>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (28.07-31.07.2017)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Powyżej 31,5 fauli @ 1,8 ⛔ 29 (Górnik tylko 11 fauli)
Totolotek
Wczoraj trochę zabrakło do trafienia typu na ilość fauli przez &quot;słabą&quot; pierwszą połowę.
Dzisiaj ponawiam typ w meczu Górnika z Wisłą.
Jak wspominałem przy okazji 2 kolejki minie jeszcze parę spotkań zanim piłkarze Górnika przestawią się z gry w I lidze, gdzie dominuje bardziej siłowa piłka niż w Ekstraklasie.
Potwierdzają to pierwsze dwa spotkania gdzie Górnik popełnił 24 i 23 faule. Przeciwnicy wymagający bo grali z Legią i Jagiellonią. Dzisiaj też trudny rywal jakim jest Wisła Kraków. Wiślacy też do najbardziej grających fair nie należeli w tych pierwszych spotkaniach, 21 fauli z Pogonią i 16 z Termalicą.
Dzisiaj liczę na podobny scenariusz jak w I kolejce z Legią, gospodarze przy wypełnionym stadionie zagrają z zębem i postawią trudne warunki wiślakom.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Pogoń - Jagiellonia
Pogoń DNB @1,72 ub⛔⛔⛔
Jaga z Górnikiem u siebie wygrała na farcie..2 czerwone kartki dla gosci + 2 karne...szanujmy się...Jaga nic nie gra... 3 gole strzelone w tym sezonie z 3 karnych. Uważam, że gospodarz dziś powalczy o win. Dla bezpieczeństwa pobieram DNB po pięknym kursie.
EDIT: do 90 min mecz pod kontrolą Pogoni...Fojut bład własny i bramka z niczego.
 
M 38

mamilo123

Użytkownik
Pogoń - Jagiellonia ⛔⛔⛔
Pogoń 2,85 STS
Jak wcześniej napisano Jaga z Górnikiem wygrała na farcie. Brak Vasilieva jest bardzo odczuwalny, problem z rozegraniem piłki, brak frankowskiego, Góralski odchodzi. Sheridan który miał ciągnąc grę w ofensywie zawodzi. Dodatkowo w mojej ocenie Mamrot nie ma za specjalnego pomysłu na grę i uważam, że Jaga wciąż przez buków przeceniana przez pryzmat tamtego sezonu. A co do Pogoni, mecz w domu, nie zaplątani w puchary, coraz lepsza gra. Średniak, ale widzę duże valuebet ????
P.S jedyny problem jaki widzę to godzina meczu i temperatura, który może sprawić, że zobaczymy pokaz wolnej, nudnej piłki
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Wszystkie znaki na niebie wskazują dzisiaj na ekipę Portowców. Obiektywne przemyślenia z mojej strony również skłaniają mnie ku drużynie ze Szczecina. I tu zaczynają się wątpliwości... Bez wątpienia będziemy mieli dzisiaj do czynienia z &quot;masówką&quot; na Pogoń, bo po prostu wydaje się to być racjonalnym posunięciem przy takich kursach i grze jaką prezentują oba zespoły. Jak myślicie, jaka jest szansa, że coś się dzisiaj spier*oli wbrew logice? ????
 
M 38

mamilo123

Użytkownik
Wszystkie znaki na niebie wskazują dzisiaj na ekipę Portowców. Obiektywne przemyślenia z mojej strony również skłaniają mnie ku drużynie ze Szczecina. I tu zaczynają się wątpliwości... Bez wątpienia będziemy mieli dzisiaj do czynienia z &quot;masówką&quot; na Pogoń, bo po prostu wydaje się to być racjonalnym posunięciem przy takich kursach i grze jaką prezentują oba zespoły. Jak myślicie, jaka jest szansa, że coś się dzisiaj spier*oli wbrew logice? ????
Ekstraklasa - szansa na wygraną = a*b*c*(...)*x - gdzie x współczynik zmienności ekstraklasy. Jak to mówią &quot;Panie tego nie przewidzisz&quot; :p
EDIT: zadziałał czynnik x :p
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Piast Gliwice
Typ: 2
Kurs: 5,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję w tym spotkaniu odważnie pograć w stronę Piasta. Lech jest po meczu wyjazdowym w kwalifikacjach Ligi Europy z Utrechtem, teraz mecz ligowy i znowu pucharowy z Utrechtem na własnym stadionie. Piłkarze Lecha mają teraz napięty harmonogram i z pewnością więcej czasu na przygotowywania do tego spotkania miał Piast a także powinien być lepiej zregenerowany. Mecz w Holandi był dość twardy i niektórzy piłkarze mogą być nieco poobijani. Wprawdzie jakiegoś wielkiego wpływu na formę to mieć nie będzie ale mimo wszystko w lepszej dyspozycji powinien być zespół z Gliwic, który tak samo jak Lech po dwóch kolejkach ma 1 punkt. Zespoły, które występują w europejskich pucharach od wcześniejszych faz przeważnie na starcie rozgrywek mają pewne problemy w swych ligach co jest spowodowane tym, że skupiają się głównie na europejskich występach, bo w lidze można jeszcze podgonić a jak się zawali spotkanie w pucharach to już trudno potem w rewanżu odrabiać straty. Lech w Utrechcie wywalczył bezbramkowy remis więc ma dużą szansę na awans dalej pod warunkiem, że u siebie wygra to rewanżowe spotkanie. W lidze Poznaniacy też muszą zacząć punktować aby nie mieć zbyt dużej straty ale jednak mimo wszystko myślę, że teraz priorytetem jest dla nich ten rewanż z holenderskim zespołem. Piast też słabo wystartował ale kadrowo to bardzo ciekawy zespół, być może ich słaby start jest spowodowany tym, że kilku graczy musiało się ze sobą jeszcze zgrać w meczach o punkty. Myślę, że z każdym meczem będzie ten zespół grał lepiej i tutaj widzę sporą szansę na niespodziankę i wygraną gości. Jak wspomniałem mieli oni więcej czasu na przygotowanie się do tego meczu i dzisiaj zagrają prawie w najmocniejszym składzie. Jedynym nieobecnym na to spotkanie w składzie Piasta jest pomocnik Badia. W Lechu z kolei napewno dziś nie zagrają obrońca de Marco i pomocnicy Tetteh i Jevtic a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Bakrotha. Piast stać na sprawienie tutaj niespodzianki i ja próbuję pograć w stronę ich wygranej. Zobaczymy.
⛔ 5-1
EDIT: Bęcki
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Piast Gliwice
Typ: powyżej 26,5 fauli ⛔ 19 (Piast 7 fauli, wstyd co dzisiaj pokazali)
Kurs: 1,8
STS
Po raz trzeci w tej kolejce spróbuję typu na faule.
Lech w trakcie dwumeczu w LE z Utrechtem i po pierwszym meczu z dużymi szansami na awans do kolejnej rundy. Dzisiaj mogą zagrać na pół gwiazdka oszczędzając siły na czwartek.
Z kolei Piast przegrywając dzisiaj może znaleźć się w strefie spadkowej. Co prawda to dopiero początek sezonu ale takie miejsce w tabeli może mieć jakiś wpływ na głowy zawodników.
Na razie piłkarze Piast grają jak &quot;panienki&quot; jeżeli chodzi o agresje w grze i zaangażowanie. Jeszcze w pierwszej kolejce z Cracovią jakoś to wyglądało, natomiast w poprzednim meczu przegranym u siebie z Pogonią 1-2 popełnili zaledwie 8 fauli. Tym dziwniejsza ich postawa na boisku, gdyż w poprzednim sezonie byli najczęściej faulującą drużyną.
Lech do jakiś brutali boiskowych nie należy bo na razie odpowiednio 15 i 9 popełnionych fauli. W poprzednim sezonie najczyściej grająca drużyna po Ruchu.
Myślę, że dzisiaj większe zaangażowanie w grze zobaczymy u gości, którzy będą chcieli wywieźć z Poznania chociaż punkcik.
Linia wystawiona dosyć nisko zapewne przez dotychczasowe dokonania obu drużyn w tym elemencie gry.
 
areck 213

areck

Użytkownik
@seba23
Ogólnie typy na faule są bardzo spoko - nie rozumiem jednak Twojej gry.
&quot;Na razie piłkarze Piast grają jak &quot;panienki&quot; jeśli chodzi o agresje w grze i zaangażowanie. (...) w poprzednim meczu zaledwie 8 fauli&quot;
Lech do jakichś brutali boiskowych nie należy, na razie odpowiednio 8 i 9 popełnionych fauli, rok temu najczyściej po Ruchu grająca drużyna
Linia wystawiona dosyć nisko zapewne przez dotychczasowe dokonania obu drużyn w tym elemencie gry&quot;
A pod co ma być wyznaczona linia? Pod dokonania innych drużyn? Czy ma abstrahować od tego, ile faulują jedni i drudzy?
Przecież to jest analiza pod under fauli. Ewentualnie pod no bet. A już na pewno, na pewno nie było żadnego value w linii 26,5.
Nie chcę krytykować dla samej krytyki - uważam, że w polskiej lidze gra fauli ma bardzo wiele sensu, jeżeli z obserwacji przewidzi się nastawienie obu drużyn. Do tego analizując grę fauli nie można olać osoby sędziego - to on wyznacza granicę, od której gwiżdże przewinienia. A w naszej lidze mamy bardzo różne podejście do poziomu faulu - co innego gwizdnie Marciniak, Stefański, a co innego Frankowski czy Gil.
Życzę powodzenia w dalszej grze (uważam, że obrałeś dobry kierunek), powodzenia w &quot;czytaniu&quot; meczów, ale i w czytaniu własnych analiz ;)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
gosc strzelil analize pod under 26.5 a zagral over. to dopiero sztuka
Sztuką jest próba zagrania typu i opisania go a nie mądrzenia się po wszystkim.
Tak jak napisał areck z analizy wychodził under ale świadomie zagrałem inaczej licząc na bardziej zdecydowaną grę Gliwiczan, że w końcu piłkarze Piasta zagrają z charakterem, twardo, powalczą o piłkę jak zrobiła to np. Sandecja (15 fauil) w 1 kolejce. I tyle by starczyło bo Lechici wczoraj dorzucili swoje i typ byłby trafiony.
Może nie podaję za dużo typów i ich skuteczność jest różna ale większość typów na ilość fauli jest trafiona (z tego często były to mecze z udziałem właśnie Piasta, najczęściej faulującej drużyny w Ekstraklasie w poprzednim sezonie). Może być tak, że większość typów była już z kolejek po podziale na grupy stąd też większe zaangażowanie w grę bo walka toczyła się o puchary czy też utrzymanie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Ogólnie typy na faule są bardzo spoko - nie rozumiem jednak Twojej gry. &quot;Na razie piłkarze Piast grają jak &quot;panienki&quot; jeśli chodzi o agresje w grze i zaangażowanie. (...) w poprzednim meczu zaledwie 8 fauli&quot; Lech do jakichś brutali boiskowych nie należy, na razie odpowiednio 8 i 9 popełnionych fauli, rok temu najczyściej po Ruchu grająca drużyna Linia wystawiona dosyć nisko zapewne przez dotychczasowe dokonania obu drużyn w tym elemencie gry&quot;
Tutaj popełniłem błąd bo miało być 15 i 9. Właśnie te 15 było w meczu u siebie z Sandecją. Wczoraj Lech 12 razy faulował a więc według mnie swoje zrobił i tutaj liczyłem na bardziej agresywną grę ze strony Piasta niż w pierwszych dwóch kolejkach.
Linia 26,5 wydawała mi się niska bo liczyłem na jakieś 15-16 fauli ze strony gości a resztę mieli dorzucić gospodarze. Ale ponownie zawiedli mnie piłkarze Piasta swoją postawą i zaangażowaniem w grę.
 
D 0

djokero

Użytkownik
Panowie jakieś przemyślenia co do spotkania Korony z Cracovią?
Witam, ogladalem mecz Piasta z Cracovia oraz mecz Korony z Zaglebiem (oba mecze pierwszej kolejki). Cracovia moim zdaniem niczego ciekawego nie pokazala ( malo brakowalo by przegrala gdyby Vassiljev wykorzystal karnego). Natomiast Korona grala dosyc ladna pilke i chyba do siebie moga miec tylko prestensje, ze nie strzelili gola i nie zdobyli nawet punktu w starciu z Zaglebiem. Drugiej kolejki nie ogladalem, ale z teog co slyszalem to Korona zaprezentowala sie dosyc solidnie w spotkaniu z Legia. Mysle ze gracze Korony wkoncu beda chcieli zdobyc 3 punkty, a wiadomo ze najlatwiej je zdobyc u siebie. Gdybym mial typowac wynik to stawialbym na wygrana korony po kursie 2,75 w fortunie( szanse na wygrana Korony oceniam na okolo 50% , co przy kursie 2,75 jest dla mnie value). Jednak nalezy pamietac, ze to Polska ekstraklasa i tu wszytko sie moze zdarzyc!
Z checia obejrze dzisiejsze mecz i mam nadzieje, ze padnie pare ladnych goli. Czekam rowniez na opinie innych forumowiczow na temat tego spotkania ????

 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Panowie jakieś przemyślenia co do spotkania Korony z Cracovią?
Moim zdaniem over, jedyne co mnie powstrzymuje przed typem to pogoda, ale też mecz jest o 18 to będzie trochę lepiej. Patrząc na to co się działo wczoraj w Poznaniu nie było najgorzej.
Cracovia powoli prezentuje się coraz lepiej, Probierz to układa jednak jeszcze trochę minie czasu zanim drużyna odpali. O ile w ogóle. Korona, dziwna ekipa tzn. dziwna w sensie tych całych zawirowań trenera itd, ale na Legii zaprezentowali się bardzo dobrze, a nawet mogli wygrać jeśli mieliby więcej szczęścia.
Moim zdaniem Over 2.5 po kursie @ 1.90 w forBET jest fajną propozycją. ✅ BARDZO SZYBKO BO JUŻ W 35 MINUCIE ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 13

uzytkownik-129904

Użytkownik
Korona zaprezentowała się solidnie w Warszawie bo Legia była myślami przy innym meczu, inna sprawa że Korona z Legią grać potrafi. Kolega wyżej nie wspomniał że Cracovia gdyby nie Var to by rozniosła Lechie na wyjeździe, co się mało komu udaje. Korona nie potrafi wygrać 2 meczy z rzędu u siebie przeciwko Cracovii http://www.flashscore.pl/mecz/x8ChB374/#h2h;home
W tych meczach lubi padać sporo bramek, moje typy:
Over 2.5 1.91 ✅
X/Cracovia 1.67 ⛔
Cracovia 3.40 kursy z Bwin ⛔
Pozdrawiam i powodzenia
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie jakieś przemyślenia co do spotkania Korony z Cracovią?
Ja bym celował w tym meczu w over 2,5 po kursie 1,91 w lvbet, a może nawet pokusił się o over 3 po kursie 2,5 w lvbet. Ostatnie mecze tych drużyn overowe, dziś też zapowiada się podobne spotkanie ;)
Edit:
Przeczucie nie myliło - zarówno over 2,5 po 1,91 jak i over 3 po 2,5 na ✅
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Bardzo duże value na Cracovię moim zdaniem. Po słabym początku meczu z Lechią, Cracovia fajnie się zaprezentowała i gdyby nie VAR, byłoby 3:0. Wiemy, jaka twierdza jest w Gdańsku, praktycznie nie do zdobycia. Probierz póki co chyba sam zaskoczony wynikami, bo ewidentnie od nowa buduje zespół, gdzie daje szanse młodzieży jak Wilk i Pestka. Moim zdaniem, Cracovia będzie silna ze stałych fragmentów gry, gdzie naprawdę mają dobrze grających zawodników w powietrzu jak Piątek, Szczepaniak, Covilo, Helik czy też Malarczyk. Na skrzydłach też fajny wybór, do tego dziś minuty może dostać Wójcik, który robi dużo wiatru. Korona fajnie zaprezentowała się w dwóch pierwszy meczach, ale z tym składem myślę, że długo na fantazji nie pociągną. Z Zagłębiem mogli przechylić szalę na swoją korzyść, a z Legią ustawili się z kontraataku. Wydaję mi się, że Cracovia pozwoli rozgrywać piłkę, bo Probierz nie jest idiotą i z tym będą Scyzory mieli na pewno olbrzymi problem. Jak dla mnie kurs na Cracovię warty ryzyka.

Cracovia @ 3.30 iForBet
⛔
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Liczba rzutów rożnych w 3 kolejce Ekstraklasy
Over 80.5 @ 1.8 ✅ 84

STS

Ponownie proponuję z zakładów specjalnych na daną kolejkę spróbować typu na rzuty rożne.
W 1 kolejce padło 75 cornerów ale jak wspominałem wcześniej statystyki mocno zaniżyły 2 spotkania (Korona - Zagłębie 4 rożne i Cracovia - Piast 5 rożnych).
W 2 kolejce było już lepiej i padało odpowiednio w meczach 7, 7, 7, 14, 16, 9, 11 i 10 rożnych.
Największą ilość rożnych w 1 i 2 kolejce zobaczyliśmy w meczach z udziałem Legii - 16 na mecz. W tej kolejce może być podobnie bo do Warszawy przyjeżdża Sandecja, która zapewne się cofnie i Legia znowu może sama nabić sporo rożnych jak to często się odbywa.
Po tym co ostatnio zobaczyłem w poprzedniej kolejce na bramki na razie wolę nie grać. Uważam, że typ na rzuty rożne jest pewniejszy i nie powinno być problemu z pokryciem wystawionej linii.
W 3 kolejce rożne padały odpowiednio: 7, 8, 9, 9, 12, 9, 14, 16.
Tym razem najwięcej rożnych, ponownie 16 zobaczyliśmy w ostatnim meczu kolejki pomiędzy Koroną a Cracovią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom