>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka PGE Ekstraligi - 26 kwietnia

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP



Długo oczekiwana, trzecia kolejka Ekstraligi przed nami. Na początek mecz Falubazu z KS Toruń. Wśród gospodarzy być może zabraknie sprowadzonego w tym sezonie Grzegorza Walaska. Z kolei torunianie przyjadą bez Adriana Miedzińskiego. Pocieszeniem dla Aniołów będzie występ Pawła Przedpełskiego. W Rzeszowie zapowiada się bardzo interesujące widowisko. Oba zespoły dobrze zaprezentowały się w swoich pierwszych występach w Ekstralidze. Wrocławianie byli o krok od zwycięstwa w grodzie Kopernika. Czy tym razem zespół Piotra Barona wywiezie komplet punktów?
W Lesznie raczej nie dojdzie do żadnej niespodzianki, mimo że nie wystąpi Sajfutidnow. Gospodarze na swoim owalu będą niezwykle groźni. Wśród gości oprócz Martina nie ma więcej armat. Kołodziej jeszcze nie wybudził się po zimowym śnie. W Grudziądzu dojdzie do ciekawego pojedynku. Gorzowska Stal nie jest w mistrzowskiej formie, dlatego gospodarze stoją przed szansą wywalczenia pierwszych punktów.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Nie wiadomo co prawda jak z pogodą i czy wszystkie mecze sie odbędą, ale najwyzej będą zwroty ;)
T. Woffinden powyżej 11,5 @1,85 Fortuna (pierwsze 5 biegów) ⛔⛔
Tajski od początku w gazie. Wczoraj super pokazał sie na gorzowskim torze w wls. Po upadku z ostatniej kolejki nie było widać śladu. Wczoraj nie miał problemów ze ścisłą światową czołówką, więc dzis w slabiej obsadzonych zawodach powinien pokryć linie jeśli nie przytrafi sie żaden upadek/defekt.
W pierwszym ligowym meczu 11 punktów i koszmarny wypadek. Dzisiaj rywali ma dużo łatwiejszych. W parze z Vaclavem Milikiem, więc jest tu zdecydowanym liderem.
1. Woffinden, Ljung, Milik, Jablonski
2. Hancock, Wofdinden, Lampart, Milik
3. Kildemand, Milik, Rempala, Woffinden
4. Drabik, Czaja, Woffinden, Lampart
Tak prezentują się pierwsze 4 biegi tajskiego. Zagrozić realnie mogą mu Pająk z Hancockiem. Ale jak trafi z ustawieniami to spokojnie moze ich objechać. Wczoraj Tajski świetnie prezentował sie pod taśmą i jesli dzis również bedzie wychodzil pierwszy to nikt go nie objedzie. Oprócz 4 biegów. Mecz szykuje się mocno wyrównany dlatego w biegach nominowanych raczej nie bedzie żadnego odpuszczania tylko pojadą najlepsi i tam również zobaczymy Brytyjczyka.
Jesli nie bedzie żadnych upadków /defektów to w 5 biegach linia zostanie moim zdaniem pokryta na luzie.
Jak jakieś błędy to sorry, ale z Tel pisze ;) pozdro
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Typ na Tajskiego wydaje się dobrą opcją, ja jednak z tego meczu wybrałem inny:
P. Kildemand over 10,5 @ 1,75 Milenium - uważam, że Pająk dziś będzie główną bronią Żurawi, może zdobyć nawet więcej punktów od Hancocka. Rozkład biegów Duńczyka:
4 bieg - Janowski, Rempała, Gała, Kildemand
6 bieg - T.Jędrzejak, P.Kildemand, M.J.Jensen, A.Czaja
8 bieg - P.Kildemand, V.Milik, K.Rempała, T.Woffinden
11 bieg - M.Jabłoński, V.Milik, P.Kildemand, T.Jędrzejak
Plus zapewne bieg nominowany albo jakaś rezerwa taktyczna, gdyby Rzeszowianom nie szło. Jeśli gospodarze myślą o zwycięstwie Kildemand musi solidnie zapunktować, biegi z jego udziałem nie są mocno obsadzone, on lubi startować na długich torach, uważam, że zdobędzie dziś na pewno minimum 11 pkt.

Wobec absencji Walaska i Jonssona w Falubazie jeszcze jeden typ, który wygląda dobrze:
P.Protasiewicz over 10,5 @ 1,65 Milenium - trudna sytuacja kadrowa Zielonogórzan, dlatego Jarek Hampel i właśnie Pepe muszą pociągnąć zespół. Piotr na swoim torze zawsze jest gwarantem sporej ilości punktów, biegi z jego udziałem nie są mocno obsadzone, powinien te 11 oczek w pięciu startach uzbierać.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Falubaz bez Walaska i Andreasa Jonssona. Za Szweda pojedzie Adam Strzelec.
W Toruniu oczywiscie brak Miedziaka.
W zwiazku z powyzszym Torun nie stoi na straconej pozycji.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Falubaz bez Walaska i Andreasa Jonssona. Za Szweda pojedzie Adam Strzelec.
W Toruniu oczywiscie brak Miedziaka.
W zwiazku z powyzszym Torun nie stoi na straconej pozycji.
Oby Radula, Radula. Motywacja tam u was i golic, golic... ! Ob Vc prezes cos wymyslil.. kluczem do sukcesu ptk na drugiej patrze Falubazu. Jarek raczej nie do objechania chyba, ze Grisza sie zbierze. No i pytanie na co stac Pawla, jak na dobra jazde to szanse sa o ile ciala nie da Holder i Gomolski. Choc i wystep Jasona ciezko przewidziec. Powodzenia, trzymam kciuki!
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Ruszamy z drugą 3 (2) kolejką. Oby pogoda wszędzie dopisała. W Rzeszowie piękna słoneczna aura lekkie chmurki. nic tylko iść na stadion na dobry żużel ???? typy jak najszybciej bo czasu mało a na stadion trzeba ruszać powoli po 14. Typy z milenium gdzie oferta była już od 9 i pograne jest, nie mam czasu czekać co wystawią internetowi. W razie czego ktoś coś może sobie lekko wziąć z tych bo podobne na pewno będą zakłady.
2 główne typy:
Peter Kildema
nd over 10.5 @ 1,75 Milenium Wynik: 7 (1,2,1,3,0).
Krzysztof Buczkowski over 9.5 @ 1,9 ✅ Wynik: 11 (3,1,3,2,2).
AKO: 3,41 ⛔⛔ (bez odjęcia podatku). Edit: jak zawsze coś nie wypali z tym AKO. Buczek zgodnie z planem. Pająk na betonie słabiutko szczególnie ze startu ale i duża nie chodziła aby mógł poszaleć. Do poprawy ze startu! ????
Już od meczu w Zielonej czekałem co zaoferują buki na Pająka. Liczyłem po cichu na linię 9.5 Trochę to wszystko popsuła ta jego kontuzja ale mimo, że nie jest to wyleczone to sam Peter mówił, że nie odczuwa dyskomfortu podczas jazdy. W piątek na treningu prezentował się bardzo fajnie szczególnie oczywiście na trasie po szerokiej. Teraz w Rzeszowie będziemy widzieć nową jakość jeśli chodzi o mijanki a nie takie nudy jakimi wiało od ost. paru lat. Jasiek Stachyra wyprofilował fajnie łuki po dosypaniu nawierzchni i po szerokiej można smigać i jest gdzie się napędzić. Dodatkowo Spider (wraz z &quot;Grinem&quot; Hancockiem i Kennim Larsenem) jeszcze wczoraj od rana trenowali i dopasowywali się do tej nawierzchni. Liczę, że będzie git. Pająk ma fajny rozkład biegów jak pisał wyżej radhu21. 3 biegi z juniorami z czego tylko raz z mocniejszym Czają. W 11 biegu z Mirem Jabłonski (ew. zmiana na Czaję) więc też jest git. Przeciwnicy oczywiście w biegach 1-10 z każdym po razie natomiast w 11 jedzie z dwoma najsłabszymi seniorami Sparty - Milikiem i Jędrzejakiem. Wygląda mega dobrze. Przy 1 zestawie w 4 biegu zaczyna z 4 pola także już od początku może się zacząć koncert tego świra :grin: GO Spider !
Linia nie jest za niska? Przecież Buczek tor w Grudziądzu ma praktycznie w jednym palcu. Facet na tej nawierzchni jest świetnie dopasowany. Krzysztof i tak już nie jest takim typowym zawodnikiem swojego toru a ukształtowanym zawodnikiem. Wraz z Artiomem będą pewno liderować w ekipie z Grudziądza w tym sezonie. Krzysiek już w 1 meczu w Lesznie pokazał parę świetnych biegów i zaliczył bardzo dobry wynik. Gorzów w średniej formie. Zagar jak zawsze nierówny, Iversen też w kratkę ciężko powiedzieć co on zrobi a powinien liderować. Kasprzak ma problemy z silnikami, odsyła, zamawia nowe i nie może znaleźć prędkości. I Zmarzlik, który jest mistrzem toru w Gorzowie ale na pewno na torze w Grudziądzu nie będzie mu łatwo jechać gdzie ten tor dla wszystkich z Ekstraligi jest nowym. Pogoda widziałem, że zła nie jest oby do meczu nie je*ło jakimś deszcze a na betonowisku Buczek będzie bardzo ciężki do złapania :wink:
Jarosław Hampel over 11.5 @ 1,7 Milenium ✅ Wynik: 15 (3,3,3,3,3). Rakieta.
Kto jak nie on? Jaro musi liderować. Zielonka bez AJ i Walaska bardzo ciężki mecz. Jarek widać, że będzie się liczył w tym sezonie i tak jak zapowiadał będzie dobrze. Silniki od Anderssona i Rune Jensena jadą i to widać gdzie tylko się nie pojawi. Z Rzeszowem początek świetny 3,3,3 później 2x przegrał z &quot;Herbiem&quot; Hancockiem co przecież wstydem nie jest. Dziadek wyskoczył ze startu i nie było jak go złapać. Hampel dla mnie dziś to może przegrać tylko z Griszą Lagutą. W parze jedzie ze Strzelcem a w biegu 13 Krzysiek Jabłonski (ew. zmiana na Pieszczka) więc od siebie ma łatwych do pokonania kolegów. Z Torunia jest jeszcze Holder i Doyle. Ale z pełnym szacunkiem mimo, że Holder wraca do dobrej formy nie złapię dzisiaj Jarka. Doyle będzie bardzo dobrze jeździł u siebie ale wyjazdy jeszcze będzie poznawał tory i szału się po nim nie spodziewam :wink:
Nicki Pedersen over 11.5 @ 1,8 Milenium ✅ Wynik: 14 (2,3,3,3,3). Rakieta nr 2.
Już za mniejszą stawkę ale też gram na &quot;Powera&quot;. Dunczyk też jest w bardzo dobrej formie. Dziś z Tarnowem gdzie ich siłą na pewno jest tarnowski beton i ten trudny tor ale wyjazdy mogą być szczególnie w takim Lesznie w ciul ciężkie do ogarnięcia. Leszno bez Emila więc to Pedersen dalej będzie liderować tak jak i w meczu z Grudziądzem gdzie pyknął 14 raz przegrywając z Buczkowskim. W parze z Jonassonem - parę biegów może skonczyć się 5-1 jak 2 tyg. temu ale to Dun przywozi zwykle 3 bo dla niego 2* się aż tak nie liczy - ot taki typ ???? w 13 biegu jedzie z Przemo Pawlickim także też jest git. U Tarnowian mocny Vaculik ale z nim jedzie raz w biegach 1-10 dokładnie w biegu 1. Do tego 2x z Kołodziejem, który świetnie zna tor w Lesznie ale błądzi chyba z silnikami na początku bo jakby brak prędkości z jakiej słynie &quot;Jaśko&quot;. Pedersenowi daje dzisiaj jakieś 13 pkt. Będzie moc ????
Rzeszów - Wrocław 1 @ 1,55 Milenium ✅ Wynik: 52-37.
Rzeszów - Wrocław wynik po 8 biegach 1 @ 1,65 ✅ Wynik: 25-23.
Liczyłem na ciut wyższy kurs ze względu na remis Wrocławia w Toruniu. Co do tego meczu Wrocław miał mnóstwo szczęścia. Wykluczenie idiotyczne Laguty, defekt Doyla na 2 pozycji. Kontuzja Przedpełskiego, brak Miedzinskiego.. Wiele mówi się, że Rzeszów słabo spasowany z nawierzchnią a ja mówię, że jest inaczej. Lampart jest na każdym treningu co wiadomo jak i Rempała, ostatnio Jabol i Czaja także są (ok. 5 treningów). W piątek i sobotę trenowali także Mr Grin czyli Greg Hancock, Peter Kildemand i Kenni Larsen (wszystko wskazuję, że on dzisiaj pod 9). Tor wreszcie będzie sprzyjał naszym zawodnikom a nie przeciwnikom jak dotychczas bo nad wszystkim nie czuwa wiecznie pijany toromistrz + Darek &quot;jejku przegraliśmy&quot; Śledź. Ślączka i Stachyra zrobili z tym porządnie. Tor na każdym treningu jest taki sam i na meczu będzie to samo (tak jak i w 1 lidze). Tor przez Jaśka Stachyrę jest niemal dzien w dzien bronowany, ten facet wie, że tor nie może sobie stać i czekać na trening tylko trzeba go ciągle ruszać. Cały czas treningi na tym samym torze i bez przesadnej kopy aby komisarz się nie rzucał. Fajnie wyprofilowane są łuki i będzie można po szerokiej się poruszać - czekam na pokaz Pająka ???? we Wrocku na pewno pojedzie Woffinden i być może MJJ. Magic z formą błądzi. Anglia to Anglia tu jest inna bajka. Milik i Jędrzejak nie spodziewam się za dużo pkt ew. po Miliku, który jak wygra start może nie być tak łatwo go minąć. Juniorka może ukłuje coś młody Drabik ale też nie wróże mu za dużo. Jak w juniorskim będzie 5-1 nikt się nie będzie mógł obrazić. Rempała śmiga co raz lepiej w Toruniu na juniorskich 2 razy przed Drabikiem a tu atut własnego toru. Co raz lepsze starty ma młodzian. Czaja ostatnio szybki na treningach dla mnie pewniak na &quot;3&quot; w juniorskim. Jak pisałem wcześniej: Herbie, Pająk i Kenni trenowali w piątek (ze wszystkimi) i w sobotę z rana sami dopasowywali się. Herbie co raz lepiej czyta tor, Kenni tor zna a silniki ma podobno bardzo szybki i fajnie to wygląda a o Spidera martwię się najmniej. Jabol trenuje tu już chwilę w razie czego w odwodzie jest Czaja. Lampart swój tor zna w piątek też wyglądał bardzo dobrze. Świetnie ze startu. Myślę, że może być dziś wynik sporo w przód. Obstawiam jakieś 50-40 zobaczymy co wyjdzie. Wynik do 8 biegu pograny dla większych emocji i lepszego oglądania a i kurs też fajny myślę. Go STAL !
EDIT po meczu: Co do meczu to także zgodnie z planem. Pająk słabiej, Lampart jak zawsze świetne starty ale jakże mądra jazda po trasie i niesamowicie szybki na dystansie. Wreszcie się przełamał i psychika &quot;zagrała&quot; jak trzeba ;) Szkoda, że panowie komisarz i sędzia zabili widowisko bo tor był przygotowany lekko przyczepnie to nakazali ubijać i się zrobiła nuda. Dziury się porobiły bo nawierzchnia została nawieziona w marcu (brawa dla urzędu miasta!) więc się rozpada. nikt specjalnie nie chciał dziur porobić bo samobójcami nie jesteśmy a Pająk jedzie z kontuzją i Larsen po dość ciężkiej chorobie-infekcji. Dlatego też słowa pana Barona są conajmniej nie na miejscu... Janowski się wywalił bo wpadł w dziurę - każdemu mogło się zdarzyć. Ale słowa, że tor był gorszy niż w Warszawie czy też podobny to są zwykłe kpiny.. przegrywać też trzeba umieć. Jakoś młodziki Drabik czy Rempała potrafili jechać bez żadnych przeszkód. Tor był równy dla wszystkich a poprzez ubijanie na pewno gospodarze wytrąceni z rytmu przyczepnego. Pan Baron twierdzi, że chcieli nie wyjeżdżać od 10 czy coś takiego a szkoda, że po 6,7 i 8 biegu jakoś nie chciał przerywać i wtedy tor był superowy i w ogóle najlepszy jak wygrali 3 biegi po kolei w 2 podwójnie. Warto dodać, że przed meczem w wywiadzie zastrzeżen jakichś nie wyrażał co do toru a w wywiadzie dla SF.pl twierdzi, że zgłaszał zły stan toru a komisarze nic z tym nie zrobili i sędzia. Pewnie, że nie samo się ubijało i nakazało ubijać ???? A jak jest kartoflisko i dziury w każdym niemal miejscu toru we Wrocławiu to tego oczywiście się nie widzi jaką się nawierzchnie przygotowuje...
Grigorij Laguta over 1.5 wygranego biegu @ 1,65 Milenium ⛔ Wynik: 1.. ????
Dokładam jeszcze takie cudo. Podoba mi się takie zakłady jakie oferuję od poprzedniego sezonu Milenium. Jakaś nowość i odskocznia od h2h i samych pkt. Dziś Grisza myślę, że przegra z Jarkiem, może Protasem reszta do łyknięcia. Zawiódł w 1 meczu w Toruniu więc liczę, że dziś przykoksi. Możliwa opcja, że będzie powiedzmy 3,2,3 i już wejdzie a jest do tego zdolny bo zawsze w Zielonce fajnie śmigał. W parze z juniorami więc szału ni ma ale źle nie jest tak samo będzie w 13 biegu ma jechać Wolender więc zastąpi go zapewne któryś z juniorów nr 6-7. Falubaz jak wiadomo bez AJ i Walaska więc osłabienia bardzo duże. Przed Toruniem otwiera się mega szansa na wygrana nawet bez Miedzinskiego. Jak dla mnie Grisza dzisiaj zakręci się około 11/12 oczek i około 2/3 wygranych biegów. Stawka rekreacyjna ????
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Zielona Góra - Toruń (+8.5) 2 ✅✅ //47-43
@1,67 STS


Jak wiadomo Falubaz bez 2 strzelb: Jonssona i Walaska. W poprzedniej kolejce jechali obaj i Rzeszów zrobił nadspodziewanie dobry wynik. Jonsson miał co prawda upadek i na pewno pojechał poniżej oczekiwań, ale Walasek swoje zrobił. Za Jonssona Strzelec, który w Rybniku zaprezentował się katastrofalnie. Dziś poziom zdecydowanie wyższy i znajomość toru niewiele mu pomoże. Również Krzysztof Jabłoński póki co daleki nawet od swojej optymalnej formy. Toruń też osłabiony brakiem Miedzińskiego, co było widoczne w pierwszym meczu. W jego miejsce plastron Wolender, nie liczę mu żadnych punktów. Przedpełski myślę, że doszedł do siebie, a forma była. Juniorka Torunia przy słabej jeszcze formie Pieszczka zdecydowanie na plus dla Krzyżaków. To daje spore możliwości roszad. W razie niepowodzenia wynik będzie ratowany właśnie zmianami z juniorki i taktykami, myślę, że 10 Falubaz tego nie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Przedpełski myślę, że doszedł do siebie, a forma była. Juniorka Torunia przy słabej jeszcze formie Pieszczka zdecydowanie na plus dla Krzyżaków.
Występ Przedpełskiego jest niepewny. Decyzja o jego starcie nastąpi przed samym spotkaniem. Z opinii sporej części osób na innym portalu wynika że raczej nie wystąpi aczkolwiek trzeba poczekać na oficjalne informacje.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
GKM Grudziadz - Stal Gorzow (1,5-0) 1 1,75 Betsson ✅

Gospodarze musza szukac punktow u siebie. Goscie to pretendent do play off wiec zwyciestwo z taka druzyna moze okazac sie zwyciestwem na wage utrzymania. Tor dzisiaj raczej pod gospodarzy, poniewaz pogoda dobra. Gollob, Laguta, Buczkowski mysle, ze nie zawioda. Goscie na twardym torze beda mieli problem co pokazal wczorajszy wynik na swoim ale innym niz zwykle torze. Formacja juniorska to taki znaczacy handicap gosci i to by bylo na tyle. Reszta jest porownywalna a na takim torze jaki bedzie pewnie dzisiaj bedzie handicap maja jednak gospodarze.

Unia Leszno - Unia Tarnow (0-11,5) 1 1,85 Betsson ✅

Stawiam tutaj zdecydowanie na gospodarsy, ktorzy sa bardzo mocni na swoim torze i maja przewage praktycznie na kazdej pozycji. Juniorzy to przepasc ale i Vaculik , Kolodziej beda mieli bardzo ciezko przeprawe dzisiaj. Bjerre daleko od swojej formy a po Leonie nie wiem sam czego sie spodziewac na wyjezdzie? Gospodarze maja super seniorow, ktorzy sa bardzo dobrze spasowani do toru w Lesznie lacznie z Jonassonem. Stawiam na spokojne zwyciestwo faworyta ligi mimo, ze poraz kolejny jedzie bez Emila.

Hampel - Holder 1 1,30 ✅
Kildemand - Janowski 1 1,40 ⛔

@ 1,80 Betsson ⛔

Jeszcze taki dubel. Hampel w super gazie chyba obecnie obok Taia najlepszy zawodnik swiata, Holder nawet nie powinien sie do niego zblizyc jesli chodzi o ptk. Co do Petera slyszalem, ze w Rzeszowie sie swietnie czuje. Janowski poza Anglia na razie bardzo slaba forma i dzisiaj bedzie ciezko mu rywalizowac z Peterem jak rowny z rownym.

Falubaz -4,5 1,85 Betsson ⛔

Torun bez Pawelka nie ma armat na obrone wyniku, jeszcze jak by Holder byl w formie a tak...? +10 bedzie sukcesem.

Gollob - Kasprzak 1 2,20 Betsson ⛔

Na twardym torze Kasprzak moze nie istniec co pokazal wczoraj a Tomek wrecz przeciwnie, duzo Gollob juz jezdzil w tym roku na tym torze wiec powinno byc nie zle.Para 50/50 przy obecnej formie Kasprzaka a kurs bardzo fajny wiec sprobujemy zagrac w strone Golloba. Tomek ma jeszcze na dodatek latwego partnera w parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Występ Przedpełskiego jest niepewny. Decyzja o jego starcie nastąpi przed samym spotkaniem. Z opinii sporej części osób na innym portalu wynika że raczej nie wystąpi aczkolwiek trzeba poczekać na oficjalne informacje.
Jak ktoś miałby pewne info na temat Przedpełskiego to dawać znać, bo bez niego kursy ponownie spadną w dół. Moim zdaniem i tak w wypadku gdzie jego występ jest niepewny to 1.44 na Falubaz jest dobrym kursem ( bet365 ), chociaż bez wiadomości o występie Pawła to jeszcze odpuszczam sobie granie grubiej na Falubaz.
Ciekawy typ też w bet365 Kildemand - Jensen. 1.70
Jeżeli jest jak poprzednicy piszą i Peter dzisiaj zaatakuje ponad 10 pkt, to dla mnie Jensen nie ma czego szukać. Raz, że układ biegów trudniejszy dla niego, dwa w parze z Jędrzejakiem więc zawsze coś może stracić, trzy to tor w Rzeszowie to nie to samo co MotoArena gdzie Jepsen było wiadomo, że zaliczy dobry występ.
-----------------------------------------------------
Typy z Betsson:
Hampel - Holder 1.30
Kildemand - Janowski 1.40
Buczkowski - Okoniewski 1.35
Kołodziej - Madsen 1.50
Hampel dzisiaj musi liderować w Falubazie, krótko mówiąc jak nie zdobędzie z 12-13 pkt minimum, a może i trzeba będzie komplet wykręcić to gospodarze mogą mieć problemy. Holder może i wraca do formy i chociaż na tym torze radził sobie zazwyczaj dobrze, to jednak wciąż nie ma stabilizacji i 1-2 biegi zawali dzisiaj.
Kildemand pisałem wcześniej. Jeżeli się potwierdzą informacje, że śmiga aż miło to myślę, że Janowski nie będzie miał szans bo jego forma to zagadka ze wskazaniem na słabszą dyspozycję. Bardziej realne, że Janowski straci na juniorach niż Peter. Do tego 4 bieg Maciek w bardzo mocnej obsadzie...
Buczkowski powinien być liderem zespołu obok Łaguty. Mimo, że nie prowadzi pary to nie wiele to zmienia, Okoniewski nic nie jeździ, już w Lesznie Buczek pokazał się z dobrej strony, a Rafał słabiutko. W Grudziądzu także nie powinien Krzysiek zostawić wątpliwości i kilka punktów więcej zapisać na swoim koncie.
Z tego meczu najciężej mi coś było wybrać ale Kołodziej - Madsen wygląda dobrze. No dobra Janek może nie śmiga jeszcze jakoś rewelacyjnie, ale w Tarnowie w 1 meczu o 1 pkt więcej, a w Lesznie przecież Kołodziej śmigał w swoim czasie i tor ten czuje rewelacyjnie. W 101 biegach na tym torze średnia 2,465, podczas gdy Leon uczestniczył w 15 biegach i średnia 0,933. To przepaść. A dodać do tego, że Kołodziej z słabymi tarnowskimi juniorami w parze, Madsen z Bjerre, który również śmigał w Lesznie... także tracić na koledze może.
AKO: 3.69
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Protasiewicz over 10 ✅✅ //12 pkt
@ 1,72 bet365

Typ już jest wyżej, ale tutaj kurs zdecydowanie lepszy (w millenium jeszcze podatek). Jazda Falubazu będzie dziś oparta o Hampela i Protasiewicza. Obaj w bardzo dobrej formie u progu sezonu. Pepe odważnie walczy na dystansie, sprzęt daje radę. Układ biegów też całkiem dobry.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
info z Zielonej Góry: W parku maszyn pojawiły się motocykle Dawida Krzyżanowskiego. Oznacza to, że najprawdopodobniej w składzie Apatora zabraknie dziś Pawła Przedpełskiego.
źródło: falubaz.com
INFO POTWIERDZONE - PRZEDPEŁSKI NIE JEDZIE
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Ekstraliga Stal Rzeszów - Sparta Wrocław 26.04, godz. 17:00
Typ: 1
Kurs: 1.83 | 5/10 | Bet365

✅ Stal Rzeszów - Sparta Wrocław 52:37 LAMPART ! :wowsdf:
Arcyważny mecz dla Stali. Sparta to jedna z tych drużyn, którą rzeszowianie muszą pokonać, jeśli chcą się utrzymać w lidze. Porażka na dzień dobry stawia ich w roli zdecydowanego „faworyta” do wylotu z ligi. Składy na dzisiejszy mecz prezentują się następująco:

1. Tai Woffinden
2. Vaclav Milik
3. Tomasz Jędrzejak
4. Michael Jepsen Jensen
5. Maciej Janowski
6. Maksym Drabik
7. Adrian Gała

9. Kenni Larsen
10. Mirosław Jabłoński
11. Dawid Lampart
12. Greg Hancock
13. Peter Kildemand
14. Artur Czaja
15. Krystian Rempała

Najpierw zacznę od gości. Zdecydowany lider w osobie Tajskiego, którego stać na zdobycz nawet w okolicach kompletu, dobrze prezentujący się na torze w Rzeszowie. Nie ma co się rozpisywać, as w talii Piotra Barona. Dalej Magic i MJJ. Oni również lubią tor w Rzeszowie (zwłaszcza Maciek), ich również stać na pokaźną punktówkę, ale równie dobrze każdego z nich może pokonać taki Czaja, czy po dobrym starcie nawet Lampart. Jepsen Jensen potrafił na naszym torze zaprezentować już ładne mijanki, natomiast Janowski bazuje na startach. Dziś wg mnie większe zagrożenie będzie ze strony Duńczyka. No i przechodzimy do najważniejszych, druga linia i juniorzy. Ogór w Rzeszowie najlepszy mecz zanotował bodaj 10 lat temu, w barwach Ostrowa w dwumeczu o Ekstraligę. A tak… nie błyszczy na owalu przy Hetmańskiej 69. Na pewno tor w Rzeszowie nie należy do jego ulubionych. Z kolei dla Vaszka będzie to debiut na rzeszowskim lotnisku. Utalentowany zawodnik, ale na pewno żaden z niego pewniak. Każdy z gospodarzy może sobie z nim poradzić. Juniorka w osobach Maksyma Drabika i Adriana Gały. Zarówno jeden, jak i drugi ładnie się rozwijają (zwłaszcza młody Slammer) ale dla nich również tor w Rzeszowie jest pewnego rodzaju zagadką.

Pora na gospodarzy. Dwie armaty w osobach Pająka i Herbiego. Obaj są w Rzeszowie od piątku, potrenowali solidnie i liczę, że dziś pokażą się ze świetnej strony. Zwłaszcza mam na myśli tego wariata Kildemanda. Podczas treningowych jazd nie było widać, żeby ta kontuzja jakoś wybitnie mu przeszkadzała. Z pewnością nie jest to przyjemna sytuacja dla Duńczyka, ale wg mnie nie wpłynie to na jego postawę w dzisiejszym meczu. Herbie na początku niemrawo, ale z czasem prezentował się coraz lepiej. Myślę, że ta dwójka zrobi swoja. Dalej Kenni Larsen. On również świetnie prezentował się podczas treningowych jazd (a trzeba nadmienić, że pogoda w Rzeszowie przez weekend była wymarzona i spokojnie dało radę zrobić taki sam tor na mecz, jaki był podczas próbnych kółek w piątek i sobotę, jedyne co może stanąć na przeciwko to komisarz, bo tor jest trochę przyczepny). W zeszłym roku najlepiej jeżdżący zawodnik Żurawii i jednocześnie najpewniejszy rajder na własnym torze. Dziś oczywiście inna bajka, mamy Ekstraligę, ale Kenni na pewno nie zapomniał jak się jeździ przy H69. Myślę, że jego też stać na dobry wynik. No i teraz języczek u wagi, czyli postawa polskich seniorów oraz juniorów. Lampart na treningu również petarda, ale każdy już przywykł do tego, że na próbnych jazdach prezentuje się elegancko, a w meczu jest kicha. Jabłoński to też żaden mistrz. Normalnie para gorsza od dwójki Jędrzejak-Milik, ale dziś to Rzeszów jedzie u siebie, a gdzie ma Pantera zdobywać punkty jak nie na torze, na którym się wychował. Uważam, że dziś te dwie pary zdobędą podobną liczbę punktów, może nawet rzeszowianie trochę więcej . Za to juniorka to jednak przewaga rzeszowian. Czaja obyty na ekstraligowych torach, w Rzeszowie jeździł i jeździ solidnie, może skutecznie powalczyć nawet z seniorką Sparty. A Rempała robi systematyczne postępy, ostatnio w Toruniu na zawodach zaplecza kadry juniorów dwukrotnie ukończył zawody przed młodym Drabikiem, więc dziś tym bardziej ma szansę na pokonanie Maksyma. Nie ukrywam, że liczę na 5:1 w biegu juniorskim.

Podsumowując... Liderzy wg mnie na remis (głównie za sprawą Tajskiego, bo jednak Kildemanda i Hancocka cenię sobie bardziej niż MJJ i Magica, a i Larsen swoje dołoży), druga linia biorąc pod uwagę, że mecz w Rzeszowie gdzie Ogór jeździć nie lubi, również na remis, ew. z małą przewagą rzeszowian, ale przewagą Stalowców jest para juniorska i to ona moim zdaniem zadecyduje o zwycięstwie gospodarzy. Zwycięstwie, które jest im potrzebne jak psu buda ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Grisza Laguta over 11 @ 1,66 Bet365
Grisza zawsze dobrze w ZG śmigał. Rywali dziś będzie miał słabszych bo nie ma AJ ani Walaska. Liczę też na 6 biegów Griszy. Ktoś tam pisał że Krzyżanowski za Przedpełskiego, więc szanse na to że Falubaz będzie prowadził różnicą 6 pkt lub wyżej wzrastają. A to oznacza dodatkowy bieg Laguty.
Kołodziej under 13 @ 1,57 Bet365
Tor w Lesznie zna, ale bez przesady. Koldi nie ma zupełnie formy. Każdy jego występ to męczarnie. Dziś prawdopodobnie pojedzie 6 razy, ale mimo tego pułapu punktowego nie powinien osiągnąć.
Larsen under 7 @ 2,30 Bet365
Mówcie co chcecie ale ja w gościa nie wierzę. To jest już ekstraliga a nie pierwsza liga. Gram to za drobne.
Laguta - Kasprzak 1 @ 1,65 Betsson
Laguta wielka forma, a Kasprzak pogubiony. Dodatkowo tor który jest zupełnie zagadką dla niego. Zanim zacznie ogarniać o co tutaj chodzi to może już być po meczu.
Buczkowski- Kasprzak 1 @ 1,85 Betsson
Buczek u siebie będzie wymiatał. A KK tak jak wyżej. Brak formy, dużo sprzętu z czego wiele nie jedzie jak powinno no i tor zagadka.
Gapiński - Świderski 1 @ 2,4 Betsson
To czemu Świder jest faworytem tej pary to nie wiem. Szanse tutaj raczej 50 na 50 więc biorę Gapę. Dla mnie Gapa jest lepszy, po nim można się czegoś spodziewać. Świder natomiast od czasu kontuzji po upadku we Wrocku kilka lat temu znacznie obniżył loty i na tym miernym poziomie cały czas się utrzymuje.
Zmarzlik - Cyfer 1 @ 1,25 Betsson
Cyfer zaskoczył w Tarnowie, ale to Zmarzlik jest lepszym zawodnikiem i pojedzie dzisiaj więcej razy.
Kildemand - Woffinden 2 @ 1,65 Betsson
Woffinden w mega gazie, wczoraj na WSL zniszczył rywali. Kildemand ma jakiś uraz, jechać może ale 100% komfortu nie ma. No i kto wie, może Tajski będzie miał okazje pojechać bieg więcej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radula 5,4K

radula

Użytkownik
T.Gollob (-1) - N.K.Iversen 1 1,80 Expekt [ 11-3]✅ Gollob show✅

Czekałem z tym typem do próby toru. Iversen nie wyjechał co jak dla mnie jest na plus. Tomek na owalu Grudziądzkim pojeździł sporo mówił,że tor Mu pasuje szybko sie z nim zgrał więc dzisiaj liczę że będzie liderem z prawdziwego zdarzenia. Iversen póki co nie prezentuje się jakoś specjalnie a dzisiaj na torze na którym nie miał okazji w ostatnim czasie jeździć może mieć problem. Nawierzchnia nie będzie sprzyjał duńczykowi. Dodatkowo w parze jeździć z juniorami którzy akurat w Gorzowie sa naprawdę mocni i moga mu pkt zabierać. Myśle,że warto spróbować.

Grudziądz - Gorzów 1 2,00 Sportingbet✅:cool:

Chyba najwyższy kurs jaki widzę na gospodarzy. Nawierzchnia toru to spory handicap dla Grudziądzan. Dodatkowo liderzy gorzowscy nie sa w bardzo dobrej formie dlatego mecz powinien być zacięty ale zanjomość toru przesądzi o wygranej gospodarzy. Wszystko będzie zależało od pary Okoniewski-Buczkowski. Jeśli oni pojadą na swoim poziomie to dzisiaj beniaminek odniesie zwycięstwo.

edit: Polecam 11 bieg✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 140

tajski26

Użytkownik
Kildemand - Woffinden 2 @ 1,65 Betsson
Woffinden w mega gazie, wczoraj na WSL zniszczył rywali. Kildemand ma jakiś uraz, jechać może ale 100% komfortu nie ma. No i kto wie, może Tajski będzie miał okazje pojechać bieg więcej?
&quot;Jakiś uraz&quot; - Pająk ma zerwane więzadła, a to nie jest jakiś tam uraz - tylko poważne ograniczenie w jeździe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom