>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (28.07-31.07.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Lechia Gdańsk 3:2 (2:0)
Over 2.5 @ 2.03 ✅
Lechia Over 1.5 @ 2.30 ✅
LVBET

Od razu, póki bardzo fajne kursy są.
Że tak zacytuję i sparafrazuję jednego z youtuberów:
&quot;Coś Ty kibicu Śląska zrobił, że Ci Urban nóż w plecy wp.....&quot;
Tak, to zdanie dokładnie opisuje moje poderbowe odczucia. I już nie chodzi mi zupełnie o to, że Riera zmarnował dwie piłki, które junior by wykończył, ale postawę trenera, który widząc 5 obrońców rywala, nie wie, że trzeba dorzucić kogoś do przodu. Żenada.
Dlaczego takie typy?
A no z prostej przyczyna, podrażniona Lechia ostatnią porażką z Cracovią, mimo tego, że statystyki pokazują ich przewagi, nie potrafili wygrać, mimo wszystko widać w Cracovii rękę Probierza, dobrze zagrali z Lechią, która sobie nie poradziła, jednak mocne skrzydła Lechii w walce z Pawelcem zwłaszcza dadzą sobie radę, a i Tarasovs jest w średniej formie, nie wspominając Wrąbla.
Urban nie pomaga, jedyne co mnie cieszy to forma Robaka w mojej ocenie Lechia jest wstanie sama wykręcić over we Wrocławiu, ale liczę jednak na przełamanie Śląska i chociaż jedną bramkę. Lechia dobra druga linia, w ataku Marco Paixao, który moim zdaniem znowu zostanie królem strzelców w tym sezonie, do tego Flavio, Krasic.
A w Śląsku, pod formą Pich, pod formą Kosecki, Piech, Robak coś pokazuje.
Ręcznik na bramce, eh miało być pięknie znowu będzie dół tabeli.
2 bramki Lechii we Wrocławiu - przełamanie serii, od 5 spotkań gola tutaj nie strzelili.
Jeszcze dochodzi do tego uraz Chrapka, nie wiadomo czy zagra.
Osobne zdanie należy się Rierze, to jest poziom 1 ligi i dzisiaj pokazał, strzały niecelne, podania niedokładne, i sytuacja 200% prawie do pustej bramki. Szkoda gadać. Przez 4 dni nic się nie zmieni, Urban zajeżdza piłkarzy na treningu, chodzą słuchy, że mocno nadal trenują, na niezmienionych obciążeniach, a sezon trwa, brak dynamiki i problem dla piłkarzy typu Pich, Kosecki, Mak, bo to jest ich atut.
Gram na over i dwa gole Lechii, tyle i aż tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
W Ekstraklasie mamy już serie 12 remisów 0:0 w I połowie z rzędu. Spowodowane jest to pewnie tym, że to początek sezonu i każdy ma siły, żeby skupić się szczególnie na własnej bramce. Do tego dochodzą drużyny, które walczą teraz o LM i LE przez co grają wolniej w meczach ligowych. Proponuję zatem zagrać systemem najbliższą kolejkę (8 spotkań).
Termalica - Zagłębie, HT: 0:0 @ 2.71 ✅
Śląsk - Lechia, HT: 0:0 @ 2.82 ⛔
Legia - Sandecja, HT: 0:0 @ 3.30 ✅
Górnik - Wisła, HT: 0:0 @ 2.92 ⛔
Arka - Płock, HT: 0:0 @ 2.74 ⛔
Pogoń - Jagiellonia, HT: 0:0 @ 2.86 ✅
Lech - Piast, HT: 0:0 @ 2.97 ⛔
Korona - Cracovia, HT: 0:0 @ 2.81

Kupon Fortuna: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NjA1NzU2NTUwMDonJknFeSOyuPHX%2FGs%3D&amp;kind=MAIN
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dla mnie bez sensu totalnie. Już i tak jest baaardzo długa ta seria meczów na 0:0, a w tym kuponie, żeby cokolwiek zarobić, wynik bezbramkowy do przerwy musiałby być w aż 5 meczach, a wtedy i tak wygrasz maksymalnie 170zł, czyli 120zł na czysto. Tym bardziej, że moim zdaniem perspektywy 0:0 są tylko w meczach: Termalica - Zagłębie i Arka - Wisła Płock. Nie znaczy to, że w innych meczach widzę masę bramek do przerwy, ale w pozostałych 6 spotkaniach bliżej mi do typowania, że coś do przerwy wpadnie niż 0:0.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Górnik Zabrze vs Wisła Kraków
Over 2.5 @ 1.83 ✅
Over 3.5 @ 2.95 ✅
LVBET

Dla mnie to spotkanie to jest idealny kandydat na hokejowy wynik i wszystko byłoby okej gdyby nie 2 kolejki w których to poziom strzelecki jest dramatyczny, ale co tam idziemy z overem w to spotkanie.
Górnik u siebie z Legią pokazał, że mocne narzucenie swojego stylu może przynieść wiele efektu. 3 bramki strzelone Legii to jest duża rzecz, ja wiem, Legia nie jest w formie itd, ale jednak Pazdan, Malarz to nie są przypadkowe nazwiska.
Kolejny mecz z Jagiellonią, szkoda gadać, bo sędzia swoje zrobił, ale Górnik postawił się na trudnym terenie, a gdyby nie Marian Kelemen mógł to wygrać grając &#39;10&#39; na &#39;11&#39;.
Na czoło w Górniku wyszedł Angulo, który strzela i wykorzystuje to co ma, b. dobry napastnik.
Co do Wisły, dwa mecze i dwa zwycięstwa, pierwsze skrzypce Brlek, który strzela, wbił się w dobrą formę, myślę, że w tym sezonie będzie to znaczący piłkarz, konkurenta się już pozbył, bo Stilic rozwiązał kontrakt. Mecz z Niecieczą wyglądał przeciętnie, ale biorąc pod uwagę defensywne nastawienie Niecieczy, w końcu Rumak 0:0 uważa za dobry wynik, Wisła zdołała pokonać Słoniki.
Mecz z Górnikiem będzie ciekawy o tyle, że to obie ekipy, które tak naprawdę mogą sporo namieszać, a początkowo nie stawiają sobie wysokich celi i to będzie ich atut w mojej opinii.
Spodziewam się jak już mówiłem kilku bramek, początkowo myślałem nawet o over 4.5, ale patrząc generalnie po początkowych spotkaniach, moje przewidywania mogą się nie sprawdzić. W ogóle ta kolejka jest dla mnie overowa, tzn. wydaje się taką i jeśli będzie jakiś Over 18.5 znowu do gry w całej kolejce to spróbuję ;).
Obie ekipy przystąpią w komplecie.
Jak wiadomo nie ma jeszcze zawieszeń kartkowych, jeszcze nie teraz, chociaż jeden z piłkarzy z Lubina, którego nazwiska nie wymienię chce wszystkich wyprzedzić i być pierwszym zawieszonym, ale cóż to jest stan umysłu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Jak się zapatrujecie na undera w meczu Niecieczy z Zagłębiem? Kontynuacja ostrej defensywy Zagłębia i niemocy w ataku Niecieczy czy, na przekór, przełamania i gra goli?
Under stoi po 1,73, a over po 1,96.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Termalica - Zagłębie
Typ: BTS
Kurs: 1.76
buk: bah
Wynik: 1:1 ✅

Jest to mecz dla jednego z trenerów, któremu powoli zaczyna palić się grunt pod nogami. Mowa oczywiście o Mariuszu Rumaku, który nie tak sobie wyobrażał początek sezonu. Na to spotkanie zdecydowałem się na BTS bowiem Termalica musi zacząć w końcu punktować. Gospodarze zaprezentowali się nieźle na tle dwóch ostatnich spotkań, ale zabrakło goli i skuteczności aby móc zdobyć jakiekolwiek punkty. Zagłębie natomiast słabo zaprezentowało się w Kielcach, gdzie po rzucie karnym wygrali 1:0. W ostatniej kolejce w Derbach Dolnego Śląska pokazali charakter, ponieważ grając w dziesiątkę nie dali się zdominować Wrocławianom i w doliczonym czasie gry po strzale Świerczoka, klub z Lubina zgarnął trzy punkty. Dziś czeka ich kolejne wyzwanie bowiem, teren w Niecieczy jest bardzo ciężki o czym przekonały się już kluby w poprzednim sezonie. Termalica tak jak w poprzednim sezonie gra defensywnie i to może jedynie martwić jeśli chodzi o gole. Jednak trener Rumak musi coś zmienić bo w takim stylu ekipa z Niecieczy może sięgnąć bardzo blisko dna. Obie ekipy mają kim straszyć w ataku, bowiem mając w swoich składach min. Śpiączkę, Piątka, Stefanika czy też Świerczoka, Nespora, Starzyńskiego i Pawłowskiego to gole muszą zacząć padać. Jeśli celowniki w obu zespołach nie będą zwichrowane to powinniśmy być świadkami niezłego widowiska.
20:30 Śląsk - Lechia
Typ: over 2.5 gola ✅
Kurs: 2.00
buk: totolotek
Wynik: 3:2​

Kibice jak i cały zarząd nie tak sobie wyobrażał początek sezonu w wykonaniu piłkarzy Śląska. Klub z Wrocławia dokonał naprawdę sporo transferów i chyba teraz potrzeba czasu żeby to wszystko poukładać. Pytanie tylko czy trener Urban dostanie ten czas na zgranie zespołu?. Popieram typ Robsona na bramki w tym spotkaniu. W ofensywach obu drużyn grają dwaj królowie strzelców zeszłego sezonu. Co prawda ani Lechia, ani Śląsk na razie nie imponują dyspozycją strzelecką ale dziś może się to zmienić. Szczególnie, że gra obronna obu zespołów pozostawia wiele do życzenia. Gdańszczanie właśnie w defensywie mają największe problemy. Na ten moment w obwodzie trenera Nowaka zostało trzech obrońców : Nalepa, Vitoria oraz Nunes, bowiem w zeszłym tygodniu Lechia sprzedała jednego ze swoich obrońców - Marco Maloce. Lechia na dodatek nie będzie mogła skorzystać z Peszki oraz Haraslina, który pauzuje z powodu kontuzji. W ekipie Śląska jest to na pewno Wrąbel, który mnie nie przekonuje. Gość miał godnie zastąpić Pawełka, który był beznadziejny, a okazuje się, że mamy w bramce ten sam poziom. Siła ataku w obu klubach wygląda bardzo przyzwoicie Pich-Robak-Kosecki za nimi Madej-Chrapek-Mak to naprawdę wygląda solidnie!. Po drugiej stronie mamy Kuświk-Paixao za nimi min. Krasic z Matrasem jestem zdania, że dziś możemy być świadkami dość wysokiego wyniku. Obu klubom brakuje dużo do swojej wymarzonej formy, ale z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej. Tak jak napisałem wcześniej dziś we Wrocławiu możemy być świadkami meczu ze sporą ilości goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Gram na under 2,5 w meczu Zagłebia z Niecieczą.
Statsy, które owszem lubią kłamać, pokazują ewidentnie, że dziś powinien paść rezultat poniżej 3 bramek.
Plusy tego typu:
- w dotychczasowych 4 meczach tych drużyn padły łącznie 4 bramki, co daje zawrotną średnią 1,0 gola na mecz
- początek sezonu, a ten po ostrym okresie przygotowawczym (co dla nszych rodzimych kopaczy bywa czasem zabójcze) wygląda mizernie, jeśli chodzi o konstruowanie akcji ofensywnych w jakiejkolwiek ekipie z Ekstraklasy
- w ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach tych ekip za każdym razem padało mniej niż 3 bramki w meczu
- Zagłębie w sparingach strzeliło 5 bramek, tracąc również 5 bramek. Daje to średnią na poziomie 2,0. W tych sparingach 3 razy padał under, a 2 razy over.
- Nieciecza to w ofensywie mentalna paraolimpiada. Owszem w jednym ze sparingów załadowali 5 bramek będącym jeszcze w wakacyjnej śpiączce Górnikowi Łęczna, za to w pozostałych dwóch spotkaniach z I-ligowcami strzelali po 1 bramce.
Minusy:
- to jest typ z Ekstraklasy, która lubi być nieprzewidywalna, jak kobieta w czasie przekwitania
- statystyka jest taką suką, że lubi oszukiwać.
Niemniej Termalika-Zagłębie under 2,5 @ 1,73 fortuna
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Legia-Sandecja
Sandecja
⛔ over 3,5 celnych strzałów @1.7 StS
Z jednej strony Sandecja ma historyczny niezły początek w ekstraklasie, jest niepokonana co więcej nie straciła gola, z drugiej też nie strzeliła a lepiej raz wygrać i przegrać niż dwa razy zremisować.W sobotę ,Sączersi, będą mieli okazję utrzeć nosa Legionistom zapatrzonym w europejskie puchary, dokonała tego rok temu Gdyńska Arka kilka dni przed ważną batalią Legii o LM odprawiła wojskowych na ich stadionie 1-3.Kilka dni po meczu z Sandecją czeka ich arcyważny mecz z Astaną, jeśli Legia nie odrobi wyniku 1-3 pożegna się już teraz z LM.Dla Sandecji mecz z Legią jest na pewno wyjątkowy, pełna mobilizacja i gra na 100%, ze strony Legii nie można się tego chyba spodziewać, ekipa z Warszawy ma ,ważniejsze sprawy, na chwile obecną kolejna strata punktowa tragedii nie robi, choć po dwóch kiepskich kolejkach należy...ciśnienie na Astane może poplątać im szyki.
Sandecja w Poznaniu oddała aż 7 celnych strzałów na bramkę Lecha, natomiast z Arką u siebie 4.Legia z Sandecją zagra zapewne ofensywnie, będą chcieli szybko załatwić sprawę ale zarazem zbyt prosto, czuje że goście zagrożenie będą sprawiać, a przy odrobinie szczęścia i zapału włożonego w grę mogą sprawić niespodziankę.
4fun Sandecja 1p @6.1 Unibet ⛔
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Pożegna się z LM, ale odpadając trafia do 4 rundy eliminacyjnej LE. Chyba że coś się zmieniło.
Osobiście poczekałbym kilka kolejek, żeby zobaczyć kto o co będzie grał, po 10 kolejkach jakiś obraz już będzie można zobaczyć, narazie niekoniecznie, wróżymy z fusów i liczymy na fart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Liczba rzutów rożnych w 3 kolejce Ekstraklasy
Over 80.5 @ 1.8

STS

Ponownie proponuję z zakładów specjalnych na daną kolejkę spróbować typu na rzuty rożne.
W 1 kolejce padło 75 cornerów ale jak wspominałem wcześniej statystyki mocno zaniżyły 2 spotkania (Korona - Zagłębie 4 rożne i Cracovia - Piast 5 rożnych).
W 2 kolejce było już lepiej i padało odpowiednio w meczach 7, 7, 7, 14, 16, 9, 11 i 10 rożnych.
Największą ilość rożnych w 1 i 2 kolejce zobaczyliśmy w meczach z udziałem Legii - 16 na mecz. W tej kolejce może być podobnie bo do Warszawy przyjeżdża Sandecja, która zapewne się cofnie i Legia znowu może sama nabić sporo rożnych jak to często się odbywa.
Po tym co ostatnio zobaczyłem w poprzedniej kolejce na bramki na razie wolę nie grać. Uważam, że typ na rzuty rożne jest pewniejszy i nie powinno być problemu z pokryciem wystawionej linii.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Over 30,5 fauli @ 1,8 ⛔ 27 (zaważyła I połowa, w której było tylko 9 fauli)
STS
Zapowiada nam się dzisiaj ciekawy mecz we Wrocławiu.
Śląsk po sporym przemeblowaniu składu jak na razie bez punktu i choćby zdobytej jednej bramki okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Minie jeszcze sporo czasu zanim ten skład załapie, jeżeli wogóle załapie.
Lechia po wygranej w 1 kolejce mimo wszystko dość niespodziewanie przegrała kolejny mecz u siebie z Cracovią zważywszy na fakt jak grali u siebie w poprzednim sezonie.
W głowach piłkarzy Śląska siedzi zapewne jeszcze &quot;frajersko&quot; przegrany mecz derbowy z Zagłębiem i to w dodatku gdzie całą drugą połowę grali z przewagą 1 zawodnika a bramkę stracili w doliczonym czasie gry.
Dzisiaj zapewne jedni jak i drudzy wyjdą na boisko z zamiarem wygrania tego meczy nieważne jakimi środkami byle skutecznymi. Według mnie zapowiada się nam mecz pełen walki w środku pola ze sporą ilością fauli.
Przeglądając statystyki z ostatnich 2 lat z meczy pomiędzy tymi drużynami to wygląda to tak:
2015 - 2 mecze i równo po 31 fauli
2016 - 36 fauli we Wrocławiu, 38 fauli w Gdańsku
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Termalica - Zagłebie
Dobrze sobie przeanalizowałem 4 spotkania z udziałem w/w drużyn i sądzę, że czas nieskuteczności się skończył. Obie drużyny nie wystrzegają się błędów w obronie, a w ofensywie potrafią zagrać naprawdę ciekawą piłkę, tylko, że do tej pory brakuje nieco skuteczności.
Brakuje jej zwłaszcza ze strony TBB, jednak dziś u siebie będą naprawdę groźni. Co do Zagłębia to moim zdaniem lepsza drużyna i oni są faworytem, lecz w naszej Ekstraklasie różnie to bywa. Spodziewam się otwartego meczu z bramkami i jestem dość przekonany, co do tego wyboru.
over 2 @ 1,61 Pinnacle ZWROT
over 2,5 @ 2,20 1xbet
⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik - Wisła
Górnik DNB @ 2.32 ✅
powyżej 2.5 gola 1.78 ✅
Angulo gol @ 2.70 ✅
buk: bah/fortuna
Wynik: 3:2​

Hit kolejki po raz kolejny z udziałem drużyny z Zabrza. Tym razem Górnik podejmować będzie Wisłę z Krakowa. Mimo porażki z Jagiellonią Górnik zaprezentował się w tym spotkaniu przyzwoicie i przy lepszej skuteczności mógł ten mecz nawet wygrać. Szkoda, że zimnej głowy nie zachował Kurzawa, ale nie ma co rozpamiętywać tamtego spotkania. Myślę, że Zabrzanie dostali dobrą lekcje w meczu z Jagiellonią i na mecz z Wisłą wyjdą jeszcze bardziej zmotywowani. W Górniku na pewno nie brakuje osób do zdobywania goli. Mowa tu o Angulo, który jest liderem gospodarzy i w trudnych sytuacjach ma duże opanowanie. Szkoda, że gość ma już 33 lata, ale kondycyjnie wygląda bardzo dobrze! Po raz kolejny świetnie spisali się Żurowski wraz Kądziorem, którzy zaraz za Angulo stają się liderami drużyny. Do gry powraca Matuszek, który powrócił po kontuzji na boisko w spotkaniu z Row Rybnik w ramach Pucharu Polski. Gra Zabrzan wygląda dobrze. Gra na jeden czy dwa kontakty była widoczna w spotkaniu z Jagiellonią, i nie zanosi się na dzień dzisiejszy na to aby to gospodarze po raz kolejny walczyli o utrzymanie. Złego słowa również nie można powiedzieć o Wiśle. Zespół do którego dołączyło parę nowych nazwisk jak na razie spisuje się równie dobrze co Górnik. Sześć punktów w dwóch spotkaniach jest chyba tego dowodem, że do tego klubu wracają chyba lepsze czasy. Oba zespoły mają spory potencjał w ofensywie i jeśli do tego spojrzymy na statystyki ostatnich spotkań, to jutro niema innej opcji niż over w tym spotkaniu:
17.04.16 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 3 : 1
05.02.16 CF Górnik Zabrze Wisła Kraków 2 : 1
20.11.15 EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 1 : 1
17.07.15 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 1 : 1
09.05.15 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 4 : 1
10.04.15 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 1 : 1
19.10.14 EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 0 : 5
24.05.14 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 2 : 3
08.11.13 EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 3 : 2
Kolejnym typem jest zwycięstwo Górnika, który u siebie czuje się bardzo dobrze. Zabrzanie na ostatnie trzynaście spotkań rozegranych u siebie przegrali tylko dwa z Zagłębiem w 1 lidze oraz towarzyski z Trzyniec. Brosz i jego chłopcy obecnie pokazują dużą siłę i charakter, że nie będą chłopcami do bicia. Górnik po raz kolejny jest w stanie powalczyć o zwycięstwo z dużo bardziej notowany i doświadczonym klubem jakim jest Wisła.
Dodatkowa jutro w Zabrzu spodziewany jest komplet widzów, a w kasach zostało około 800 biletów. Sędzią tego spotkania będzie Pan Marciniak oraz zostanie zastosowany system VAR.
O Angulo pisałem już trochę wyżej. Gość jest w kapitalnej formie fizycznej i technicznej. Przede wszystkim jest silny fizycznie i ma opanowanie przy wykończeniu akcji. Przy wszystkich trzech bramkach jego opanowanie i spokój mnie zaskoczyło. W meczu z Wisłą zapewne nie zabraknie okazji do zdobycia gola, a przy obecnej formie jest w stanie strzelić bramkę w trzecim spotkaniu z rzędu.
15:30 Pogoń - Jagiellonia
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.70
buk: totolotek
Wynik: 0:1​

Spotkanie gdzie idę w stronę Portowców. Pogoń w drugiej kolejce zaprezentowała się nieźle w Gliwicach skąd przywiozła trzy punkty. Do klubu dołączył Formella, który zaliczył trafienie, a po kontuzji do składu powraca najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu Adam Frączczak. Kadra Pogoni powoli zaczyna nabierać rumieńców, a do podstawowego składu powracają najważniejsi gracze. Zespół Macieja Skorży wciąż jest w budowie, lecz jestem zdania, że ostatnia wygrana w Gliwicach doda im tylko skrzydeł. Dodatkowo w tygodniu Pogoń rozegrała spotkanie kontrolne przeciwko Energetyk Gryfino, który wygrali 5:0, a do bramki trafiali min. Formella x2, Zwoliński czy Gyurcso. Niestety po za grą dalej jest Delev, który nabawił się kontuzji. Co można powiedzieć o Jadze?. Dwa mecze, trzy rzuty karne, trzy gole i sześć punktów. Jagiellonia nie zdobyła ani jednej bramki z gry, a ich sama gra pozostawia wiele do życzenia. Ten zespół mnie nie przekonuje odkąd z klubu odszedł Vassiljev i Probierz. Mamrot coś tam próbuje działać, ale na razie słabo mu to wychodzi. Mecz z Górnikiem powinni przegrać, ale niestety Zabrzanie w tamtym spotkaniu sami strzelili sobie w stopę. W niedzielę nie zobaczymy dalej Góralskiego, Frankowskiego i być może Tomasika. Nie wiadomo co Cernychem, który ma oferty z innych klubów. Słabo spisuje się Sheridan, który miał ciągnąć całą grę. W Szczecinie o zwycięstwo i ugranie jakichkolwiek punktów będzie im niezwykle ciężko. Pogoń już od pierwszej kolejki wyglądała solidnie o czym pisałem. Teraz ich gra ulega cały czas poprawie, do składu powracają podstawowi gracze i ja to kupuje.
18:00 Korona - Cracovia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.90 ✅
buk: totolotek
Wynik: 4:2​

Wyniki Korony w dwóch pierwszych kolejkach w ogóle nie odzwierciedlają poziomu gry drużyny Gino Letteriego, który jak na poziom Ekstraklasy jest wysoki. Zespół z Kielc jest świetnie przygotowany fizycznie co widać gołym okiem. Do tego stosowany pressing przynosi same korzyści. Myślałem, że ten klub będzie w rozsypce po aferach, które słyszeliśmy, lecz się myliłem. Korona rozegrała bardzo dobre spotkanie w Warszawie, gdzie mogła pokusić się nawet o zwycięstwo. Ich forma wydaje się być cały czas zwyżkowa, a pomimo wielu kontuzji klub bardzo dobrze sobie radzi. W Cracovii powoli widać rękę Probierz o czym świadczy min. wygrana z Lechią. Probierz w Cracovii zrobił małą rewolucję, a na dodatek zaczął stawiać na młodzież, która podobnie jak w Górniku jest bardzo ambitna. Jest to kolejne spotkanie gdzie idę w stronę goli. Korona u siebie była mocna już za czasów Bartoszka, przy takim tempie i pressingu jaki stosują ich bramki będą kwestią czasu. To samo można powiedzieć o Cracovii, która również wygląda solidnie. Tam liderem wydaje się być Piątek, który w meczu z Lechią zaliczył dwa trafienia, lecz oba nie zostały uznane. Poniedziałkowy mecz zapowiada się jako jeden z bardziej interesujących i oby również obfitował w bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
furman19 928

furman19

Użytkownik
Legia v Sandencja
Legia poniżej 58.5 % posiadania STS ⛔
Witam, ja proponuje nietypowy zakład na posiadanie piłki. Najważniejszą kwestią tego zakładu jest to, że Legia za kilka dni będzie walczyła o LM. Jestem pewny, że ten mecz potraktują z przymrużeniem oka. Legia w tym sezonie jeszcze nie miała takiego posiadanie, nawet u siebie z Koroną po 50% , wyjazd Gónik gdzie odrabiali 56% także Legia nie jest ekipą, która dominuje rywala w posiadaniu. Sandencja na wyjeździe z Lechem 51% , u siebie z Arką 48%. Kursy na zwycięstwo Legi są śmieszne, warto na pewno zagrać x2. Warto zagrać również Sandencja większe posiadanie.

Sandencja większe posiadanie @ 7. STS
⛔
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik Zabrze-Wisła Kraków
Górnik over 4,5 rożnych @1.75 StS⛔

W mojej ocenie Górnik jest u siebie większym faworytem niż to oceniają bukmacherzy, Górnik jest po dwóch dobrych spotkaniach fenomenalnym wygranym u siebie z Legią Warszawa, oraz przyzwoitym przegranym w Białymstoku gdzie jednak zostali trochę skrzywdzeni.Dzisiaj wyjdą u siebie też z nie mniejszą motywacją niż na mistrza polski, a i podrażnieni ostatnim meczem a buki dają tu mniejsze linie nawet na stałe fragmenty, Górnik dzisiaj u siebie na pewno nie schowa się za podwójną gardą i stałe fragmenty z ataków powinni zdobywać, nawet w przypadku utraty bramki nie położą się przecież na boisku.
Wisła ma komplet punktów po dwóch kolejkach, zagrali dobre spotkanie w Szczecinie choć bardziej pierwszą połówkę, u siebie z Niecieczą zawody może złe nie były, ale tyłka nie urwały więcej tu się spodziewałem (wygrana praktycznie rzutem na taśmę i kursiki na dzisiejsze spotkanie byłyby pewnie odwrotne) tak czy inaczej po dwóch kolejkach zdobyli komplet tak więc nikt ich nie rozlicza.
Wynik moim zdaniem sprawą otwartą, wszystko zależy kogo taktyka będzie dokładniejsza pod rywala.Górnik powinien wywierać presję i przeć do przodu, Wisła bardziej zachowawczo na kontry ale jak zepchną Górnika nie będą się cofać.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Legia v Sandencja
Legia poniżej 58.5 % posiadania STS

Witam, ja proponuje nietypowy zakład na posiadanie piłki. Najważniejszą kwestią tego zakładu jest to, że Legia za kilka dni będzie walczyła o LM. Jestem pewny, że ten mecz potraktują z przymrużeniem oka. Legia w tym sezonie jeszcze nie miała takiego posiadanie, nawet u siebie z Koroną po 50% , wyjazd Gónik gdzie odrabiali 56% także Legia nie jest ekipą, która dominuje rywala w posiadaniu. Sandencja na wyjeździe z Lechem 51% , u siebie z Arką 48%. Kursy na zwycięstwo Legi są śmieszne, warto na pewno zagrać x2. Warto zagrać również Sandencja większe posiadanie.

Sandencja większe posiadanie @ 7. STS
przestrzegam przed opieraniem typów na posiadanie opartych o Flashscore - są one błedne (np we wspomnianym meczu Lech - Sandecja flashscore pokazał 49-51, gdy faktycznie było 59-41, dość spory rozstrzał)
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Górnik - Wisła
Górnik DNB @ 2.32 ✅✅✅
Górnik w gazie i nie ma co nad tym dyskutować. Wisła pokazała u siebie z Niecieczą jaka jest mocna...ledwo ledwo 1-0. Górnik u siebie+pełne trybuny+słaba Wisła= win Górnik.
Ponieważ kurs na DNB jak dla mnie jest ok dodatkowo zabezpieczam się tymże DNB.
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Legia- Sandecja
Sandecja(+1) @2,08 ub ⛔⛔⛔
Heh Legia ma teraz iine problemy niz rodzima liga. Mogło być 1-2 z astana i awans na wyciągnięcie ręki...1 bramka u siebie i juz, ale skonczyło się 1-3 i trzeba strzelic az 2 brami i nic nie stracic....tak więc na moje Legia w tym meczu nie zagra nic ciekawego...smiem twierdzić że max to bedzie 1-0, ale to juz bedzie max maxów...prędzej mi tu remis wychodzi. Sandecja potrafiła wyweżć remis z Poznania to i z Warszawy wiezie. Legia myslami przy pucharach koniec kropka.
EDIT: myslę, ze gdyby nie czerwona kartka mecz ułozyłby sie inaczej...marne 1-0....i 94min 2-0....Legia nic nie gra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 38

mamilo123

Użytkownik
Górnik - Wisła
BTS oraz +2,5 gola 2,00✅✅✅
W przypadku obu drużyn ofensywa prezentuje się dobrze, chociaż Wiśle brakuje skuteczności, to pomysł na grę jest w mojej ocenie. Uważam, że w tym meczu obie drużyny wyjdą ofensywnie i żadna drużyna tego meczu nie odpuści. Górnik bardzo mocny u siebie i dodatkowo mocno wszedł w sezon, podobnie jak Wisła. Dodatkowe H2H z ostatnich lat pokazuje, że często padały wyniki +2,5 gola
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom