>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. kolejka I ligi (09.05.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
forBET!
forBet - bonus 100% do 600zł!
Zapraszam do pisania analiz oraz podawania typów na 30. kolejkę I ligi.​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Nice I Liga
Spotkanie: Raków Częstochowa - Ruch Chorzów
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ruchu już nic nie uchroni przed spadkiem. Atmosfera tam panuje grobowa. Po tych porażkach 0-6 z Pogonią Siedlce, 1-6 z Miedzią Legnica i 0-2 z Puszczą Niepołomice już chyba nikt tam nie wierzy w jakiekolwiek cuda. Kibice na ostatnim meczu z Puszczą nawet nie prowadzili dopingu a do tego można było słyszeć co sądzą o grze piłkarzy. Zawodnicy zawiedzeni, nawet im się już grać nie chce, bo za kulisami słyszałem, że kilku z nich w przerwie meczu w Legnicy prosiło trenera o zmianę. To wszystko bardzo źle tam wygląda a przed Ruchem spotkanie derbowe u siebie w sobotę z GKS-em Katowice. Myślę, że na tym meczu głównie Ruch się skupi by nie było blamażu, bo również za kulisami słyszałem, że kibice mają &quot;zmotywować&quot; piłkarzy wpadając im na trening przed derbami. Nie wiem czy już to miało miejsce czy dopiero będzie mieć i nie wiem na ile prawdziwa jest to informacja ja po prostu słyszałem takie pogłoski, plotki a na ile one są prawdziwe to zapewne się przekonamy na dniach ;) Tak czy inaczej coś na rzeczy jest i zapewne piłkarzy czeka nieprzyjemna rozmowa z kibicami na treningu. Kibice już wiedzą, że Ruchu nic nie uchroni przed spadkiem ale derby są dla nich najważniejsze i jak spadać to ale dając z siebei wszystko w meczu z odwiecznym rywalem. Tak więc myślę, że dziś w Rakowie nie osiągną nic. Raków powinien to spotkanie wygrać a Ruch zapewne dużo bardziej myśli o sobotnim spotkaniu z Gieksą niż tym dzisiejszym.
✅ 2-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom