postawil na Gornika.Lagi do przodu latwo kasowane przez obrone, ci z Miedzi klepali troche i latwo im wjezdzali w pole karne, ale strzelali po trybunach, drugiej juz nie ogladalem.Na Wisle tez dzis duzo poszlo X2, na logike Jaga powinna potraktowac mecz ulgowo, jednak wygrala jakas tam czerwona byla juz nie wnikam.
Najgorzej jak czlowiek sie zdenerwuje i szybko chce sie odegrac mozna w jeden weekend zamknac sobie budzet na granie.
Dokładnie wpadła czerwona kartka po VARZe dla bramkarza i w tej samej akcji z rzutu wolnego padł gol. Ale z całego meczu to Wisła moim zdaniem nie zasłużyła na porażkę, grała dobrze, może nie jakoś wyśmienicie ale jak równi z Jagiellonią i szczerze po 1 połowie byłem pewny x2 bo tak postawiłem, niestety czerwona kartka zmieniła wszystko.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z tego co piszesz to musiales troche wpadek miec ostatnio.
Ja żadnych wpadek nie miałem ostatnio bo jak pisałem nie weszły mi za drobniaki 2 bety na Legię i Miedź i coś wcześniej na 0 i to wszystko po mundialu zakończonym plusem. Zresztą po mundialu wszystko pograne za drobniaki więc żadnej wpadki nie było... A we wcześniejszych latach też po dużych imprezach traciłem zawsze jakieś drobniaki na 2, 3 betach i taki scenariusz w kółko... ???? Po prostu tak z dnia na dzień nie da się odstawić tak dużej dawki emocji ???? Ale z bukmacherką to nie ma wiele wspólnego... ???? Nie ma co grać na siłę... W tym roku popróbowałem wariantu innego niż zwykle czyli grania typów z forum , ale efekt identyczny. Mówimy oczywiście o graniu po wielkiej imprezie... bo normalnie gram zawsze tylko swoje...

To dlatego ze jak zarobisz, to nie szkoda ci kasy a chcesz wygrac wiecej, wiadomo jak u bukow jest 90% co wygra to i tak im tam przyniesie z powrotem mozna ich ograc kilka razy w koncu i tak na czyms wpadniesz, tylko wyrachowani gracze z tego moga zyc.
.
Ja już od dawna nie patrzę na to od strony kasy czyli zarabiania... więc nie patrzę tak, że jak zarobiłem mogę wydać, a jak straciłem muszę się odegrać... Bukmacherka jest dla mnie hobby, a nie zarabianiem kasy i każda przeznaczona na to zł jest dla mnie stracona... Oczywiście dążę do tego, żeby nie tracić, ale ważniejsze jest dla mnie dobre typowanie i ciągłe doskonalenie się... Może kiedyś za 10 lat uznam, że jestem na tyle dobry, że się tylko na tym skupię, ale raczej wątpię... Żeby wygrywać w bukmacherce trzeba przestać myśleć o pieniądzach...

Najgorzej jak czlowiek sie zdenerwuje i szybko chce sie odegrac mozna w jeden weekend zamknac sobie budzet na granie.
To jedna z podstawowych pułapek bukmacherki, czasami potrafi poprowadzić na samo dno (i to dosłownie). Drugą pułapką jest granie z nudów co mi się przytrafiło... Obie pułapki dobrze znane, rozpracowane, a i tak po 6 latach się w nie wpada... Byle tylko nie za często...
Zawsze tak mam, że po intensywnym graniu jak na mundialu lub Euro ciągnie wilka do lasu... ???? I ZAWSZE po takich imprezach muszę przegrać jakieś drobniaki...
Zawsze trzeba pamiętać, że bukmacherka to mimo wszystko niebezpieczne hobby bo bardzo wpływa na nasz mózg. Dopamina i te sprawy i podświadomie nas ciągnie... Granica między bukmacherką a hazardem jest tak cienka jak między sexem i seksoholizmem...
Do jesieni odpoczynek od bukmacherki... Życzę wszystkim samych trafionych typów...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ten sedzia co wysterowal Wks 4 x.Lech nie istnial pilkarsko dno dzis a jednak wygrali po nie uczciwej grze.nie chce sie grac jak sie widzi takich drukarzy
I niech mi nie pisza na sport.pl ,ze sytuacje
sie mszcza,bo ile mozna strzelac goli,zeby uznali choc jeden.pilkarze tez juz mieli tego dosc ,bo rece opadaja.nawet potrafili odpowiedziec od razu na gola ,to i tak Pzpn zagral po swojemu.
Nie wiem czy widziałeś mecz, domyślam się, że nie, ja ze względu na chorobę zostałem w domu i oglądałem uważnie w telewizji. WSZYSTKIE , podkreślam wszystkie bramki strzelone przez Śląsk to prawidłowe spalone, zresztą wszystkie sytuacje z pokazanym spalonym prawidłowe. Piech złapany z 10 razy to dramat, żeby doświadczony piłkarz dał się tak łapać. Żadnej winy sędziów tutaj nie ma. Gol dla Lecha to błąd Słowika, widać na powtórkach jak się uchylił, żeby nie dostać w głowę i Cholewiaka który kryje wiatr, także proszę bez takich insynuacji, bo chociaż kibicuje Śląskowi, to dla mnie sprawa oczywista.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja nie gralem tego meczu i ogladalem tylko fragmentami, ale takiej aktywnosci liniowego jeszcze nie widzialem, trzeba by bylo sprawdzic jak on sie spisywal w innych meczach, bo mial troche nerwice natrectw z ta choragiewka.
To jedna z podstawowych pułapek bukmacherki, czasami potrafi poprowadzić na samo dno (i to dosłownie). Drugą pułapką jest granie z nudów co mi się przytrafiło... Obie pułapki dobrze znane, rozpracowane, a i tak po 6 latach się w nie wpada... Byle tylko nie za często...
Zawsze tak mam, że po intensywnym graniu jak na mundialu lub Euro ciągnie wilka do lasu... ???? I ZAWSZE po takich imprezach muszę przegrać jakieś drobniaki...
Zawsze trzeba pamiętać, że bukmacherka to mimo wszystko niebezpieczne hobby bo bardzo wpływa na nasz mózg. Dopamina i te sprawy i podświadomie nas ciągnie... Granica między bukmacherką a hazardem jest tak cienka jak między sexem i seksoholizmem...
Do jesieni odpoczynek od bukmacherki... Życzę wszystkim samych trafionych typów...
To dlatego ze jak zarobisz, to nie szkoda ci kasy a chcesz wygrac wiecej, wiadomo jak u bukow jest 90% co wygra to i tak im tam przyniesie z powrotem mozna ich ograc kilka razy w koncu i tak na czyms wpadniesz, tylko wyrachowani gracze z tego moga zyc.
Z tego co piszesz to musiales troche wpadek miec ostatnio.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Nie wiem czy widziałeś mecz, domyślam się, że nie, ja ze względu na chorobę zostałem w domu i oglądałem uważnie w telewizji. WSZYSTKIE , podkreślam wszystkie bramki strzelone przez Śląsk to prawidłowe spalone, zresztą wszystkie sytuacje z pokazanym spalonym prawidłowe. Piech złapany z 10 razy to dramat, żeby doświadczony piłkarz dał się tak łapać. Żadnej winy sędziów tutaj nie ma. Gol dla Lecha to błąd Słowika, widać na powtórkach jak się uchylił, żeby nie dostać w głowę i Cholewiaka który kryje wiatr, także proszę bez takich insynuacji, bo chociaż kibicuje Śląskowi, to dla mnie sprawa oczywista.
Ogladalem na zywo. Powinni spokojnie wygrac wysylajac ich pociagiem z plecakiem bramek.mecz pomylka jak zadko kiedy.Wracaj do zdrowia.pozdro
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Po za tym Górnik w składzie podobnym do tego w którym zakończyli poprzedni sezon meczem z Wisłą Kraków wygranym 2:0. Zaledwie 3 zmiany w składzie więc nie ma tam jakiejś wielkiej przebudowy.
Co Wy macie z tym Górnikiem ?! Od razu przegrają wszystkie mecze... Już 2 mecze pokazali, że mimo składu rezerwowego potrafią nadal grać a Wy dalej pchajcie się w zwycięstwo jakiegoś beniaminka z Legnicy, jak by to była jakaś Legia... x2 wchodzę w ten mecz ze spokojem.
No to zdecyduj się w końcu, grali rezerwowym składem czy nie?
A czy przypadkiem tu nie było jakiegoś fixu ? Meczu nie oglądałem więc nic nie sugeruję, ale łamańce w stylu 1/2 gdzie pierwsza bramka w 28 min, a potem 3 kolejne w 73, 77 i 78 to idealny scenariusz na fixa... Kurs na Górnik AH:-1,5 ok 70 min. mógł oscylować wokół 100 ???? Sam łamaniec też po super kursie...
Po pierwszej polowie raczej nikt by zlotowki nie postawil na Gornika.Lagi do przodu latwo kasowane przez obrone, ci z Miedzi klepali troche i latwo im wjezdzali w pole karne, ale strzelali po trybunach, drugiej juz nie ogladalem.
Też meczu nie oglądałem, tylko powtórki ale wynik śmierdzi na kilometr. Fakt pierwsza bramka Suareza bardzo ładna, bramkarz raczej bez szans ale to co potem się stało to jakaś parodia. Najpierw zawodnik Miedzi ma piłkę na 2-1 ale nie trafia nawet w światło bramki i zaraz potem Angulo strzela (kopie w stronę bramki) z 5 metra z ostrego kąta i zdobywa bramkę a bramkarz Miedzi to chyba no właśnie co zrobił aby ten strzał zatrzymać to wie tylko on!!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ogladalem na zywo. Powinni spokojnie wygrac wysylajac ich pociagiem z plecakiem bramek.mecz pomylka jak zadko kiedy.Wracaj do zdrowia.pozdro
Zgadzam się, Śląsk powinien to wziąć spokojnie, ale decyzje niestety prawidłowe. Dzięki, pozdro!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Najpierw zawodnik Miedzi ma piłkę na 2-1 ale nie trafia nawet w światło bramki i zaraz potem Angulo strzela (kopie w stronę bramki) z 5 metra z ostrego kąta i zdobywa bramkę a bramkarz Miedzi to chyba no właśnie co zrobił aby ten strzał zatrzymać to wie tylko on!!
Łukasz Sapela to kolejny polski piłkarz, który uczestniczył w procederze ustawiania meczów piłkarskich. Czynów karalnych dopuścił się będąc zawodnikiem GKS Bełchatów. Piłkarz został oskarżony we wrześniu 2014 i dobrowolnie poddał się karze. Wyrok zapadł w listopadzie 2014 [11]. Dodatkowo Komisja dyscyplinarna PZPN ukarała byłego bramkarza GKS za udział w ustawianiu meczów tego klubu rokiem dyskwalifikacji w zawieszeniu oraz 10 tys. zł kary pieniężnej. Zawodnik także dobrowolnie poddał się karze
Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do sądu we wrześniu. Dotyczył ustawienia 31 spotkań II ligi w rundzie wiosennej sezonu 2003/2004 i w całym sezonie 2004/2005. Wówczas to GKS Bełchatów awansował do ekstraklasy.
5. Łukasz S. - b. bramkarz GKS Bełchatów (obecnie Olimpia Grudziądz) - rok i dwa miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i 6500 zł grzywny oraz 1600 zł kosztów sądowych
http://pilkarskamafia.blogspot.com/2014/11/sa-wyroki-za-korupcje-w-gks-bechatow-11.html
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jutro Cracovia z Arka, jedna i druga slaba forma na ich miejscu ustawilbym sie na remis zeby ktoremus prezesowi nie puscily nerwy po kolejnej porazce,ale nikogo nie zachecam do obstawiania tego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom