• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

30 kolejka Plus Ligi - ostatnia !!

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez Ted, Kwiecień 12, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od Ted
    1. Ted ModTeam Członek Załogi

Ted
      Polubienia:
      157
      Reputacje:
      9929

Przed nami ostatnia kolejka zasadniczego sezonu, najciekawsza jest walka o 6 pozycję. Jutro zaczynamy meczem Warszawy z jej dzielnicą Radomiem :D
      Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

2. pinio1111 Dobrze znany użytkownik

pinio1111
      Polubienia:
      153
      Reputacje:
      525
      Oj będzie się działo, będzie w tej ostatniej kolejce!!! Już dzisiaj zaczynamy od trzęsienia ziemi, a później napięcie będzie rosło ;). W Radomiu przewiduję walkę o każdy metr boiska z obu stron. Onico w poprzedniej kolejce zaprzepaściło szansę na zapewnienie sobie awansu do fazy play-off i dzisiaj będzie grało z nożem na gardle. Szkoda by było żeby ich zabrakło w walce o medale, bo to dobra drużyna, ale najwyraźniej są teraz pod formą. Obawiam się, że nie wygrają dzisiaj za trzy punty i będą musieli czekać na rozstrzygnięcia w pozostałych spotkaniach. Rywale do awansu grają ze znacznie słabszymi przeciwnikami i dodatkowo we własnych halach, więc w ich przypadku zgarnięcie pełnej puli to obowiązek! Radom chce koniecznie zająć ósmą lokatę, żeby mieć możliwość walki o siódme miejsce w tabeli. Jestem pewien, że młodzi podopieczni Prygla dadzą dzisiaj z siebie wszystko, żeby pokrzyżować plany podopiecznym Antigi i walki nie zabraknie. Z mojej strony gram na dwa sety dla Radomia po niezłym kursie 2,09.
      W niedzielę czeka nas również walka o utrzymanie. I tutaj pytanie: czy Gdańsk mając przed sobą perspektywę środowego meczu w pierwszej rundzie play-off odpuści Bydgoszczy i pozwoli na wygraną gości, co definitywnie zapewniłoby im utrzymanie? A może jednak będą chcieli śrubować rekord wygranych z rzędu i zgarnąć 15 skalp?
      Czy Bielsko wygra za trzy punkty w Zawierciu, czy może wygrana za 2pkt. da im utrzymanie?
      Zagadek jest wiele i to bardzo dobrze dla kibica bo dzięki temu liga jest ciekawsza. Ja prawdę mówiąc nie pamiętam takiej sytuacji w historii Plus Ligi, żeby w ostatniej kolejce rundy zasadniczej było do rozstrzygnięcia tak wiele kwestii. No i nie zapominajmy o sobotnim hicie, czyli meczu Skry z Zaksą!!! Mam nadzieję, że obie drużyny podejdą do tego meczu na 100% i zobaczymy świetne widowisko, gdyż po tej kolejce czeka je dłuższa przerwa od gry.

Radom(+1,5) - Warszawa 2,09:plus::plus::plus:

Ostatnia edycja: Kwiecień 14, 2018
      mm25 lubi to.
    3. Telich Dobrze znany użytkownik

Telich
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      75
      Hmmm ja podchodze do tego w ten sposob, ze te wszystkie 4 zespoly po prostu musza wygrac za 3 pkt, tzn Onico, Olsztyn i Sovia maja najlepsza sytuacje przed ostatnia kolejka, wiec wg mnie wygraja za 3 pkt, bo nie po to pracuja przez caly sezon, zeby w ostatniej kolejce zaprzepascic szanse na top 6, Onico nie ma co czekac na jutrzejsze rozstrzygniecia, po prostu musza wygrac za 3 pkt i nie patrzec na innych, ostatnie 5 meczow to tylko jedna wygrana i ta przewaga uciekla i musza dzis udowodnic, ze ten dolek maja za soba, ogarnac sie, bo maja zbyt fajny zespol i na tyle dobrego trenera, zeby to co wypracowali przez wiekszosc sezonu dzis ucieklo, wiem, ze wszystko moze sie wydarzyc, bo to tylko sport, ale ja gram Onico handi -1,5 seta @ 1.64 fortuna

Ostatnia edycja: Kwiecień 13, 2018
    4. grzes.typer Nowy użytkownik

grzes.typer
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Onico w topie w tracą 9 pkt z rzędu. Zdegrdować

5. ILM99 Użytkownik

ILM99
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      22
      To co ONICO robiy w tym meczu to jest skandal haha drugi set z 6-5 robia 6-13 , sromotna porazka 4 z rzedu i wakacje od jutra

Czy ktoras z osób interesujaca się siatkowka liga Polska moze mi powiedziec czy w Resovii brakuje jakis zawodnikow? Sa kontuzje? Poniewaz mysle ze zagranie ich w meczu ze SCzecinem ze wygraja do zera po kursie 2 na fortunie jest ciekawa opcja na niedziele? Pozdrawiam

6. Zenek225 Aktywny użytkownik

Zenek225
      Polubienia:
      34
      Reputacje:
      136
      Akurat moim zdaniem Rzeszow-Szczecin to najbardziej prawdopodobny mecz gdzie faworyt może stracić punkty. Szczecin raz już w tym roku wygrał na Podromiu. U siebie niedawno Szczecin postawił się JW. No i to Resovia z nożem na gardle a Szczecin na luzie.

7. mm25 Dobrze znany użytkownik

mm25
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      148
      Ciekawie się dziś zapowiada Bełchatów - Zaksa, ja bym szedł w strone Zaksy, składy mają być pełne, będzie fajne widowisko, wg mnie Zaksa dziś 3-1 wygra , ale ide na wygraną po kursie 2.00 na Unibet.

8. Zenek225 Aktywny użytkownik

Zenek225
      Polubienia:
      34
      Reputacje:
      136
      Wydaję mi się ,że Kędzierzyn dzisiaj wygra. Gardini powinien wystawić najmocniejszy skład. Skra też ale Skra jest na bardzo mocnej siłowni. Także może im trochę brakować świeżości. Chociaż z drugiej strony to mecz o nic dla jednych i drugich.

9. gvizdek Użytkownik

gvizdek
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      1 set ZAKSA pierwszą szóstką
      od 2 seta drugi garnitur według komentatorów

10. zibi16 Dobrze znany użytkownik

zibi16
      Polubienia:
      499
      Reputacje:
      3617

No toś dał typa... Komentatorzy mówili, że ZAKSa 1 set mocny skład a z czasem rezerwy a Ty mówisz, że sklady pełne... Mam nadzieję, ze mało kto skorzystał z tego typu

11. mm25 Dobrze znany użytkownik

mm25
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      148
      bo przed meczem miały byc pełne składy i tak było, a ze rotacja pozniej, to nie moja wina.. proste.. skad to wiedzialem.

12. Alex Cross Aktywny użytkownik

Alex Cross
      Polubienia:
      16
      Reputacje:
      66
      Granie 3-0 Resovii nigdy nie jest ciekawą opcją, przekonałem się o tym 845 razy i ciągle nie mogę nauczyć się.

ILM99 lubi to.
    13. tyksiol Dobrze znany użytkownik

tyksiol
      Polubienia:
      42
      Reputacje:
      92
      To może cos wrzuce : CUPRUM+ZAWIERCIE @2 oba zespoly o cos tam walcza , mysle ze Cuprum podbudowane wygrana z dolujacym Onico , Zawiercie ogladalem ostatnio i ladnie grali . Z dogów widziałbym Bydoszcz

14. Zenek225 Aktywny użytkownik

Zenek225
      Polubienia:
      34
      Reputacje:
      136
      Zawiercie ma o co grać. Mają tam niezłe premie za każdy wygrany mecz plus za miejsce na koniec sezonu. Na chwilę obecną mają 11 a przy dzisiejszej wygranej(i stracie pkt przez Katowice) mogą zdobyć nawet 9 miejsce. Lubin ciężko powiedzieć u siebie przegrywają z Bydgoszczą a następnie wygrywają w Warszawie(gdzie dzień przed meczem wyruszali na miasto). No i w Lubinie praktycznie cała szóstka już w innych klubach. Masny w Zawierciu, Kaczmarek w K-k, Taht, Pupar też mają odejść.

Kielce mają dzisiaj wyjść bez: Pawlińskiego, Wachnika i Szymańskiego(ale czekam jeszcze na potwierdzenie). Także na przyjęciu może zagrać któryś libero.

W Gdańsku kwestia składu jaki wystawi AA. Na rozegraniu, libero czy środek wielkiej różnicy nie ma. Jak wyjdą na przyjęciu Ferens-Szalpuk to powinni z Bydgoszcza sobie poradzić.

mm25 lubi to.
    15. mm25 Dobrze znany użytkownik

mm25
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      148
      Ja idę w strony Bydgoszczy +1.5 seta 1.65 mają o co grać, gdansk wystawi rezerwy, w tygodniu bede miec wazny mecz, a tu już o nic nie graja miejsce o playoff maja

a co Do Cuprum wg mnie wygrają i za 3pkt. Ale gram czystą 1 bo fajny kurs 1.60

a Co do jastrzębski - kielce to tylko wynik 3-0 .. Jastrzębski - kielce mozna grać i under 132.5 pkt. kurs 1.80

wg mnie to tak wygląda dziś siatkówka PlusLiga

16. zibi16 Dobrze znany użytkownik

zibi16
      Polubienia:
      499
      Reputacje:
      3617
      Na dziś atakuję mocny kupon z AKO prawie 18...

Jastrzębski Węgiel (-19,5) - Fart Kielce 1 2,00
      Olsztyn (-15,5) - MKS Bedzin 1 1,60
      Gdańsk (-1,5 seta) - Bydgoszcz 2 1,50
      Cuprum Lubin - Katowice Katowice +91,5 2,00
      Modena - Lube Civitanova powyżej 182,5 1,85

Jastrzębski potrzebuje 3 punktów i powinni pewnie wygrać nie dając szans Kielcom, którzy mają grać osłabieni dodatkowo więc może być pogrom.
      Olsztyn również tylko i wyłącznie za 3 punkty, Olsztyn 5 zwycięstw z rzędu i za pewne będzie 6 a Będzin 13 miejsce pewne.
      Gdańsk pewne 3 miejsce mogą zagrać ulgowo natomiast Bydgoszcz musi wygrać by utrzymać się w lidze, ja jednak podpieram się i daje, że wygrają minimum 2 sety.
      Kolejny mecz obie drużyny walczą o coś jeszcze Cuprum o 8 miejsce Katowice o utrzymanie 10 pozycji. Luboin ostatnio 3:1 z Wawką ale po za tym to kiepsko... Licze na długie spotkanie
      No i dodatkowy typ z Włoch, myślę, że obejrzymy kolejne kapitalne widowisko

Typy i kursy z Totolotka

17. zikos Dobrze znany użytkownik

zikos
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      383
      Forum spada na psy ;)
      --- Odpowiedź dołączona, Kwiecień 15, 2018, Czas odpowiedzi: Kwiecień 15, 2018 ---
      Ten śmieszny klubik z Bydgoszczy jeszcze gra hahaha lepiej zamknijcie te forum bo coraz bardziej dno prezentujecie

18. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      144
      Reputacje:
      1473
      Trzeba oddać szacunek ekipom, które już, miały zapewnione konkretne miejsce, że nie było żadnych spotkań cudów i ustawek w ostatnich kolejkach. Bielsko grało tyle spotkan gdzie mieli mus a rywal spokój i nie wykorzystali sytuacji ani razu. Szkoda Onico bo na pewno miłej ich było oglądać w tym.sezonie niz Resovie czy Jastrzebie. Jakby nie kontuzje to mieli by trzecie miejsce.

Dla mnie dwa najdziwniejsze spotkania sezonu to Onico- Cuprum i Szczecin-Jastrzebie. Nie zrozumiem nigdy jak można było takie.prezenty robić. Najpierw JSW Resovii a.potem Onico Jastrzębiu :d

Ostatnia edycja: Kwiecień 15, 2018
      briko i mm25 lubią to.
    Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum