>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. Kolejka Ligue 1 [14-18. 03. 2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
30. kolejka

kursy od: Bah

30. kolejkę zaczniemy dość szybko bo już we wtorek zajrzymy do Paryża, gdzie PSG podejmować będzie Angers. Paryżanie kolejny swój mecz rozegrają w weekend, a to wszystko spowodowane jest finałem, który rozegrają za dwa tygodnie przeciwko Monaco. Emocje czekają nas w weekend, a tam hit kolejki Ol. Marsylia-Ol. Lyon.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 17:00
Spotkanie PSG-Angers
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 2.50
Buk fortuna
Analiza: Lider francuskiej ekstraklasy piłkarskiej na własnym stadionie w tej serii spotkań podejmował będzie ekipę Angers, które na chwilę obecną ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. W tym meczu chyba nie trzeba mówić kto jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem PSG pomimo 14 punktowej przewagi dalej wygrywa swoje spotkania i nie lekceważy żadnych rywali , nawet tych z najniższej półki , nie liczą 2 porażek z Realem Madryt oraz przegranej w Lyonie drużyna ze stolicy wygrywa praktycznie wszystkie możliwe spotkania, już nikt w tym sezonie im tytułu nie odbierze, bowiem mają zbyt wielką przewagę a oprócz tej kolejki zostało tylko 8 spotkań do rozegrania . Angers natomiast jeszcze ma przed sobą długą drogę zanim zapewni sobie utrzymanie w lidze, ale wszystko jest na dobrej drodze po ostatnich 3 spotkaniach w których zdołali ugrać aż 7 punktów, co nie zdarzało się w poprzednich kolejkach zbyt często , dlatego liczę iż w meczu z zespołem ze stolicy co najmniej jedną bramkę zdołają strzelić , pomimo tego iż nie będą grali na swoim stadionie , gospodarze sporo strzelają a żeby zdobyc 3 bramki w ciągu 90 minut nie jest dla nich większym problemem więc myślę że jutro będzie podobnie, stawiam na wynik 3:1 na koniec meczu.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
14.03.2018 g. 17.00 PSG- Angers
Typ: under 4✅✅✅
Kurs: 1,90
Pinnacle
Stawka 7j

Nie udało się trafić undera w poprzedniej kolejce z ostatnim Metz zmierzającym pewnie do Ligue2, jednak ponawiam typ w dniu dzisiejszym z zespołem o wiele silniejszym. Zespół, który w wyjazdowych 15 meczach stracił tylko 17 bramek, dla porównania Lyon stracił 18 a Marsylia 21.
Zespół gości już w tym sezonie pokazał że potrafi walczyć z czołówką, remis w Lyonie, remis w Marsylii, remis w Nicei czy minimalna porażka 0-1 w Monaco.
Łącznie zespół gości zremisował w aż 7/15 wyjazdów.
PSG 15 domowych zwycięstw z rzędu, w tym aż 9 razy padały minimum 4 bramki. Jednak tak jak podkreślałem już przy spotkaniu z Metz nie wierzę w końcowy bilans PSG 19-0-0. Zdarza się to niezwykle rzadko, nawet Barca, Juve czy Bayern w czasach swojej hegemonii miały problem z osiągnieciem 100% skuteczności na własnym podwórku.
Jako główny zakład wybieram jednak under bramkowy bo Angers ma papiery na to by zatrzymać ofensywę Paryża, która nadal cierpi z powodu braku Neymara.
Dzisiaj z zwiększą stawką uderzam również w:
Angers (+3) 1,89 Pinnacle 8/10✅✅✅
polecam również
Angers (+2,5) 2,39 Pinnacle 5/10✅✅✅
Angers (+1,5) 3,98 Bet olimp 4/10✅✅✅

X2 @ 10,00 Bet 365 3/10⛔ szkoda typu bo Angers miało w ostatnich 10 minutach 3 świetne okazje do wyrównania
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Monaco-Lille
Typ: over 3.5
Kurs 2.02
Buk Fortuna
Analiza: Lille , które znajduję się w strefie spadkowej pojedzie w tej kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej do Monaco. Gospodarze naturalnie są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, grać będą na własnym stadionie do tego Monaco ma już 4 punkty przewagi nad Marsylią, która zajmuję pozycję numer 3 w lidze , na mistrza Monaco w tym sezonie już nie ma żadnych szans,ale żeby utrzymać obecną pozycję to takie spotkania po prostu muszą wygrywać, Lille natomiast niespodziewanie znalazło się w strefie spadkowej i teraz musi szukać punktów w każdym możliwym spotkaniu ligowym , strzela sporo bramek,ale również bardzo dużo ich traci i myślę że w tym meczu też 2 lub 3 powinni stracić, tym bardziej iż Monaco na własnym boisku oprócz PSG strzeliło największą ilośc bramek w całej Ligue one. Lille strzelało bramki w poprzednich 5 spotkaniach w lidze, co prawda w każdym z nich również traciło gole, dlatego ja uważam że w tym meczu warto poszukać bramek. Stawiałbym na dokładny wynik 3:1 na koniec meczu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Lille OSC
Typ: 1
Kurs: 1,33
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Idę w tym spotkaniu w zdecydowanego faworyta jakim jest Monaco. Myślę, że niespodzianki tutaj nie będzie i gospodarze zdobędą 3 punkty. Jedni walczą o wicemistrzostwo a drudzy o utrzymanie w lidze. Monaco u siebie z bilansem 12 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki co stawia ich w meczach domowych również na 2 miejscu w całej lidze, natomiast Lille na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 2 remisy i 9 porażek. Atmosfera w zespole gości nie jest za ciekawa i nawet kibice mają dość gry ich zespołu. Po ostatnim spotkaniu Lille kibice wbiegli na murawę i chcieli po męsku wyjaśnić swoim piłkarzom czego od nich oczekują. Zakończyło się to skandalem szeroko komentowanym na całym świecie. Kadrowo gospodarze są dużo mocniejsi i nie liczyłbym tutaj na żadną niespodziankę, tym bardziej że ich rywal jest w kiepskiej formie i pod dużą presją ze strony kibiców.
Absencje w Monaco:
pomocnik Traore (3 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Pellegry (1 występ w tym sezonie)
Absencje w Lille:
pomocnik Bissouma (17 występów w tym sezonie) i napastnik El Ghazi (23 występy w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
✅ 2-1
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Gracie dzisiaj w strone Marsylii? Jak dla mnie dobry Bet. Marsylia w mega gazie. Udowadnia to w lidze i LE. Lyon ostatni mecz frajersko oddal Rosjanom i marzenia o finale na wlasnym obiekcie legly w gruzach. Lyon ostatnie wystepy slabe, wygrane po 1-0. Marsylia bardziej pewna swego wejdzie w mecz i urzyma sie bezpiecznie na miejscu dajcym awans do LM.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
MONTPELLIER HSC VS. DIJON FCO -1
Za zwyciestwem gospodarzy przemawia glownie seria h2h.8 spotkan pomiedzy tymi ekipami na stadionie w Montpellier ,zakonczylo sie 6 razy zwyciestwem miejscowych pilkarzy.Gospodarze nie przegrali od 5 spotkan,remisujac 4 razy pod rzad i jesli mysla o walce o puchary w europie to dzis powinni udowodnic wyzszosc nad rywalami,dla ktorych srodek tabeli jest zadowalajacym miejscem.Dodatkowo zapewne gospodarze beda chcieli zrewanzowac sie gosciom za porazke w poprzedniej rundzie i na dzisiejszy rewanz postaraja sie ,aby 3 pkt zostaly u nich w miescie.
Kurs w fortunie ok 1,70 takze jak najbardziej do gry.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Gracie dzisiaj w strone Marsylii? Jak dla mnie dobry Bet. Marsylia w mega gazie. Udowadnia to w lidze i LE. Lyon ostatni mecz frajersko oddal Rosjanom i marzenia o finale na wlasnym obiekcie legly w gruzach. Lyon ostatnie wystepy slabe, wygrane po 1-0. Marsylia bardziej pewna swego wejdzie w mecz i urzyma sie bezpiecznie na miejscu dajcym awans do LM.
Juz w czwartek w LE oglądając mecz w Lyon stwierdzilem,ze dzis Marsylia udowodni swoja przewage i powiekszy ja do 8 pkt.
Maja lepszy zespol,widac lepsza regeneracja,nadal dobre wyniki na kilku frontach,przekonuja mnie.Lyon bardzo duza niefrasobliwosc,bojazliwosc w poczynaniach,brak mocy.
Lyon tam dzis dostaje AH -1.0 za 2.4 w uni lub ah -1.5 za 3.45 uni.
W razie wygranej jedna bramka zwrot lub wygra 2 bramkami za wyzsza kwote.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Nicea - PSG
Krótko. Nicea u siebie rzuty rożne w Ligue 1 (ostatnie 5 spotkań): 8,14,11,4,7
Unibet wystawia linie 3,5 over po @1,78.
Ja od siebie dodam gol Plea @ 4.35
Ostatnio 4 bramki z Guingamp, balotelli nie gra więc kto jesli nie on ma strzelić, a PSG nie z takimi traciło bramki. Wogole to czuje tu niespodziankę.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
18.03.2018 g. 13.00 Nice- PSG
Typ: BTTS ✅✅✅ do przerwy księgujemy
Kurs: 1,75
Marathonbet
Stawka 7 j

Krótko w tym temacie, PSG z ogromnym potencjałem w ofensywie, mimo braku Neymara w rodzimej lidze potrafią strzelać bramki. Jest Cavani, Mbappe, Di Maria. Jednak defensywa kuleje, to na co pozwolili zespołowi Angers w ostatnich 10 minutach to kryminał. Nicea to zdecydowanie lepsza ofensywa, powinni bez problemu coś ustrzelić, a o gola PSG jestem spokojny. Uważam że będzie to ciężki pojedynek dla PSG, dlatego polecam również:

Remis do przerwy lub w całym meczu ✅✅✅
Kurs: 2,28
Efortuna
5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
N 182

nafal

Użytkownik
Ja od siebie dodam gol Plea @ 4.35
Ostatnio 4 bramki z Guingamp, balotelli nie gra więc kto jesli nie on ma strzelić, a PSG nie z takimi traciło bramki. Wogole to czuje tu niespodziankę.
I ja tak samo. PSG o nic nie gra. Nice tez do pucharów daleko ale oni mają jakiś cel mimo wszystko.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
To co sie stalo w marsylii to lamie mi konstrukcje myslowa na temat francuskiej pilki.chory uklad.Wygrywaja w rosji po po to by przegrac u siebie wstep do finalu LE grajac piach,po czym ogrywaja faworyta grajacego ostatnio wysmienicie.Komedia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom