>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Premier League (25.08.-27.08.2018)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Wolverhampton - ManCity BTTS @2.02
Wilki zanotowały niezłe występy w 2 pierwszych meczach, zabrakło szczęścia żeby zdobyć więcej niż 1 pkt z tamtych spotkań. Z biegiem czasu będą mocniejsi. Tak jak przeciw Evertonowi i Leicester wisiała na Wolves presja, tak przeciw Obywatelom jej nie ma, bo błękitny walec rozjeżdża przeciętniaków co weekend. Podczas okienka transferowego oczy wszystkich miłośników Premier League były skierowane na dużą aktywność Wolverhampton, od takiej dużej inwestycji wymaga się zwrotu/wynikow, szczególnie jeśli gra się z drużynami spoza top 6, jednak wataha nie poradziła sobie z tą presją i w rezultacie pozostają z 1 oczkiem w tabeli. Tak jak wspomniałem, dzisiaj są skazywani na pożarcie i to im na pewno pomoże, żeby zagrać swoje i pokazać moc. Dostrzegam tutaj szanse na niespodziankę i czuję 1-1 lub 2-1 dla którejś ze stron, handi wyższe niż -1.5 dla City moim zdaniem nie do gry.
✅ Bournemouth - Everton BTTS @1.66
✅ remis @3.60
Kurcze ten typ wydaje się zbyt banalny, tutaj wszystko przemawia za bttsem - charakterystyka trenerów, drużyn, układ tabeli czy h2h. Nie ma co się rozpisywać, albo postrzelają obie albo konkretnie przynudzą, stawiam na pierwszą opcję. Lżej dałem jeszcze remis, ze względu na podobny poziom, który zaprezentowały te teamy w 2 pierwszych meczach. Gospodarze z 6 pkt na koncie, goście z 4 pkt, moim zdaniem dzisiaj podzielą się punktami przy wyniku 1-1.
✅ Watford - Crystal Palace BTTS @1.84
⛔ remis @3.30
Typ pod gości. Podoba mi się gra Orłów, cały czas na czujce, żeby skontrować i ukłuć. Z kolei Szerszenie w zeszłym sezonie parli mocno do przodu na własnym podwórku, a w tym sezonie z bilansem 5:1 i 6 pkt na koncie, alarmują że nie będą tylko bili się o pozostanie w lidze. Teoretycznym faworytem jest dzisiaj Watford, ale dla mnie nie do końca. Pytanie, które mnie trapiło to czy gospodarze otworzą się od początku czy raczej będą chcieli zagrać na 0 z tyłu. Wyczuwam 1-1 lub 0-0 z lekkim wskazaniem jednak na Palace. 3/5 ostatnich spotkań między nimi na Vicarage Road to właśnie wynik remisowy, na który stawiam też dzisiaj.
⛔ Huddersfield - Cardiff BTTS do HT @6.50
Za drobne, bo mam czujkę ;)
Ako bez analizy może komuś się spodoba:
✅ Newcastle - Chelsea BTTS
✅ Southampton - Leicester BTTS
⛔ Huddersfield - Cardiff over 1.5
✅ Wolverhampton - Man City over 1.5
⛔ @6.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Witam , cos dziwna dzis ta stronka .. ale coz piszemy.
Watford vs Crystal . Watford 2.5 . fortuna . 2:1.
Watford szaleje, u siebie sa zawsze mocni, crystal na wyjazdach zawsze bez fajerwerek, sam Zaha nic nie zdziała, rozklepali na wyjeździe Burnley wiec czemu dzis nie ograc Crystal w sredniej formie . Publika pomoze .
Fulham vs Burnley . Burnley 4.4 lub Burnley z remisem 1.90 fortuna . 2:4. Cos ta defensywa Burnley kuleje w tym sezonie.
Mysle ze Burnley zrehabilituje sie za zeszlotygodniowa porazke u siebie. Fulham beniaminek nie porywa, bedzie wyrownany mecz ale doswiadczenie dzis wygra . Burnley
Newcastle vs Chelsea . Newcastle 5.3 lub Newcastle z remisem 2.0 fortuna . Tu zabrakło szczęscia , byl remis w 83 minucie i samobój na 1:2.
Chelsea gra ofensywnie ale bramek za duzo traci . Newcastle u siebie potrafi zagrac dobre spotkanie, rok temu ich oklepali 3:0 , takiego wyniku sie nie spodziewam ale Newcastle jest w stanie jakis punkt wyszarpac. pzdrawiam
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja widzę w meczu Watford - Crystal remis 1:1.
Tak jak pisał KIKS LFC wyżej. Palace fajne w ofensywie wygląda, a Watford u siebie zawsze ofensywnie nastawione. Taki typowy mecz pod btts wg. Mnie się szykuje.
Także też polecam typ, że obie strzela ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mu- Totki X @ 3,35 Fortuna
Statystycznie ciężko tutaj myśleć o remisie bo na ostatnie 20 spotkań było ich tylko 4 jednak to dla mnie zdecydowanie najbardziej prawdopodobny wynik. Koguty są dla mnie i pewnie i większości kibiców ekipa lepszą, bardziej poukładana a United grają u siebie i to wszystko się jakby równoważy. Manchester ma dwie wielkie indywidualności. Totki również takie dwie osoby posiadają i może nie tak głośne jednak nie dużo słabsze. Reszta składów wydaje się być.lekko na korzyść Totkow, na pewno pewniejsza defensywa nie robiąca baboli. Czuję mecz z typu bicie głową w mur od strony United chociaż posiadanie piłki pewnie będzie na styk. Jeśli sędzia nie pomoże i któryś gwiazdor United nie odpali jakiejś rakiety to remis jest tutaj dla mnie jak talala. United jak wygrywaja w ostatnich latach u siebie z Tottenhamem to przeważnie są to wygrane fartownie i dzisiaj to się może w końcu skończyć.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Man UTD - Tottenham
Typ: obie strzelą
@1.70
forbet⛔
---
Typ: win Tottenham(remis zwrot)
@2.05 forbet✅
---
Typ: win Tottenham
@3.00 forbet✅
---
Typ: obie strzelą + powyżej 2.5 bramki
@2.10 forbet⛔

Mimo,że Manchester uznawany jest za faworyta tego spotkania oczami bukmacherów, ja jestem innego zdania. Od jakiegoś czasu czerowne diabły grają słabą piłkę, momentami nie da się ich oglądać i moim zdaniem mają dużo szczęścia w najważniejszych momentach. Jak dla mnie Mourinho już dawno powinien wylecieć z posady trenera ponieważ wcale się nie sprawdza, nie tego oczekuje się od zespołu który wydaje bardzo dużo na transfery, tyle razy zgarnął trofea z LM czy Premier League i ma tak bajeczną historię swojego istnienia. Czego nie można powiedzieć o trenerze Tottenhamu; Mauricio Pochettino. Pod jego sterami zespół gra bardzo wyrafinowaną piłkę, pod względem technicznym, taktycznym i fizycznym naprawdę na wysokim poziomie, potrafią wygrać z najlepszymi klubami na świecie. Piłkarze tam właśnie wyrastają na gwiazdy światowego formatu, odradzają się i wskakują na wyższy poziom. W ubiegłym sezonie można było dostrzec na boisku jak i w statystykach,że drużyna Tottenhamu o wiele lepiej radziła sobie na wyjazdach, natomiast czerwone diabły u siebie. H2H na korzyść Manchesteru,Tottenham na Old Traford nie potrafi wygrać już od dobrych paru lat dlatego też mniej ryzykowniejszym betem będzie typ na bramki w spotkaniu,walki nie powinmo zabraknąć,w ostatnich meczach oba zespoły traciły bramki z o wiele słabszymi drużynami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
27.08.2018
Manchester United - Tottenham Hotspur

Już dziś zapowiada się ciekawe spotkanie , uznane jako hit 3 kolejki Premier League
Fakty są takie że Manchester United zanotował na Old Trafford z 26 spotkań 21 zwycięstw ..osobiście jestem zwolennikiem tak zwanych teorii spiskowych mam tu na myśli efekt nowej miotły, seria spotkań, to że ekipa nigdy z kimś nie wygrała i ciąży nad nią fatum. Ale do rzeczy bo jestem również racjonalistą a fakty są takie nie inne MU to drużyna w przejściowym kryzysie. Do składu wracają tacy zawodnicy jak Valencia, Matić, i Alexis spore wzmocnienie porównując z meczem z Brighton. Herrera występ niepewny. Forma napastników w MU również nie zachwyca. Co do Totków wiadomo bez wzmocnień, ekipa zna się nie od dziś Harry strzela w sierpniu gdzie miał z tym problemy. Pochettino szanuje bardzo Mou a jak ktoś kogoś szanuje chce być taki jaki on, czyli będzie chciał za wszelką cenę ograć Portugalczyka. A co wtedy stanie się z Mou moim zdaniem zwolnienie z posady. Presja ogromna.
Typy
Tottenham @3.15

Wolne wnioski ~ Mou leci z posady
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: United - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 2,90
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wieczorem hit tej kolejki Premier League. Manchester United oraz jego fani na pewno są mocno zaniepokojeni po ostatniej kolejce i porażce z Brighton. Czytając wypowiedzi niektórych sympatyków United na forach czy twitterze widać coraz to większy brak cierpliwości do rządów Jose Mourinho. Tottenham miał niezwykle spokojne lato, ale w sezon ligowy wszedł dobrze i to mimo braku Sona, który walczy o swoje życie zawodowe na Igrzyskach Azjatyckich. Historia meczów na Old Trafford nakazałaby wybrać zespół gospodarzy. Ostatnie osiem meczów między United i Tottenhamem to zawsze wygrane ówczesnych gospodarzy. Ostatnie zwyciestwo gości to styczeń 2014 i wygrana Spurs na Old Trafford. Moim zdaniem dziś spora okazja na powtórkę, zwłaszcza że według medialnych doniesień gospodarze dziś z trójką obrońców, a jednym z nich ma być Matić. To nie jest podstawowa formacja &quot;Czerwonych Diabłów&quot; i to powinno być zauważalne, a Kane z Eriksenem czy Allim potrafią wykorzystać najmniejsze problemy w komunikacji. Kurs zblizony do 3,00 to moim zdaniem value w stronę gości, bo obecnym United po prostu nie potrafię zauwafać.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jak ja nie lubie tego MU drugi raz mi kupon zawalili,to ze traca trzy gole i przegrywaja to juz normalne, ale zeby nawet jednej nie zdobyc, co tam jeszcze robi ten Mourinho, powinni go spakowac razem z tym wolowatym Lukaku i Pogba zanim poleca do championship.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom