>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka Premier League (10.03 - 12.03.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
30. kolejka Premier League

kursy od: Fortuna

Przed nami kolejna bardzo ciekawa i emocjonująca kolejka. Sezon dobiega powoli ku końcowi, a więc czas aby jeszcze w niektórych drużyna się zmotywować i powalczyć o prestiż oraz cele. Na pierwszy rzut oka rzuca się spotkanie United z Liverpoolem. Chelsea oraz Arsenal powinni bez większych problemów zgarnąć po trzy punkty, a ja do tego dołożymy Totki to zrobi się nam niezłe AKO. A wy macie już jakieś swoje propozycje?
Zapraszam do dyskusji.​
 
U 140

unknown98

Użytkownik
To ja zaproponuję dwa typy na tę kolejkę.
1.
Dyscyplina - Piłka nożna, Anglia Premier League
Godz: 13:30
Spotkanie: Man.Utd - Liverpool
Typ: 2
Kurs 2.80 ⛔⛔⛔
Buk eFortuna
Analiza:
W tym tygodniu kolejkę otworzy spotkanie Manchester United - Liverpool. Pewnie każdy spodziewa się bardzo ciekawego i emocjonującego meczu, ale gdy patrzę w tym sezonie na grę Czerwonych Diabłów to kompletnie to do mnie nie przemawia. Ich gra jest nudna, w większości przewidywalna, starają się kontrolować spotkanie, ktoś powie &quot;mądrze&quot;, racja, aczkolwiek to strasznie nieprzyjemne dla oka. Liverpool - totalne przeciwieństwo. Gra na pełnej szybkości, dynamika i zaangażowanie na 100%, Jurgen wreszcie odnalazł harmonię w tym zespole. Świetnie się ich ogląda. Myślę, że to jedna z najlepiej grających drużyn angielskich, wraz z Kogutami i Obywatelami. Stawiam na Liverpool, ponieważ uważam, że United nie jest w stanie się wybronić przed ilością ataków fantastycznej ofensywy The Reds. Nie zapominajmy, że Liverpool już spokojny, jeśli chodzi o europejskie puchary, natomiast Manchester będzie musiał walczyć o awans, więc nie mogą dać z siebie wszystkiego 3 dni przed bardzo ważnym spotkaniem Ligi Mistrzów. Podawanie H2H nie ma totalnie żadnego sensu, dobrze wiemy, że te ważne spotkania rządzą się swoimi prawami, może zdarzyć się wszystko, aczkolwiek dodam tylko, że Liverpool jest najlepiej grającym zespołem z tymi &quot;topowymi&quot; drużynami. Jako jedyni też potrafili zatrzymać niebieską stronę Manchesteru, co w tym sezonie, naprawdę jest sporym osiągnięciem. Myślę, że kurs jest jak najbardziej do przyjęcia, aczkolwiek uważałbym ze stawką na to spotkanie, gdyż powtórzę - wszystko może się zdarzyć.
2.
Dyscyplina - Piłka nożna, Anglia Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie: Everton - Brighton
Typ: 1
Kurs 2.21 ✅✅✅
Buk eFortuna
Analiza:
Kolejnym spotkaniem, które biorę na celownik jest Everton - Brighton. Gospodarze nie spełniają oczekiwań w tym sezonie, nieciekawa gra i duże problemy. Wyrzucono sporo pieniędzy na transfery, a póki co jedynie Sigurdsson w jakimś stopniu odpłaca za zaufanie włodarzy zespołu z Liverpoolu. Brighton natomiast, beniaminek, który skazywany był na pożarcie przez zespoły Premier League, ostatnio świetnie sobie radzi, co potwierdza ostatni mecz z Arsenalem na własnym stadionie wygranym 2-1. Z drugiej strony jednak, nie czarują oni swoją grą na wyjazdach. Everton wie, że jeśli chce choć trochę awansować w tabeli musi takie mecze wygrywać. Liczę też, że Tosun w końcu odpali, przełamał się ostatnio i zdobył bramkę, natomiast nadal nie potwierdza tego, że może zagrzać miejsce w Liverpoolu na dłużej - moim zdaniem, to bardzo dobry napastnik i być może była to chwilowa zniżka formy lub czas na aklimatyzację w nowym zespole. W tym spotkaniu Everton musi być górą i starać się jeszcze w tych ostatnich spotkaniach przedrzeć, by być wyżej w tabeli, a jak wiemy - jest tam bardzo ciasno i mogą spokojnie zakończyć sezon w top 7 (bo to własnie Everton miał być tym siódmym zespołem, który zmieni oblicze PL z &quot;top six&quot; na &quot;top seven&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Bournemouth - Tottenham @ obie strzelą 1,65 forBet ✅ 1:4

Na samym starcie spotkanie Tottenhamu, który zaprzepaścił ogromną szansę. Jadą na stadion Bournemouth czyli ekipy ofensywnej. Zanosi się tu na wiele bramek.
Bournemouth dużo strzela i dużo traci. Wystarczy powiedzieć, że BTS nie zrobili w zaledwie jednym meczu z ostatnich 10 Premier League (wygrana 3:0 z Chelsea). U siebie wynik jeszcze lepszy, bo ostatnie pięć spotkań w lidze to bramki z obu stron. Wisienki można krytykować, ale to na pewno drużyna grająca dla kibiców. Siła z przodu jest, z tyłu wiele dziur. Pod typy z bramkami zespół idealny.
Tottenham bardzo dobrze sobie radzi w obecnym sezonie. Gorzej grają na wyjazdach, gdzie tracą częściej gole. Na pewno zawód w północnym Londynie po LM. Działa to w dwie strony, albo zmobilizują się bardziej albo nieco spuszczą z tonu. Kolejka pod niespodziankę idealna, bo punkty straci Manchester/Liverpool. Chelsea również staje przed tylko pozornie łatwym zadaniem (mając z tyłu głowy rewanż w LM). Mam takie przeczucie, że w tej kolejce w Anglii trochę niespodzianek będzie. O Arsenalu nie wspominam, bo ten zespół warunkami bardziej pasowałby do ekstraklasy - nie sposób tego ogarnąć.
Newcastle - Southampton @ obie strzelą 1,9 forBet ⛔ 3-0 jakie to są siermięgi...brak słów
Tutaj bez tak dużej analizy. Typ motywuje sytuacja w tabeli. Newcastle punktuje głównie u siebie, Southampton bez zwycięstwa od dawna. Trzeba przyznać, że mało kto widział Świętych w strefie spadkowej.
Tam jest spora padlina z przodu, stąd takie kursy. Powoli jednak czas na przełamanie. Benitez nie odda tego meczu bez walki, więc sądzę, że bramki z obu stron obejrzymy. Mimo wszystko widzę ten mecz bardziej w stylu 1:1. Southampton też się ciężko w tym sezonie ogląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United - Liverpool FC
Klasyk nad klasykiem. Walka na wszelkich płaszczyznach od biznesu poprzez kulturę a więc logiczne,że mieszkańcy obu miast za sobą nie przepadają. A wszystko zaczęło się od chciwości władz Liverpoolu. Kibice obu klubów się nienawidzą i nie ma tu przesady. Gary Neville mówi wprost,że nienawidzi wszystkiego co jest związane z Liverpoolem.
Mourinho mam nadzieję,że wie czego oczekują kibice a więc zaangażowania. Porażkę mogę przyjąć bo to sport ale nie przyjmę nigdy przejścia obok spotkania w stylu Chelsea, które zaprezentowali w meczu z Obywatelami. Kalkulować nie ma co, to trzeba wygrać dla kibiców. Wygrana United zwiększy przewagę nad Liverpoolem na 5 punktów. Porażka da drugie miejsce The Reds.
Ostatnio United z Liverpoolem bardzo często dzielą się punktami. W meczu na Anfield United uratował przed porażką De Gea broniąc kolejny raz na najwyższym poziomie ale należy pamiętać o strzale Matica.vJednak dla mnie bezbramkowy rezultat zawdzięczamy Lukaku, który powinien wykorzystać sytuację w doliczonym czasie pierwszej części meczu.
Jednak przyjrzyjmy się obecnej formie obu ekip. Tu lepiej prezentuje się Liverpool, który w 5 spotkaniach zebrał 13 punktów, gdzie zdobył 13 bramek, tracąc zaledwie 3. United w tym samym czasie zebrało 9 punktów: porażki z Tottenhamem i NU. Wart odnotowania jest come back z Palce, gdzie United mimo straty dwóch bramek wygrało spotkanie w Londynie.
Wartym odnotowania jest fakt,że United na swoim terenie straciło zaledwie 6 bramek, co jest najlepszym wynikiem w lidze.
Postronnym proponuję zakład na bramki:
powyżej 2.5 bramki 1.85 Fortuna
United ma średnią u siebie 2.6, Liverpool na wyjeździe 4. Linia 2.5 bramki była pokrywana w meczach na OT 8 razy na 14 spotkań. Liverpool na 14 spotkań pokrył tą linie aż 11 razy.
Jako kibic United stawiam,że wygramy. Moim zdaniem mecz dla kibiców, nie graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
WBA - Leicester @ Vardy strzeli gola
West Brom u siebie traci bardzo duzo goli, druzyna z szybkościa pociagu Inter City pędzi do stacji Championship, Pardew nie uratuje już tego. Jednakże drużyna bedzie musiała sie otworzyć przed własną pubicznością, mając swiadomość że to woda na młyn dla takiego pilkarza jak Vardy, lubiącego wybiegać z głebi pola i czyhać na okazję do kontry. Mahrez, Albrighton, Grey lubią atakować na pełnej szybkości i uważam ze Vardy będzie miec kilka sytuacji strzeleckich w tym meczu. Ma zamienic tylko jedną.
WHU - Burnley @ West Ham win
Wbrew pozorom West Ham na własnym obiekcie przegrał tylko 1 z ostatnich 9 meczów, Burnley ostatnie zwycięstwo w delegacji odniosło w listopadzie. Spotkania: Everton – Brighton, Huddersfield – Swansea, Newcastle – Southampton, Chelsea – Crystal Palace, Bournemouth – Tottenham, Stoke – Manchester City mogą pozwolić Młotom odskoczyć od strefy spadkowej na 6 punktów. Presja kibiców, atmosfera na London STadium pomogą w odniesieniu 3 punktów jutro.
Dubel: Stawka 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Arsenal Londyn - Watford✅ 3 0
Spotkanie 11.03.2018 godz 14:30
Buk fortuna

Ja wiem ze zaraz zaleje mnie fala krytyki odnosnie tego meczu ale Arsenal nie moze przez caly czas przegrywac. Wiem ze nastawiaja sie na Lige Europy a nie na rozgrywki ligowe ale pamietajmy ze jak przychodzi kolejka to bary w Wielkiej Brytani sa pelne co za tym idzie zwyczajnie ludzie przychodza na ten stadion i placa kase za ogladanie jak ich ulubiona druzyna WYGRYWA (no wlasnie Arsenal musi w koncu zaczac cos wygrywac). Tym sie tam zyje i rozmawia jeszcze przez pol tygodnia po meczu. Skoro Arsenal nie moze im dac juz praktycznie nic wiec da im pilke piekna dla oka pelna bramek i tym sie wlasnie bede sugerowal. Gdzie wygrywac jak nie w domu wiadomo. Nie ma za bardzo co sie rozpisywac bo wiadomo ze potencjal Arsenal ma co bylo widac w spotkaniu Ligi Europy z Milanem. Jak dla mnje jest to pewna 1 po 1,47 ✅ ale skoro twierdzilem ze ma to byc spotkanie i maja byc bramki to sklanialbym sie takze ku typowi 1/+1,5 gola w meczu✅ czyli Arsenal wygra i padnie +1,5 gola w meczu po kursie 1,59.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Manchester United vs Liverpool
Manchester United 2.85 Unibet✅✅✅
Mecz na szczycie w Premier Leauge, a jednoczesnie walka o 2 miejsce w tabeli , grajacy ostatnio bardzo dobrze Liverpool jest faworytem na Old Trafford wg bukmacherow co dla mnie jest troche niezrozumiale , zgadzam sie ze notuja ostatnio bardzo dobre wyniki ale nie jest to Real czy Barcelona zeby wystawiac 2.85 na Utd u siebie , fakt nie graja tak widowiskowo jak Liverpool ale wyniki osiagaja na wlasnym obiekcie pokonali ich tylko bedacy w gazie Citizens , do tego najmniej straconych goli u siebie , dzis powinien wrocic Baily co jeszcze bardziej uszczelni obrone , szczerze nie widze tu Liverpoolu w roli faworyta mimo ich formy ten mecz bedzie sie rzadzil innymi prawami i uwazam ze motywacja i wlasny stadion pozwoli dzis United zgarnac pelna pule, a juz przy tym kursie napewno zaryzykuje. Powodzenia
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Co do hitu tej kolejki, uważałbym z UTD i skłaniałbym się bardziej w strone drużyny gości. Wiem że są to derby Anglii i klasyk piłkarski, ale we wtorek czeka UTD cholernie ważne i ciężkie spotkanie w lidze mistrzów, ja wiem że są to profesjonaliści i będą w pełni gotowi na ten mecz, jednak Mou może dać odpocząć kilku zawodnikom, co do ligii sytuacja w tabeli jest jasna City majster, a dalej walka o drugie miejsce, jednak w lidze zostało jeszcze kilka kolejek i tam jest gdzie odrobić startę szczególnie że dzieli te zespoły tylko 2 pkt na korzyść UTD, a w LM nie mogą sobiepozwolić na pomyłkę. Jak ktoś wyżej napisał, mecz bradziej do oglądania a nie do obstawiania. Moim zdaniem najlepiej poczekać na składy obu drużyn i wtedy coś się pobawić, ale dla mnie to 4fun, stawianie poważnych pieniążków w takich meczach to duże ryzyko
 
walus89 11

walus89

Użytkownik
West Brom - Leicester
Co sądzicie o rożnych w tym spotkaniu???
Patrząc na ostatnie statystyki ( https://www.flashscore.pl/mecz/vaRmkWzl/#szczegoly-meczu ) obie drużyny nabijają ich dość sporo.Wydaję mi się również,że mecz będzie otwarty przez miejsce jakie zajmują gospodarze,będą musieli od początku gonić bo remis im nic nie daje...al. czy wygrają to jużinna sprawa.Można też stwierdzić,że styl jaki prezentują obie drużyny będzie obfitował w dużą ilość korków!.Bardziej liczę tutaj na gospodarzy ale Lisy też powinny swoje dołożyć.
Po głębszych przemyśleniach wjechał bym osobiście w +11,5 2,30 ✅✅✅
Można próbować ciutke lżej + 10,5 za 1,85 ✅✅✅ lub West Brom + 4,5 1,55 ✅✅✅
kursy od ziemniaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja Proponuje Matic Kartke w meczu Unibet 3.40
sedziuje craig Pawson i daje kartki ok 5-6 a Liverpool z Sane Mane Oxladem będzie atakowal i jakas kontra albo ostry faul i kartke mamy na bang ????
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
10.03.2018 g. 18.30 Chelsea- Cr. Palace
Cr. Palace strzeli gola do 72 minuty⛔
Kurs: 2,40
Fortuna
Stawka 6j

Derbowy pojedynek pomiędzy The Blues a Orłami. Zdecydowałem się zagrać bramkę gości do 72 z uwagi na dość ciekawy kurs. Cr. Palace jest bez zwyciestwa w lidze od 6 kolejek, chociaż już w poniedziałek było blisko w spotkaniu z Manchesterem United, bo prowadzili już 2-0, a bramkę na 2-3 stracili w 94 minucie. Także potrafią powalczyć z silniejszym rywalem.
Chelsea zapewne jest już myślami na Camp Nou co będzie miało wpływ na to spotkanie. Podopieczni Conte również w lidze ostatnio nie mają dobrej passy, gdyż przegrali dwa hitowe pojedynki z oboma klubami z Manchesteru.
Nie twierdzę że Orły wygrają to spotkanie, ale na pewno będą stwarzać groźne sytuacje i powinni ukłuć lubiącą czasem przysnąć defensywę Chelsea.
I jeszcze jedna kwestia dotycząca historii spotkań pomiędzy zespołami, mianowicie w pierwszej rundzie urły pokonały u siebie Chelsea 2-1, takim samym wynikiem kończyły się też ostatnie dwie wizyty Orłów na Stamford Brigde na korzyść gości.
Alternatywnie:
2 (+1,5) @ 2,05 Pinnacle✅✅✅
 
R 167

realny

Użytkownik
Arsenal mimo zwycięstwa na San Siro nadal mnie nie przekonuje. Londyńczycy wszystkie siły rzucili już tylko na LE. Jest to jedyna furtka na wywalczenie miejsca w LM, bo TOP4 w lidze w zasadzie jest już nieosiągalne. Nie sądzę aby Kanonierzy przystąpili do jutrzejszego meczu na 100% skoncentrowani mając w perspektywie rewanż z Milanem już we czwartek.
Watford 2x @2.45 STS
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
14:30 Arsenal - Watford 1 @ 1.46
17:00 Bournemouth - Tottenham 2 @ 1.52
AKO: 2.22
bah

Dzisiaj staram się zajrzeć do Anglii, a dokładniej na spotkania Arsenalu i Tottenhamu. Arsenal w ostatnich tygodniach spisywał się słabo na ligowych podwórkach, ale pewna wygrana z Milanem daje dzisiaj spore nadzieje na zwycięstwo gospodarzy. Arsenal po tej wygranej złapał oddech w płuca, pomimo, że walka o pierwszą czwórkę jest już przegrana, to dalej mogą wywierać presję na swoich rywalach. Wenger z pewnością jest zadowolony z Ozila oraz Ramseya. Tottenham po odpadnięciu z LM musi się skupić na lidze. Dziś trudny i wymagający rywal, który z pewnością postawi ciężkie warunki Kogutom. Goście przy dzisiejsze wygranej przeskoczą Liverpool i awansują na trzecie miejsce w tabeli, oraz odskoczą Chelsea na kilka oczek. Trójka Eriksen, Kane i Alli zrobią wszystko aby wygrać ten mecz. Do tej trójki można dopisać Sona, który wystrzelił nam z formą. Tottenham jest niepokonany na wyjeździe od od czasu przegranej w wyjazdowym spotkaniu z Manchesterem City. Dzisiejsza wygrane obu drużyn powinny być priorytetem.​
 
N 182

nafal

Użytkownik
Bumkacher Milenium wystawił linie 3,5 rożnego na Watford po kursie @1,6. Warto wchodzić Panowie.
ed.: overek oczywiście
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Stoke - Manch. City
Typ: Powyżej 1.5 bramki w pierwszej połowie⛔
Kurs: 2.14 efortuna
Czas rozpoczęcia: 21:00
Ostatnim spotkaniem 30 kolejki oczywiście Stoke - Manchester City. Drużyna, która znajduje się na 19, czyli przedostatnim miejscu kontra samodzielny lider, który odstaje od pozostałych zespołów w lidze z dość dużą przewagą. Nie wydaje mi się, żeby Obywatele inaczej podeszli do tego spotkania, niż wyjść i wygrać to w jak najlepszym stylu, żeby dalej pokazywać, że w tym sezonie nie mają sobie równych. Myślę, że każdy wie jak wygląda ich gra, bardzo zdyscyplinowany, ofensywny zespół, z którego Guardiola zrobił maszynę do zdobywania bramek i pobijania kolejnych rekordów. Stoke w tym sezonie kompletnie sobie nie radzi, ogromne problemy i bardzo możliwy spadek do Championship. Mam ogromne nadzieje, że jutro Stoke spróbuje się postawić i strzelić bramkę w już w pierwszych minutach. Szczerze powiedziawszy, byłoby mi żal tego zespołu, bo uważam, że mają dużo większy potencjał niż gra na zapleczu PL. City natomiast lubi rozstrzygać spotkania już w pierwszej połowie, więc spodziewam się przynajmniej dwóch trafień w tej części gry. Wiemy już, że nie wystąpi jutro Aguero - najbardziej bramkostrzelny zawodnik City, natomiast i tak uważam, że reszta zawodników będzie realizować swoje ofensywne zadania. Życzę ogrania buka, pozdrawiam!
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Stoke - Manchester City

30- stą kolejkę Premier League zamyka spotkanie Stoke City, którzy plasują się na przedostatnim miejscu tabeli z Manchesterem City. Absencje w drużynie gospodarzy:
- Grant L. (Kontuzja nadgarstka)
- Ireland S. (Kontuzja łydki).
Jeśli chodzi o ekipę City:
- Aguero S. (Kontuzja kolana)
- Mendy B. (Kontuzja kolana).
Wynik spotkania będzie raczej bez niespodzianki pomimo braku Kuna lecz, na to spotkanie proponuję coś innego. Over 2.5 kornera dla Stoke po kursie ok 1,55.
Poprzednie mecze Stoke z MC co do ilości zdobytych kornerów: (Stoke u siebie):
20.08.16 PL Stoke Manchester City 1 : 4 -7 kornerów Stoke
05.12.15 PL Stoke Manchester City 2 : 0 -1 korner Stoke
11.02.15 PL Stoke Manchester City 1 : 4 - 3 kornery Stoke
14.09.13 PL Stoke Manchester City 0 : 0 - 2 kornery Stoke
Jeśli chodzi o ostatnie spotkania Stoke na własnym boisku:
10.02.18 PL Stoke Brighton 1 : 1 - 7
31.01.18 PL Stoke Watford 0 : 0 - 2
20.01.18 PL Stoke Huddersfield 2 : 0 - 3
01.01.18 PL Stoke Newcastle 0 : 1 - 10
23.12.17 PL Stoke West Brom 3 : 1 - 1
16.12.17 PL Stoke West Ham 0 : 3 -7
02.12.17 PL Stoke Swansea 2 : 1 -2
29.11.17 PL Stoke Liverpool 0 : 3 -5
04.11.17 PL Stoke Leicester 2 : 2 -4
City ma sporą przewagę w lidze, Stoke musi walczyc o byc albo nie byc w Premier wiec licze na otwarty mecz i na powodzenie mojego typu.
Z zespołami takimi jak Liverpool czy Leicester potrafili zrobic 4-5 kornerów wiec skłania mnie to do zagrania Stoke over 2.5 cornera ! Kurs: 1,55 ✅✅✅
Pozdrawiam i życzę powodzenia !
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Stoke-Man City
Typ: bts
Kurs 2.0
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 30 kolejki Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej , Stoke City, który na chwilę obecną znajduję się na 19 pozycji w ligowej klasyfikacji na swoim stadionie podejmowało będzie lidera czyli Manchester City, który w tym sezonie ma już 13 punktów przewagi nad drugim w ligowej klasyfikacji Manchesterem United i jedno spotkanie rozegrane mniej na swoim koncie. Gospodarze muszą walczyć w każdym możliwym spotkaniu o ligowe punkty bowiem ich sytuacja z meczu na mecz jest coraz trudniejsza, co prawda mają tylko 1 punkt straty do bezpiecznej pozycji,ale w tym meczu chyba mało kto się spodziewa że Stoke ugra jakiekolwiek ligowe punkty w starciu ze znacznie wyżej notowanym w lidze zespołem &quot;The Citizens&quot; , bowiem od 5 spotkań nie są w stanie zdobyć kompletu punktów a mierzyli się ze znacznie słabszymi ekipami, w zespole Stoke nie zagrają na pewno : Diouf oraz Grant, pod znakiem zapytania stoi występ Irelanda, u gości natomiast na pewno nie zobaczymy : Aguero, oraz Mandy, nie wiadomo czy ujrzymy
elpha, Fernandinho oraz Sterlinga. Moim zdaniem City tutaj znów dopisze 3 punkty do swojego dorobku, stawiam na wynik 1:3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom