>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka Jupiler Pro League / 26. kolejka Eredivisie (10.03-12.03.17)

Status
Zamknięty.
kantini 545

kantini

Użytkownik
W Belgii ostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Ciekawie prezentuje się sytuacja w czołówce, bowiem pewna udziału w meczach grupy mistrzowskiej jest tylko najlepsza trójka w tabeli. Do miejsc 4-6, które aktualnie zajmują Oostende, Mechelen i Charleroi, aspirują również Gent i Genk.
W Holandii punkty stracił ostatnio Feyenoord, ale Ajax odrobił do nich tylko 1 oczko, a sytuacja w czołówce wciąż jest niewyjaśniona.





Kursy z Betsson
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 18:30
Spotkanie: ADO Den Haag - N.E.C.
Typ: ADO Den Haag
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 26 kolejkę ligową holenderskiej Eredivisie.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Kyocera Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Alles Door Oefening Den Haag a w gości przyjedzie drużyna Nijmegen Eendracht Combinatie.
Gospodarze w tym sezonie w swoich 25 meczach zdobyli 19 punktów co daje obecnie ostatnie 18 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 12 pozycji w tabeli holenderskiej Eredivisie ze zdobytymi 28 oczkami w swoich 25 spotkaniach.
ADO Den Haag w tym sezonie na swoim terenie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 8-15 natomiast N.E.C. w delegacjach 2 wygrane, 3 remisy oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 8-25.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż zespół z Hagi można powiedzieć że musi zacząć zdobywać punkty tak bardzo potrzebne im do utrzymania i to u siebie ich zdobyli więcej i lepiej grają a goście większość swoich ligowych oczek zdobyli u siebie na wyjazdach tracąc sporo ze swojej wartości i moim zdaniem na swoim Kyocera Stadion gospodarze będą potrafili to wykorzystać i przekuć w zdobycz 3 ligowych oczek.
✅ 1:0
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Anderlecht i Brugia w swoim żywiole, walka po mistrza a za rywali dostają dolną część tabeli
+ Waregem, które jest pewne szóstki i podobnie ma słabego rywala bez presji
Dalej robi się już o wiele ciekawiej i tak,idąc za regulaminem najpierw decyduje;
ilość punktów --&gt; ilość zwycięstw --&gt; bilans bramkowy --&gt; ilość bramek zdobytych itd.
Gent - Machelen, gospodarze mają wszystko w swoich rękach. Wygrana daje im TOP6 na pewno kosztem Mechelen a biorąc pod uwagę jak gra u siebie Gent jest to mocno prawdopodobne
Charleroi z racji powyższego meczu do utrzymania miejsca brakuje 1 punktu. Każdy scenariusz powyższego meczu zapewnia im awans. Dla mnie ich mecz jest najciekawszy do gry.
I zostaje Oostende grające ze Standardem, który już nic nie wywalczy tym meczem. Oostende ma 14 zwycięstw i bilans +15 także u nich nie wiem jaka tragedia musiałby się zdarzyć by stracić awans.
Tak, więc zakładając moje przewidywania wygranej Gentu i brak przegranej Charleroi TOP6 wygląda tak
Anderlecht/Bruggia
Waregem
Oostende
Gent
Charleroi
Ósmy Genk ma tylko jeden scenariusz aby wejść do szóstki. Musi wygrać swój mecz przy jednoczesnej porażce Charleroi. Genk ze swoim bilansem bramek +1 wiele nie może zdziałać.
Miejsca od Standardu do St. Truiden czyli 9-14 typowa plaża, oprócz zbierania punktów na następną rundę nic im nie grozi.
Zostaje Westerlo, które musi absolutnie wygrać z Genkiem, który jak wyżej pisałem też ma o co grać i ostatnia ekipa Mouscron. Dla nich jest tylko jedno wyjście wygrać z Kortrijkiem i liczyć na brak wygranej Westerlo. Remis Westerlo nic nie daje. Przy równej ilości punktów większa liczba zwycięstw Mouscron daje im wyższą lokatę.
Wszyscy się rzucili na początku na Westerlo. Teraz jak się szara masa dowiedziała, że remis nie starcza kursy wróciły do punktu wyjścia i wzięli się w obroty za Mouscron i na nich teraz najbardziej leci kurs.

Remis w Lokeren najbardziej mi pasuje. Charleroi nie ma powodu by ryzykować grę o 3 punkty, gdy potrzebują tylko 1. Ze sportowego punktu widzenia, Charleroi na wyjazdach szału nie robi tylko 3 wygrane, całą robotę zrobili na własnym boisku. Z kolei Lokeren na remis też się nie obrazi a lubi kończyć podziałem punktów. Swego czasu mieli passe 3x po 0-0 u siebie. No nie podochodzi mi wygrana gości, a remis tu jest idealny z perspektywy Charleroi. Nie widzę powodu by mieli ryzykować i otwierać się, gdy remis wystarcza. Jak mają z tego powodu przegrać i tym samym zaprzepaścić sobie grę w TOP6 to będą największymi frajerami tego sezonu.
Lokeren - Charleroi X @ 3,3 Bet365 ✅ 0-0 Pojechali klasykiem
Mouscron biorę z prostego obowiązku. Wygrali z Standardem mecz o przedłużenie szans i teraz wydaję mi się, że pociągną jeszcze raz i całą presje zrzucą na Westerlo. Kortrijk jest w opłakanej formie i ta porażka w sumei miała by odzwierciedlenie w tym co obecnie prezentują.
Kortrijk - Mouscoron 2 @ 2,3 Bet365 ✅ 2-0
@Vidal, @prezezo
czekam na wasze podejście do tematu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
będzie mega meczyk Gent vs Mechelen ja osobiście gram over 2,5 i wygrana gospodarzy. walka będzie na pewno przez całe spotkanie bo stawka meczu bardzo duża, dlatego też polecam do oglądania o 14:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dla mnie Westerlo pewniak. I gram jedynkę - tylko jeszcze czekam aż kursy skoczą jeszcze wyżej. Dlaczego? No bez jajców, Genk żeby awansować to musi liczyć na porażkę Charleroi oraz na to, że Gent NIE OGRA Mechelenu. Wtedy to jakimś fartem są w stanie wskoczyć do szóstki. Dla mnie nie realne.
Oczywiście gram też Mouscron. Według mnie obie ekipy z dołu tabeli wygrają dziś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom