>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3 kolejka Premier League [26-27 sierpnia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Totolotek - 100% do 500PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

Szykuje się ciekawa seria gier, hitem bez dwóch zdań Liverpool - Arsenal, ale wcześniej również w niedzielę na Stamford Bridge by zmierzyć się z Chelsea przyjedzie Everton. A Everton pokazuje u progu sezonu, że forma dobra. Na Etihad urwany punkt i 200 bramka Rooneya w historii Premier League, legenda Manchesteru United ucisza trybuny rywala zza miedzy!
Macie już swoje typy na tę serię gier?



Zapraszamy do dyskusji na temat najbliższych spotkań w angielskiej Premier League ;)
 
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Witam, w tej kolejce mam jeden typ. Konsekwentnie obstawiam LFC. Strzelają aż miło. Czuć ducha w drużynie. Jak już pisałem widzę ich w pierwszej czwórca ale liczę na podium. Z Arsenalem nie przegrają. 1X✅ wchodzi jak nic, a może nawet 1✅
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Witam, w tej kolejce mam jeden typ. Konsekwentnie obstawiam LFC. Strzelają aż miło. Czuć ducha w drużynie. Jak już pisałem widzę ich w pierwszej czwórca ale liczę na podium. Z Arsenalem nie przegrają. 1X wchodzi jak nic, a może nawet 1
Strzelają, ale samą ofensywą się meczów nie wygrywa. Defensywa kuleje, a w meczu z Hoffe wciąż było to widać.
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
United - Lisy BTS 2,05

Najbardziej mnie rozbawił komentarz osoby, która gdzieś napisała, że Lisy z taka obrona United nie maja szans. Bardzo zabawnie ???? jeżeli faktycznie obrona Diabłów, nie wyglada złe to nie mieliśmy jeszcze osoby, która dobrze może zakręcić Blindem, taka osoba jest Mahrez. Potencjał obie drużyny maja tak potężny, że bramki powinni strzelić jedni i drudzy. Typ warty gry, patrząc na ten kurs.

Huddersfield Town - Southampton FC 1DNB 2,35

Co ten Beniaminek gra! Ostatnia wygrana z Newcastle pokazuje, że ta drużyna może w PL zostać dłużej niż sezon, oczywiście po pierwszej kolejce nie przesadzajmy, ale patrząc na gości, którzy przeciwko młotom grającym w dziesięciu po stracie napastnika, tracą dwie bramki i ledwo wzięli wygrana na swoim boisku, nie wyglada to dobrze. Nie szaleje tutaj ze stawka.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
United - Lisy BTS 2,05
Najbardziej mnie rozbawił komentarz osoby, która gdzieś napisała, że Lisy z taka obrona United nie maja szans. Bardzo zabawnie jeżeli faktycznie obrona Diabłów, nie wyglada złe to nie mieliśmy jeszcze osoby, która dobrze może zakręcić Blindem, taka osoba jest Mahrez. Potencjał obie drużyny maja tak potężny, że bramki powinni strzelić jedni i drudzy. Typ warty gry, patrząc na ten kurs.
Mahrez, który dawno nie był w formie?
Obrona to nie tylko Blind, spójrz jak Jones i Bailly kapitalnie grają, a i Matić na def.pom super się spisuje. Spokojnie, Blind może zostać zastąpiony przez Darmiana, a coś czuję, że Włoch dostanie prędzej czy później swoją szansę. Kto wie czy to właśnie nie w meczu z Leicester?
No, ale najważniejsze, że ofensywa spisuje się kapitalnie. Cała czwórka Lukaku, Pogba, Martial i Mchitarjan grają świetnie. Rashford nie zawodzi, ale brakuje mu trochę liczb przy tym co ma na swoim koncie wspomniana czwórka. Rashford kiwa świetnie, ale ostatnio ze Swansea brakowało trochę gry zespołowej z jego strony, no i też miał setki, bo jak inaczej nazwać tę sam na sam z Fabiańskim i nieudaną próbę lobowania...?
Moim zdaniem United bierze ten mecz!
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Mahrez, który dawno nie był w formie?
Obrona to nie tylko Blind, spójrz jak Jones i Bailly kapitalnie grają, a i Matić na def.pom super się spisuje. Spokojnie, Blind może zostać zastąpiony przez Darmiana, a coś czuję, że Włoch dostanie prędzej czy później swoją szansę. Kto wie czy to właśnie nie w meczu z Leicester?
No, ale najważniejsze, że ofensywa spisuje się kapitalnie. Cała czwórka Lukaku, Pogba, Martial i Mchitarjan grają świetnie. Rashford nie zawodzi, ale brakuje mu trochę liczb przy tym co ma na swoim koncie wspomniana czwórka. Rashford kiwa świetnie, ale ostatnio ze Swansea brakowało trochę gry zespołowej z jego strony, no i też miał setki, bo jak inaczej nazwać tę sam na sam z Fabiańskim i nieudaną próbę lobowania...?
Moim zdaniem United bierze ten mecz!
Oczywiście nie ujmując nic wypowiedzi, ta strona defensywny z Włochem, czy Holendrem i tak jest do &quot;naprawy&quot;, oglądałem ostatni mecz Lisów i to nie jest ten Mahrez, z sezonu mistrzowskiego, ale nadal potrafi zakręcić. Nic nie ujmując naszym defensorom, w moim odczuciu stracą bramkę - tak jak wcześniej napisałem, gram to ze względu na duży kurs, a zdarzenie dość prawdopodobne. Po drugie, stałe fragmenty gościom nie wychodzą najgorzej, a teraz zobaczymy jakie United potrafiło zrobić błędy przy rożnych w obronie. Nie mówię, że to się powtórzy w tym meczu, ale mecz z realem - przy dośrodkowaniu 3 obrońców obok Bale, gdzie Walijczyk zostaje bez krycia i uderza z 4 metra, gdzie piłka przelatuje dosłownie obok, bo sam nie wierzył, że ta piłka tu doleci. W meczu z Fabianem, z tego co pamiętam też identyczna sytuacja, bądź w pierwszym meczu ligowym &quot;piłka niespodzianka&quot; podczas rożnego, jeżeli Vardy i spółka będzie potrafiła wykorzystać takie niespodzianki, to mogą coś trafić.
Co do Rasha, nie mam mu tego za złe, dopóki wygrywamy. Jest młody, musi próbować, co prawda Pogba pokazał mu jak się uderza podcinką, gra mocno indywidualnie, dużo nie trafia - mimo wszystko grę ofensywną ciągnie do przodu. Jednak bardzo chciałbym Francuza w pierwszym składzie i zobaczyć, czy od pierwszej minuty też będzie w stanie urządzić taki spektakl.
Oczywiście ostatniego zdania nie neguje, jak najbardziej wiem o tym, że United to bierze - nawet jeżeli mieliby wygrać 1:0 - to lepsze to niż wejście mojego kuponu ????
P.S. jeszcze co do Anglika, a jakby trafił ten dystans z meczu na inaugurację sezonu co poleciało w słupek? prawie bramka jak CR z Porto.. ????

EDIT: Jeszcze pograłem jeden kupon:
Newcastle United - West Ham United X2 1,5
Tutaj ta sama sprawa, co podczas typu na everton X2 - typ bardziej przeciwko grubemu, ogólnie nie podoba mi się gra tego zespołu, nie zdziwię się jak wrócą do Championship, u młotów wypada Arnatuovic, wraca Carroll i Lanzini - bardziej typ na pierwsze punkty dla Drużyny Groszka! ????
Watford FC - FC Brighton &amp; Hove Albion 1DNB 1,35
Goście moim zdaniem aktualnie najgorsza drużyna w PL, szybkie wejście i szybki powrót. Watford mega silne ofensywnie, Potrafili dać dobrze w palnik podopiecznym Kloppa, i łatwo wygrać z drużyną Boruca na ich stadionie, gdzie jest to ciężki teren do zdobycia. Wydaje mi się, że powinni łatwo wygrać z beniaminkiem.
AKO:1,9
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Do usunięcia potem, warto dołożyć Man City do dubla bo akurat potrzebuję taki kursik koło 1.30?
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Bournemouth - City BTS
1.80


Wisienki słabo weszły w sezon, brakuje trochę przełożenia kadrowej siły ognia na faktyczne efekty w postaci bramek. Liczę jednak na przełamanie, bramek nie powinno zabraknąć z obu stron. City zawiodło z Evertonem, ale i przeciwnik godny, i szybka czerwona nie ułatwiły zadania i o ile z remisu Guardiola się cieszył, o tyle nawet w &#39;10&#39; przeważali nad rywalem całą drugą połowę - inna sprawa, że taktyka Evertonu wcale temu nie chciała przeszkodzić.
Niemniej jednak, nie widzę tej taktyki Guardioli, gracze chyba nie do końca się odnajdują (gdzie Jesus z poprzedniego sezonu, gdzie de Bruyne, gdzie Sane?). Jutro mają rywala pod strzelanie bramek i liczę na przełamanie Belga, ale i gospodarze nie powinni próżnować pod bramką gości i bramek nie zabraknie.
Dla odważnych 1 DNB 5.50

Watford - Brighton 1
1.90


Szerszenie imponują siłą ofensywną. W środku tygodnia potknięcie w Pucharze Ligi, aczkolwiek posiadanie z przodu takich ludzi jak Gray czy perełka Richarlison zobowiązuje do ładowania goli i tak też jutro widzę mecz; Brighton jest typowane jako pierwsze do spadku i chociaż mieli do tej pory dwa trudne mecze, to jutrzejszy mecz nie uważam wcale za w czymkolwiek łatwiejszy - podopieczni Marco Silvy nie zwykli przegrywać na własnym boisku (pomijając wpadkę sprzed kilku dni :grin: ), jutro pewne zwycięstwo Watfordu.
Bonus: Richarlison z bramką 2.90

Palace - Swansea 1
1.90

Meczą się, męczą podopieczni de Boera. Z Liverpoolem, gdyby nie Benteke, mogli powalczyć nawet o zwycięstwo - widać było zmianę taktyki na tę &quot;bliższą&quot; DNA Crystal Palace i porzucenie wymyślnych kombinacji z inauguracji sezonu. Nadal jednak w zespole są świetni wykonawcy i jeśli trener zdoła znaleźć złoty środek między swoim pomysłem na grę a podopiecznymi, jakich ma do dyspozycji, powinni jednak spokojnie przejść przez ten sezon. Łabędzie natomiast osłabione sprzedażą Sigurdssona raczej będą walczyć o uniknięcie spadku; mają nieoszlifowany diament w postaci Abrahama, ale jest on osamotniony i na jutrzejszym wyjazdowym meczu nie widzę zbyt wielu szans dla gości.

United - Leicester BTS
1.95


Po takim kursie grzechem nie zagrać! Owszem, Diabły świetny początek sezonu, ale mimo wszystko rywale niewymagający i nadal uważam, że potrzeba zobaczyć ich w meczu z trudniejszymi rywalami, a takim jest zespół Leicester. Lisy z przodu mają kim straszyć, Mahrez wbrew niektórym opiniom z góry śweitnie wszedł w ten sezon i kilka kontr ma prawo wyjść jutro podopiecznym Shakespeara, a jeśli Mahrez i Vardy są w formie, to przewiduję także, że któraś z nich może się udać. O bramkę gospodarzy nie powinniśmy się martwić, atak świetnie funkcjonuje, a na własnym stadionie Lukaku jest największym zagrożeniem. United będą prowadzić grę, a Lisy nastawią się na kontrę i akcji oraz sytuacji dla gospodarzy nie powinno zabraknąć.
 
areck 213

areck

Użytkownik
@LAX
Bournemuth zagralo 2 slabiutkie mecze. Problemy z kreowaniem sytuacji, nie bez przyczyny po stronie strzelonych 0. City to wygra.
Jednak po 1,3 bym tego nie dorzucal. Za malo, 1,4 byloby optymalnie. Tydzien temu grubo dorzucilem Swansea - Manu 2 po 1,36 i to byl optymalny kurs. Bournemouth jest mocniejsze od Swansea, a City nie ma poki co az takiej lekkosci w kreowaniu sytuacji co United. Wygraja, ale mimo wszystko 1,3 to za malo.
PS. Zdecydowanie lepiej dorzucic Mayweathera, kurs podobny ;D
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Watford wygra i over 1.5 bramki. 2.4 Fortuna.
Szerszenie idą jak burza. 4pkt. po dwu meczach. U siebie są mega solidną ekipą. Remis z Liverpoolem 3:3 pokazal,ze sa mocną ekipą. Wg mnie wcisną 2 lub 3 bramki Brighton , tracąc jedną i wynik 2:1 3:1 wg mnie do gry.
0:0.

Huddersfield vs Southampton. Southampton z remisem i under 3.5. 1.6 Milenium
Southampton jak zawsze u siebie grad goli i zwycieski. Jak to bywa na wyjazdach Święci graja solidniej w obronie i nie strzelaja tylu bramek. Z ekipą,ktora gra rowno w obronie a w ataku trafia dość rzadko myślę,że na spokojnie punkt wywalczą. W koncu beniaminek stracic punkty musi a z Southampton,ktore na wyjazdach gra bardzo regularnie i dobrze bedzie im ciezko o komplet punktow. Dla mnie wynik typu: 0:0 1:1, 0:2, 1:2 maksymalnie.
0:0.
Robson// Szanujmy nazwy klubów i piszmy poprawnie!
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Newcastle United - West Ham United X2 1,5
Tutaj ta sama sprawa, co podczas typu na everton X2 - typ bardziej przeciwko grubemu, ogólnie nie podoba mi się gra tego zespołu, nie zdziwię się jak wrócą do Championship, u młotów wypada Arnatuovic, wraca Carroll i Lanzini - bardziej typ na pierwsze punkty dla Drużyny Groszka! ????
Czy pozostali koledzy zgadzają się z analizą, Krissa? Pytam, bo w Anglii raczej gram niższe ligi, i PL tak bardzo nie czuję, a potrzebuję rady odnośnie tego meczu.
Z góry dzięki!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy pozostali koledzy zgadzają się z analizą, Krissa? Pytam, bo w Anglii raczej gram niższe ligi, i PL tak bardzo nie czuję, a potrzebuję rady odnośnie tego meczu.

Z góry dzięki!
Ma to swoje ręce i nogi. Newcastle póki co poniżej przyzwoitości. Zawodzą. Ostatnio w English Breakfast nawet rozważali co nastąpi pierwsze, czy dymisja Beniteza, czy zwolnienie Beniteza przez Ashleya :p hehe.

West Ham w dychę powalczył z Southampton przed tygodniem. Mecz na Old Trafford byli tłem jedynie, ale wtedy bez kilku kluczowych postaci grali.

A teraz jak wspomniał Kriss wracają już do składu Lanzini, będzie Ayew, Antonio i Chicharito.
Sroki szału nie grają więc próbować można jak najbardziej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 216

viewer12

Użytkownik
Viever 12 : MU-Leicester bts 1.95 ??? piszesz o kontrze Lisów ?? z MU kontre ? Mourinho jest jest tak ograniczony jak Guardiola czy Wenger żeby nie wiadomo ile dać miejsca przyjezdnym poza tym po 2 kolejkach 6 pkt i bilansie 8-0 podejdzie do tego meczu by tylko go wygrać by za wszelką cene mieć kolejne 3 pkt.Mourinho nie zagra mega ofensywnie a nawet jeżeli z przodu bedzie to wyglądało przyzwoicie z pewnością czerwone Diabły nie zapomną o defensywie.Jak dla mnie Bts nie ma wiele poparcia.Więcej argumentów na to , że bts-u w meczu nie uraczymy ;)
Prawie trafiłeś z nickiem!

Wszystko ładnie, pięknie, ale:
1) Mou nie jest ograniczony? :grin: Sam uważałem go za topowego trenera do 2015 roku; od czasu mistrzostwa z Chelsea popadł w przeciętność i dowodzi temu zarówno jego kilka miesięcy po mistrzu oraz poprzedni sezon w United. Tak więc z tego typu tekstami bym uważał, to nie ten sam Mourinho.

2) Te 6pkt i bilans nabite na drużynach, nie bójmy się tego napisać, słabych. WHU było przetrzebione kontuzjami i o ile mogą nadal być czarnym koniem, bo potencjał w ofensywie jest spory, o tyle wtedy nie mieli kim grać, a i trener nie jest jakimś świetnym taktykiem. Leicester to półka wyżej (co najmniej) kadrowo nad pozostałymi dwoma drużynami i teraz wszystko zależy od tego, czy trener nie podda meczu taktyką na wejściu.

3) Mogą nie zapomnieć o defensywie, ale jakoś w poprzednich 3 sezonach Leicester ładowało im bramki na wyjeździe. Nawet rok temu, gdy do przerwy było 4-0 dla United, nadal Lisy zdobyły honorową bramkę. A sporo scenariuszy na jutro może to zakładać - pogrom i rozluźnienie skutkujące golem honorowym, czy też wspomniana kontra, a może po prostu szybka bramka Lisów na samym początku meczu (w tym sezonie weszło im to w nawyk, a raczej Okazakiemu). To drużyna sprytna, doświadczona i nie brakuje im umiejętności, żeby jutro ukuć, ale wszystko się może zdarzyć ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
1) Mou nie jest ograniczony? Sam uważałem go za topowego trenera do 2015 roku; od czasu mistrzostwa z Chelsea popadł w przeciętność i dowodzi temu zarówno jego kilka miesięcy po mistrzu oraz poprzedni sezon w United. Tak więc z tego typu tekstami bym uważał, to nie ten sam Mourinho.
Yyy, a co z poprzednim sezonem było źle? 3 tytułu, Liga Europy, Puchar Ligi i Tarcza Wspólnoty na otwarcie. Wiele meczów zremisowanych przez po prostu brak skuteczności. Pewnie bijesz do pozycji w lidze, ale jak ona ma się do tego ile wygrali? Nijak, w dodatku jak mówię takie mecze jak ze Stoke, Burnley, Bournemouth, Arsenalem na Old Trafford to jak sobie przypominam to kolejno Grant, Heaton, Boruc i Cech bohaterzy spotkań byli. Więc spokojnie, Jose nadal jest wielki i jest top of the top menager ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Zgadzam się z kolegami wyżej.
Dla mnie Newcastle to będzie spory zawód tego sezonu. West Ham po pierwszej porażce na Old Trafford dobrze zareagowal w 2 meczu i grając w dziesięciu w Southampton potrafili wyrównać stan meczu na po 2. W samej końcówce (pewnie też przez brak sił) dostali gola na 3:2. Czyli jakieś przesłania co do lepszej formy/gry są. Natomiast owych przesłanek nie widzę w Newcastle. Powroty zawodników, z których nie mógł skorzystać Bilic w ostatnim spotkaniu też zadziałają pozytywnie.

West Ham lub remis @1.65
Unibet
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ok, United ma piękny bilans na wejściu ale cholera, oglądałem te mecze i ich gra jeszcze nie prezentuje się tak jak powinna. Spójrzmy na ostatni mecz. Rywale obili Diabłom poprzeczkę w pierwszych minutach meczu. Później mieli też swoje okazje. Dalej idąc, United nie mają nadal solidnego lewego obrońcy (Shaw wraca po kontuzji, Blindowi daleko do tego pozycji, Darmian w dalszym ciągu lepiej czuje się na prawej stronie). Co do samego meczu z Lisami, to wydaje mi się, że Lisy coś mają szansę ugrać. Może BTS? Może remis do przerwy? Nie wiem, nie puszczam niczego na ten mecz.
Btw, jestem fanem Diabłów od dzieciaka ????
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Yyy, a co z poprzednim sezonem było źle? 3 tytułu, Liga Europy, Puchar Ligi i Tarcza Wspólnoty na otwarcie. Wiele meczów zremisowanych przez po prostu brak skuteczności. Pewnie bijesz do pozycji w lidze, ale jak ona ma się do tego ile wygrali? Nijak, w dodatku jak mówię takie mecze jak ze Stoke, Burnley, Bournemouth, Arsenalem na Old Trafford to jak sobie przypominam to kolejno Grant, Heaton, Boruc i Cech bohaterzy spotkań byli. Więc spokojnie, Jose nadal jest wielki i jest top of the top menager ;)
3 tytuły? :grin: Tarcza to sparing, Puchar Ligi to sławetny &quot;Puchar Myszki Miki&quot;, a co do gry w LE to Jose za czasów Chelsea mówił, że wolałby wcale nie grać w pucharach, aniżeli w Lidze Europejskiej ;) Wiem, wiem, teraz daje to awans do LM itd. etc., a skoro w lidze szans nie mieli, no to łapał się brzytwy...

Co źle? 15 remisów. Taka Chelsea miała ich 3. Nawet nie chce mi sie sprawdzać, ile razy było 1-1 ;) A wiadomo, że United w tych meczach miał przewagę, bo to po prostu topowy klub jest i musi być przeważającą stroną w prawie każdym spotkaniu.

Nie chodzi mi nawet o brak skuteczności ani o pozycję w lidze, tylko o brak konkretów. I o ile transfer Lukaku czy Matića coś zmienią (Ibra nie był zły w sumie, ale za to teraz Pogba i Mkhitaryan mają więcej swobody, choć Francuz dopiero na końcówkę, gdy wejdzie Fellaini i wtedy nabije sobie staty - w meczach z wielkimi nie będzie istnieć), o tyle nadal w samej grze nie widzę tego czegoś i dopóki nie przyjdą mecze z najlepszymi, dopóty te wyniki mogą być zakłamane (bo 0-4 ze Swansea nie oddaje absolutnie gry zespołu). I oni mogą nawet jutro zagrać wspaniale, wygrać ten mecz bardzo pewnie i dalej przodować w lidze, ale nie sądzę po prostu, by był to kolejny pogrom &quot;do zera&quot;. Tu nie rozchodzi się o ów brak skuteczności, bo rozmawiamy o defensywie ????
 
simon696 11

simon696

Użytkownik
Bournemouth-Manchester City13:30

W meczu otwarcia 3 kolejki faworyt jest tylko jeden. Może nie jest to spotkanie Dawida z Goliatem ale wygląda na to, że z każdym sezonem zbliżamy się do takiego porównania.
City wygląda prawie, że rewelacyjnie. Kilka detali, trochę szczęścia i każdy będzie miał z nimi ciężko. Bournemouth natomiast jest moim zdaniem coraz gorsze.
Manchester problemów z Bournemouth nie miał i wygrywał zawsze lekko i pewnie. W takiej formie gospodarzy nic nie powinno się zmienić.
Manchester wygra @1.30
Manchester (-1,5) @1.91
1 drużyna nie strzeli gola @2.02
Jak ktoś potrzebuje niskiego kursu to ManC więcej rożnych @1,26

N&#39;castle-WHU 16:00

Jako drugi pod młotek biorę (moim zdaniem), najcięższy sobotni mecz do typowania.
Newcastle przez Beniteza i 2 przegrane nie jest postrzegane najlepiej przez obecnych tu na forum.
Ale tak na serio to gdyby wydarzenia lekko się zmieniły moglibyśmy nie ujrzeć wygranej Tottenhamu, Newcastle na fali podeszłoby z luzem do meczu z Huddersfield i może wygrali.
A wystarczyło jedynie żeby łysy nie usłyszał tego dziwnego głosu w głowie, który kazał mu iść do szatni. I co wtedy? Wtedy byłyby zachwyty jaki to Benitez cudowny. Liverpool zwolniłby Kloppa i już by do niego dzwonili.
Ale idziemy już na ziemię, N&#39;castle ma strasznie słabą pomoc. Hayden-Merino bliżej poziomu Championship niż PL. Nie wiem jak to wygląda z Shelveyem bo Tottenhamu nie oglądałem.
Lecz o ile problemem jest rozegranie z tyłu to atak jest na fajnym poziomie.
Jeżeli WHU chce wywieźć cenne punkty to musi zdominować środek pola co nie powinno stanowić problemu gdyż Benitez sam to zrobi, oraz zabezpieczenie się przed kontratakami.
I wyglądałoby to całkiem ok. Ale nie teraz. To nie TEN West Ham.
Nie widzę możliwości żeby WHU dobrze zagrał z piłką przy nodze.
Statystycznie jest to czysty X
Newcastle
Nie przegrali 3 spotkań na otwarcie ligi od 1999
Nie przegrali w 3 kolejce od 2008
2016-17 podobna seria, przegrali pierwsze 2 mecze i wygrali w 3.
West Ham
Nie przegrali 3 meczy z rzędu na początku sezonu od 2010.
Ciekawe bety na ten mecz:
WHU więcej RR @3.25
Powyżej 2 goli @1.47
BTTS @1.67

Crystal Palace-Swansea 16:00
Jestem zdziwiony, że bukmacher widzi w tym meczu aż tak wyraźnego faworyta w Crystal Palace.
Ich gra wygląda tak jakby trener dawał piłkę i mówił „idźcie i bawcie się”, straszny chaos panuje w ich szeregach. I chociaż mam sentyment do Crystal Palace i nie lubię Swansea to moim zdaniem Swansea poradzi sobie z Crystal Palace.
Obie drużyny przystąpią do tego meczu osłabione.
Palace: Sako, Souare, Wickham, Zaha
Swansea: Bartley, Dyer, Ki, Llorente
Proponuję:
X2 @1.7
X2/ poniżej 3.5 @2.19
Poniżej 3 @1.37

Watford-Brighton 16;00
Kibice Watford mogą być zadowoleni z obecnej postawy klubu, w Brighton natomiast nie ma powodów do optymizmu. Główny pretendent do spadku nie zawodzi i po 2 kolejkach posiada 0 wygranych, 0 punktów i 0 goli. Dzisiaj nie zmienią moim zdaniem żadnej z tej rubryk. No może gola strzelą.
Typuję łatwe zwycięstwo gospodarzy.
1 @1.95
1 drużyna over 1,5/1.0 @2,19/1.47
1 drużyna więcej RR @1.56

Huddersfield-Southampton 16:00

Przez kurs skłaniałbym się Do 1X. Ale przeanalizujmy rzuty rożne.
CP-Huddersfield 12:9
Huddersfield-Newcastle 7:3
Southampton-WHU 7:2
Southampton-Swansea 13:0
Jak widać radzą sobie chłopaki z nabijaniem RR
Over 10.5 @1.9
Soton więcej @2.13

Manchester United-Leicester 18:30
Dzień kończy się wybornie. Drugi najlepszy mecz kolejki.
Podopieczni Mourinho wybornie weszli w sezon, 8 goli/13 celnych strzałów. Brakujący element odnaleziony. Czyżby 2 sezon Mourinho? ????
Nie, raczej nie. Oglądając ich to jest to nadal drużyna bez pomysłu. Widać jakieś schematy wpajane przez Mourinho, niezbyt wysublimowane. Z Leicester już tak łatwo jak z rozbitym WHU czy słabym Swansea nie będzie.
MU będzie zbyt pewne siebie i lisy coś ukłują, rudzi już tak mają.
H2H po stronie MU, ostatnie 5 meczy to bilans 3-2-0
BTTS w 4/5
Widzę tu wynik 2:1
fajne zabezpieczenie przed remisem
1X/BTTS @2.15
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Znow widzę masówkę na Lpool.
Lpool ogral Hoffenheim bo ten mial dziurawą obronę. Wenger po przegranym meczu ze Stoke watpie,zeby drugi mecz z rzędu przegral, pomimo tego ze bedzie grac na wyjezdzie z Lpoolem. STawiam na bramkowy remis a moze nawet Arsenal pokusi sie o wygraną. Lpool ma dziury w obronie, a Arsenal wygladal solidnie ze Stoke, a dostali bramę od razu na poczatku pierwszej polowy bo byli ospali. Sila Lpoolu w ataku podobna co u Arsenalu. Mane blyszczy ale ciezko mu bedzie z obrona Wengera. Faworyt Lpool ze względu na gre i ostatnie wyniki ale nie przesadzajmy, jak znow tyle miejsca zostawia Arsenalowi jak Hoffenheimowi, a Wenger zagra tak jak ze Stoke, tylko,ze gola strzeli dajmy to Giroud, to potem Lpoolowi ciezko bedzie odrabiac straty. 1:1 1:2 calkiem mozliwy typ.
Lpool vs Arsenal. Arsenal z remisem.1.74 Fortuna.
Po 2:0 do przerwy się Wenger OUT nie podniesie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom