>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. Kolejka Bundesligi 21-23.04.

Status
Zamknięty.
M 0

mar1x0

Użytkownik
Wysoki ponieważ hoffenheim w ostatnich meczach gra bardzo dobrze w pięciu meczach 12 pkt to bardzo dobry wynik. Natomiast koln obecnie złapało chyba zadyszki.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Koln vs Hoffenheim Koln z remisem 1.6 Sportingbull
Hoffenheim ma dziury w obronie. Jednakze ratuje mecze skutecznoscia w ataku. Dzis trudny teren a wiemy jak Wiesniaki graja na wyjazdach. Nie ma trgedii, ale w meczach na trudnym terenie przegrywaja. Dzis Koln moze zgarnac cala pule, ale zabezpieczam sie podporka. Koln u siebie jest solidne, w dodatku graja u siebie, w pucharze niemiec ograli Hoffenheim. Ogladalem mecz wiesniakow z HSV na wyjezdzie i byli cieniem samych siebie. Jezeli rywal postawi dobra obrone i przycisnie w paru akcjach znow mozemy zobaczyc slabe spotkanie Hoffenheim. Ja tu widze wygrana Koln lub remis.
1:1. Gol w samej koncowce dla wieśniaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
21.04.2017 g. 20.30 FC Koln- Hoffenheim
-
Typ: X✅✅✅
Kurs: 3,60
Marathonbet
Stawka 4j


Delikatna nie za bogata bo i typ nie jest jakiś mega pewny, tylko bardziej na wyczucie gdyż taki wynik wydaje mi się najbardziej prawdopodobny. Koln u siebie silne, jednak ostatnio nie błyszczą forma, ale własne boisko to spory atut. Wieśniaki fenomenalna forma, jednak zdarzają im się słabsze mecze jak z HSV, gdzie zagrali padakę.

Jednak głównym czynnikiem, który sprawia że gram tak a nie inaczej jest fakt iż oba zespoły mają znaczny % remisów we własnych meczach, mianowicie:

- Koln 5 remisów w 14 domowych spotkaniach
- Hoffenheim 7 remisów w 14 wyjazdowych spotkaniach


Jednak najlepsze jest to że oba zespoły przez 5 poprzednich kolejek nie zanotowały ani jednego remis, mimo iż wcześniej notowali je średnio w 4 meczach na 10 kolejek.

Stąd też moja koncepcja na to spotkanie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Bundesliga
Godz: 15:30
Spotkanie Hamburger-Darmstadt
typ: 1/1
Kurs 2.08
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Niemieckiej bundesligi w którym ekipa Hamburgera na własnym stadionie podejmowała będzie ostatnią ekipę Darmstadt , goście już nie mają żadnych szans na utrzymanie w tym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej a gospodarze grają jeszcze o zostanie w lidze bowiem nad ostatnim zespołem który się utrzyma na chwilę obecną mają tylko 1 punkt przewagi większośc punktów Hamburger ugrał właśnie na swoim stadionie ,aż 24 oczka , na wyjeździe natomiast zdobył tylko 9 punktów . W tej kolejce zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów są gospodarze, goście przegrali w tym sezonie wszystkie spotkania wyjazdowe strzelili 6 bramek stracili ich aż 34, jest to zdecydowanie najgorszy wynik w całej lidze niemieckiej. Darmstadt w tym spotkaniu nie ma nic do stracenia więc stawiam na otwarte spotkanie ze sporą ilością bramek, gospodarze na swoim stadionie praktycznie zawsze bramki zdobywają i z tak słabą defensywą jak ekipa Darmstadt powinni spokojnie kilka bramek strzelić, dlatego mój typ na to spotkanie po 90 minutach spotkania to wynik 3:1 dla zespołu jutrzejszych gospodarzy.
 
M 27

milt

Użytkownik
Jednak głównym czynnikiem, który sprawia że gram tak a nie inaczej jest fakt iż oba zespoły mają znaczny % remisów we własnych meczach, mianowicie: - Koln 5 remisów w 14 domowych spotkaniach - Hoffenheim 7 remisów w 14 wyjazdowych spotkaniach Jednak najlepsze jest to że oba zespoły przez 5 poprzednich kolejek nie zanotowały ani jednego remis, mimo iż wcześniej notowali je średnio w 4 meczach na 10 kolejek. Stąd też moja koncepcja na to spotkanie.
Argument na typ że powinien być remis bo drużyny wcześniej regularnie remisowały, a teraz od pięciu spotkań bez remisów nie przekonuje. Nic nadzwyczajnego, często drużyny mają okresy obfitujące w remisy żeby później nie remisować. Przykład z tego sezonu to Augsburg, najpierw 6 remisów na 16 spotkań potem 2 w 13 meczach
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Argument na typ że powinien być remis bo drużyny wcześniej regularnie remisowały, a teraz od pięciu spotkań bez remisów nie przekonuje. Nic nadzwyczajnego, często drużyny mają okresy obfitujące w remisy żeby później nie remisować. Przykład z tego sezonu to Augsburg, najpierw 6 remisów na 16 spotkań potem 2 w 13 meczach
Nikogo nie zamierzam przekonywać i namawiać takimi &quot;Argumentami&quot;, takie jest moje zdanie i się nim dzielę. Jeśli komuś nie odpowiada to wcale nie musi tego grać. Masz inny pomysł na to spotkanie to zaproponuj...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bayern vs Mainz. under 2.5 2.65 lub under 3.5 1.65 Sportingbull
Bayern odpada z LM po &quot;sprawiedliwym&quot; meczu. Mainz walczy o utrzymanie, poprawili defensywe i w ich meczach nie pada za wiele bramek ostatnio. jutro strona dominujaca bedzie Bayern ale zeby az tak, by porozkladac na lopatki Mainz 4:0 czy 5:0 ?? Wydaje mi sie, ze nie. Bedzie to ciekawy mecz z mala iloscia goli. Mainz bedzie bardzo trudno strzelic gola Bayernowi, z kolei Bayern na pewno nie bedzie gryzl trawy. Licze na wygrana Bayernu 2:0 i spokojne pokrycie underu. Bardziej polecam typ under 3.5 bramki w tymże spotkaniu.
2:2. Tragiczny Bayern.
Ingolstadt vs Brema. Brema lub remis 1.6 Sportingbull
Ingolstadt spadnie z Bundesligi. Werder nadal w formie, na wyjazdach troche gorzej sie spisuje, jednakze remis z Frankfurtem i wygrana z Freiburgiem pokazuje ze strzelac gole na wyjezdzie potrafia. W tym meczu bedzie z kolei grad bramek i Werder wygra to spotkanie. Nie wierze w to, ze jutro nagle Ingolstadt sie odrodzi i ogra tak dobrze dysponowany Werder. Wg mnie to wlasnie Werder wbije gwozdz do trumny Inglostadtowi. potencjal w ofensywie bremenczycy maja wiekszy, obrona w obu zespolach nie za ciekawa ale z dwojga zlego , Brema tego meczu nie powinna przegrac.
4:2 Brema.
HSV vs Darmstadt. HSV 1.4 , Hsv wygra do zera 2.35 , Darmstadt nie strzeli 2.05.

Hsv ten mecz wygra. Darmstadt bez formy. Hsv potrafi zagrac dobry mecz nawet z czolowka, spojrz wygrana 2:1 z Hoffenheim, gdzie wiesniaki nie mialy nic do powiedzenia. Znow HSV blisko strefy spadkowej ale jak co roku nie spadaja. Jutro Darmstadt nie powinien nawet bramki strzelic, Jedyne bramki Darmstadt na wyjezdzie to tylko z Ingolstadt a tak wiekszosc meczy konczyli na wyjazdach nawet nie strzelajac bramki. Dla mniej ryzykownych HSV wygra , dla graczy lubiacych wyzsze kursy Hsv do zera lub goscie nie strzela gola.
2:1 Darmstadt. Tragiczne HSV.
Hertha vs Wolfsburg under 2.5 gola 1.7 Sportingbull
Hertha u siebie zabija mecze. Malo strzela, malo traci. Mecze zawsze sa pod ich kontrola, troszke nudne ale prawie zawsze widzimy malo bramek. Ide tu w under, niezaleznie kto przyjezdza do Berlina.
1:0 Hertha.
Gladbach vs BVB Gladbach lub remis 1.7 Sportingbull[/B]Borussia lekko wypalona. Kiepsko z Monaco. Znow pokazali, ze wyjazdy to nie ich mocna strona. Powinnismy w tym meczu zobaczyc kilka bramek, jednakze ide w lepszy kurs i w gospodarzy z racji tego, ze u siebie jest to druzyna grozna, mecz z Hoffenheim na wyjezdzie pokazal, ze potrafia walczyc a u siebie Borussia Monchengladbach zawsze byla grozna i mecz z Hoffenheim na pewno ich morale podniosl. Borussi bedzie ciezko nawet o punkt w tym meczu, po tym co pokazuje w ostatnich meczach.
3:2 BOrussia Dortmund. GOl w koncowce Obamejanga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
22.04.2017 g. 15.30 HSV- Darmstadt
-
Typ: 2 (+1,5)✅✅✅
Kurs: 1,74
Marathonbet
Stawka 7j


Piątkowy typ siadł na ✅, więc myślimy spokojnie o sobocie.

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć że zwariowałem, grając na Darmastdt, które ma wyjazdowy bilans 0-0-14 i bilans bramek 6-34. A ich rywal HSV u siebie spisuje się bardzo dobrze bo notują bilans: 7-3-4 i pokonali u siebie m.in: Schalke, Leverkusen, Hertę, M`Gladbach i Hoffenheim. Wszystko ładnie pięknie, jednak jak to bywa z Bundesligą, którą typuję od dobry kilkunastu lat z reguły jest tutaj tak że jak coś być musi to jest &quot;kupa smrodu&quot;, i takiej przygody spodziewam się w tym spotkaniu, poniżej kilka aspektów, które mnie do tego przekonują:

- pierwszy i podstawowy to brak nawet jednego zdobytego punktu na wyjeździe przez gości, przecież to byłby ewenement na skalę światową, gdyby nie ugrali totalnie nic w 17 wyjazdowych spotkaniach, a pozostały się już tylko 3 wyjazdowe kolejki, i to jest tak naprawdę ostatni gwizdek i ostatnia okazja, bo kolejne mecze będą z typu &quot;mission imposible&quot; gdyż zagrają z Bayernem i M`gladbach.

- Darmstadt mimo taki wyników, potrafił w obecnych rozgrywkach puknąć BVB , Schalke czy Wolfsburg, także coś tam potrafią kopać

- HSV notuje serię 4 kolejnych domowych zwycięstw, niby nic nadzwyczajnego ale lepszą niż ta serię mieli ostatnio w sezonie 2008/2009, także dość dawno

- Darmstadt tak naprawdę już spadło, ale nie wierzą że pojechali już na wakacje, zapewne będą chcieli się pokazać z dobrej strony i powinni walczyć do końca o honor

- HSV jest bardzo bliskie utrzymania, i punkt zdobyty w tym spotkaniu daje im myślę ponad 90% szans na utrzymanie, biorąc pod uwagę że mają jeszcze u siebie mecze z Mainz i VFL

Osobiście uważam że to spotkania zakończy się remisem, ale jako główny typ zabezpieczam się jednobramkową porażką.

Alternatywnie:
X2 @ 2,95 UNIBET Stawka 4/10✅✅✅
X @ 5,00 Marathon 2/10⛔
under 2,5 @ 2,34 Marathon 4/10⛔


-------------------------------------------------------------

22.04.2017 g. 15.30 Bayern- Mainz
-
Typ: 1 (-2)⛔
Kurs: 2,05
Unibet
Stawka 6j


Co tu dużo pisać, Bayern na pewno podrażniony odpadnięciem z LM po kilku błędach sędziowskich, które przekreśliły wszystko. Pozostaje walka o paterę oraz puchar Niemiec. Co prawda mają jeszcze przewagę nad RBL ale sezon sam się nie wygra. Carlo może nieco porotować składem przed meczem pucharowym z BVB w środę, ale zmiennicy też są na wysokim poziomie. Coman czy Costa wcale nie zagrają gorzej niż Ribery i Robben. Pytanie czy zagra Lewy?? Sadzę że tak, gdyż walczy o króla strzelców i wątpię aby trener uniemożliwiał mu strzelenie 2-3 bramek przeciętniakowi z Moguncji.
Mainz pierwszą cześć sezonu miało dobrą, jednak poz zimowym okienku wszystko siadło wraz z odejściem Maliego. Dlatego szczerze mówiac spodziewa się pogromu na Alianz Arena. Bayern nie dopuści do powtórki z przed roku gdzie prowadząc 1-0 i mając masę sytuacji przegrali wygrany mecz 1-2. Dzisiaj powinni odreagować złość po LM i odgryźć się za ubiegłoroczną porażkę.

Alternatywne typy:
Bayern (-2,5) @ 2,45 Marathonbet 4/10⛔
Bayern (-3,5) @ 4,50 Marathonbet 3/10⛔
Bayern (-1) HT @ 2,20 Marathonbet 4/10⛔

Co Bayern odwalil to masakra.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
22.04.2017 g. 15.30 HSV- Darmstadt
-
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1,74
Marathonbet
Stawka 7j
Piątkowy typ siadł na ✅, więc myślimy spokojnie o sobocie.
Na pierwszy rzut oka można powiedzieć że zwariowałem, grając na Darmastdt, które ma wyjazdowy bilans 0-0-14 i bilans bramek 6-34. A ich rywal HSV u siebie spisuje się bardzo dobrze bo notują bilans: 7-3-4 i pokonali u siebie m.in: Schalke, Leverkusen, Hertę, M`Gladbach i Hoffenheim. Wszystko ładnie pięknie, jednak jak to bywa z Bundesligą, którą typuję od dobry kilkunastu lat z reguły jest tutaj tak że jak coś być musi to jest &quot;kupa smrodu&quot;, i takiej przygody spodziewam się w tym spotkaniu, poniżej kilka aspektów, które mnie do tego przekonują:
- pierwszy i podstawowy to brak nawet jednego zdobytego punktu na wyjeździe przez gości, przecież to byłby ewenement na skalę światową, gdyby nie ugrali totalnie nic w 17 wyjazdowych spotkaniach, a pozostały się już tylko 3 wyjazdowe kolejki, i to jest tak naprawdę ostatni gwizdek i ostatnia okazja, bo kolejne mecze będą z typu &quot;mission imposible&quot; gdyż zagrają z Bayernem i M`gladbach.
- Darmstadt mimo taki wyników, potrafił w obecnych rozgrywkach puknąć BVB , Schalke czy Wolfsburg, także coś tam potrafią kopać
- HSV notuje serię 4 kolejnych domowych zwycięstw, niby nic nadzwyczajnego ale lepszą niż ta serię mieli ostatnio w sezonie 2008/2009, także dość dawno
- Darmstadt tak naprawdę już spadło, ale nie wierzą że pojechali już na wakacje, zapewne będą chcieli się pokazać z dobrej strony i powinni walczyć do końca o honor
- HSV jest bardzo bliskie utrzymania, i punkt zdobyty w tym spotkaniu daje im myślę ponad 90% szans na utrzymanie, biorąc pod uwagę że mają jeszcze u siebie mecze z Mainz i VFL
Osobiście uważam że to spotkania zakończy się remisem, ale jako główny typ zabezpieczam się jednobramkową porażką.
Alternatywnie:
X2 @ 2,95 UNIBET Stawka 4/10
X @ 5,00 Marathon 2/10
under 2,5 @ 2,34 Marathon 4/10

-------------------------------------------------------------
22.04.2017 g. 15.30 Bayern- Mainz
-
Typ: 1 (-2)
Kurs: 2,05
Unibet
Stawka 6j

Co tu dużo pisać, Bayern na pewno podrażniony odpadnięciem z LM po kilku błędach sędziowskich, które przekreśliły wszystko. Pozostaje walka o paterę oraz puchar Niemiec. Co prawda mają jeszcze przewagę nad RBL ale sezon sam się nie wygra. Carlo może nieco porotować składem przed meczem pucharowym z BVB w środę, ale zmiennicy też są na wysokim poziomie. Coman czy Costa wcale nie zagrają gorzej niż Ribery i Robben. Pytanie czy zagra Lewy?? Sadzę że tak, gdyż walczy o króla strzelców i wątpię aby trener uniemożliwiał mu strzelenie 2-3 bramek przeciętniakowi z Moguncji.
Mainz pierwszą cześć sezonu miało dobrą, jednak poz zimowym okienku wszystko siadło wraz z odejściem Maliego. Dlatego szczerze mówiac spodziewa się pogromu na Alianz Arena. Bayern nie dopuści do powtórki z przed roku gdzie prowadząc 1-0 i mając masę sytuacji przegrali wygrany mecz 1-2. Dzisiaj powinni odreagować złość po LM i odgryźć się za ubiegłoroczną porażkę.
Alternatywne typy:
Bayern (-2,5) @ 2,45 Marathonbet 4/10
Bayern (-3,5) @ 4,50 Marathonbet 3/10
Bayern (-1) HT @ 2,20 Marathonbet 4/10
Nie rozumiem Twojego toku myslenia przy spotkaniu HSV. Hamburg klub z historia, ktory musi sie utrzymac w Bundeslidze. Nie wyobrazam sobie, zeby dzisiaj stracili punkty z druzyna, ktora jest juz w II Bundeslidze. Typ chyba na wyrost, a moze sie uda trafic niespodzianke, ale nie dzis. Hamburg to wygra i to przynajmniej dwoma bramkami.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Nie rozumiem Twojego toku myslenia przy spotkaniu HSV. Hamburg klub z historia, ktory musi sie utrzymac w Bundeslidze. Nie wyobrazam sobie, zeby dzisiaj stracili punkty z druzyna, ktora jest juz w II Bundeslidze. Typ chyba na wyrost, a moze sie uda trafic niespodzianke, ale nie dzis. Hamburg to wygra i to przynajmniej dwoma bramkami.
Ale przecież on nie postawił przeciwko Hamburgowi tylko, że Darmstad nie przegra więcej niż jedna bramką i jest to bardzo możliwe ponieważ gospodarze to drużyna bardzo chimeryczna, która ma niezłych zawodników, ale od lat jest źle zarządzana a kurs 1.33 na Hamburg to jakiś, żart. Darmstad na wyjazdach jest tragiczne, ale potrafią zaskoczyć rywala o czym przekonał się Dortmund czy Schalke przegrywając z tą drużyna po 2-1. No i na prawdę wątpię aby goście skończyli sezon z bilansem spotkań wyjazdowych 0-0-17 więc też dzisiaj przeczuwam mała niespodziankę a jeśli nie to jeżeli Hamburg nawet wygra ten mecz 1 bramką to i tak kurs mu wchodzi więc nie rozumiem Twojego oburzenia.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
BundesMajster: a nie wazne argumenty? HSV to historia niemieckiej pilki, zdobywca Pucharu Europy w 1983 r, a Darmstadt nieznaczacy klub w Niemczech z 3 wystepami w Bundeslidze. Koncowka sezonu, wiec juz ostra walka o punkty i moim zdaniem klub z taka historia nie moze spasc i jescze nie wygrac zdecydowanie z najgorsza druzyna ligi. To jest moje zdanie i po prostu ostrzegam ludzi, ktorzy korzystaja z forum, zeby nie grali tego typu.
mch91 Glownego typu nie postawil ale w alternatywnych juz tak. Ja sie nie oburzam tylko ostrzegam innych forumowiczow. Zwyciestwa z Schalke i Dortmundem byly toczone w innym etapie sezonu, teraz jest juz walka o punkty i utrzymanie w lidze przez HSV wiec bedzie inne podejscie druzyny niz w przypadku Schalke i Dortmundu. Ja sobie wyobrazam 0-0-17, poniewaz Darmstadt widzialem kilka razy w tv i graja tak nedznie, ze szkoda gadac.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Abstrahujac od typowania 0-0-17 na wyjezdzie nie jest ewenementem. Zdarzylo sie juz cos takiego w Bundeslidze.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Zwyciestwa z Schalke i Dortmundem byly toczone w innym etapie sezonu, teraz jest juz walka o punkty i utrzymanie w lidze przez HSV wiec bedzie inne podejscie druzyny niz w przypadku Schalke i Dortmundu. Ja sobie wyobrazam 0-0-17, poniewaz Darmstadt widzialem kilka razy w tv i graja tak nedznie, ze szkoda gadac.
Inna część sezonu ?? Przecież z Schalke wygrali w ostatniej kolejce a przypominam, że Schalke ma tylko 5 pkt przewagi nad miejscem barażowym więc są w podobnej sytuacji co Hamburg. Ja to widzę tak, że Darmstad już spadl i niektórzy zawodnicy będą podwójnie zmotywowani, żeby zagwarantować sobie kontrakty w innych zespołach z BL a po spadku będą prawdopodobnie do wzięcia za grosze więc jeśli tylko dobrze zaprezentują się pod koniec sezonu to mogą liczyć na transfer. Dla mnie granie Hamburga po kursie 1.37 albo Hendicapu po 2.02 mija się z celem, ale to jest moje zdanie i wcale nie jest powiedziane, ze Hamburg nie wygra tego 3-0. A udzieliłem się w dyskusji ponieważ zanegowałeś typ kolegi lukas88 (który co by nie mówić ostatnio czuje wszystko i to w każdych rozgrywkach) nie podając żadnych konkretnych argumentów.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
BundesMajster: a nie wazne argumenty? HSV to historia niemieckiej pilki, zdobywca Pucharu Europy w 1983 r, a Darmstadt nieznaczacy klub w Niemczech z 3 wystepami w Bundeslidze. Koncowka sezonu, wiec juz ostra walka o punkty i moim zdaniem klub z taka historia nie moze spasc i jescze nie wygrac zdecydowanie z najgorsza druzyna ligi. To jest moje zdanie i po prostu ostrzegam ludzi, ktorzy korzystaja z forum, zeby nie grali tego typu.
mch91 Glownego typu nie postawil ale w alternatywnych juz tak. Ja sie nie oburzam tylko ostrzegam innych forumowiczow. Zwyciestwa z Schalke i Dortmundem byly toczone w innym etapie sezonu, teraz jest juz walka o punkty i utrzymanie w lidze przez HSV wiec bedzie inne podejscie druzyny niz w przypadku Schalke i Dortmundu. Ja sobie wyobrazam 0-0-17, poniewaz Darmstadt widzialem kilka razy w tv i graja tak nedznie, ze szkoda gadac.

Nie no faktycznie, przekonały mnie twoje argumenty, szczególnie ten 83 rok, idę teraz ALL IN na handi na HSV :grin::grin::grin:

Nie ma co dywagować, poczekajmy 3 godziny i wszystko będzie jasne, ja mam swoje argumenty, ty swoj i przy tym zostańmy.

Co do meczu Bayernu to tak wygląda wyjściowa &quot;11&quot;:
Ulreich, Rafinha, Hummels, Alaba, Bernat, Thiago, Vidal, Robben, Mueller, Ribéry, Lewandowski

Czyli bogato i ultra ofensywnie, więc podbijam temat:

Bayern (-1) HT @ 2,21 Bet Victor 6/10
Bayern (-3) @ @ 3,75 Unibet 3/10
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Frankfurt - Augsburg
Typ: Gospodarze
kurs: 1.75 ✅ // Zabójcza końcówka ;)

Jako, że są już składy to tak na szybko. Eintracht nie wygrał od 10 spotkań więc czas już na przełamanie zwłaszcza, że rywal jest do tego idealny ponieważ Augsurg jest w fatalnej formie. Bardzo duże osłabienia po obu stronach, ale myślę, że większe problemy ma trener drużyny gości. Patrząc po ustawieniu to Augsburg zagra mega defensywnie a jak wychodzi i gra w defensywie to widzieliśmy w meczu z Bayernem. Patrząc jak prezentuje się ostatnio Augsburg jest to obok Darmstad drużyna do spadku w tym sezonie dlatego stawiam dzisiaj na gospodarzy.
 
radeek91 3

radeek91

Użytkownik
Dokładnie co myślicie o meczy Schalke? kurs na nich na bet365 to 3, że wygrają albo zremisują jest 1.61. U siebie są mocni, nie przegrali od 12 spotkań. Tyle że z drugiej strony mogą być zmęczeni po LE. Tyle że w sumie RB Leipzig jakoś tak super na wyjazdach nie gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom