>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kwietnia ominięcie

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jak wszyscy zainteresowani wiedzą, do 30 kwietnia można było się w bwin rejestrować, co i ja zrobiłem, niestety nie złożyłem depozytu. Czy jest możliwość ominięcia tego, że teraz nie mogę złożyć pierwszego depozytu?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak wszyscy zainteresowani wiedzą, do 30 kwietnia można było się w bwin rejestrować, co i ja zrobiłem, niestety nie złożyłem depozytu. Czy jest możliwość ominięcia tego, że teraz nie mogę złożyć pierwszego depozytu?
Mam podobną sytuację z partybet która do bwin należy. Jak się założyło konto przed 1 maja ale depozytu nie zrobiło to już te konto nie nadaje się do grania, ci co zrobili pierwszy depozyt przed 1 maja mogą grać.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Bez sensu.

Teraz ominiesz, trochę pograsz, może nawet wygrasz i wtedy boom, Bwin Ci napisze, że nieregulaminowo założyłeś konto (złożyłeś depozyt) więc blokuje konto i zabiera całą kwotę (łącznie z wpłatą).

Jestem przekonany, że jeśli udałoby Ci się jednak to obejść to tak właśnie by było.

Na moje to poszukaj innego bukmachera internetowego, są dużo lepsi.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
@haker_dream w jednym temacie płaczesz że Ci jeden z bardziej renomowanych buków weryfikuję konto, a potem próbujesz kombinować w innym buku, no sory, takich kombinatorów jak Ty to niestety trzeba dogłębnie weryfikować!
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
@haker_dream w jednym temacie płaczesz że Ci jeden z bardziej renomowanych buków weryfikuję konto, a potem próbujesz kombinować w innym buku, no sory, takich kombinatorów jak Ty to niestety trzeba dogłębnie weryfikować!
Sorry, ale czy to coś złego mieć konta u różnych bukmacherów? W życiu piłeś też tylko jeden gatunek piwa? Swoje mądrości zachowaj dla siebie!
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Haker, raczej chodziło mu o to, że w jednym temacie żalisz się, że musisz weryfikować Swoje konto, a w tym szukasz sposobu, żeby zrobić innego bukmachera w wała - nie widzisz tu sprzeczności?
Nie chodzi o to, że grasz u wielu bukmacherów, tylko o to, że sam dajesz im podstawy do tego, żeby w przyszłości weryfikowali Twoje konto. Więc pretensji w innym temacie w związku z tym na przyszłość zgłaszać nie powinieneś.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie chcę zrobić bukmachera w wała, a raczej chciałbym mieć możliwość u niego pograć ;). Specjalnie zrobiłem konto jeszcze w kwietniu, by móc pograć, ale niestety nie wiedziałem o depozycie, co się wiąże z tym, iż pytam, czy można jakoś obejść to ;).
 
Do góry Bottom