>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka I ligi (12-13.05.2017)

Status
Zamknięty.
C 2

clikus88

Użytkownik
Zauważylem ze wszystkie mecze między zespołami Chrobrego Głogów i Olimpią Grudziądz konczyły sie wynikami 2:1 1:2. Ciekawa sprawa mysle ze można próbować 2:1 w obie strony .
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
z meczy typowo h2h to chyba jedynie wigry do gry, ale mi sie rzucil w oczy inny zaklad

kluczbork strzeli (1,78) fortuna, w chojnicach nie wiadomo co sie ostatnio dzieje, traca mnostwo bramek a maja grac o awans, ten mecz moze te nadzieje ostatecznie pogrzebac, kluczbork mimo wszystko jeszcze probuje, dla bardziej odwaznych kluczbork strzeli over 1,5 z kursem 5, bo jak juz strzelaja to zazwyczaj ida za ciosem
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec

Trochę jestem zaskoczony takim wysokim kursem na Sosnowiec, który jest ciągle w grze o ekstraklasę, zajmuje drugą pozycję a więc na ten moment dające awans. Miedź ostatnio kiepskie wyniki, porażka w Bielsku z Podbeskidziem, i tylko remis u siebie w ostatniej kolejce z Puławami. Zagłębie natomiast ostatnie dwa mecze dwie wygrane i to m.in z Puławami, z którymi to Miedź mierzyła się ostatnio. Warto myslę iść w stronę Sosnowca w tym spotkaniu, nie piszę że w czysta dwójkę bo to spotkanie wyjazdowe dla Sosnowiczan, ale X2 jak najbardziej do gry. W Miedzi pierwsze skrzypcę graja prawie emeryci mowa tu o Gargule i Łobodzińskim, a także fin Forsell, który gdy nie ma dobrego dnia to Miedź, dużo traci, bo gra oparta jest przede wszystkim na nim.

Moje typy:

Zagłębie Sosnowiec X2 @ 1.60 eFortuna ⛔⛔⛔
(dla odważnych) Sosnowiec wygra @ 3.30 eFortuna ⛔⛔⛔

czerwona kartka zabiła spotkanie...
 
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Witam...
Nawiązując do tego co kolega napisał wyżej uważam że typ do gry jak najbardziej , nawet czyste win Zagłębia z jednego podstawowego powodu....Żaden z piłkarzy Miedzi nie myśli o awansie do Ekstraklasy na moje , a już na pewno nie Garguła czy Łobodziński którym pasuje grać w 1 lidze przy dobrych kontraktach . To typowi &quot; walizkowi &quot; piłkarze w chwili obecnej szukający takich miejsc jak Legnica. Może się mylę ale wydaje mi się że Miedź dzisiaj odpuszcza Zagłębiu , chyba że zgra pod Katowice.....Tak czy inaczej ja zagram zwycięstwo Sosnowiczan.
 
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
W drugi meczu który mnie interesuje zagram zwycięstwo Katowic z Sandecją....
Byłem tydzień temu w Sączu na meczu miejscowych ze Stomilem Olsztyn i mimo tego że gospodarze wygrali , to nie widziałem jakiegoś specjalnego błysku w grze , fakt byli lepsi szczególnie w 1 połowie , ale gdyby nie 2 karne ( jeden wykorzystany ) różnie mogło być..
Nie uważam by Katowice były lepszą drużyną po prostu taka jest &quot; potrzeba chwili &quot; dla Katowic to ostatni dzwonek i muszą to wygrać....Nawet gdyby mieli Sandecję wspólnie z arbitrem &quot; przekręcić &quot; czego nie wykluczam...
Mój typ na to spotkanie - Katowice win.....
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 2,70
bwin
Derby Mazowsza to będzie ważny mecz dla obu ekip. Gospodarze wygrywając te spotkanie będą mieli nadzieje na utrzymanie, zaś Pogoń gdy wyjedzie z Pruszkowa z kompletem oczek będzie bliżej pozostania na następny sezon w 1 lidze. Obie te ekipy dzieli 11 punktów. Znicz plasuje się na przedostatnim miejscu a Siedlce na dziesiątym. Zarówna u jednych jak i u drugich doszło do zmiany trenera. W 26 kolejce Kubickiego zastąpił Andrzej Prawda natomiast Marcina Broniszewskiego kilka dni temu zastąpił Bartosz Tarachulski. Pruszkowianie na swoim obiekcie wygrali ledwie trzy razy i są jedną z najgorzej punktujących ekip w ostatnim okresie. Biorąc pod uwagę sześć ostatnich kolejek wygrali ledwie raz ze Stalą Mielec 1-0, bramkę strzelił najlepszy strzelec zespołu Adrian Paluchowski który ma na koncie 6 trafień. Ich dzisiejszy rywal też niedawny okres ma katastrofalny, ostatnie ich zwycięstwo miało miejsce siedem spotkań temu kiedy to pokonali na wyjeździe Bytovię Bytów. Ostatnie spotkania pod wodzą Broniszewskiego to „dziwne” roszady, na ławce siedzieli teoretycznie lepsi zawodnicy: Burkhardt, Wrzesiński co dziwiło kibiców. Czy Tarachulski wystawi do składu tych graczy którzy na jesieni stanowili o drużynie, myślę że tak, ponadto do składu powinien wrócić Mroziński który rozegrał bardzo dobry mecz w rezerwach, strzelił gola z główki. Ja wierzę w sukces ekipy z Siedlec i jeśli wyjdą w swoim najsilniejszym składzie są w stanie ugrać komplet oczek na stadionie przy Bohaterów Warszawy. Obydwie ekipy grały ze sobą już piętnastokrotnie. Znicz wygrał siedem spotkań, Pogoń pięć i trzy razy padł remis. W ostatnich trzech meczach granych w Pruszkowie trzy razy wygrywali gospodarze i to do zera, mam nadzieje że dzisiaj się to zmieni.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 2,70
bwin

Derby Mazowsza to będzie ważny mecz dla obu ekip. Gospodarze wygrywając te spotkanie będą mieli nadzieje na utrzymanie, zaś Pogoń gdy wyjedzie z Pruszkowa z kompletem oczek będzie bliżej pozostania na następny sezon w 1 lidze. Obie te ekipy dzieli 11 punktów. Znicz plasuje się na przedostatnim miejscu a Siedlce na dziesiątym. Zarówna u jednych jak i u drugich doszło do zmiany trenera. W 26 kolejce Kubickiego zastąpił Andrzej Prawda natomiast Marcina Broniszewskiego kilka dni temu zastąpił Bartosz Tarachulski. Pruszkowianie na swoim obiekcie wygrali ledwie trzy razy i są jedną z najgorzej punktujących ekip w ostatnim okresie. Biorąc pod uwagę sześć ostatnich kolejek wygrali ledwie raz ze Stalą Mielec 1-0, bramkę strzelił najlepszy strzelec zespołu Adrian Paluchowski który ma na koncie 6 trafień. Ich dzisiejszy rywal też niedawny okres ma katastrofalny, ostatnie ich zwycięstwo miało miejsce siedem spotkań temu kiedy to pokonali na wyjeździe Bytovię Bytów. Ostatnie spotkania pod wodzą Broniszewskiego to „dziwne” roszady, na ławce siedzieli teoretycznie lepsi zawodnicy: Burkhardt, Wrzesiński co dziwiło kibiców. Czy Tarachulski wystawi do składu tych graczy którzy na jesieni stanowili o drużynie, myślę że tak, ponadto do składu powinien wrócić Mroziński który rozegrał bardzo dobry mecz w rezerwach, strzelił gola z główki. Ja wierzę w sukces ekipy z Siedlec i jeśli wyjdą w swoim najsilniejszym składzie są w stanie ugrać komplet oczek na stadionie przy Bohaterów Warszawy. Obydwie ekipy grały ze sobą już piętnastokrotnie. Znicz wygrał siedem spotkań, Pogoń pięć i trzy razy padł remis. W ostatnich trzech meczach granych w Pruszkowie trzy razy wygrywali gospodarze i to do zera, mam nadzieje że dzisiaj się to zmieni.
a gdzie w tym tekscie sa argumenty za graniem w strone siedlec? ze w tabeli sa wyzej? nie osmieszaj sie juz chlopie bo co kolejke dajesz tu ten sam typ, ktory wchodzi raz na 10 kolejek
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
a gdzie w tym tekscie sa argumenty za graniem w strone siedlec? ze w tabeli sa wyzej? nie osmieszaj sie juz chlopie bo co kolejke dajesz tu ten sam typ, ktory wchodzi raz na 10 kolejek
Jak zagrają w podstawowym składzie a zapewne zagrają bo Tarachulski będzie chciał zabłysnąć ze on lepszy od Bronka to zapewne wygrają. Po za tym wierze w swoja drużynę.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Z tego co się uczyłem o bukmacherce to wiara w swoją druzyne nie idzie razem z typami
I to mnie odróżnia od tych co za wszelka cenę grają aby wygrać ja zawsze stawiam jakieś parę złociszy na Pogoń w każdym meczu to i emocje większe i adrenalinki trochę.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
I to mnie odróżnia od tych co za wszelka cenę grają aby wygrać ja zawsze stawiam jakieś parę złociszy na Pogoń w każdym meczu to i emocje większe i adrenalinki trochę.
Chyba że tak, to pod tym kątem to sie zgodzę z Tobą . Również tak gram na swoją drużynę pomimo tego że nie rozpieszcza wynikami
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Polska I liga⚽
Godzina: 17:45
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - GKS Tychy
Typ: Podbeskidzie
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam ,Zapraszam na 30 kolejkie Nicea I ligi. Na swoim stadionie w Bielsku-Białej swój mecz rozegra Podbeskidzie z GKS-em Tychy. Gospodarze po ostatnich meczach wciąż walczą o awans do ekstraklasy, Goście walczą o utrzymanie i bardzo waznym meczem był ostatni mecz ze Zniczem który dał im troszkę oddechu. TSP zajmuje 8 miejsce mając 46 pkt i tracą 4pkt do miejsca premiowanego awansem. Tychy zajmują 14miejsce z 33pkt na koncie i mają 3 pkt przewagi nad miejsce barażowym.Pod wodzą Słowaka Jana Kociana bielszczanie przegrali tylko dwa spotkania. Siedem zremisowali i odnieśli osiem zwycięstw.
Średnia Kociana jest bardzo przyzwoita, wynosi 1,82 punktu na mecz. Gdyby zespół punktował na takim poziomie przez cały sezon, to na jego finiszu miałby 62 „oczka”. Bardzo prawdopodobne, że taka zdobycz da za kilka tygodni awans do ekstraklasy.Nie zmienia to jednak faktu, że od momentu pierwszego występu pod wodzą Kociana w Podbeskidziu, jeżeli chodzi o wyniki, sporo się zmieniło. Groźną bronią tyszan jest na pewno ich snajper wyborowy – Jakub Świerczok. Urodzony właśnie w Tychach zawodnik z przeszłością m.in. w niemieckim 1. FC Kaiserslautern w tej rundzie w 10 spotkaniach zaliczył 7 trafień, w tym dwa hatt-tricki.
GKS w tym sezonie przeżył spory kryzys, czego też efektem była zmiana na ławce trenerskiej pod koniec października zeszłego roku, ale ostatnie wyniki sugerują, że najgorsze tyszanie mają już za sobą. Wprawdzie wciąż za swoimi plecami czują oddech zespołów ze strefy czy to spadkowej czy barażowej, jednak nad 15 w tabeli Wisłą Puławy mają przewagę trzech punktów, co daje pewien niewielki komfort. Tak jak piszę , TSP jest na mega gazie,mają nadzieje na awans,jest to możliwe bo GKS Katowice gra totalny piach,z Brzęczkiem na ławce GieKSa nie ma szans na awans,człowiek nie potrafi ustawić zespolu na boisku i uporczywie stawia na tych samych zawodników którzy są bez formy,Chojniczanka odpada,Olimpia...nie wierze że awansują,Miedź to cos podobnego jak
Katowice,chcą a nie mogą.Podbeskidzie ma na prawde szanse na ten awans,nikt się nie spodziewał tego po przerwie między rundami ale formę mają rewelacujną dlatego dziś gram na ich zwycięstwo.


Powodzenia!!!


Innym moim typem jest:

Wigry Suwałki 1.90
Stal Mielec 2.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom