>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka Premier League (25.08.-27.08.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3. kolejka

Kursy od: Fortuna

Za nami 2. kolejka gier w Premier League, a w następny weekend lecimy z trzecią. Czy Arsenal odniesie w końcu zwycięstwo?. Kanonierzy nie mają łatwego terminarza, stąd jak na razie mają zero punktów. Jestem ciekaw czy po ostatniej porażce Czerwone Diabły pokonają Koguty. Kolejne trzy punkty powinni dopisać City, Chelsea oraz Liverpool.
Zapraszam zatem do dyskusji.​
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
⛔ Huddersfield - Cardiff over 0.5 @HT
Typ na podstawie poprzedniego sezonu Huddersfield, Teriery u siebie dużo sił kładą na pierwsze połowy. Obie drużyny słabo weszły w sezon, ale Huddersfield miało Chelsea u siebie i tam widziałem niezłą grę w ich wykonaniu, potrafili kilka razy zagrozić i 0-3 słabo odzwierciedla tamten mecz. Później wyjazd do ManCity... Z kolei Cardiff z zerowym kontem trafień po 2 kolejkach, będzie się działo! Rozkminiam jeszcze BTTS w tym meczu, do jakiegoś ryzykownego kombosa na pewno wcisne.
✅ Newcastle - Chelsea, Newcastle over 0.5
✅ Fulham - Burnley, Fulham over 0.5
Tutaj gram na przełamanie, własny stadion na pewno pomoże gospodarzom tych spotkań. Newcastle 1 punkt po 2 kolejkach i niezłe te 2 występy, Fulham 0 pkt po 2 kolejkach i także 2 nieźle rozegrane mecze. W Londynie rozkminiam większego overka, bo Burnley ma mocno napięty terminarz ze wzgledu na dwumecz z Olympiakosem i poprzednie mecze w lidze Europy. Z kolei Sroki mają bardzo korzystny H2H przeciw The Blues.
Pograłem to w ako z dzisiejszym AVilla - Brentford 1X ✅ @1.40 i wyszło ⛔ @4.17 a z bonusem @4.80 w Uni, jeśli The Villans zawiodą to pogram tego tripla powyżej i dopiszę ile wyszło w ako ????
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Witam myśli z was ktoś o graniu bts w meczach Evertonu , Watfordu lub Lisów?? Chodzi mi po głowie taki bet ale czuje że gdzieś się mogę pomylić
Nie oglądałem jeszcze w tym sezonie Totenhamu może ktoś coś napisać o ich grze jeśli widział mecz bo Man Utd oglądałem i szczerze mówiąc nie powala ich gra ale mecze takie jak te na Tak zwanym już wyszym szczeblu niosą inną energię i mobilizację
Moja uwagę przykuł tez mecz Fulham ale to tylko taka myśl o czystym win Fulham czy dobra ???
Pozdro
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam myśli z was ktoś o graniu bts w meczach Evertonu , Watfordu lub Lisów?? Chodzi mi po głowie taki bet ale czuje że gdzieś się mogę pomylić
Nie oglądałem jeszcze w tym sezonie Totenhamu może ktoś coś napisać o ich grze jeśli widział mecz bo Man Utd oglądałem i szczerze mówiąc nie powala ich gra ale mecze takie jak te na Tak zwanym już wyszym szczeblu niosą inną energię i mobilizację
Moja uwagę przykuł tez mecz Fulham ale to tylko taka myśl o czystym win Fulham czy dobra ???
Pozdro
Mam pograne w ako BTTS w meczu Soton - Leicester, także tutaj się zgadzamy ???? Fulham wydaje się dobrą opcją ze względu na terminarz Burnley, ale Bordowi słabo weszli w sezon i dlatego chyba odpuszczę, będzie się działo i wszystko możliwe, kurs na Burnley atrakcyjny...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
City powyżej 2.5 gola @2.02⛔
lv

Pep stworzył potwora i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Po dwóch kolejkach City wbiło 8 goli, w tym ostatnio wygrali 6:1. Każda pozycja obsadzona mocnym nazwiskiem plus mają kim straszyć z ławki.
Potrafi wykorzystać potencjał drużyny... Wszystkie argumenty są po stronie Manchesteru City. Grają piłkę, którą chce się oglądać.
Wolves zaczęło sezon od remisu, a w poprzedniej kolejce porażka z Lisami. Jeden mecz rozegrali ze sobą w 2017 roku, więc nie ma co patrzeć na H2H, bo City jest na pewno dużo dużo lepsze.
City win I poł. @1.68⛔
lv
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Arsenal - West Ham 1 @1,38 fortuna
Spotkanie dwóch drużyn, które po 2 meczach mają 0 punktów. Arsenal można usprawiedliwić bo grali wyjazd z Chelsea i zagrali nieźle i mecz u siebie z największym faworytem do wygrania ligi z City.
West Ham w pierwszym meczu wysoka porażka z Liverpoolem oraz w ostatniej kolejce porażka u siebie z Bornemouth.
Ostatnie 10 meczów bezpośrednich na stadionie w Londynie to 8 zwycięstw Arsenalu 1 remis i 1 porażka gospodarzy.
Myślę, że Londyńczycy pewnie wygrają ten mecz nawet może z handicapem.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Arsenal (-1)-West Ham @1.85

Ja bym zaryzkowal taki typ, ze Arsenal wygra z zapasem co najmniej dwoch bramek. Obydwa zespoly po dwoch kolejkach bez punktow. Arsenal jak wyzej wspomniano mial ciezki kalendarz na start i rozgrywki rozpoczal porazka z broniacym tytulu Manchesterem City na wlasnym boisku i porazka z Chelsea w Londynie.
O ile tego 1-ego meczu z City nie widzialem, to mecz z Chelsea naprawde ladne spotkanie, ktore Arsenal tez mogl wygrac. Zaczelo sie od 2-0 dla Chelsea, ale Arsenal nie dosc, ze doprowadzil w 1-szej polowie do remisu, to jeszcze mial w ciagu tych 45 minut kolejne dwie &quot;setki&quot;, by objac prowadzenie. A jak Aubameyang nie strzelil do praktycznie pustej bramki to wie chyba tylko on sam. Dzialo sie w tej 1 polowe tam.
W ciagu ostatniego roku jak Arsenal jedzie na wyjazd do druzyny ze scislego topu, to prkatycznie zawsze sa becki. Tym razme niby tam samo, bo ostatecznie Chelsea zwyciezyla 3-2, ale jednak gra Arsenalu zupelnie inna i to Arsenal tez mogl nawet ten mecz wygrac.
West Hamu widzialem fragment, bo ciekawil mnie wystep Fabianskiego. Mloty byly bezbarwne, strzelily bramke z karnego i skonczyly grac, a Bournemouth wykazal jakies checi i wpakowal im dwie bramki w 2 polowie.
Szalu nie ma. Niby sa tam nazwiska pokroju Javier Hernandez, Arnautovic czy Fabianski, ale gra nie trzyma sie kupy, wynikow w tamtym sezonie nie bylo i teraz poki co tez sie nie zanosi.
Arsenalowi przydaloby sie w koncu zainkasowac te 3 punkty, bo atmosfera wokol Unaia Emery&#39;ego zrobi sie nerwowa. Premier League Arsenal nie wygra, o czolowa czworke tez latwo nie bedzie, bo jednak na papierze az 5 zespolow wydaje sie miec na to wieksze szanse od Kanonierow, ale tez nie mozna na poczatku od razu skazywac sie na porazke i tak czy owak Arsenal celuje dlugoterminowo w eliminacje Champions League.
Potencjal niewatpliwie po stronie Kanonierow, sytuacje powinny byc, Aubameyang moze w koncu zacznie wykorzystywac sytaucje, takze sprobowalbym pewna wygrana Arsenalu. Mma nadzieje, ze pilkarze Arsenalu stana na wysokosci zadania. Trzy mecze i 0 lub 1 punkt Arsenalu wygladaloby mimo wszystko dziwnie.
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
W niedzielę na st James&#39; Park, drużyna Newcastle zawalczy o punkty z niepokonaną jak dotąd ekipą Chelsea. Sroki w 2 meczach zdołały wywalczyć tylko 1pkt na wyjeździe w Cardiff. Gdyby jednak Kenedy trafił karnego w ostatniej minucie tego meczu, drużyna wróciłaby bogatsza o 3pkt. Na inaugurację z Tottenhamem problemem zespołu Beniteza był brak wykończenia akcji, co poskutkowało przegraną 1:2. Tak jak już wspominaliście Newcastle nigdy nie było łatwym terenem dla ekipy The Blues. Co więcej na ostatnie 5 meczy, Chelsea wygrała tylko jedno spotkanie w 2011r. Czy tym razem uda im się przełamać tę złą passę? Na pewno nie jest to niemożliwe. Po dwóch zwycięstwach z rzędu piłkarze z Londynu będą chcieli pójść za ciosem. W ofensywnej grze zespołu widać rękę Sarriego, o czym świadczy choćby 6 zdobytych bramek w dwóch kolejkach. Kto by się spodziewał, że Pedro będzie wiodącą postacią zespołu Chelsea, a Kante zacznie siać postrach nie tylko w środku pola, ale i pod polem karnym rywali. Głównym problemem niebieskich pozostaje linia obrony. Duet Luiz-Rudiger, to nie Terry-Carvalho, a Alonso co mecz pokazuje, że bliżej mu do lewego pomocnika, niż obrońcy. Sądzę, że Newcastle stworzy sobie kilka okazji w tym meczu i po którejś z nich strzeli bramkę, jednak siła ofensywy The Blues okaże się dla nich zbyt silna i ostatecznie będą musieli przełknąć gorycz porażki.
Chelsea win i BTS 3,5

Patrząc na pozostałe mecze trzeciej kolejki Premier League, moją uwagę zwróciło spotkanie Arsenalu z West Ham&#39;em. Zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ obie drużyny z Londynu zaczęły sezon od dwóch porażek i na pewno żadna z nich nie będzie chciała dopuścić do następnej. Zdecydowanie większa presja spoczywa jednak na gospodarzach i to w nich upatruję zwycięzcy tego spotkania. Spodziewam się zatem kolejnych bramkowych derbów, w których zwycięży ekipa Emeryego.
Arsenal win i over 2,5 1,78
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

mollenaz8

Użytkownik
Witam.Jeśli ktoś z was posaida konto na 888 to jest grube Value wynikajacę z błedu buka!!
Mianowicie mecz Newcastle-Chelsa typ: Chelsea over 0,5 kartki kurs na ta chwilę 3,5!!!!!Brac puki sie nie skapną i nie odwrócą kursów na poprawne!
 
areck 213

areck

Użytkownik
Bournemouth - Everton
over 2,5

1xbet 1,77
Totolotek 1,70 - dorzucając cokolwiek z dzisiejszego LE likwidujemy podatek
Krótko - Bournemouth od dawna słynie z ofensywnej gry. Atak jest zdecydowanie ich silniejszą stroną. Zgrana drużyna, w dwóch meczach ciągnęli ich Wilson z Fraserem, ogólnie wyglądają na dobrze przygotowanych do sezonu. W obronie póki co nie zawodzą, ale jednak chociażby ostatni sezon pokazał, że zdecydowanie gra obronna nie jest ich atutem.
Everton - Marco Silva słynący z ofensywnego podejścia. Po ich grze widać, że w okresie przygotowawczym, mając nie tak wiele czasu, zdecydowanie skupił się na przednich formacjach, a nie szlifowaniu gry defensywnej. Dużo radości z gry, skrzydełka w formie, Richarlison w sztosie, a przede wszystkim z przodu ma więcej wpaść niż z tyłu.
Co ważne, przy potencjalnym 1:1 obie drużyny będą chciały wygrać ten mecz, obędzie się bez wyczekiwania na gwizdek.
Dla mnie świetny materiał na bramki.
Dla grających w polskich bukach polecam wziąć 1,70 w Totolotku i dorzucić cokolwiek, min. kurs 1,06 z dzisiejszej Ligi Europy, aby zlikwidować podatek.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Arsenal - West Ham typ 1 @1.40 forBET

Pierwszy mecz Arsenalu od razu szlagierowy co prawda przegrany z Chelsea po bardzo bramko szczelnym meczu. W składzie Arsenalu mamy m.in: Aubameyanga,Ozila,Iwobi,Mkhitraryana bardzo ofensywny tercet. Ławka rezerwowych patrząc na ostatni mecz Lacazette,Ramsey,Welbeck również bardzo przydatni zawodnicy. W bramce Petr Cech znakomity bramkarz. West Ham na swoim obiekcie przegrał z przeciętnym zespołem jakim jest Bournemouth. Jedyna bramka jaka wpadła dla gospodarzy to z rzutu karnego. West Ham na w bramce świetnego bramkarza Fabiańskiego. Jeśli chodzi o grę offensywną to napewno trzeba wyróżnić Chicharito. Na pewno mecz będzie ciekawy do pooglądania mimo to ja idę w czystą jedynkę. Arsenal na swoim obiekcie potrafi grać naprawdę świetną piłkę,znakomici kibice którzy pomagają do zwycięstwa Kanonierom. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
ARSENAL - WEST HAM - gospodarze over 0.5 zoltej kartki..BET365..kurs 1.57

Oba zespoly maja po zero punktow po dwoch kolejkach wiec wydaje mi sie ze bedzie iskrzyc bo kazdy bedzie chcial sie przelamac i zdobyc komplet punktow.Ponadto sa to derby Londynu wiec nadaje to tez dodatkowy smaczek.W ostatnich pieciu meczach przeciwko Mlotom w PL Arsenal zdobyl kolejno 3,2,1,1,2 zolte kartki.Wiec takie sa plusy tego betu natomiast minusem jest sedzia Graham Scott -sedzia dosc underowy.W poprzednim sezonie na 30 spotkan pokazal 80 zk i 5 cz wiec srednia na zoltka wychodzi 2.66 zk na mecz.Pomimo tego wydaje mi sie ze bedzie to zaciety mecz i przynajmniej jedno zoltko Kanonierzy wylapia chociazby Granit Xaka - Mr.Faul.hehehe.Polecam ten bet bo dla mnie to Mega Value i wchodze w to grubo...A tak na marginesie dla grajacych za granica duza stawka mam SUREBECIK. W BET365 Arsenal over 0.5 yellow card-1.57 a w PADDYPOWER Arsenal under 10 points 3.25. wiec bierzcie Panowie poki gorace..POZDRAWIAM....



 
B 65

bodzio0222

Użytkownik
W niedzielę na st James&#39; Park, drużyna Newcastle zawalczy o punkty z niepokonaną jak dotąd ekipą Chelsea. Sroki w 2 meczach zdołały wywalczyć tylko 1pkt na wyjeździe w Cardiff. Gdyby jednak Kenedy trafił karnego w ostatniej minucie tego meczu, drużyna wróciłaby bogatsza o 3pkt. Na inaugurację z Tottenhamem problemem zespołu Beniteza był brak wykończenia akcji, co poskutkowało przegraną 1:2. Tak jak już wspominaliście Newcastle nigdy nie było łatwym terenem dla ekipy The Blues. Co więcej na ostatnie 5 meczy, Chelsea wygrała tylko jedno spotkanie w 2011r. Czy tym razem uda im się przełamać tę złą passę? Na pewno nie jest to niemożliwe. Po dwóch zwycięstwach z rzędu piłkarze z Londynu będą chcieli pójść za ciosem. W ofensywnej grze zespołu widać rękę Sarriego, o czym świadczy choćby 6 zdobytych bramek w dwóch kolejkach. Kto by się spodziewał, że Pedro będzie wiodącą postacią zespołu Chelsea, a Kante zacznie siać postrach nie tylko w środku pola, ale i pod polem karnym rywali. Głównym problemem niebieskich pozostaje linia obrony. Duet Luiz-Rudiger, to nie Terry-Carvalho, a Alonso co mecz pokazuje, że bliżej mu do lewego pomocnika, niż obrońcy. Sądzę, że Newcastle stworzy sobie kilka okazji w tym meczu i po którejś z nich strzeli bramkę, jednak siła ofensywy The Blues okaże się dla nich zbyt silna i ostatecznie będą musieli przełknąć gorycz porażki.
Ogólnie ogladałem potyczkę Cardiff z Newcastle ,opinia na temat tego meczu to krew z oczu na grę obydwu drużyn. Cardiff pominę bo to bezsens nie tyczy się tego meczu,Ale o Newcastle:
Drużyna miała mega problem z podpalaniem się zawodników,kto oglądał choćby skrót to wie o co chodzi.Wyprowadzenie piłki z defensywy to tragedia,środek pola to bezsensowne podania ,bezmyślne straty,to że nie przegrali to wina rywala który był słaby jak sznurek od snopowiązałki. Jedno urwanie się Joselu-tak to napastnik bezbarwny, Diame to gra wołała o pomstę do nieba jak zagra podobnie to widze duże handi w strone Chelsea. Skrzydła nie istniały. 0 pomysłu na grę i szkoda mi Beniteza bo coś czuje ,że szybko poleci :/. Karny to czysty przypadek i w sumie bdb ,że nietrafiony bo by było niesprawiedliwie żeby z taką grą 3ptk zgarneli.
Dla mnie to na chwilkę obecną (wiem 3kolejka...) Cardiff i Newcastle kandydaci do spadku.
Co do Chelsea mam nadzieję,że Sarri to poukłada i będziemy oglądali piękne mecze i przyjemne dla oka ,a Napoli ogladało się mega-w Londynie ma lepszych grajków i na moje mogą powalczyć z City.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Witam Państwa w nowym sezonie ???? Poprzedni całkowicie opuściłem przez obowiązki ale wracam!
Arsenal - West Ham

Przyznam, że po poprzedniej kolejce powiedziałem sobie, że gram win Arsenalu no matter what. Potem zobaczyłem WHU i te kursy. Nie warto Panowie! Pomyślałem jednak o czymś innym. Tak jak jeden z kolegów wyżej - kartki, choć ciut odważniej. Obie drużyny miały słaby start. O ile w pierwszej kolejce wszyscy wszyscy spodziewali się porażek tak Arsenal może czuć po meczu z Chelsea niedosyt. WHU natomiast dało sobie wyrwać zwycięstwo z wisienkami. To już trzecia kolejka i obie drużyny zwyczajnie muszą zgarnąć jakieś punkty. Najlepiej trzy. Do tego dochodzi fakt, że są to derby Londynu a obaj &quot;newcomerzy&quot; na ławkach trenerskich mają coś do udowodnienia. Myślę, że spotkanie będzie &quot;na pełnej&quot;, bez odstawiania nóg. Jedni i drudzy posiadają w swoich szeregach przecinaków/gorące głowy a przy takiej wadze spotkania dochodzi potencjalnie masa taktycznych fsuli. Wiem, że Graham Scott do najhojniejszych sędziów nie należy ale ofertę od STSu traktuję jako promocję.
Over 2.5ż.k w meczu @2.25 STS
Man Utd - Tottenham

Typ bardziej przeciw United niż za Totkami. W klubie z Old Trafford dzieje się wieeele złego czego najlepszym przykładem jest ich ostatni występ(a z Lester jakoś strasznie kolorowo też nie było). Tak na prawdę nie wiem od czego zacząć. Dramka z Sanchezem, dramka z Martialem, dramka z Pogbą, idiotyczne decyzje jak Young na PO, ewidentny brak pomysłu na drużynę i Lukaku, który chyba jeszcze nie dojechał z Rosji. A to tylko to o czym wiemy. Wiemy też jak wyglądaja trzecie sezony Mou. Na Old Trafford przyjeżdża mega solidne Spurs. Mimo, że się nie wzmocnili tak wciąż jest to drużyna poukładana i zdolna wygrać z każdym. Idę w bezpieczną opcję bo to wciąż Czerwone Diabły.
Tottenham DNB @ 1.95 STS
---------------------------------------
Btw, napisz mi ktoś proszę na priv jak edytować później posta bo nie mogę znaleźć :&lt;
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam Państwa w nowym sezonie ???? Poprzedni całkowicie opuściłem przez obowiązki ale wracam!
Arsenal - West Ham

Przyznam, że po poprzedniej kolejce powiedziałem sobie, że gram win Arsenalu no matter what. Potem zobaczyłem WHU i te kursy. Nie warto Panowie! Pomyślałem jednak o czymś innym. Tak jak jeden z kolegów wyżej - kartki, choć ciut odważniej. Obie drużyny miały słaby start. O ile w pierwszej kolejce wszyscy wszyscy spodziewali się porażek tak Arsenal może czuć po meczu z Chelsea niedosyt. WHU natomiast dało sobie wyrwać zwycięstwo z wisienkami. To już trzecia kolejka i obie drużyny zwyczajnie muszą zgarnąć jakieś punkty. Najlepiej trzy. Do tego dochodzi fakt, że są to derby Londynu a obaj &quot;newcomerzy&quot; na ławkach trenerskich mają coś do udowodnienia. Myślę, że spotkanie będzie &quot;na pełnej&quot;, bez odstawiania nóg. Jedni i drudzy posiadają w swoich szeregach przecinaków/gorące głowy a przy takiej wadze spotkania dochodzi potencjalnie masa taktycznych fsuli. Wiem, że Graham Scott do najhojniejszych sędziów nie należy ale ofertę od STSu traktuję jako promocję.
Over 2.5ż.k w meczu @2.25 STS
Man Utd - Tottenham

Typ bardziej przeciw United niż za Totkami. W klubie z Old Trafford dzieje się wieeele złego czego najlepszym przykładem jest ich ostatni występ(a z Lester jakoś strasznie kolorowo też nie było). Tak na prawdę nie wiem od czego zacząć. Dramka z Sanchezem, dramka z Martialem, dramka z Pogbą, idiotyczne decyzje jak Young na PO, ewidentny brak pomysłu na drużynę i Lukaku, który chyba jeszcze nie dojechał z Rosji. A to tylko to o czym wiemy. Wiemy też jak wyglądaja trzecie sezony Mou. Na Old Trafford przyjeżdża mega solidne Spurs. Mimo, że się nie wzmocnili tak wciąż jest to drużyna poukładana i zdolna wygrać z każdym. Idę w bezpieczną opcję bo to wciąż Czerwone Diabły.
Tottenham DNB @ 1.95 STS
---------------------------------------
Btw, napisz mi ktoś proszę na priv jak edytować później posta bo nie mogę znaleźć :&lt;
Wlasnie wszedlem tutaj podac typ na over 2.5 zoltka w meczu Arsenalu po 2.25 w STSie bo tutaj Juroszkow troche ponioslo z tym kursem. W innych bukach kursy oscyluja w granicach 1.50 na ten bet. Derby Londynu, obie ekipy bez punktow, odstawiania nogi nie bedzie. Pobieram i polecam.
 
R 0

rawair

Użytkownik
Arsenal - West Ham
Derby londynu arsenal dwie porażki z solidnymi ekipami the citizens oraz the blues , 0:2 2;3 ,
Młoty natomiast zimny prysznic po 0:4 z liverpoolem na wyjeździe i porażka 1:2 z bournemouth .
Mam nadzieję że obie ekipy strzelą bramkę i nie będzie to mecz typu 0:0 i 1:0 , nie ma czasu na kalkulacje czas działać panowie . Proponuję tutaj grać BTS obie strzelą po kursie 1.65 totolotek
Huddersfield - Cardiff
Mecz drużyn z dolnych rejonów tabeli , gospodarze 0 pkt póki co goście z dorobkiem 1pkt remis u siebie z Newcastle . Ekipy raczej underowe mało strzelają przynajmniej póki co , może to czas na lekkie przełamanie mianowcie bts w tym meczu. BTS po kursie 2.10 (obie strzelą gola) totolotek
Alternatywnie można remisik tutaj po kursie 2.90 totolotek
Southampton - Leicester
Święci póki co falstart bez fajnej gry bez fajerwerkow co przeklada się na liczbę punktów , Leicester porażka z diabłami ale zagrali solidne spotkanko i potem wygrana z wilkami przed własną publicznością. Dodam że Vardy nie zagra w tym meczu z powodu ujrzenia czerwonej kartki w ostatnim z meczu , jestem ciekaw jak zagrają obie ekipy cięzko mi wskazać tu wygranego ale pokuszę się na bts obie strzelą po kursie 1.90 jaki oferowany jest na totolotek .
Ode mnie bts na te spotkanka święci czas na przełamanie a lisy bez vardyego mam nadzieję że coś tam strzelą, życzę powodzenia ????
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Wolverh - City
Generalnie City to jest potwór i ofensywna maszyna nie wyobrażam sobie aby coś poszło nie tak 8 bramek w 2 meczach i jedna stracona z drugiej strony beniaminek remis z Evertonem która grał w 10 i przegrana z Leicester 2:0 tutaj nie ma podjazdu faworyt świetnie wszedł w sezon a beniaminek odwrotnie nie daję im dużych szans.
City -1 @1.71
City +2,5 @1.7
City 1 połowa @1.6
City i Wolv nie strzeli @2.05 wszystko z fortuny
Powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Fulham - Burnley 4:2
Fulham 1,97
Kursy już mocno poleciały w dół ale nie ma się co dziwić, Fulham jest w tym meczu zdecydowanym faworytem.
Fulham nie zaczął tych rozgrywek dość dobrze bo przegrali 0:2 na inauguracje z Crystal Palce no i następnie 1:3 z Tottenhamem, o ile ta druga porażka wkalkulowana była o tyle jednak z Crystal Palace porażka już nie chociaż tam przeważali.
Burnley zaczął od remisu 0:0 z Southampton a następnie przegrali u siebie 1:3 z Watford.
Dodatkowo grają także w eliminacjach do ligi Europejskiej także póki co grają na 2 frontach i nie za dobrze im to wychodzi, we czwartek przegrali 1:3 z Olimpiakosem.
Myślę, że Fulham u siebie będzie chciał wygrać ten mecz.
Mocno wzmocnili się przed sezonem i to musi zacząć trybić, mam nadzieję, że już od 3 kolejki.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom