>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31. kolejka LOTTO Ekstraklasy (13.04-16.04.2018)

Status
Zamknięty.
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Panowie a jak oceniacie szanse kornerów gospodarzy? Na fortunie linia 5,5 spadła z 1,91 na 1,70. Dość znaczący spadek.
Jak najbardziej bym to pobrał, argumenty:
1. Kto analizuje mecze Wisły K. może zwrócić uwagę na słabość gry 1 na 1 na skrzydłach. Wydaje mi się, że Palcić i Bartkowski będą mieć dużo kłopotów z Michalakiem i Merbą.
2. Jak dla mnie mecz zdominują gospodarze, znów pewnie będzie Wisła K. grać piłką w środku pola od pierwszych minut, ale koniec końców Wisła P. poradzi sobie i będą nadawać ton w meczu.
3. Ostatnie 3 mecze wyjazdowe Wisły K to Sandecja 4 rożne, Legia 8, Jaga 9.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła Płock - Wisła Kraków
remis @3,44
1xbet ✅
obie strzelą @1,896 1xbet ✅
Ostatnie spotkanie pierwszej kolejki rundy finałowej, kolejki cudów jak można by było powiedzieć o wynikach w tej serii. Dzisiaj zagrają dwie Wisły, jedna z Płocka druga z Krakowa. Faworytem według bukmacherów są gospodarze, którzy w ostatnich 5 kolejkach zanotowali 4 zwycięstwa i remis, natomiast Biała Gwiazda w ostatnich 5 meczach jedno zwycięstwo oraz dwa remisy i tyle samo porażek, ja jednak czuję w tym meczu podział punktów, Wisła Kraków udowodniła, że stadion w Płocku jej &quot;leży&quot;, na 11 wizyt w tym mieście nie doznała tam ani jednej porażki, a wygrała 7 meczy i 4 zremisowała, dodatkowo w tej kolejce nie było jeszcze remisu, więc duże prawdopodobieństwo, że dzisiaj taki padnie, dlatego biorąc pod uwagę formę gości, umiejętnośc grania gości w Płocku oraz to, że w tej kolejce nie było podziału punktów celuję w tym meczu w remis. Dodatkowo myślę, że będzie to remis bramkowy, więc polecam również typ na obie strzelą, z bezpośrednich H2H granych w Płocku, czyli wspomniane wcześniej 11 meczy obie drużyny trafiały w ponad połowie spotkań, czyli w 6 spotkaniach typ znalazł potwierdzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
, dodatkowo w tej kolejce nie było jeszcze remisu, więc duże prawdopodobieństwo, że dzisiaj taki padnie,
Nie ma związku między brakiem remisów w innych meczach, a prawdopodobieństwem zaistnienia remisu w tym spotkaniu. To są wydarzenia rozłączne. Na egzaminie z rachunku prawdopodobieństwa byłaby &quot;dwója&quot;. To nie argument, tylko bałamuctwo, albo przesąd. Do pozostałych przedstawionych w Twoim typie przesłanek nie odnoszę się w tym komentarzu.

Nigdzie nie napisałem, że to metematyczne wyliczenia, najważniejsze, że się sprawdziło i kto skorzystał ten zarobił //Waldi1979
 
L 4

lechijka

Użytkownik
Wisla Plock - Wisła Krakow
Typ; wisla plock win + btts

Tak na szybko bo mecz sie wlasnie zaczal ale mozna zawsze zagrac live ;)
Wisla Plock w ostatnich spotkaniach zaskakuje sama siebie. 5 ostatnich spotkan to 13 pkt i dzis pojawia sie szansa zaskoczenia na 4 miejsce w tabeli i włączyć sie bardzo realnie do walki o mistrzostwo kraju. Wisla Kraków ktora obecnie zajmuje 8 miejsce raczej szans na tytul juz nie ma żadnych. Uważam, ze dziś Wisla Plock wygra spotkanie lecz uważam ze Lopez i spolka ktorzy sa nieobliczalni co pokazał mecz z Legia na wyjezdzie, strzela dziś przynajmniej jedna bramkę lecz pojada do domu bez zdobyczy punktowej, a nafciarze zrobia zdecydowany krok w kierunku swoich marzeń ;) pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom