>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3 kolejka Serie A [09-10 września 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Największy hit trzeciej kolejki w niedziele na Stadio Olimpico. Pierwszy poważny sprawdzian dla nowego Milanu. Do tej pory ślizgali się na słabiutkich rywalach, Lazio u siebie to już sporo trudniejsze zadanie.
Kolejka pod znakiem ciekawych spotkań wyjazdowych, przede wszystkim sobotni mecz Romy z Sampdorią ale i wyjazd Fiorentiny do Hellasu zapowiadają dobre spotkania, gdzie gospodarze na pewno nie stoją na straconej pozycji.
Atalanta i Calgiari oba zespoły po ciężkim terminarzu i z zerowym dorobkiem punktowym. Teraz dostają w miar łatwych rywali. Co ważne w przypadku Calgiari to fakt, że mecz rozegrają na neutralnym terenie a konkretnie na stadionie Torino, którego to Byki jadą na wyjazd do Benevento. Także udostępnili im stadion.
Jeszcze jeden komunikat. Wracamy do gry w tradycyjnych godzinach. Debiut w południe o 12:30 zrobi Inter ze Spalem. Dzięki staremu rozkładowi gier Eleven pokaże na żywo 6 z 10 transmisji. Bardzo dobry wynik.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam po przerwie reprezentacyjnej pora powrócić na półwysep Apeniński
w ten weekend wujek Dex gra z włoskiej 3kolejki calcio gra tak
Benevento - Torino typ 2 @ 1.80
druzyna gosci wiadomo benianimek który według mnie juz spadł do serie B
goscie typowa srednia druzyna włoskiej ligi z Bellotim na czele. w Pierwzej kolejce remis 0-0 z Bologna ale juz w drugiej wrocili podopieczni Siniši Mihajlovića na własciwe tory i pewnie pokonali Sasuollo u siebie 3-0 chociaz meczu nie ogladalem po statystykach twierdze ze nie zmeczyli sie zbytnio w tym meczu
Drugi mecz to BTS
Lazio - Milan
Milan boje sie tej drzyny jako kibic Starej Damy
ale kiedy maja stracic bramke jak nie na wyjezdzie w Rzymie
ostatnie mecze Lazio u siebie
Lazio 6-2 Palermo
Lazio 7-3 Sampdoria
Lazio 1-3 Inter
Lazio (Ita) 2-0 Spal
Lazio 0-0 Spal
Milan na wyjezdzie
Lugano (Sui) 0-4 AC Milan (Ita)
Bayern 0-4 AC Milan
CS U. Craiova (Rou) 0-1 AC Milan (Ita)
Crotone 0-3 AC Milan
Shkendija (Mac) 0-1 AC Milan (Ita)
dodajmy do tego ofensywe Milan u ofensywe Torino bezposrednie ostatnio H2H
Lazio 1-1 AC Milan
Lazio 1-3 AC Milan
Lazio 3-1 AC Milan
Lazio 1-1 AC Milan
Lazio 3-2 AC Milan
to szansa na BTS 90%
wiec tak Torino 1,80 + BTS Lazio Milan 1.55 = 2.79
Chce to dac grubo jutro kolo 17:00 wiec jesli do tego czasu ktos ma jakies obiekcje to bede wdzieczny
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
rocili podopieczni Siniši Mihajlovića na własciwe tory i pewnie pokonali Sasuollo u siebie 3-0 chociaz meczu nie ogladalem po statystykach twierdze ze nie zmeczyli sie zbytnio w tym meczu
Tam było bliżej do 1-1 jak 2-0 czy już późniejszego 3-0. Torino jak zwykle grało w miarę przyzwoicie ale do 70 minuty z resztą to jest stały obraz gry Toro. Z każdą minutą Sassuolo kreowało sobie coraz lepsze sytuację, aż do momentu gdy Duncan cofając piłkę do bramkarza ze środkowej strefy podał na tyle mocno że...Torino poleciało 2 na zero i walnęli do pustej. Wtedy Sassuolo już dało sobie spokój z czymkolwiek.
Ogólnie ten mecz ciężko zweryfikować na jakąś rzetelną ocenę. Na pewno bramkowa akcja na 1-0 to popis debiutanta na stoperze N&#39;kololu, bardzo dobra wrzutka Silverstere no i wiadomo - piękna bramka Belottiego. Bramka w sam raz do szatni, której nikt tak naprawdę się nie spodziewał.
Jedno co jest pewne to to, że forma Sassuolo a właściwie jej brak pozwolił na taki przebieg meczu. Goście miel sporą kontrolę nad meczem o czym świadczy ponad 10 rożnych w całym spotkaniu. Od razu zaznaczam, że połowa tych rożnych wpadła po jakichś dziwnych rykoszetach itd. Ale tak jak mówię gdyby ten zespół był w normalnej dyspozycji to moim zdaniem Torino by tego nie wygrało.
Końcowy wynik 3-0 mocno zamydla cały mecz, coś jak 3-0 Polski z Kazachstanem, chociaż na pewno Torino tak słabo jak Polacy to nie zagrali. ;)
Poza tym jesteśmy po 2 tygodniowej przerwie, więc siłą rzeczy ciężko opierać się na tych dwóch pierwszych kolejkach. Na pewno M&#39;baye Niang wracający pod skrzydała Sinisy to duży plus dla całej ofensywy Toro.
Benevento - Torino typ 2 @ 1.80
druzyna gosci wiadomo benianimek który według mnie juz spadł do serie B
Czy już spadł tego nie wiem, ale z tej trójki beniaminków to faktycznie wyglądają najsłabiej co też pokazał z resztą wynik w Serbie B. Spal i Hellas to był awans bezpośredni, Ci z kolei walczyli do ostatniej kropli krwi w play offach. Jedna tylko sprawa, prezes i cały zarząd obiecał transfery i jakieś oczywiście jak na ich realia poczynili;
Ledian Memushaj kapitan spadkowicza z Pescary wypożyczony z obowiązkowym wykupem po sezonie przez Benevento. Można było się spodziewać mocnej aktywności pod koniec mercato i są 3 nazwiska, które na pewno wzmocnią tą ekipę; Luca Antei(Sassuolo), Laazar (Newcastle, wcześniej Palermo), Iemmello(Sassuolo) i Lombardi (Lazio)
Większość tylko na wypożyczeniach, ale każde z nazwisk powinno sporo wnieść do każdej z formacji.
ostatnie mecze Lazio u siebie
Lazio 6-2 Palermo
Lazio 7-3 Sampdoria
Lazio 1-3 Inter
Lazio (Ita) 2-0 Spal
Lazio 0-0 Spal
No tak, tylko jaki sens ma tutaj przytoczenie wyników z zeszłego sezonu. Gdzie połowę tych bramek nastukał Keita Balde (dzisiaj AS Monaco), z dużą pomocą Bilgii (Milan) i Felipe Andersona (Kontuzja).
Lazio na dzisiaj to na pewno dwójka Milinković-Savić - Crio Imobille + kupiony Nani. Czy to wystarczy na Milan sam nie wiem. Z drugiej strony awizowany skład Milanu z Kessie,Montolivo i Bilgią (chociaż w jego przypadku może zacząć na ławce) w środku pola też mnie specjalnie nie przekonuje. Wiadomo, że Conti wypada po drobnej kontuzji w meczu reprezentacji.
Ciężki mecz do typowania, dla mnie za dużo znaków zapytania, żeby ładować hajs w coś pre.
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Myślę że warto zaryzykować i postawić po fajnym kursie na ekipę Giallorossich. Problemy zdrowotne ekipy z Rzymu powoli dobiegają końca, na wczorajszym treningu zabrakło jedynie Emersona, który będzie pauzował co najmniej miesiąc, do regularnych treningów wrócili Florenzi, Karsdorp oraz Bruno Peres. Kłopoty z obsadą prawej obrony się kończą i do gry awizowany jest Peres, odpocząć przed wtorkowym pojedynkiem z Atletico Madryt powinien Daniele de Rossi, na jego miejsce szykowany jest Gonalons a także Perotti w miejsce którego najpewniej zobaczymy Stephana El Shaarawy&#39;ego. Dla Romy to bardzo ważne spotkanie, po przegranej z Interem na Olimpico Rzymianie nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, potencjał tej drużyny wszyscy znamy i myślę, że to tylko kwestia czasu aż wreszcie wszystko &quot;zaskoczy&quot;. Sampdoria wystąpi bez swojego podstawowego bramkarza Emiliano Viviano oraz byłego gracza Giallorossich Brazylijczyka Dodo. Drużyna Marco Giampaolo świetnie rozpoczęła rozgrywki zdobywając komplet punktów w dwóch pierwszych kolejkach lecz chciałbym zauważyć, że przeciwników nie mieli bardzo wymagających, w pierwszym spotkaniu nowego sezonu pokonali u siebie beniaminka Benevento 2:1 zaś w drugim ograli na wyjezdzie kiepsko wyglądającą Fiorentinę. Dla Rzymian będzie to ciężkie spotkanie ale tak jak mówiłem jeśli stracą punkty w Genui to zrobi się bardzo nieciekawie, Roma musi już teraz gonić Juve i Napoli. Gdyby kursy były niższe to pewnie nie zdecydowałbym się zagrać czystej &quot;dwójki&quot;, jednak w takiej sytuacji myślę że warto. Forza Roma !!
AS Roma @ 1,91
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Myślę że warto zaryzykować i postawić po fajnym kursie na ekipę Giallorossich. Gdyby kursy były niższe to pewnie nie zdecydowałbym się zagrać czystej &quot;dwójki&quot;, jednak w takiej sytuacji myślę że warto. Forza Roma !!
Mam trochę inne spojrzenie na to spotkanie. Sampdoria wygrała z Romą kolejne 2 mecze na własnym terenie... Biorąc pod uwagę ten z zeszłego sezonu to przyjechała Roma w gazie i przegrała 2-3. Kursy były tylko odrobine niższe. Jeśli porównać to do obecnej sytuacji (Sampdoria świetny start, Roma z formą poniżej oczekiwań) to kurs na win Rzymian powinien być jednak nieco wyższy.. Osobiście nie zaryzykuję ;)
Ostatnio w tych pojedynkach padało dużo bramek, over 2,5 pokryty 5/5. Zastanawiam się nad betem właśnie w tym kierunku. BTS mamy na poziomie @1.5 forbet.


Inter - Spal
Typ:
Inter wygra do zera @2.05 iforbet ✅
Świetny start ekipy z Mediolanu i przyjeżdża rywal zdecydowanie na podtrzymanie serii i wygraną. Beniaminek również na plus, remis w Rzymie i wygrana &quot;rzutem na taśme&quot; po bramce w 94 min w meczu u siebie z Udine.
Spal zostanie zepchnięte do defensywy od 1 min ale pokazali w meczu z Lazio (gdzie też byli skazywani na łatwą porażkę), że potrafią się bronić i ugrali 0-0. Myślę, że w Mediolanie to się nie powtórzy i bramki jednak padną ale tylko dla Interu ;)
Atalanta - Sassuolo
Typ:
Atalanta @1.60 iforbet ✅
Według mnie drużyna z Bergamo zdecydowanie zasłużyła na jakieś punkty w 2 pierwszych kolejkach. Szczególnie u siebie z Romą, gdzie byli stroną przeważającą. Jeśli zagrają swoje to nie widzę innego rozstrzygnięcia niż pierwsza wygrana na koncie Atalanty.
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Mam trochę inne spojrzenie na to spotkanie. Sampdoria wygrała z Romą kolejne 2 mecze na własnym terenie... Biorąc pod uwagę ten z zeszłego sezonu to przyjechała Roma w gazie i przegrała 2-3. Kursy były tylko odrobine niższe. Jeśli porównać to do obecnej sytuacji (Sampdoria świetny start, Roma z formą poniżej oczekiwań) to kurs na win Rzymian powinien być jednak nieco wyższy.. Osobiście nie zaryzykuję ;)
Ostatnio w tych pojedynkach padało dużo bramek, over 2,5 pokryty 5/5. Zastanawiam się nad betem właśnie w tym kierunku. BTS mamy na poziomie @1.5 iForbet.
Wydaje mi się że bet na over bramkowy też jest dobrym rozwiązaniem, obie drużyny potrafią zdobywać sporo bramek, wszystko zweryfikuje boisko a to co piszemy jest tylko naszym przemyśleniem, przypominam tylko że w pierwszej kolejce zakłady na BTS i over bramkowy w meczu Atalanta-Roma również były na poziomie 1,50-1,70 a jakim wynikiem zakończył się tamten mecz wszyscy zainteresowani dobrze wiedza.Niech wpadnie w tym meczy sporo bramek z &quot;czystą dwójeczką&quot; na koniec, pozdrawiam i życzę powodzenia. ;)
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
09.09.2017 g. 18.00 Juventus- Chievo
Typ: 1 (-1,5) ✅✅✅
Kurs: 1,62
18Bet
Stawka 7/10

Juventus od kilku sezonów co roku buduje coraz mocniejszy skład co poskutkowało dwoma finałami LM w przeciągu ostatnich trzech sezonów, co prawda oba przegrane z hiszpańskimi potęgami Barceloną i Realem, ale sam fakt dotarcia do finału należy docenić. Również obecne okienko transferowe zaowocowało w pozytywy, do składu dołączyli Bernardeschi jako kolejna alternatywa w ataku, wypożyczony z Bayernu został Costa, który potrafi wkręcić obrońców w murawę. Kolejne ważne wzmocnienie to Matiuidi z PSG, a także wykupienie Benatii w lukę po Bonuccim i wypożyczenie Howedesa. Nie można także zapominać o zakupie zmiennika dla Buffona- Wojtka Szczęsnego a także prawym obrońcy z Milanu De Sciglio.
Chievo do przeciętniak Serie A, który w poprzednim sezonie przegrał aż 11 z 19 wyjazdowych spotkań, nie widzę też innej możliwości w jutrzejszym spotkaniu z Juve, które dysponuje szerokim i silnym składem, na którym roszady przed LM, nie powinny zaszkodzić.
Uważam że Stara Dama, która w poprzednim sezonie wygrała 18 z 19 spotkań na własnym boisku z bilansem 48-9 będzie kontynuować marsz po 7 Mistrzostwo z rzędu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09.09.2017 g. 20.45 Sampdoria- Roma
Typ: under 3
Kurs: 1,93
Marathonbet
Stawka 4/10

Typ na czuja, Sampa niezwykle silna na własnym stadionie, Roma jeszcze nie złapała odpowiedniego rytmu i zgrania wielu pozyskanych zawodników. Czuć mimo wszystko odejści Salaha, który dużo dawał w ataku.
Roma od początku obecnego sezonu pod okiem nowego dyrektora sportowego Monchiego, który przez lata świetnie zarządzał transferami Sevilli. Już widać jego rękę w transferach. Za 100 baniek sprzedali łącznie Salaha, Rudigera i Paredesa, z czego 70 mln przeznaczyli na sprowadzenie 9 zawodników o raczej mało znanych nazwiskach poza Koralovem z Manchesteru City, który już pokazał się z dobrej strony sprytnie wykorzystując rzut wolny w spotkaniu z Atalantą.
Uważam że w tym spotkaniu nie ma faworyta i zdarzyć się może wszystko, dlatego ja wybieram bramki. Dlaczego under:
- oba zespoły postawią na defensywę, Roma jeszcze nie jest w optymalnej formie co było widać w dwóch poprzednich meczach
- Sampa po dwóch overach ligowych
- H2H od 5 meczy rówież overowe, i czuję tym razem under​
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Zaplanowany na sobotni wieczór mecz Sampdoria - AS Roma stoi pod znakiem zapytania z powodu obfitych opadów deszczu przewidzianych w godzinach popołudniowych.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Niestety jak wspomniał mara_1910 dzisiejszy mecz Sampdorii z Romą odwołany. Szkoda, bo bardzo chciałem to spotkanie objerzeć i zobaczyć jak Roma rehabilituje się za pechową porażkę z Interem. No i debiut Schicka i rychły powrót do Genui, wydarzeń około meczowych było mnóstwo, ale niestety z pogodą nie wygra się...
Juventus - Chievo
Wiec w sobotni wieczór został nam jedynie mecz Juventusu z Chievo, faworyt zdecydowany. Są nim gospodarze,ale dziś Allegri dokonuje sporych zmian w składzie, jak zapowiedział na konferencji prasowej.
Najistotniejsze to, Szczęsny w bramce!
W obronie duże szanse dla De Sciglio czy Hoewedesa. W pomocy na bank zagrać mają Pjanić i Matuidi więc o te formacje nie ma co się martwić, za to Marchisio i Khedira odpoczną.
Nie wiadomo też co z Dybalą, w przewidywaniach jest na ławce ujęty, daleka podróż za Argentyńczykiem, nieudane mecze w reprezentacji, ale w Juve początek sezonu miał kapitalny wręcz!
Higuain &amp; Mandzukić póki co bez błysku jak Paolo, więc mecz z Chievo dla nich będzie szansą. Także Douglas Costa i Bernardeschi mogą dziś walczyc o miejsce w składzie, ale więcej szans dawałbym na występ Brazylijczykowi. On bardziej zastąpi Cuadrado, który podobnie jak Dybala był w Ameryce Południowej i chyba na dodatek ma lekki uraz bo w meczu z Brazylia zszedł w przerwie meczu.
Juventus pewnie wymęczy, w swoim trybie minimalistycznym, ale dla nich liczy się wygrana i przygotowanie do wyjazdu na Camp Nou.
Więc dużo ciekawsza wydaje się dyskusja o meczach niedzielnych już dziś.
Jakieś propozycje wyżej padły, ja przyznam szczerze to poza typem na Atalante jeszcze nic nie wydumałem ciekawego.
VS

Atalanta - Sassuolo
Typ; Atalanta @ 1,55 Totolotek ✅ 2:1
Typ uważam za dobry, bowiem Atalanta w meczach z Romą i Napoli była od razu sprawdzona z wysokiego C, mecze arcytrudne, a chociażby ten z Romą u siebie gdzie przegrali, zasługiwali na remis chociażby. Ilicić z metra nie trafił do bramki haha, ale ostatnio Laura Barriales porównywała go w wywiadzie z nim nawet do Javiera Pastore ???? Chodziło bardziej o to, że jest słoweńskim Pastore, bo w Palermo razem grali i Javier zabrał mu wtedy jego ulubiony numer 27 i Ilicić musiał przyjąć 72 i do dzis z takim gra, taka tam historia hehe.
Ale akurat Josip to ważne ogniwo Atalanty będzie w tym sezonie. Na San Paolo w Neapolu momenty mieli, to oni znowu wyszli na 1-0 w tym meczu i Napoli pewnie wróciły demony z poprzedniego sezonu.
Atalanta też przed meczem z Evertonem w Lidze Europy. tak sobie myślę, że gdzie jak gdzie, ale to włąsnie tu i teraz wypada wygrać z Sassuolo przed meczem w LE, zanim wpadną w trans meczów kolejno po sobie następujących i grze co 3-4 dni. Jeszcze teraz względny spokój więć Atalanta pełna werwy mam nadzieję, że wygra.
Sassuolo babole w obronie o czym wyżej wspominał grac45 w kontekście meczu z Torino. Do tego słabiutko z Genoą. Niby Berardi, Falcinelli i paru jeszcze, ale Atalanta ma skład nadal zbliżony do tego z zeszłego sezonu, choć Spinazzola, Conti i Kessie odeszli. To został Papu Gomez, może jeszcze nie jest to Papu Dance jak wiosną sezonu 2016/17, ale powoli się rozkręci.
Dla mnie to ten typ najlepszy w tej kolejce po tym co widziałęm w wykonaniu Atalanty przeciwko Romie i Napoli.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szczęsny zadebiutował, ale to Dybala został bohaterem meczu. Wszedł z ławki co prawda, ale to jak zaprezentował się przez te nieco ponad 30 min to wow, sztos! Dybala w najlepszym wydaniu ????

Dzisiaj jednak inne mecze na rozkładzie, macie już swoich faworytów? Wyżej padło kilka propozycji, Atalanta ode mnie m.in.
Hitem Lazio - Milan, prawdziwy test Milanu w tym sezonie, czuję, że Lazio tego nie przegra, ale czy jest tutaj jakiś typ do gry? Hm ciężko, bo kursy na bramki niskie, a taki BTS by może się zdecydował, ale po 1,5 nie opłaca się...
Bologna - Napoli to rok temu kanonada strzelecka, Hattricki Hamsika i Mertensa o ile mnie pamięć nie myli i 1:7! Dziś nie przewiduję powtórki. Napoli przed LM, ciekawe co Sarri ze składem wymyśli
Mimo wszystko chyba jednak Napoli to wygra, są znacznie lepsi niż bezbarwna Bologna, która pkt musi szukać gdzie indziej.
Wiadomo pewka to Inter, trudno wyobrazić sobie by nie wygrali u siebie ze Spal.
A Wy co typujeice dzisiaj?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Grande Serie A ????
Fajnie, że tyle spotkań dzisiaj. Podoba mi się to. Dybala superstar można by powiedzieć ????
Dzisiaj jest kilka fajnych spotkań, ale... jak to co kolejkę w Serie A - jakiś faworyt nie wejdzie. W 1 kolejce było to Lazio na przykład u siebie, przeciwnik Spal ????
kursy z uni

Inter @1.23
Tutaj nie ma co gadać. Mocny typ do dubla. Wielu kręciło nosem na letnie mercato w wykonaniu Interu, a ja myślę, że obrali dobrą strategię. Spal to poukładał i będą groźni w tym sezonie. Podoba mi się zmiana szkoleniowca na ławce trenerskiej. Podobał mi się ich mecz w Rzymie. Podnieść się z 0:1 na 3:1. Icardi z dwie załaduje. Spal pewnie cały mecz w defensywce jak w Rzymie z Lazio. Ale Inter jest zdecydowanie mocniejszy od Lazio. Nie spodziewam się, że goście gola. Borriello to mogą sobie straszyć Udinese albo Chievo, a nie Inter ????

Genoa z remisem @1.63
Podoba mi się ten kurs i typ z podpórką. Udinese to dno. Nawet Francuz Thereau odszedł od nich. Futbol nudny jak Chievo, czyli flaki z olejem. W ataku ma wystąpić Maxi Lopez. Zamykam ten temat hehehe nie no na papierze składzik Genoa ma zdecydowanie lepszy. Lapadula zagra i uważam, że coś ukuje. Udinese po dwóch porażkach z nędznikami pewnie będą chcieli się odbić, ale ludzie kim oni chcą grać? Dla mnie Udine to może nawet spaść w tym sezonie. Genoa pierwszy mecz w Sassuolo na remis. Mecz bez historii. 2 tygodnie temu u siebie z Juve nie zagrali źle, ale klasa przeciwnika zrobiła swoje (przegrana z Juve to nie wstyd, a zdobyli dwa gole to sztuka). Wiadomo, że Genoa dziurawa obrona, ale skoro Chievo potrafiło wygrać w Udine to Genoa chociaż remis stąd wywiezie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Początkowo mecz Lazio z Milanem miał być przełożony, ale ogarnęli i grają o 16:00.
Wcześniej Inter spokojnie dość 2:0 pokonał SPAL co kilka osób przewidywało i typowało tak wyżej, dlatego gratulacje lelek65 ;)
A tutaj kapitalne trafienie Perisica, wow, ale mu siadła!
906856616225513472
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom