>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brighton - Brentford
Goście obecnie zajmują dziesiąte miejsce z 40pkt ich ostatnie wyniki nie wzbudzają euforii na ostatnie pięć spotkań zanotowali trzy porażki, zwycięstwo oraz remis. Cięzko określić ich formę w obecnej sytuacji nie dokonali żadnych znaczących wzmocnień prócz Smitha z Chelsea jednak zawodnik ten przeplata dobre spotkania z fatalnymi i raczej w obecnej chwili nie można go określić wzmocnieniem. Przełomowe było na pewno spotkanie z Prestonem natomiast ostatni mecz z Leeds to festiwal błędów i nie wykorzystanych okazji. Dzisiaj ich rywalem będzie Brighton Hughtona które miało także swoje większe lub mniejsze problemy udało się z ich wyjść dwa zwycięstwa pod rząd dały nową nadzieje piąte miejsce z 50pkt. napawa optymizmem przed kluczowym okresem sezonu. Udało się dokonać kilku wzmocnień jak Sidwell, Ridgewell, Knockaert. Cała trójka na pewno okaże się bardzo przydatna jednak ostatni już zdążył potwierdzić swoją wartość. Dziś być może zadebiutuje Sidwell który ma świetny przegląd pola i mocno jestem zdziwiony że Stoke tak go oddało na wypożyczenie. W końcu również odbudował formę Zamora który regularnie trafia do siatki. Dzisiejsze zwycięstwo wydaje się ich obowiązkiem.
Zwycięstwo Brighton @@ 2.00 Otobet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzis szybciutko sucharki ale postaram się potem opisać :
Birmingham - Sheffield 2 @@ 2.75 Otobet ✅
Bolton - Rotherham obie strzela gola @@ 1.70 Otobet ✅ ✅
Burnley - Hull over 2,5 gola @@ 2.25 Otobet ⛔
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Cardiff - MK Dons

W tym meczu liczę na przełamanie gospodarzy. Choć ostatnio potknęli się z Rotherham, w tym meczu zespołem zdecydowanie lepszym. Nie wierzę, że druga taka wpadka będzie miała miejsce. Goście po ostatnich podrygach zostali uspokojeni przez Chelsea. Kurs jak dla mnie wysoki @1,9 (spodziewałem się ok @1,7)

Cardiff 1 1,9 3/10 fortuna

M&#39;Borough - Blackburn

Bardzo ciekawy mecz z jednego aspektu....najlepszy piłkarz Rovers Rhodes zagra dzisiaj w.....M&#39;Boro. Wg mnie bardzo dobry ruch gospodarzy, którzy ostatnio mieli problem w ofensywie (mimo stwarzania sytuacji). Leczę, że właśnie Rhodes będzie tym lekarstwem bo Stuani bez formy a Kike okazał się niewypałem i odszedł do Hiszpani..
Goście po ostatnim punkciku z Charlton (1-1) raczej z mocnym Boro nic nie osiągną.

M&#39;boro 1 1,64 3/10 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom