>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

31. kolejka Premier League (17.03.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
31. kolejka

kursy od: bah

W najbliższy weekend czekają nas tylko cztery spotkania w Premier League. Jest to spowodowane przede wszystkim spotkaniami w FA Cup, w której bierze spora udział drużyn z PL. Myślę jednak, że wspólnymi siłami znajdziemy coś ciekawego.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów. Do spotkań pucharowych zapraszam do osobnego tematu.​
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Spotkań pucharowym nie tykam, nie mam zamiaru. Ale za to rozgrywki ligowe chętnie biorę na celownik.
Stoke City - Everton FC ⛔
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Krótka analiza
Dlaczego taki typ. Sam nie wiem, ale jakoś nie mogę przyjąć tego do świadomości, że Stoke miałoby spaść z PL. Przyzwyczaiłem się do tego zespołu, uważam, że naprawdę mają potencjał, ale od pewnego czasu stoją w miejscu. Potrafili zaskoczyć w tym sezonie, ale robili to zdecydowanie zbyt rzadko. Everton w ostatnim tygodniu wygrał z Brighton, Stoke uległo oczywiście Obywatelom, ale wyglądali naprawdę przyzwoicie. Myślę, że jutro napsują krwi gościom i wynik zakończy się ich zwycięstwem lub remisem. Kiedyś muszą zdobywać punkty. Dlatego, że bardziej przekonuje mnie remis to taki typ z mojej strony. Typ Stoke lub Remis to bardzo niski kurs, więc się nie opłaca. Everton też osłabiony, nie będzie Sigurdssona czy Williamsa. Stawiam na remis.
Liverpool - Watford✅
Typ: Pierwsza połowa/ spotkanie - Liverpool/Liverpool
Kurs: 1.55
Krótka Analiza
Nie gram żadnych handicupów, bo rożnie bywa z gospodarzami i nie chce się przejechać, ale uważam ten typ, mimo, że po niskim kursie za sensowny. Liverpool powinien szybko zdobyć bramkę i kontrolować przebieg spotkania. Grają u siebie, ciągle w walce o wicemistrzostwo kraju. Watford natomiast na bardzo dobrym miejscu, nie powinni się obawiać spadku. Kolejny minus to na pewno pełna lista kontuzjowanych w tym zespole, są naprawdę w kiepskiej sytuacji kadrowej, powypadało kilku kluczowych piłkarzy i takiego meczu bez nich nie są w stanie wygrać. Zresztą wygrać to byłoby ciężko nawet z pełną kadrą, ale w ogóle się postawić - to raczej nierealne.
Huddersfield - Crystal Palace✅
Typ: Crystal Palace
Kurs: 2.7
Krótka analiza
Gospodarze mnie nie przekonują ani troszkę, ogólnie spodziewam się ich spadku w tym sezonie, zostało jeszcze kilka kolejek. Crystal natomiast w strefie spadkowej, ale ma tylko 4 punkty mniej niż gospodarz tego spotkania. Goście podobali mi się wielokrotnie w tym sezonie, ostatnio długa passa bez zwycięstwa, praktycznie same porażki i w tym spotkaniu liczę na przełamanie. Wrócił Zaha do zespołu, gość, który wnosi naprawdę dużo. Jest także kilku innych bardzo dobrych zawodników. Gospodarze ostatnio rozegrali świetny mecz przeciwko Swansea, która broniła się w dziesiątkę, ale mieli fatalną skuteczność. Liczę na Crystal i na to, że uda im się wyjść, ze strefy spadkowej.
Bournemouth - W.B.A⛔
Typ: Bournemouth -1H
Kurs: 3.05
Krótka Analiza
Goście szykują się już do spadku, raczej nie ma dla nich nadziei, tragiczna gra, tragiczne jest wszystko w tym zespole, atmosfera już tam nie istnieje, każdy jest na siebie wściekły i obrażony. Szkoda zespołu Krychowiaka, aczkolwiek sami zgotowali sobie taki los. Gospodarze to zespół ofensywny, z mocnym arsenałem, ostatnio porażka z Kogutami, ale po naprawdę dobrym spotkaniu. Stwarzali sobie sytuację, bardzo dużo sytuacji, więc co będzie jutro? Jutro na pewno pokażą swoje umiejętności. Swoją drogą ciekawe czy zagra Fraser, bardzo lubię oglądać tego walecznego chłopaka, który ściga się z każdym możliwym piłkarzem drużyny przeciwnej. Kurs bardzo zachęcający, a Bournemouth też musi zdobywać punkty i umacniać swoją pozycję, by była całkowicie bezpieczna.
Mam nadzieję, że typy się sprawdzą. Pozdrówki dla wszystkich graczy!
edit. WBA - troszkę niespodzianka, trzeba było się tego spodziewać
Crystal - gładziutko
Stoke - tutaj to porażka, lepsi od samego początku, a potem durne zachowanie i bezpośrednio czerwona kartka, gdzie walczysz o życie i utrzymanie. Zremisowali by ten mecz spokojnie albo i wygrali, ale musieli typowo dać dupska. Szkoda.
2/4, szkoda bo powinno być 3/4 z wysokim kursem i wtedy byłby ładny przód. Ale nie można narzekać. Pozdrówki
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 18:30
Spotkanie Liverpool-Watford
typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 2.80
Buk Fortuna
Analiza: Liverpool na swoim stadionie w tej kolejce Premier League podejmował będzie ekipę watfordu, gospodarze są obecnie na 4 pozycji w lidze z dorobkiem 60 oczek na swoim koncie, w poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowe spotkanie na stadionie Manchesteru United i teraz stracone punkty trzeba odrobić ze znacznie niżej notowanym zespołem Watfordu , który zajmuję miejsce 10 i ich gra wygląda bardzo różnie, potrafią wygrywać, ale równie często tracą ligowe punkty , szczególnie na wyjazdach ich gra wygląda bardzo słabo, w poprzednich 9 meczach wyjazdowych zanotowali 8 porażek oraz 1 podział punktów, jest to zdecydowanie za mało jeśli chcę się walczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie w tym sezonie , w tym meczu goście wystąpią mocno osłabieni, według livesports nie zagrają: Wague, Cleverley, Sinclair,Kaboul, Kabasele, Hoban, Gomes, Deulofeu, Chalobah, Cathcart, a w zespole Liverpoolu nie zobaczymy tylko Clyne , przynajmniej na chwilę obecną. Więc moim zdaniem gospodarze od pierwszych do ostatnich minut spotkania atakowali będą bramkę przyjezdnych. Stawiam na wygraną Liverpoolu 3:1 po 90 minutach raz 1:0 po pierwszych 45 minutach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Huddersfield - Crystal Palace
S. Mounie score
2 gole w 4 meczach, 14 oddanych strzałów w tym 5 celnych, 7 głowa. Cała gra ofensywna opiera sie na Nim. Mecz o 6 punktów. Terriers podraźnione bezskutecznoscią w meczu ze Swansea. 4 czyste konta Palace w tym sezonie. Trzeba coś dodawać?
Bournemouth - Wba
Bournemouth win
Oglądałem mecz West Bromu z Leicester i animuszu wystarczyło im na 20 minut, pozniej wszystko wróciło do normy, bezsilność w kazdej formacji, zrezygnowanie. Wisienki u siebie sa mocne dla kazdego i musza wykorzystac taka czarna passe WBA.
Stawka: 3/10
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Bournemouth - WBA
Bournemouth @ 1,91 LVBET
Bournemouth @ 3,40 LVBET
Klub nie zwalniając na posiedzeniu zarządu w tym tygodniu Alana Pardewa, tłumacząc to zbyt dużymi kosztami odszkodowania dla zwolnionego przedwcześnie trenera dał do zrozumienia, że jest już pogodzony ze spadkiem do Chamionship. Pardew dociągnie ten sezon do końca i prawdopodobnie odejdzie z klubu po zakończeniu rozgrywek a nowy trener dostanie szansę odbudowy i szybkiego powrotu do Premier League. Starta jest już ogromna i tylko cud mógłby uratować West Brom przed spadkiem. Dodatkowo Pardew wszedł w konflikt z chyba najjaśniejszą postacią zespołu ostatnich tygodni: Grzegorzem Krychowiakiem. Pardew zdjął go w 59 minucie meczu z Leicester przy wyniku 1:1, kiedy Grzesiek był zdecydowanie najlepszy w zespole. Doskonale się ustawiał, przerywał sporo ataków Lisów, próbował kreować i też sam był zagrożeniem dla Schmeichela, trafiając w poprzeczkę. Grzesiek schodząc nie podał trenerowi ręki a ten później publicznie skrytykował go na konferencji prasowej. Zawodnicy w większości stanęli za Polakiem a przeciw trenerowi. Sporo w mediach oberwało się też młodemu Fieldowi, który zmienił Krychowiaka i walnie przyczynił się do porażki 1:4. Bournemouth natomiast kolejny sezon wyciąga ze swojego składu, ze swoich możliwości maksa. Na 8 kolejek przed końcem rozgrywek Wisienki mają 33 punkty i 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Myślę że dzisiaj zagrają właśnie kluczowe spotkanie w kontekście utrzymania. Jeżeli dziś wygrają to znacznie oddalą się od widma spadku i do końca będą mieli komfort spokojnej gry. W ostatnim czasie same wyniki nie napawają jakimś wielkim optymizmem, ale sama gra nie była wcale tak słaba. W pierwszej połowie z Tottenhamem momentami grali bardzo dobrze, trochę się posypało w drugiej połowie, ale o jakim rywalu mówimy a z jakim dzisiaj przyjdzie się mierzyć Bournemouth...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom