>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31. kolejka I ligi (16-17.05.2017)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
Typ: Sandecja
Kurs: 1,30
forbet

Gospodarze dzisiejszym zwycięstwem mogą sobie praktycznie zapewnić awans do Ekstraklasy. Moim zdaniem innego wyniku niż zwycięstwa Sandecji dzisiaj spodziewać się nie można. Mają oni niesamowitą passe siedmiu wygranych w ostatnim okresie. Że Nowy Sącz myśli bardzo poważnie o grze w Ekstraklasie pokazują przekształcenia klubu w spółkę akcyjną i dzierżawa stadionu w Mielcu (moim skromnym zdaniem klub powinien rozgrywać mecze na swoim obiekcie). Goście z Pruszkowa wygrywając tydzień temu po dwóch karnych z Siedlcami doskoczyli do miejsca bezpiecznego na pięć oczek ale czy to da im wiatru w żagle i pozwoli myśleć realnie o choć by punkcie, raczej nie. Siedem rozgrywanych wyjazdów na wiosnę to ledwie jedna wygrana i jeden remis. Sandecja natomiast na 15 spotkań granych przy Kilińskiego przegrała ledwie raz i trzy razy zremisowała, bilans bramek to trzydzieści strzelonych i ledwie osiem straconych. Niema żadnych argumentów w stronę gości. Dodam jeszcze że najlepszymi strzelcami zespołów są w ekipie gospodarzy Maciej Małkowski 9 goli, Kamil Słaby 7 a tuż za nimi Bartłomiej Dudzic 5 trafień, natomiast w Zniczu Aleksander Jagiełło 7 goli (dwie bramki z karnych w ostatnim meczu), Adrian Paluchowski 6 goli.

Górnik Zabrze - GKS Katowice
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 2,30
forbet

Drugim rozgrywanym dzisiaj pojedynkiem 1 Ligi to mecz miedzy Górnikiem Zabrze a GKS Katowice. Więcej szans na zwycięstwo daje gospodarzom. Ostatnie ich dwa mecze to aż 10 strzelonych goli i wygrane z Chojnicam 6-1 i Stomilem 4-2. Na dużym gazie jest Igor Angulo który w tych dwóch spotkaniach trafiał sześć razy co wywindowało goi na lidera tabeli strzelców. Katowiczanie w przegranym tydzień temu meczu z Sandecją jak zwykle stwarzali sytuacje ale nic z tego nie wynikało i po jednej z kontr gol strzelony przez Pitera-Bucko pozbawił ich oczek. Ja jestem zdania że więcej argumentów mają gospodarze i dzisiaj cieszyć się będą ze zwycięstwa. Ich najlepszy strzelec to Grzegorz Goncerz 9 goli.
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
GKS w tym meczu kompletnie nie stwarzał sytuacji.oddali jeden strzał w poprzeczkę ,w końcówce. Był duży problem aby GieKSa przeszła na połowę Sandecja,zagrali bardzo mądrze,solidnie.Wszyscy się w Katowicach modlą o to aby Goncerz siedział na ławce. Mimo że to najlepszy strzelec,jest on za każdym razem najgorszy na boisku.
Grosza bym na Górnik nie postawił ,nie jest to zespół lepszy od Katowic,lepiej się im gra na wyjazdach,no ale atmosfera będzie przyjazna,do Zabrza sie wybiera ponad 2000 fanów

GKS bez remisu 1.98 Unibet

Wszystko zależy od ustawienia trenera który się kompromituje swoją nieudolnością w ustawieniu drużyny.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Panowie zastanawiał się ktoś czy aby na pewno warto wejść w Sandecja po kursie 1.30 ?? Szczerze powiedziawszy po głowie chodzi mi zagranie w stronę Znicza. W Polskich warunkach takie kursy jak dziś na Gospodarzy to samobójstwo o czym kilka razy w sezonie się przekonujemy.
Gospodarze mają przewagę 7 punktów na pozostałymi ekipami więc jest pole manewru ponadto są w gazie siedmiu zwycięstw pod rząd więc kiedyś ona musi zostać przerwana, a zazwyczaj kończy się to właśnie w tak nieoczekiwanych momentach. Kolejna sprawa jest fakt że piłkarze mogą zwyczajnie wygrać te spotkanie w głowach przed meczem i boom zlekceważą rywala. Znicz natomiast ostatnio prezentuje się przyzwoicie i stać ich na niespodziankę, są w grze o utrzymanie!
Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
Typ: Znicz Pruszków
Kurs: 8.50
Stawka: 2/10
efortuna
Myślę że za drobne warto spróbować, a jakie wy macie zdanie na temat mojej &quot;teorii&quot; ?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Też myślę że warto spróbować gości. Znicz jest nieobliczalny, dostaje łomot od wisły u siebie, a na wyjazdach potrafi ograć podbeskidzie czy zagłębie.
 
naronix 6

naronix

Użytkownik
Panowie zastanawiał się ktoś czy aby na pewno warto wejść w Sandecja po kursie 1.30 ?? Szczerze powiedziawszy po głowie chodzi mi zagranie w stronę Znicza. W Polskich warunkach takie kursy jak dziś na Gospodarzy to samobójstwo o czym kilka razy w sezonie się przekonujemy.
Gospodarze mają przewagę 7 punktów na pozostałymi ekipami więc jest pole manewru ponadto są w gazie siedmiu zwycięstw pod rząd więc kiedyś ona musi zostać przerwana, a zazwyczaj kończy się to właśnie w tak nieoczekiwanych momentach. Kolejna sprawa jest fakt że piłkarze mogą zwyczajnie wygrać te spotkanie w głowach przed meczem i boom zlekceważą rywala. Znicz natomiast ostatnio prezentuje się przyzwoicie i stać ich na niespodziankę, są w grze o utrzymanie!
Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
Typ: Znicz Pruszków
Kurs: 8.50
Stawka: 2/10
efortuna
Myślę że za drobne warto spróbować, a jakie wy macie zdanie na temat mojej &quot;teorii&quot; ?
Również idę w stronę Znicza, ale bardziej że względu na h2h obu ekip. Ostatni mecz u siebie Sandecja przegrała z Rozwojem Katowice i h2h wyglądało podobnie. Powodzenia.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
GKS w tym meczu kompletnie nie stwarzał sytuacji.oddali jeden strzał w poprzeczkę ,w końcówce. Był duży problem aby GieKSa przeszła na połowę Sandecja,zagrali bardzo mądrze,solidnie.Wszyscy się w Katowicach modlą o to aby Goncerz siedział na ławce. Mimo że to najlepszy strzelec,jest on za każdym razem najgorszy na boisku.
Grosza bym na Górnik nie postawił ,nie jest to zespół lepszy od Katowic,lepiej się im gra na wyjazdach,no ale atmosfera będzie przyjazna,do Zabrza sie wybiera ponad 2000 fanów

GKS bez remisu 1.98 Unibet

Wszystko zależy od ustawienia trenera który się kompromituje swoją nieudolnością w ustawieniu drużyny.
Lepiej im się gra na wyjazdach:

Górnik w Zabrzu: 9 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki - 15 meczy - 30 punktów

Górnik na wyjazdach: 4 zwycięstwa - 4 remisy - 7 porażek - 15 meczy - 16 punktów


Rzeczywiście na wyjazdach Górnik mega mocny, pozdrawiam ????
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
Lepiej im się gra na wyjazdach:
Górnik w Zabrzu: 9 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki - 15 meczy - 30 punktów
Górnik na wyjazdach: 4 zwycięstwa - 4 remisy - 7 porażek - 15 meczy - 16 punktów

Rzeczywiście na wyjazdach Górnik mega mocny, pozdrawiam ????
Pisałem o GieKSIe :) Widzimy się na stadionie ! :)
Przeczytałem mój post raz jeszcze i faktycznie mogłeś to odebrać że piszę o Was :)
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
W 1 LIDZE TRZEBA GRAĆ PO PROSTU WYŻSZE KURSY!!!
BRAK JAKIEJKOLWIEK LOGIKI.

Miedz Legnica-Stal Mielec 1-2
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stal prawie pewna utrzymania, Miedz z bardzo realnymi szansami na awans. Wygrana Miedziowych z Sosnowcem sprawiła, że mogą jeszcze awansować.
Olimpia Grudziądz- Chojniczanka Chojnice 0-1
Typ:1
Kurs: 2

Olimpia (wicelider) w fantastycznej formie, zwłaszcza u siebie, Chojniczanka ostatnio słabo, niezależnie, gdzie gra

Pogoń Siedlce- Podbeskidzie 3-0
Typ: 2
Kurs: 1,95

Siedlce, kiedyś twierdza i rewelacja rudny jesiennej, dziś drużyna w totalnej rozsypce, a przyjeżdża drużyna która najlepiej w całej lidze prezentuje się na wyjazdach, z realnymi szansami na awans.


Wigry Suwałki- Zagłębie Sosnowiec 0-3
Typ: 1
Kurs: 2,1

Wigry z realnymi szansami na awans, Sosnowiec niby też, ale nie jestem przekonany do końca czy Zagłębie chce awansować. Wigry prezentują się naprawdę nieźle, zwłaszcza u siebie.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Miedz Legnica-Stal Mielec
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stal prawie pewna utrzymania, Miedz z bardzo realnymi szansami na awans. Wygrana Miedziowych z Sosnowcem sprawiła, że mogą jeszcze awansować.
Olimpia Grudziądz- Chojniczanka Chojnice
Typ:1
Kurs: 2

Olimpia (wicelider) w fantastycznej formie, zwłaszcza u siebie, Chojniczanka ostatnio słabo, niezależnie, gdzie gra

Pogoń Siedlce- Podbeskidzie
Typ: 2
Kurs: 1,95

Siedlce, kiedyś twierdza i rewelacja rudny jesiennej, dziś drużyna w totalnej rozsypce, a przyjeżdża drużyna która najlepiej w całej lidze prezentuje się na wyjazdach, z realnymi szansami na awans.


Wigry Suwałki- Zagłębie Sosnowiec
Typ: 1
Kurs: 2,1

Wigry z realnymi szansami na awans, Sosnowiec niby też, ale nie jestem przekonany do końca czy Zagłębie chce awansować. Wigry prezentują się naprawdę nieźle, zwłaszcza u siebie.
Zadaj sobie tylko pytaniekto z tych zespołów co niby walczą o awans chce awansować ? Wigry ? hahah
Miedź Legnica ???
Według mnie nawet taka Olimpia Grudziądz nie chce awansować.
Awans wywalczy Górnik Zabrze a w tych meczach które tutaj wymieniłeś zagrał bym single na gości albo single na remisy żeby nie było za dużych podejrzeń....
PS : w ogóle to Miedź Legnica ostatnie 6 spotkań sezonu gra u siebie ????
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Jakby Olimpia Grudziądz nie chciała awansować,to by nie wygrywała mecz za meczem,bądźmy poważni... Dzisiaj czysta 1...
 
W 10

wielkiszu111

Użytkownik
El Patrón- czyli co nikt z 8 drużyn pozostajacych w grze nie chce awansować!? oczywiście za wyjątkiem Górnika?w kategorii żartu 10/10
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Nikt nie rusza Stomilu? Ostatnio Kluczbork zaczal punktowac, ale dalej jestem zdania ze sa najslabsza druzyna ligi. Zreszta ich miejsce rowniez na to wskazuje. Stomil nie ma pewnego utrzymania, wiec z kim jak z kim ale z Kluczborkiem powinni wygrac, a kurs 2.0 jest moim zdaniem warty gry.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Nikt nie rusza Stomilu? Ostatnio Kluczbork zaczal punktowac, ale dalej jestem zdania ze sa najslabsza druzyna ligi. Zreszta ich miejsce rowniez na to wskazuje. Stomil nie ma pewnego utrzymania, wiec z kim jak z kim ale z Kluczborkiem powinni wygrac, a kurs 2.0 jest moim zdaniem warty gry.
stomil ostatnio tragiczny, predzej bym tu szukal czegos w strone kluczborka, ale kursy nie zachecaja do gry, moze jakis over bramkowy czy bts

do gry podbeskidzie i miedz, na wigry troche kurs za niski
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Awans wywalczy Górnik Zabrze
A patrzyłeś w tabelę? Górnik żeby awansowac musiałby ugrać max punktów a i to będzie za mało z resztą patrzyłeś kogo oni mają na rozkładzie? Wyjazdy do walczących o życie Puław i Pruszkowa i u siebie Bielsko które też ma jakieś urojone fantazje o awansie. Jak ugrają 6 pkt to będzie dobre. Jeżeli Zagłębie dzisiaj wygra - na 70% są w Ekstraklasie, jeżeli przegra a wygra Olimpia, Olimpia na 60% jest w Ekstraklasie. Jeżeli oba zespoły pogubią punkty do gry wraca GKS i bawimy się dalej. Reszta się nie liczy.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
A patrzyłeś w tabelę? Górnik żeby awansowac musiałby ugrać max punktów a i to będzie za mało z resztą patrzyłeś kogo oni mają na rozkładzie? Wyjazdy do walczących o życie Puław i Pruszkowa i u siebie Bielsko które też ma jakieś urojone fantazje o awansie. Jak ugrają 6 pkt to będzie dobre. Jeżeli Zagłębie dzisiaj wygra - na 70% są w Ekstraklasie, jeżeli przegra a wygra Olimpia, Olimpia na 60% jest w Ekstraklasie. Jeżeli oba zespoły pogubią punkty do gry wraca GKS i bawimy się dalej. Reszta się nie liczy.
Tak patrzyłem w tabelę.
Ty tez patrzyłeś z tym że Ty już podopisywałeś Wirom , Olimpii i Miedzi po 3 punkty a oni jeszcze 31 kolejki nie grali ????

Grudziądz gra z Chojniczanką która jak spojrzymy w tabelę to ma szansę na awans ale to jedna z drużyn właśnie która tego awansu nie chce...

Wigry ta sama sprawa , mecz z Sosnowcem , będzie remis i Górnik traci wtedy 1pkt do Wigier i dwa do Sosnowca.

Legnica nawet jak wygra to Górnik będzie tracił 2 punkty.

Nie mówię że Górnik na 100% awansuje ale wiem na 100% że Górnik chce awansu a taka Olimpia , Wigry czy Miedź mogą nie chcieć ????

Mówię tak bo jestem nauczony przypadkiem Kolejorza Stróże kilka lat temu
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Wszyscy pretendenci - gospodarze solidarnie na 0-1 ????
I to jest właśnie to nasza kochana I liga. Zacznie się sprzedawanie jak się nie chce awansować albo nie tyle sprzedawanie co zwyczajne odpuszczanie.
Sam chciałbym awansu Sosnowca bo podobno Leśny z Wandzelem się na Zagłębie czają
 
W 10

wielkiszu111

Użytkownik
czyli tak -z 8 druzyn tak naprawde zainteresowani awansem sa- zaglebie ,gks, gornik i to by bylo na tyle jednak w tej teori El Paróna jest coś na rzeczy! choć przed dzisiejszymi meczami trudno bylo mi w to uwierzyć!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom