>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Serie A [11.09-12.09.2021]

Status
Zamknięty.
K 8

Kolaborant12

Użytkownik
Witam wszystkich pare lat temu miałem tu konto, dawno się nie bawiłem w obstawianie.
Zaczne od wydaje mi się pewnego typu

12.09.2021 godzina 15:00
Cagliari - Genoa 2-3
Typ 2DNB
kurs 2,41
Fortuna

Kurs mocno spada na gości (pobrałem po 2,70). Cagliari zaczeło lige słabo, ale powód spadku kursu upatruje w tym, że na reprezentacje polecieli podstawowi obrońcy Diego Godin i Nahitan Nandez. Mecz Urugwaj - Ekwador 1-0 zakończył się dzisiaj około 2 w nocy. Zakładając optymistycznie, że wylecieli do Włoch zaraz po meczu będą tam w nocy z piątku na sobote. Dodatkowo teraz okazało się, że Godin ma kontuzje, ale i tak by nie wystąpił, wraz z Nandezem. A więc szanse prawdopodobnie dostanie Walukiewicz, a za Nandeza Paolo Farago o ile on jest zdrowy (to zawodnik, który od 2020 roku zagrał w 5 meczach)W Genui na reprezentacje poleciał Sirigu, który zagrał jako kapitan 45 minut w meczu z Litwą (5-0) i Pandev, który jest jokerem(wejdzie pewnie na 20-30 minut). Dodatkowo bardzo możliwy jest debiut Felipe Caisedo(25/8), który dołączył z Lazio i ma zastąpić Eldora Shomurodova.

Luźne typy za drobne można spróbować
Atalanta - Fiorentina X 1-2
kurs 4,48

Atalanta zaraz ma mecz w LM. Dodatkowa Zapata i Muriel kontuzje, Musso na meczach w Ameryce Południowej a Fiorentina naprawde dobrze wygląda remis bardzo prawdopodobny

Torino - Salernitana X 4-0
kurs 4,14

Torino to taka polska Cracovia co sezon walczą o wysokie miejsca i co sezon okupywanie dołu. Goście są słabi ale czasem jakiś punkt zrobią
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Witam wszystkich pare lat temu miałem tu konto, dawno się nie bawiłem w obstawianie.
Zaczne od wydaje mi się pewnego typu

12.09.2021 godzina 15:00
Cagliari - Genoa
Typ 2DNB
kurs 2,41
Fortuna

Kurs mocno spada na gości (pobrałem po 2,70). Cagliari zaczeło lige słabo, ale powód spadku kursu upatruje w tym, że na reprezentacje polecieli podstawowi obrońcy Diego Godin i Nahitan Nandez. Mecz Urugwaj - Ekwador 1-0 zakończył się dzisiaj około 2 w nocy. Zakładając optymistycznie, że wylecieli do Włoch zaraz po meczu będą tam w nocy z piątku na sobote. Dodatkowo teraz okazało się, że Godin ma kontuzje, ale i tak by nie wystąpił, wraz z Nandezem. A więc szanse prawdopodobnie dostanie Walukiewicz, a za Nandeza Paolo Farago o ile on jest zdrowy (to zawodnik, który od 2020 roku zagrał w 5 meczach)W Genui na reprezentacje poleciał Sirigu, który zagrał jako kapitan 45 minut w meczu z Litwą (5-0) i Pandev, który jest jokerem(wejdzie pewnie na 20-30 minut). Dodatkowo bardzo możliwy jest debiut Felipe Caisedo(25/8), który dołączył z Lazio i ma zastąpić Eldora Shomurodova.

Luźne typy za drobne można spróbować
Atalanta - Fiorentina X
kurs 4,48

Atalanta zaraz ma mecz w LM. Dodatkowa Zapata i Muriel kontuzje, Musso na meczach w Ameryce Południowej a Fiorentina naprawde dobrze wygląda remis bardzo prawdopodobny

Torino - Salernitana X
kurs 4,14

Torino to taka polska Cracovia co sezon walczą o wysokie miejsca i co sezon okupywanie dołu. Goście są słabi ale czasem jakiś punkt zrobią
Szanuje, ze sie udzielasz tutaj, ale podawaj wszystkie informacje, i raczej sprawdzone, polecam gazzeta.it albo twitera, pare fajnych profili o serie a.

Ta informacja o pilkarzach z Ameryki Płd, tak nie do końca, tam specjalne loty czarterowe odrazu po meczu były, napewno o graczy Cagliari i Fiorentinity chodziło, nie wiem jak z resztą.

Zapata jest w kadrze i na ten moment wystąpi.

Dajesz argument o tych piłkarzach z Ameryki z Atalanty, a przeciez to właśnie bardziej Fiorentinta na tym straciłaby. Pulgar lider środka, kapitalny Gonzalez, czy Martinez… to są wszyscy reprezentanci kraju.

Torino padaka to prawda w poprzednim sezonie. Teraz przyszedl Juric, puchar słabo, poszla krytyka i odrazu nowe transfery. Brekalo z Wolfsburga, Zima ze Slavii czy Praet z Leicster. W zyciu na beniaminka bym nie postawił, juz pisalem Chorwat to top 3 trener we Wloszech i to w koncu zadziała.

Co do Cagliarii i Genoi to na Sardynii kazdemu sie ciezko gra. Co z tego ze Caicedo, jak on w ogole nie gral w Lazio nawet nie wiadomo jak z forma, a skoro wybrali Muriqu zamiast jego to dziwne.

Łatwo sie krytykuje, wiec bez urazy, po prostu troche sprostowałem. Pozniej moze cos od siebie dodam..
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Basic Odds Boost 676x290.jpg
Przerwa reprezentacyjna już za nami. Zawodnicy wrócili do klubów. Przyszła pora na starcia na szczycie w najlepszych europejskich ligach. W związku z tym Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

  • SSC Napoli vs Juventus Turyn - Typ 1/Powyżej 1,5 bramki 1. połowa - kurs 7.70
Więcej szczegółów:

https://www.totolotek.pl/pl/odds-boost


Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej Hello
Hello – 1000x100.jpg
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Napoli - Juventus 1X @ 1,41 Fortuna wynik: 2-1

Juve zagra w tym meczu bez Chiesy, Dybali, Bentancura, Alex Sandro, Danilo, Cuadrado, kto choć trochę śledzi Serie A , to wie że są to znaczące osłabienia, ponadto w tym sezonie Juve jeszcze bez zwycięstwa, wymęczony remis z Udinese i kompromitacja z Empoli, teraz jadą na gorący teren do Neapolu gdzie nie będą faworytami, Jak wiadomo nie ma już Ronaldo, nie ma kto ciągnąć tej gry, a w dodatku takie osłabienia, W Napoli z wiekszych osłabień to Zieliński i Mertens, ale po dwóch kolejkach komplet punktów, może rywale z nie największej połki, ale w wyniku takich probolemów kadrowych jakie ma Juve sądze że Neapolitańczycy tego meczu nie przegrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +353
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Cagliari- Genoa pow 3.5 kartek
Bologna- Verona pow 3.5 kartek
Ako: 1.84 forbet forbet


Ciężko coś jeszcze wybrać, sporo roszad, jak pisalem juz napewno potrzeba paru kolejek zeby ogarnac dokładnie każdy zespoł i typy. Ja ide tutaj w kartki, po pierwsze oba mecze sedziuja Panowie ze srednimi ponad 5 kartek na mecz. Dubel wydaje sie dosyc bezpieczny z taka linią.
Sardynia to zawsze ciezki teren, tutaj sporo zespolow ma problemy, do tego trybuny pomagaja. Mecz dla mnie na styku, do tego przeciez kapitalny Joao Pedro, ktory potrafi sie zastawic, moge sie zalozyc, ze jest w top faulowanych zawodnikow zaraz obok Bellotiego. Do tego mega techniczny Nandez, przeciez Criscito czy Biraschi napewno nie raz nie ogarną. Juz nie wspomne, ze Cagliari ma teraz Dalberta, ktory biega w jedna i druga strone, do tego Keita, ktory chyba nie musze przypominac bazuje glownie na zwinnosci i przyspieszeniu. Dla mnie obrona Genoi jest juz wiekowa i powolna, tutaj mozna liczyc na faule.
W druga strone nie bedzie Godina, wiec szefa obrony, Walukiewicz tez chyba wiemy jaki ma jeden z najwiekszych atutow- zapedza sie bardzo daleko, przez co musi sie ratowac faulami. No ja tutaj przy biore te 4 kartki. Sprawdzcie sobie ostatnie mecze z kartkami, juz nie chce mi sie odpalac i podawac jak na tacy.

Tutaj z glowy napisze, bo znam na pamiec- 2 mecze Bologny i 16 kartek. Robi wrazenie hmm ?
Mihajlovic ma taki styl, ciagle do przodu i przez co Ci obroncy nie ogarniaja czasami, a w szczegolnosc pomocnicy, ktorzy asekuruja. Taki De Silvestri kazdy staly fragment to jest u przeciwnika, a ma juz pare lat. Nawet sprawdzcie sobie jakie rotacje sa w obronie, tam albo Soumaoro albo Medel, ten drugi to gwarancja kartki :)
W druga strone, a wroc jeszcze jest Aurnautovic, ktory wiemy jak potrafi odpyskowac.
Tutaj wraca dla mnie najlepszy gracz Bologny Soriano, mega techniczny, do tego szybki Orsolini, w srodku pewnie Schouten i Svanberg, wiec skandywania. Do tego przeciez na ta chwile Barrow jest w wyjsciowej 11, wiec kolejny plus do typu.
Verona juz bez Zaccaginiego wiec lidera, wraca tutaj Veloso, tez pewnie w srodku pola nie raz bedzie jakas przepychanka zakonczona kartką. Ja taka linie biore do dubelka zapewne ;)


Atalanta- Fiorentina pow 2.5 goli
Cagliari- Genoa Cagliari lub remis i pow 1.5 gola
Bologna- Verona Bologna lub remis i pow 1.5
Ako: 4.38 forbet forbet


Bardziej dla zabawy typ.
Po takim kursie trzeba zagrac gole w Bergamo, ja wiem, ze slabe ostatnie mecze, ale tutaj wraca Zapata, nawet jak nie zagra od pierwszej minuty to i tak pewnie dostanie troche minut. Dla mnie to lepszy gracz niz Muriel, do tego Musso na lawce ma zaczac, wiec plus dla typu. Fiorentina zupelnie nowa druzyna, jest Italiano, wiekszosc wypowiada sie w samych plusach na temat jego pracy, treningu itd.
Wiadomo jaki styl miala Spezia sezon temu, mega sporo akcji, defensywa nie koniecznie co fajnie gralo sie overy. Tutaj Fiorentina narazie dwa mecze i 7 bramek wiec tez spoko, napewno potrzeba troche czasu, do tego co chwile nowi gracze.
Jest kapitalny Gonzalez, nie wiem czy zagra od poczatku po reprezentacjach, ale w kadrze sie znalazl. Do tego nowe nabytki- Odrizola, Torreira czy Maleh.
Jezeli Pulgar bedzie gral to co w Bolonii to naprawde Fiorentina w tym sezonie spokojnie top8. Wiadomo tym Vlahovicem kazdy sie podnieca, strzela te gole, ale zobaczymy czy to nie byl zawodnik na jeden sezon. Jak Gasperinii swoje zrobil i zagraja to co grali, do tego Italiano i jego styl o bramki jestem spokojny.

Juz mi sie nie chce pisac, wiadomo nie bedzie Godina, wiec bezpieczniejszy typ. Nandez, Perreiro i Joao Pedro zrobia swoje i powinno byc ok. Genoa wziela Caicedo, ktory jest teraz kontuzjiwany i nie wiadomo czy zagra. Do tego Maksimovic i Fares co to za plusy ?! Przeciez oni nie grali, a jak grali to slabo.

Verona bez Zaggaciniego sporo na minus dla mnie, no jest niby teraz Simeone, ale czy on cos zrobi ? Do tego moze Barak i Ilic.
Bologna caly sklad, do tego wraca Soriano i Schouten, wiadomo jak ta obrona gra, ale u siebie taki remis to spokojnie powinni ugrac. Gole oczywiscie powinny byc, z Atalanta jakby pewien Pan, ktorego juz nie chce mi sie wymienic trafilby do pustej bramki z paru metrow wygraliby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom