>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka PlusLigi (07.10 - 08.10)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, tak na szybko bo meczyk za 30 minut i mało czasu.
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
ZAKSA
1,56
ZAKSA -2,5 1,74
Obie ekipy osłabione przed sezonem ale to Resovia została bardziej osłabiona. Na przyjęciu zostało im jedynie granie z A. Śliwką i T. Rossard a w ataku jest J. Jarosz. O ile w ataku jest świetny zmiennik J. Schoeps na tyle na przyjęciu nie ma za bardzo roszad. Na środku mają bardzo dobrych 3 zawodników - M. Możdżonek, B. Lemański oraz Ł. Perłowski. Na rozegraniu również troszkę stracili bo odszedł Drzyzga mimo, że nie jest On jakimś świetnym rozgrywającym to L. Tichacek nie jest wcale lepszy.
Jeśli chodzi o ZAKSE to również osłabili się nieco na przyjęciu bo odszedł Tillie i zostali także z dwoma przyjmującymi R. Buszkiem i S. Deroo ale tutaj jest para dużo mocniejsza bo Deroo uważam za jednego z czołówki światowej. D. Konarski odszedł ale przyszedł w jego miejsce Portorykańczyk Torres i zastąpi go solidnie. Został rozgrywający Toniutti, libero Zatorski i środkowi Bieniek i Wiśniewski.
Resovia jeśli nie wzmocni się jeszcze to nie mas szansy na mistrza... Stawiam w tym meczu na ZAKSE która jest solidniejsza.
Bydgoszcz - Będzin 0:3
To jest właśnie to... Tydzień temu ograli mocniejsze Katowice na wyjeździe by ulec u siebie 0:3...

Bydgoszcz powyżej 92,5
Kolejnym meczem na który stawiam jest Bydgoszcz z Będzinem. Stawiam, że mecz wygra Bydgoszcz ale po 1,35 go nie ruszam... Nie wydaje mi się aby wygrali 3:0 nie są aż tacy mocni jak to się wydaje. Będzin jest solidną drużyną, która walczy ambitnie o każdego seta. Póki co 2 porażki 0:3 z Cuprum i 1:3 z Czarnymi. Bydgoszcz ostatnio ograła niespodziewanie Katowice na wyjeździe 3:1 ale w pierwszej kolejce ulegli Warszawie u siebie 0:3...Myślę, że Araujo poprowadzi Będzin do wygranego seta i mecz będzie wyrównany stąd mój typ Bydgoszcz powyżej 92,5 punktów.
Bez analizy:
Cuprum Lubin - Kielce 3:0 1,42 3:0
Po tym co Kielce pokazują nie mają szans na wygranie seta z Lubinem.​
Wszystkie kursy z eFortuna
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Olsztyn - Bielsko-Biała
Bielsko +2,5 seta @1,90
Bielsko +1,5 seta @3,80
Jastrzębie - Skra
2 @1,70
Bielsko przestraszyło się wygrać z Resovią bo powinno być 3-0. 21pk Bielsko zdobyło w bloku. Olsztyn to drużyna na miejsca 7-9.
Skra chyba będzie faworytem rozgrywek. W SP fajnie grali, Ebadipur to będzie spore wzmocnienie, jak Bednorz będzie grał tak jak w SP to siła Skry będzie jeszcze większą.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Bielsko seta powinno dzisiaj ugrać. Wyglądają bardzo dobrze ofensywnie. Problem jest w przyjęciu. Dwóch ruskich bardzo dobrze w ataku, cichy powinien też coś dołożyć na skrzydle. Ale więcej niż seta moim zdaniem nie wezmą. W Olsztynie w sumie tylko Kochanowski i Hadrava mają agresywną regularną zagrywkę.
Bednorz bardzo się odbudował u Piazzy i jeśli z kolanami będzie wszystko ok powinien dać radę. Bełchatów jak dla mnie staję się kandydatem do walki o złoto. Przede wszystkim nie osłabili się w stosunku do przyszłego roku a nawet bym powiedział ,że mają lepszych bardziej stabilnych zawodników.
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89 To na jutro polecasz Skra 2??
A może na over 3.5 seta co myślisz co pewniejsze??
i z Pozostałych meczy??
Może być i kurs 1.2 aby dobry typ ????
czekam na propozycje
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
pablo_89 To na jutro polecasz Skra 2??
A może na over 3.5 seta co myślisz co pewniejsze??
i z Pozostałych meczy??
Może być i kurs 1.2 aby dobry typ ????
czekam na propozycje
Może sam coś napiszesz na temat tych typów, a nie tylko czekasz aż ktoś opisze, co na ten temat myśli? Sytuacja z tygodnia powinna Ci dać do myślenia.
pablo_89 mam nadzieję, że dasz się wypowiedzieć na temat tego meczu koledze ????
 
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
pablo_89 Patrząc na Twój typ na chwilę powstrzymałem wysłanie mojego kuponu bo kiedy zobaczyłem kursy od razu pomyślałem, że 60 do 40 szanse dla JW. Już w minionym sezonie wygrywali ze Skrą. No i zdecydowanie trzymam się pierwszej myśli z wczoraj. Jastrzębski zgranie z tamtego sezonu, skład tylko bez Schwarza i osłabieniem to nie jest ???? Jak dla mnie przewaga rozegrania po stronie JW + niepowtarzalny Oliva, do tego Muzaj no i niepewny Derocco, który jak sie raz zagotuje to już piach do końca meczu.
Do tego dorzucam set Zawiercia. Ugrali i walczyli łeb w łeb z Zaksą mimo braków kadrowych to z słabszym Treflem secik to minimum
Dubel morderca:
JSW + Zawiercie +2.5 = @2.96 Fortuna
Cieszy trafna &#39;czujka&#39; na zwycięzcę, ale Zawiercie sie nie popisalo...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja myślę że Skra to wygra nawet za 3pkt. Dlaczego Skra?
W meczu o SP Skra mimo że Ebadipur czy Lisinać dołączyli do zespołu trzy dni przed meczem, plus nowy rozgrywający to ich gra wyglądała bardzo fajnie. Będzie jeszcze lepiej, dla mnie Skra to nr 1 do tytułu. Świetnie tam grał wtedy Bednorz, Ebadipur to jest wielkie wzmocnienie. Natomiast JW utrzymało praktycznie całą szóstkę, ale Oliva jest już raczej rozpracowany, w końcówce sezonu już tak nie błyszczał, zbierał sporo czapek. Do tego Muzaj po kontuzji w środku sezonu później nie grał ta dobrze. Do tego jednak Muzaj na kadrze wyglądał bardzo słabo, dostawał jakieś szanse i ich nie wykorzystał. Dla mnie Skra zdecydowanie bierze ten mecz. Ma zmiany w tym sezonie w razie czego.
Nic z tego, fatalna zagrywka Skry. Łomacz to miernota, nie ma się co dziwić że polska siatkówka jest w dupie jak grą naszej reprezentacji dyryguje taki siatkarz.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Moim zdaniem w meczu JSW Skra szanse 50-50. Kampa z Lomaczem porownywalni chociaż Kampa to chyba najldokładniejszy rozgrywający z piłek z 3 metra i dalej. Na środku przewaga Skry. Libero po równo(może minimalnie lepiej JSW) Na ataku też po równo bo Wlazłemu z Łomaczem gra się dobrze a Muzaj na prawdę solidny tylko zarówno jeden jak i drugi potrafi złapać przestoje. Za to przyjęcie wygląda stabilniej w Skrze. Bednorz w tym sezonie odżył i to może być jego sezon. Emir już chwile w Polsce jest i wygląda coraz lepiej. Do tego mają Pencheva. Oliva top ligi za to Derocco dosyć łatwy do ruszenia w przyjęciu, niezbyt stabilny w ataku. W razie czego mają jeszcze Quiroge. A Schwarza wzieli w tamtym roku na końcówkę sezonu. Skra dobrze przygotowana do sezonu trener Piazza bardzo dobrze poukładał drużynę i ma podejście do zawodników. Tutaj dzisiaj znowu możemy zobaczyć 5 setów jak w ostatnim ich sparingu.
Co do meczu Zawiercie Gdanśk. To Zawiercie dalej bez Pataka i Hugo ale za to ze Smithem na środku który już potrenował z drużyną. Także powinni być trochę mocniejsi. Gdansk na papierze mega mocny skład ale początek sezonu i jeszcze ta forma nie jest optymalna, trochę falują jeszcze. Dlatego 3-0 ryzykowne ale -11.5pkt wydaje się być sensowne. Chociaż w jednym secie Gdańsk powinien wygrać dosyć wysoko. Zaksa 4 seta wygrała wysoko do 15 a w 3 secie też mieli wysoką przewagę. Gdańsk do sezonu przygotowany jest dobrze mimo problemów. Anastasi widząc co się działo podczas meczu Zawiercie Zaksa na pewno będzie chciał od początku przycisnąć Zawiercie żeby się nie rozegrało. Mają też dobre przetarcie 5 setów z Warszawą w środę
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj tylko Bydgoszcz dała ciała ale trudno lecimy dalej, dziś ciekawe spotkania.
Jastrzębski Węgiel - SKRA Bełchatów 3:1
SKRA
1,70
SKRA powyżej 92,5 1,68
Brawa dla JSW, będą Oni groźni i powalczą o Mistrza a SKRA? Myślałem, że są lepsi... Sory za typ.
Stawiam na wygraną gości ale także nie widzę tutaj jednostronnego spotkania, nawet na ryzyko dałbym 5 setów. SKRA wzmocniło się lekko przed sezonem, przyszedł Irańczyk Ebadipur, Czarnowski ale Czarnowski to z racji kłopotów Kłosa i przyszedł Łomacz. Jeśli chodzi o Jastrzębie to trzon zespołu pozostał czyli Kampa, Muzaj, Oliva i ten zespół dalej pozostanie mega mocny a nawet i mocniejszy, doszedł Quiroga przyjmujący Argentyny. W poprzednim sezonie 2 mecze 5-setowe, dziś liczę na piękny spektakl lecz bierzmy po uwagę to, że to jest początek sezonu. SKRA lekki faworyt.
Radom - Szczecin 1:3
Powyżej 173,5 1,50
Wydaje mi się, że mecz nie zakończy się na 3 setach, dlatego idę w stronę overa punktowego. Szczecin bardzo dobry mecz z Lubinem i o mały włos wygrali mecz, Radom także ograł łatwo swojego przeciwnika 3:1 na wyjeździe z Będzinem. Radom faworyt ale czy na 3:0 ? Wątpię.
Zawiercie - Gdańsk 0:3
Gdańsk powyżej 91,5
1,75
Jednak pewna wygrana faworyta
Tutaj stawiam na wygraną Gdańska i to wyraźnie moim zdaniem wygrają... Zawiercie o 1 seta powalczy i tego jestem pewien, nie opłaca się dawać wygranej Gdańska po kursie 1,16 nawet -1,5 seta jest po 1,39 co dla mnie także się nie opłaca dlatego ja w taki typ wchodzę. 3:1 dla Gdańska i typ spokojnie na plus. Moim zdaniem Gdańsk w tym sezonie powalczy o coś więcej niż pierwsza 6 mają wielki potencjał kadrowy jeśli tylko kontuzje ich ominą to z meczu na mecz będą grać coraz lepiej.​
Wszystkie typy z eFortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś jedyny mecz w 3 kolejce ONICO Warszawa podejmuje GKS Katowice. Ciekawy mecz chociażby pod względem trenerów. S. Antiga podejmuje P. Gruszkę, kto wygra? Zobaczymy ????
ONICO Warszawa - GKS Katowice 3:1
powyżej 173,5
1,85
lub
powyżej 3,5 seta 1,68
Dziś liczę na wyrównane spotkanie pomimo tego, że kursy tego nie pokazują. 1,14 na Warszawę? Przecież Oni nie grają z Kielcami, tylko z drużyną, która wzmocniła się przed sezonem i na pewno nie będą walczyć o utrzymanie tylko o wyższe pozycje.
Warszawa także wzmocniona... zawodnikami typu D. Wojtaszek, W. Włodarczyk, S. Vernon-Evans czy A. Brizard i to będzie bardzo mocny zespół musi się tylko zgrać i do formy muszą dojść zawodnicy, którzy grali w reprezentacjach. Nie wiem czy dziś już zagra Vernon-Evans nie wiem czy doszedł już do dyspozycji.
W Katowicach także stworzyli mocny zespół, oczywiście nie jest on tak mocny jak chociażby Warszawa ale solidny... młodszy brat Quiroga przyszedł do Katowic, D. Witczak, E. Kohut czy S. Kapelus.
Katowice to będzie taki zespół nieprzewidywalny, gdzie ze słabym może przegrać a z mocnym zespołem może powalczyć i tak było w pierwszych 2 kolejkach gdzie pokonali mocniejszy Radom a przegrali ze słabszą Bydgoszczą.
Warszawa będzie mocniejsza ale musi się jeszcze zgrać... Dziś liczę na minimum 4 sety i walkę w każdym secie.
Powodzenia​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sparta 309

sparta

Użytkownik
Zgadzam się z zibi16, to wcale nie będzie taki spacerek dla ONICO.
Sam idę w stronę Katowice +13.5 ✅ nawet przy wyniku 3:0, ONICO musiało by to pozamykać w setach z 4-5 punktową przewagą.
Dlaczego taki typ?
Przede wszystkim Katowice nie są drużyną do bicia. Wzmocniona kadra pozwoli z pewnością na nawiązanie walki w tym spotkaniu. Do tego dochodzi fakt mocnej przebudowy warszawskiego zespołu. Będą mocni, ale na początku mogą mieć problemy. Strata jednego seta oznacza, że w kolejnych będą musieli wyjść co najmniej -15.5 by typ zakończył się niepowodzeniem. A set dla Katowic wydaje się, że powinien paść. Nawet jeśli nie to typ przy dość równych setach ma szanse powodzenia
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiaj Wawka 3-0 sobie poradzi. Katowice w pierwszej kolejce wygrały w Radomiu(ale tam grali bez Wattena na libero i z Droszynskim na sypie). Natomiast Bydgoszcz ograła ich bez większych problemów. Quiroga przynajmniej na razie nie przekonuje. Wawka dobre spotkanie z Gdańskiem. Antiga już chwile z drużyną jest, to samo Evans. Wyjdą pewnie z Gjorgievem ale Evans już gotowy. Komenda jeszcze faluje, minie troche czasu zanim złapie odpowiedni poziom. Widać to było z Bydgoszczą gdzie czasami sypał bardzo niedokładnie(przerzucal albo wrzucal w blok). Wawka powinna tutaj wygrać zagrywką i blokiem. Butryn też raczej nie będzie grał tak jak w tamtym sezonie. Wawka do ruszenia przede wszystkim przez ekipe która ma mocnego flota a w ekipie z Katowicach nie widze nikogo takiego.
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
W Warszawie będzie podobne spotkanie, co wczoraj Zawiercie - Gdańsk. Stolica przejecie się po Katowicach. ONICO to drużyna swojego parkietu, a po przegranym 5 setowym pojedynku w Trójmieście, będą chcieli za wszelką cenę wygrać. Wrócił Antiga, który nie miał kontaktu z zawodnikami w okresie przygotowawczym, a kto jak kto, ale On potrafi współpracować z siatkarzami i na pewno ich odpowiednio zmotywuje do tego meczu po porażce. Katowice nic ciekawego nie grają, oglądałem ich spotkanie z Bydgoszczą i jak tak będą grać to będą chłopakami do bicia przez większość ligi. Miałem przyjemność obejrzeć pojedynek Zawiercie z ZAKSą i gospodarze naprawdę dobrze grali, a tu Gdańsk przyjechał i po chwili wyjechał z trzema punktami. Katowice dostanie od takiego Zawiercia, a Warszawa w Gdańsku walczyła jak równy z równym. Teraz grają u siebie to nie wyobrażam sobie innego zakończenia, jak 3 punktów zostają w Warszawie.
moja ocena tego spotkania:
ONICO Warszawa - GKS Katowice 3:0
ONICO -14,5 małych punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom