>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (03.08-06.08.2018)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to zdecyduj się w końcu, grali rezerwowym składem czy nie?
Ja mam się decydować? Wziąłem moje dwa wpisy - jeden z dziś a drugi z 29-ego, Skąd miałem wiedzieć 29-ego czyli tydzień temu jakim składem dziś zagrają? No weź pomyśl zanim coś napiszesz ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mecz Jagi z Wisłą był bardzo wyrównany. Jedno zdarzenie zdecydowało o końcowym wyniku. Buchalik podjął złą decyzję i musiał ratować się faulem. Co byłoby lepsze dla Wisły? Karny i żółta, czy czerwona i wolny, który i tak zakończył się utratą gola, bo nierozgrzany Lis nie miał za dużych szans? Można gdybać. Ale kolejny raz Biała Gwiazda pokazała , że jeśli nie będzie ubytków w kadrze, to każdy zespół w lidze musi ich traktować poważnie. Dla typujących to również sugestia przed meczem z Wisłą Płock. Natomiast Jagiellonia potwierdziła, że nie przypadkowo jest wicemistrzem kraju, a w tym sezonie również będzie walczyć o mistrza. Szkoda tylko, że przed czwartkowym meczem traci kolejnych piłkarzy.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Z sensem i merytorycznie owszem jak najbardziej. Jednak wyżej czy to Ty czy inny użytkownik pisali tak bezsensu że nie widziałem potrzeby dalszej dyskusji.
No więc właśnie widzisz i Ty te problemy w składzie gdzie zawodnicy wyglądają słabo. Cafu , Antolic to też nie są zawodnicy którzy mogą pociągnąć Legie do przodu. Środek pola kuleje i to mocno.
Vuko ma ambicje , Walczak na boisku itd jednak jako w trenera w niego nie wierzę. Tu potrzeba wstrząsu w szatni i spojrzenia na to z zewnątrz z chlodna głową.
Napastnicy też biegają i wiele z tego nie wynika. Nie ma tam realnego zagrożenia dla przeciwnika. Środek obrony tam za bardzo nie ma kto grać. Remmy wyleciał kontuzja , pazdan nie gotowy. Jest problem.
Hamalainen ostatnio grał i co ? Nawet nie wiedziałem że był na boisku przeszedł kompletnie obok meczu. To taki zawodnik że 3x zagra dobrze na całą rundę / sezon i tyle. W dużej ilości męczy jest bezplciowy.
I co bardzo ważne nie widzę w zawodnikach takiej woli walki i chęci żeby wrócić na odpowiednią drogę.
Wczoraj mecz u siebie liczyłem że rusza jak po swoje a oni do 30min grali jak amatorzy.
Nie pisałem że Piast będzie miał lekko baa daje propozycje typu z podporka co świadczy że ten mecz będzie w miarę wyrównany. Na chwilę obecną wolę zagrać 1x niż 2 patrząc po tym jak wyglądają oba zespoły na boisku. Bez patrzenia na nazwiska i na to że ci w Legii to jakiś czas temu grali dobrze i wreszcie tak zaczną grać. Kiedyś to się stanie ale potrzeba na to czasu bo żadna wróżka za pomocą różdżki zaczarowanej tego nie zmieni z dnia na dzień.
Pisałem albo ja albo ktoś inny bez sensu bo co bo Ty tak uważasz? Muszę przyznać, że super odpowiedź. To wykaż może, że ten Piast tak zasługuje na 1x, jakie argumenty za tym przemawiają? Jak na razie odpisałeś na zasadzie, że Legia NIE. To przekonaj teraz, że Piast TAK... Właśnie po to był mój post,aby sprokurować dyskusję na ten temat, a Ty na razie odpisałeś na zasadzie Legia nie bo nie...
To juz lepiej 1/+1.5 albo nawet z handi 0-1, jezeli Gornik peknie tak jak przewidujemy to moze poleciec kilka bramek, a jak nie to i tak sie sp.
Tez moze byc roznie, Lech zmeczony,ale ma zawodnikow ktorzy jedna akcja moga zamknac mecz Gytkjaer, Jevtic, Tiba czy Amaral a pozyskali jeszcze Dioniego, ktory na pozimie Segunda Division B lepsze rekomendacje ma od Lopeza.Slask ladnie gral z Cracovia, ale pasy sa slabiutkie na wyjazdach.
Brawo za czujność i było tak jak pisałeś ???? Lech miał mieć i miał zawodnika który jedną akcją zamknął mecz.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Ja mam się decydować? Wziąłem moje dwa wpisy - jeden z dziś a drugi z 29-ego, Skąd miałem wiedzieć 29-ego czyli tydzień temu jakim składem dziś zagrają? No weź pomyśl zanim coś napiszesz ????
Twój post z 29-go był już po dwóch spotkaniach ligowych po których napisałeś:
Już 2 mecze pokazali, że mimo składu rezerwowego potrafią nadal grać
skoro wcześniej niby grali składem rezerwowym bo &quot;najlepszych&quot; oszczędzali na puchary to po co mieliby dzisiaj po raz kolejny oszczędzić tych najlepszych skoro już z pucharami się pożegnali.
Przed meczem z Miedzią piszesz, że zaledwie 3 zmiany w składzie więc nie ma tam jakiejś wielkiej przebudowy. Dla mnie skład rezerwowy to jakieś 5-6 zmian w składzie a nie 3.
Nie ma co się sprzeczać, Górnik wygrał, zgarnął 3 punkty i jak to mówią wygrał lepszy i tyle w temacie. Jak widać ta ekipa będzie w tym sezonie nieobliczalna jak i Piast i grać na 1X2 tych drużyn będzie naprawdę niezłym wyzwaniem.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Nie rozumiem faworyzowania Cracovii. Zawalili kompletnie dwa spotkania, wydaje mi się, że mętna atmosfera w szatni spowodowana transferem Covilo i brak jego zastępcy nie przeszły tak po prostu ręką odjął, a Arka silniejsza w ofensywnie i nie ma prawa wygrać, bo... nie wygrywali przez ostatnie lata? Nie jestem znawcą ekstraklasy, ale wydaje mi się że nie muszę być żeby przewidzieć dziś większą dominację ze strony Arki. Ja gram zwycięstwo Arki. Pozdro
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie rozumiem faworyzowania Cracovii. Zawalili kompletnie dwa spotkania, wydaje mi się, że mętna atmosfera w szatni spowodowana transferem Covilo i brak jego zastępcy nie przeszły tak po prostu ręką odjął, a Arka silniejsza w ofensywnie i nie ma prawa wygrać, bo... nie wygrywali przez ostatnie lata? Nie jestem znawcą ekstraklasy, ale wydaje mi się że nie muszę być żeby przewidzieć dziś większą dominację ze strony Arki. Ja gram zwycięstwo Arki. Pozdro
681035955591456
A teraz buehehe?
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Pisałem albo ja albo ktoś inny bez sensu bo co bo Ty tak uważasz? Muszę przyznać, że super odpowiedź. To wykaż może, że ten Piast tak zasługuje na 1x, jakie argumenty za tym przemawiają? Jak na razie odpisałeś na zasadzie, że Legia NIE. To przekonaj teraz, że Piast TAK... Właśnie po to był mój post,aby sprokurować dyskusję na ten temat, a Ty na razie odpisałeś na zasadzie Legia nie bo nie...
Chłopie czytaj ze zrozumieniem. Pisałeś bez sensu bo nie podales żadnego argumentu na to że Legia ma być faworytem i że warto grać na nich. Dodatkowo sam wykazales jakie mają problemy.
O Piascie pisałem jak się poruszają po boisku jak rozgrywają piłkę wystarczy poczytać.
A dodatkowo powiem Ci jeszcze że Mak na skrzydle w dobrej formie czy Valencia i Papadopouls bardzo dobrze weszli w sezon i jeden dobrze zgrywa piłki które drugi potrafi wykończyć. Ma super odejście na kilku metrach. Przestawienie Valenci z boku na &quot;10&#39;&#39; wychodzi zespołowi na dobre. Środek pola doświadczony Jodła + Dziczek bardzo ogarnięty grający inteligentnie i z wyczuciem. Obrona trzymana w ryzach przez Czerwinskiego i w bramce mocny kolejny punkt Szmatula.
No i na ławce głodni gry czy to Parzyszek czy Heatley którzy wchodząc na boisko nie zanizaja poziomu tylko coś swojego dodatkowego dają drużynie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Arka Gdynia
powyżej 30,5 fauli @ Totolotek ⛔
1,83
Mimo, że to dopiero 3 kolejka ale już dosyć ważne spotkanie. Przegrywający na długo może utknąć na dole tabeli. Cracovia na razie 2 porażki i 0pkt na koncie, Arka niewiele lepiej bo zaledwie 1pkt ale bez nawet 1 bramki zdobytej.
Nikt dzisiaj nie będzie chciał przegrać i w tym upatruje szansy na typ związany z faulami. Arkowcy w poprzednim sezonie nie mieli sobie równych i bardzo sporo faulowali i myślę, że pomimo zmiany trenera ciężko będzie im się szybko przestawić na inny styl gry niż dużo walki i agresywności w odbiorze piłki. Probierz wystawia na cierpliwość prezesa Cracovii i kolejna porażka mogła by być ciężka do przełknięcia dla p. Filipiaka także gospodarze dzisiaj też powinni zagrać bardzo agresywnie.
KE ⛔ 100
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Proszę zakończyć pyskówki i wyjaśniać sobie na PW różne dziwne rzeczy. Teraz skupiamy się na ostatnim spotkaniu. Cracovia vs Arka.
Ze swojeje strony powiem, że ciekawa sprawa z tym samolotem, długa droga autobusem, może to być handi dla Cracovii, ale czy to wykorzystają? Sam spróbuję zagrać na Cracovię, ale tak jak Seba zauważył wyżej, powinno być ostro i kartki i faule też wchodzą w grę.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Cracovia - Arka
Typ: 1
Kurs: 2.2
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Dzisiejszy mecz przyjaźni w Krakowie to spotkanie dwóch zespołów, które na pewno mocno rozczarowująco weszły w sezon. Cracovia po bardzo dobrej wiośnie liczyła na kontynuowanie tego trendu od startu rozgrywek, ale póki co nie zdobyła jeszcze choćby punktu. Za to Arka efektownie rozbiła Legię w Superpucharze, ale w lidze gra bardzo słabo i brakuje im pomysłu, prawie nie stwarza sobie sytuacji, a te 0:0 z Wisłą to była fatalna gra z obu stron. Dziś stawiam jednak na gospodarzy, bo Arka ma za sobą trudną podróż przez całą Polskę. Przez złe zabookowanie samolotu piłkarze z Gdyni jechali do Krakowa autobusem, więc oprócz gorszych warunków stracili jeszcze sporo czasu, a przez pogodę na pewno nie było to nic przyjemnego. Dodatkowo Cracovia na papierze także prezetuje się mocniej i powinna wreszcie zacząć grać na miarę swego potencjału.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Nie rozumiem faworyzowania Cracovii. Zawalili kompletnie dwa spotkania, wydaje mi się, że mętna atmosfera w szatni spowodowana transferem Covilo i brak jego zastępcy nie przeszły tak po prostu ręką odjął, a Arka silniejsza w ofensywnie i nie ma prawa wygrać, bo... nie wygrywali przez ostatnie lata? Nie jestem znawcą ekstraklasy, ale wydaje mi się że nie muszę być żeby przewidzieć dziś większą dominację ze strony Arki. Ja gram zwycięstwo Arki. Pozdro
Nie musisz sie znac, polska liga jest tak nieobliczalna, ja typowalem wczoraj remis, nie postawilem to weszlo.W zasadzie wszystko przewidzialem w tej kolejce z wyjatkiem dwoch meczow ktore gralem.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Król Ekstraklasy:

W 3. kolejce sklasyfikowani zostali następujący userzy:

1. narodowy 100 pkt. (70)
2. flamaster 80 pkt. (45)
3. robson1416 60 pkt. (-4)
4. zibi16 50 pkt. (-26)
5. paozo 40 pkt.(-180)
6-7. baku193 25 pkt. (-200)
6-7. ajayinho 25 pkt. (-200)
8. seba23 10 pkt. (-237)
9. dobrarada 0 pkt. (-300)
10. waldi1979 0 pkt. (-485)

Tabela do wglądu w temacie Króla Ekstraklasy TUTAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom