>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka 1. Bundesligi (01-03.05.2009r.)

Status
Zamknięty.
D 0

damafi

Użytkownik
Witam. Z tej kolejki BUndesligi uwazam,ze jest kilka dosc ciekawych spotkan ktore warto obstawic. Uwazam,ze Stuttgart wygra z Arminia Bielefeld mimo,ze gra na wyjezdzie a kurs 1.85zł jaki jest w tej chwili jest bardzo zachecajacy do postawienia.Kolejny mecz to spotkanie Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund tu rowniez uwazam ze siwetna passa Borussi zostanie podtrzymana i wygraja dzieki czemu przybliza sie do czolowki tabeli. Kolejny mecz to FC Bayern München - Borussia Mönchengladbach tu spokojne zwyciestwo gospodarzy napewno i nie wiem czy nie handicapem poniewaz ostatnia ich porazka z Schalke dala im duzo do myslenia i musza zmazac plame po tamtym spotkaniu.VFL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim mysle,ze i tu bedzie bez niespodzianki i gospodarze odniosa zwyciestwo gdyz w ostatniej kolejce stracili wazne punkty niespodziewanie z Eintrachtem.
Co o tym sadzicie?
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
W Bayernie zwolniono Klinsmana co uważam za idiotyzm no ale to ich sprawa. Efekt nowej miotły dojdzie więc pewniak kolejki jak dla mnie.
Typ:1

Energie wygrało z Wolfsburgiem więc koniec szaleństw i ostatni Karlsruher powinien ich sieknąć. Ale że zagrają słabe ekipy to z podpórką. Karlsruher wydaje się być w nienajgorszej formie.
Typ:1x

Wolfsburg pociśnie TSG. Miał być mistrz nie będzie zapewne nawet pucharów. Widać ile ten zespół stracił na wiosnę przez problemy kadrowe. Natomiast prawem serii Wolfsburg musiał w końcu przegrać i przegrał. Teraz będzie chciał się odkuć a na swoim stadionie są nie do zatrzymania.
Typ:1

Bochum - Hannover. Dopiero ostatnio zobaczyłem że bilans gości na wyjeździe wygląda &quot;super&quot; 0-2-10. Kiedyś czas się przełamać ale myślę że nie tym razem. Na wszelki wypadek z podpórką.
Typ:1x

Myślałem jeszcze o Schalke bo za nowego trenera stracili tylko 1 bramkę a strzelili 10 ale jeszcze głębiej to przeanalizuje. Tak na śweżo to tyle
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Spotkanie: VFL Bochum - Hannover 96
Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: bet-at-home
Analiza: Na pierwszy dzień maja wybrałem ten mecz z kilku względów, najważniejszym jest to, że Bochum cały czas nie jest pewny utrzymania, a gdy przeglądałem statystyki zauważyłem bardzo ważną rzecz: Bochum zwycięsko wychodziło z pojedynków z bezpośrednimi rywalami z dołu tabeli (1-0 z Monchengladbach, 3-2 z Cottbus), kolejną rzeczą przemawiającą za tym typem jest bilans meczy wyjazdowych Hannoveru 0-2-12 (jako jedyna drużyna w Bundeslidze nie wygrała w tym sezonie meczu na wyjeździe!), Hannover na wyjeździe w 14 meczach stracił aż 40 bramek! Myślę, że Bochum wykorzysta atut własnego boiska i zdobędzie 3 punkty przybliżające ich do upragnionego utrzymania.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja natomiast balbym sie stawiac Dortmund i Stuttgart. Passy maja te druzyny do pozazdroszczenia, ale w koncu musza sie skonczyc. Jak dla mnie pewniaki na wekend to Schalke i Wolfsburg. Wilki u siebie gromia przeciwnikow, a slabiutki, w tej rundzie Hoffenheim nie bedzie w stanie nawiazac z nimi walki. Schalke gra bardzo dobrze, ostatnio zwyciestwo z cieniutkim(ale jednak) Bayernem, Leverkusen gralo w kratke, niezly mecz z Wilkami, pozniej wymeczone po dogrywce zwyciestwo w pucharze niemiec, ostatnio kompromitacja z Karlshure. Dla nich juz raczej sezon sie skonczyl. Co do bayernu to dla stawki 1,3 nie warto stawiac. Nie zgodze sie z poprzednikiem, wg mnie odejscie klinsiego to dobra decyzja, ale watpie zeby juup cos zmeinil w ciagu tygodnia.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus


VFL Bochum - Hannover 96 1 (2,00)

Dziś o 20:30 na Rewirpower Stadion zmierzą się dwie drużyny lokujące się w dolnej części tabeli. Zawodnicy VFL Bochum to obecnie 14 zespół Bundesligi z dorobkiem 28 punktów. Mają oni obecnie 3 pkt przewagi nad Arminią, która jest na pozycji 16 i drużyna z tej pozycji zagra baraże z 3 drużyną drugiej Bundesligi. Jak dotąd na własnym obiekcie rozegrali 14 spotkań i legitymują się bilansem 4 zwycięstw, 4 remisów oraz 7 porażek. Ich forma nie jest ustabilizowana o czym świadczą wyniki. Potrafili wygrać z Hoffenheim na wyjeździe 0-3, by tydzień później polec u siebie z ekipą z Dortmundu. Zaś tydzień temu do przerwy prowadzili w Bremie 0-2, by przegrać cały mecz 3-2. Niepodważalnym liderem tego zespołu jest Słowak Stanislav Sestak, który jest ostatnio w bardzo dobrej formie, zdobył w ostatnich 3 meczach 5 bramek. Popisał się hattrickiem w meczu z Hoffenheim oraz zdobył dwie bramki w Bremie. Natomiast goście to obecnie 13 ekipa Bundesligi z 32 punktami na koncie. Jednak co bardzo ważne jest to też najgorzej grająca drużyna na wyjazdach. Z 32 punktów jakie zdobyła w tym sezonie tylko... 2 słownie dwa przywiozła z wyjazdów! Na 14 meczów wyjazdowych udało im się zremisować jedynie dwa mecze i przegrać pozostałe 12. Tak naprawdę, gdyby nie dobra postawa w meczach domowych ekipa Hannoveru mogłaby być uważana za outsidera ligi. I widać to po wynikach, w domu są w stanie powalczyć z każdym zespołem, a na wyjazdach zdołali wywalczyć punkty tylko w Dortmundzie i Hoffenheim. Pozycje w lidze obu zespołów są też adekwatne do mojego typu. Goście już jedną nogą się utrzymali, ponieważ nad wymienianą już Arminią mają 7 punktów przewagi, a gospodarze wciąż walczą o ligowy byt. Do końca sezonu zostało tylko 5 kolejek, więc dla Bochum jest to przysłowiowy mecz o 6 punktów. Co ważne układ meczy 4 zespołów jakie są za nimi jest dla nich na tą kolejkę wręcz idealny. Energie Cottbus nad którym mają 2 pkt przewagi mierzą się na wyjeździe z ostatnim w tabeli Karlsruhe dla których będzie to prawdopodobnie decydujący mecz o utrzymanie i muszą za wszelką cenę go wygrać. Zawodnicy z Monchengladabach jadą do jaskini lwa czyli zmierzą się z walczącym o tytuł mistrzowski Bayernem. Natomiast do Bielefeldu przyjeżdża kolejny pretendent do tytułu czyli VFL Stuttgart. Rozkład meczy rywali jest wyśmienity, więc 3 punkty zainkasowane w meczu z Hannoverem będą na wagę złota i pozwolą VFL coraz śmielej myśleć o utrzymaniu w elicie.

Kurs z: Bwin​
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: VfL Bochum - Hannover 96 (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) ⛔
Typ: Tak
Kurs: 1.55
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.30 na Ruhrstadion w Bochum sędzia Knut Kircher rozpocznie spotkanie inaugurujące 30. kolejkę niemieckiej 1. Bundesligi, w którym naprzeciw siebie staną drużyny broniące się przed spadkiem - miejscowy VfL podejmować będzie drużynę Hannoveru 96.
Spotkanie zapowiada się na wyrównany pojedynek, w którym nieznacznym faworytem, z racji fatalnego wręcz bilansu spotkań wyjazdowych 96-ek (jako jedyna drużyna w Bundeslidze nie odnieśli jeszcze zwycięstwa poza domem), są podopieczni Marcela Kollera.
W składzie VfL Bochum nie zobaczymy dzisiejszego wieczoru kontuzjowanych Christiana Fuchsa, Diego Klimowicza, Olivera Schroedera i Shinjego Ono. Z kolei Dieter Hecking nadal nie może liczyć na Valeriana Ismaela, do którego dołączyli Chavdar Yankow, Steven Cherundolo, Jan Rosenthal oraz Vinicius.
Dla obu drużyn jest to mecz o tzw. 6 punktów, gdyż w ostatecznym rozrachunku może zadecydować o utrzymaniu właśnie którejś z nich. Dlatego też - moim zdaniem - bardzo prawdopodobny jest ich podział, aczkolwiek bez bramek na pewno się nie obejdzie.
W poprzednim spotkaniu tych ekip w rundzie jesiennej padł remis 1:1 i taki też wynik typuję w dzisiejszym meczu.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 2.05
Buk: Bet-at-home
Analiza: Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie 30 kolejki Bundesligi pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Borussią Dortmund. W tym meczu typuję na drużynę z Dortmundu, którzy od 6 meczów nie przegrali, z tego 5 ostatnich wygrali, są silnie zmotywowani, ponieważ cały czas zachowują szansę na awans do Ligi Europejskiej, trener drużyny z Westfalii Jürgen Klopp po ostatnim meczu wygranym z wyżej notowanym Hamburgiem powiedział, że w końcu będzie znowu szansa zaistnienia na europejskiej arenie, mocną stroną zespołu z Dortmundu jest kolektyw i konsekwentna gra wg swoim założeń, Frankfurt natomiast gra w kratkę, dobre mecze przeplata słabymi, swoje mecze przeważnie wygrywa z zespołami z dołu tabeli, ale gdy przychodzi im już grać z wyżej notowanym zespołami to zawsze schodzili z boiska na tarczy. W pierwszym pojedynku tych zespołów w tym sezonie na jesień górą była drużyna Borussii pewnie wygrywając na Signal Iduna Park 4:0. Frankfurt jest już praktycznie pewny utrzymania, natomiast Borussia cały czas ma o co grać. Myślę, że podtrzyma jutro swoją pasję, dlatego też pełen przekonania stawiam na Borussię.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Byłem na dwóch treningach Bayernu swego niedawnego czasu i powiem że zawodnicy z naszej ligi (większość) wylądowali by po takich dawkach intensywnego wysiłku w szpitalu. Stąd rozumiem że Bayern gra chimerycznie. Potrzebują czasem zagrać mecz odpoczynkowy. Klinsi i jego bardzo specyficzne (szerzej jak wygląda trening mogę opisać na życzenie) metody przeniosą się gdzie indziej więc nie wiem czy Monachijczycy będą mistrzami...

Jednak ogólnie wydaje się że 3pkt w jutrzejszym meczu zostaną przy gospodarzach
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FC Schalke 04 - Bayer Leverkusen (Handicap 0:1) ⛔
Typ: X
Kurs: 3.80
Bukmacher: bwin
Analiza: Dziś o 15.30 na Veltins Arena w Gelsenkirchen sędzia Florian Meyer rozpocznie spotkanie 30. kolejki 1. Bundesligi, w którym naprzeciw siebie staną dwie uznane niemieckie marki, ale które już nie raz w tym sezonie sprawiły ogromny zawód swoim kibicom - miejscowe Schalke 04 i ekipa Bayeru Leverkusen.
Kiedy Mike Buskens jako &quot;tymczasowe rozwiązanie&quot; zastępował na stanowisku trenera Die Koenigsblauen Freda Ruttena, nikt się raczej nie spodziewał, że drużyna zacznie nagle notować tak dobre wyniki (komplet 4 zwycięstw bez straty bramki!). Zwłaszcza ostatnie wyjazdowe zwycięstwo nad Bayernem Monachium może budzić wielki respekt. Kolejne, 5. z rzędu zwycięstwo znacznie przybliżyłoby Niebieskich do gry w przyszłorocznej edycji Ligi Europejskiej UEFA (istnieje nawet szansa na zajęcie miejsca premiującego możliwością gry w Lidze Mistrzów, ale raczej bardzo znikoma).
Z kolei podopieczni Bruno Labbadii zdążyli się już pogodzić z faktem, że w lidze nic już nie osiągną, a grę w europejskich pucharach (ściślej biorąc we wspomnianej wcześniej Lidze Europejskiej UEFA), zapewnić im może już tylko zwycięstwo z Werderem Brema w finale Pucharu Niemiec (DFB-Pokal). W ostatnim czasie notują bardzo słabe wyniki (osobiście martwi mnie fatalna dyspozycja Patricka Helmesa), a ostatnią ligową porażkę przed własną publicznością z walczącym o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Karlsruherem pozostawić należy bez komentarza.
Szkoleniowiec Schalke będzie miał do dyspozycji najmocniejszy skład, także wszystko wskazuje na to, iż Die Koenigsblauen zobaczymy dziś na boisku dokładnie w takim samym ustawieniu, jak przed tygodniem na Allianz Arena. Podobny komfort ma również Bruno Labbadia, w związku z czym dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo interesująco.
Kiedy na boisku spotykają się dwie mocne drużyny, to naprawdę każdy wynik jest możliwy. Wydawać by się mogło, iż to właśnie dzisiejszego popołudnia zwycięska passa gospodarzy mogłaby zostać przerwana. Osobiście jednak nie sądzę, by miało to nastąpić w pojedynku ze słabo grającymi obecnie Aptekarzami. Typuję kolejne, aczkolwiek skromne zwycięstwo Schalke.
Mój typ: 1:0 dla gospodarzy.
Przypuszczalne składy obu drużyn:
FC Schalke 04: Neuer - Rafinha, Höwedes, Krstajic, Pander - Westermann, Kobiashvili - Altintop - Farfan, Kuranyi, Sanchez
Bayer Leverkusen: Adler - Castro, Friedrich, Haggui, Kadlec - Rolfes - Augusto, Kroos, Barnetta - Kießling, Charisteas
EDIT: Bez jaj. Przegrana Bayeru przed tygodniem - delikatnie mówiąc - wyprowadziła mnie z równowagi... A teraz nagle się przełamują i wygrywają z Schalke na wyjeździe!
Cokolwiek zatypuję, wszystko na odwrót...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
SCHALKE-LEVERKUSEN
Na pierwszy rzut oka spotkanie trudne do typowania jednak po zobaczeniu tabeli skusze się na ten typek.
Leverkusen posiada 42 pkt 9 m w ostatnich spotkaniach spisywali się mizernie spadek im nie grozi na puchary raczej się palą.Schalke na 6 miejscu jak najbardziej muszą cisnąć mają Borussie za plecami a miejsc pucharowych zdaje sie 6 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom