>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31 kolejka Premier League [4-5 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP






Dopiero co skończyły się emocje związane z 30ą kolejką a tu znowu wracamy na angielskie boiska. Zdecydowanymi faworytami do oglądania są mecze Manchesteru United oraz Chelsea z City. Walka o czołówkę dawno nie była tak ciekawa więc pozostaje się tylko cieszyć. Na dole też jest bardzo ciekawie więc mecze jak Hull-Boro czy Lester - Sunderland również zasługują na naszą atencję.

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy ;)
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Burnley - Stoke
Typ: Burnley 0.0 @1.70 ✅
Ileż to ja już razy grałem na Burnley u siebie. I oni naprawdę rzadko zawodzą. U siebie to jedna z najlepszych drużyn w lidze. Natomiast Stoke to w tym sezonie nawet mniej niż przeciętniak. Uważam, że Burnley powinno to wygrać. Dodatkowo w Stoke może nie zagrać Shaqiri.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
LFC 1.36 + Lester 1.53 = ako 2.09 stawka 10/10 bet365
Drugi raz w mojej karierze na bet365, gdzie gram od 2 tyg, decyduje sie na max stawke. Nie bede przepisywal stat, bo nie mam czasu i pisze z fona.
LFC zagralo bardzo dobrze z Evertonem, nie widzialem tam ani przez chwile szans na dobry rezultat dla the toffees. Mysle, ze to ten moment dla the reds i zaczeli kampanie po top 4 i upragniona lige mistrzow. Jurgen zapowiedzial kiedys, ze Anfield znowu stanie sie twierdza i narazie slowa dotrzymuje, tak powinno byc tez w tym meczu. 2 nasyepne kolejki to ciezkie wyjazdy LFC do stoke i wba, wiec w meczu z borubarami musza byc 3 pkt. Wezmiemy rewanz za pamietna porazke 4-3 (jedyna przeciw wisienkom);) Bournemouth ostatnio dobre wyniki i czas to zakonczyc.
Rzadko stawiam przeciw sunderlandowi, bo kursy przeciw nim sa zazwyczaj malutkie, a czarne koty potrafia drapac. Jednak ten kursik jest wart ryzyka. Foxes w gazie, a nie zapominajmy, ze oni jeszcze walcza o utrzymanie! I to jest bardzo wazny fakt, szczegolnie, ze maja baaaardzo trudny terminarz do konca sezonu wiec ten meczyk musza zagrac na 3 pkt. H2h takze pozytywny wiec dla mnie czysta 1.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Chelsea Londyn - Manchester City
2.45 na Chelsea w obecnej formie uważam za bardzo atrakcyjną propozycję. Tylko trochę wyższy kurs mieliśmy rok temu, kiedy to Chelsea była drużyną nie do poznania, a Obywatele grali to co teraz. W kursach tych na pewno uwzględnione zostały mecze rozegrane w ten weekend. Jak doskonale wiemy Chelsea nieoczekiwanie straciła punkty po błędach obrony i nie potrafiła sforsować muru jaki postawiła defensywa Orłów na czele ze swoim golkiperem Waynem Hennessey&#39;m. Mimo tej porażki, nie stracili w moich oczach piłkarze The Blues. W ataku zagrali całkiem dobry mecz i tylko dzięki postawie obronnej, a także błędnej decyzji sędziego, który według mnie powinien podyktować jedenastkę, za obronę ręką Townsenda i ukarać kartką piłkarza Crystal Palace, nie udało się nawet zremisować tego meczu. Z kolei Manchester City nie potrafił wykorzystać słabości Kanonierów i zremisował w Londynie, choć mógł ten mecz spokojnie wygrać. Gdyby nie błędy w obronie, gdyby nie nieskuteczność w ataku. Jednak ten remis daje nadzieję na udaną końcówkę sezonu Obywateli, ale pokazuje też ciągle trwającą niemoc drużyny Pepa. Według mnie Antonio Conte ponownie okaże się lepszy w starciu tych dwóch znakomitych trenerów. W pierwszym meczu The Blues znakomicie wypunktowali swoich rywali przeprowadzając zabójcze kontry. W środowym spotkaniu spodziewam się nieco innego obrazu gry. Ale oglądając obie ekipy w tej chwili ze zdecydowanym przekonaniem stwierdzam, że to piłkarze Chelsea są ekipą z większą jakością. Weekendowy mecz pokazał jednak po raz kolejny, że w obronie zdarzają im się błędy. Manchester zdaję się, że już otrząsnął się z porażki i myślę, że stać ich tu na jednego gola. Liczę, że w środę zobaczymy emocjonujący mecz, a górą będą gospodarze.

Moje typy:

Chelsea @ 2.45 ✅
Chelsea &amp; BTS @ 3.60 ✅
UNIBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Leicester - Sunderland
Leicester w gazie, Leicester zwycięski. Grając na takim samym poziomie co na przestrzeni ostatnich pojedynków powinni gospodarze pewnie ograć Czarne Koty, które to nie wygrały żadnego z pięciu ostatnich spotkań. Pijam już mecze z Evertonem oraz City, ale Suuthampton, Burnley czy Watford byli w ich zasięgu. Jedynie zremisowali z Burnley 0-0 i to u siebie, gdzie to Burnley na wyjazdach gra fatalnie.
Leicester win @ 1.50
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Sunderland
Typ: 1/1
Kurs 2.12
Buk Unibet
Analiza: Dosłownie 2 dni przerwy i już gramy następną kolejkę w Premier League , Leicester na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Sunderlandu. Gospodarze po słabym początku sezonu w końcu się obudzili tak w lidze Angielskiej jak i Lidze Mistrzów wygrywają dosłownie wszystko, szczególnie na własnym stadionie bo z tymi wyjazdami w tym momencie również bywa różnie, wzrost formy jednak spokojnie można stwierdzić iż wygrali 5 poprzednich spotkań i to były niezwykle ważne spotkanie w kontekście utrzymania się w Premier League w obecnym sezonie. O gościach już nie mogą napisać nic dobrego poprzednie 10 spotkań to 1 wygrana 2 podziały punktów i aż 7 porażek, to chyba zdecydowanie za mało jak na drużynę , która chciałaby utrzymać się w lidze, ostatnie kilka sezonów Sunderland balansował na krawędzi utrzymania , teraz chyba już nie da rady tego zrobić , pomimo iż do bezpiecznej pozycji traci tylko 7 punktów, gospodarze natomiast utrzymanie już praktycznie mają zapewnione ,ale na więcej raczej ich nie będzie stać w obecnym sezonie, stawiam tutaj na wygraną Lester do połowy jak i na koniec oraz na dokładny wynik 3:1.

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Arsenal-West ham
Typ: 1/1
Kurs 1.92
Buk Unibet
Analiza : Arsenal Londyn w tej kolejce na własnym stadionie podejmował będzie drużynę West hamu, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na własnym stadionie do tego ich gra ostatnio wyglądała niezwykle słabo, 10 rozegranych spotkań 5 wygranych i 5 przegranych takiemu zespołowi jakim jest ekipa Arsenalu po prostu nie przystoi, teraz ich rywalem będzie niewygodny west ham, który na wyjazdach raczej wielu punktów nigdy zdobywać nie potrafiła, ostatnio 2 spotkania pod rząd przegrane, jednak bramki na wyjazdach strzelać potrafią i czynili to w ostatnich 9/10 spotkaniach wyjazdowych , więc myślę że w tym spotkaniu również z czystym kontem nie zostaną , bowiem obrona Arsenalu ostatnimi czasy może pozostawiać wiele do życzenia. Arsenal jednak musi na to spotkanie być maksymalnie zmobilizowany bowiem jest obecnie dopiero na 6 pozycji w ligowej klasyfikacji a do 4 miejsca ma aż 7 punktów straty więc jest o co grać i trzeba gonić zespoły z czołówki , na własnym obiekcie ma bardzo dobry bilans z zespołem West Hamu, w poprzednich 8 spotkaniach zanotował 7 wygranych oraz 1 porażkę ,mój typ to wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

Robson// Potrafisz podać jakieś argumenty poza przepisaniem tabeli? Proszę podawać argumenty merytoryczne, sama tabela nie nakłoni ludzi do stawiania, a każdy może ją sobie otwrozyć. Pozdraiwam i proszę o poprawkę w kolejnych postach.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Swansea - Tottenham​

Niektórzy widząc moje analizy dotyczące potyczek na Liberty Stadium mogą odnosić wrażenie, że jestem jak starta płyta. Niestety nic na to nie poradzę. Fabiańskiego i spółkę darzę nieskrywaną sympatią ale od dłuższego czasu mnie nie zawiedli. Wachlarz używanych argumentów się nie zmienia ale ma to pokrycie w rzeczywistości. Możecie zajrzeć do moich poprzednich analiz z ich udziałem ale tak na szybko. Clement + Makelele = poukładana gra. Potencjał na wygranie z każdym, szczególnie u siebie. Motywacja do utrzymania przez skopaną pierwszą część sezonu.
Totki mają ostatnimi czasy fantastyczny bilans ale... Braki Kane`a i Rose`a może nie były odczuwalne na Burnley czy będące na wakacjach Soton ale w Walii nie będzie tak prosto. Ich sytuacja w tabeli jest dość komfortowa. Chelsea i tak nie da sobie wydrzeć mistrza a Koguty mają względnie łatwy terminarz. Przynajmniej w najbliższym czasie. Jeśli mają zgubić punkty to ten mecz, w środku tygodnia wydaje mi się najdogodniejszą okazją. Do typu zachęca mnie również kurs.
Swansea lub remis @2.16 Unibet ⛔ seeeerio? do 88 było 1-0... co za smutek
 
lukas88 301,1K

lukas88

Forum VIP
04.04.2017 g. 20.45 Leicester- Sunderland
-
Typ: 2 (+1)⛔
Kurs: 2,22
Marathonbet
Stawka 7 j


Wracam po krótkiej przerwie w typowaniu PL, jakoś nie czułem spotkań w ostatniej kolejce, co prawda przemyślenia okazały się słusznie ukierunkowane ale obawiałem się tych spotkań. Cóż, lecimy z kolejnymi spotkaniami. Jak widzę kilko użytkowników ciśnie w kierunku Lisów, które odniosły 4 ligowe zwycięstwa z rzędu. Z całym szacunkiem ale nie przekonuje mnie ten zespół w tym sezonie, jestem przekonany że z Sunderlandem nie będzie łatwej przeprawy. Trener lisów musi zacząć rotować, gdyż na przestrzeni 1-18 kwietnia rozgrywają 6 spotkań, z czego dwa arcyważne z Atletico w LM. Sunderland z kolei jeśli marzy o utrzymaniu to ostatni gwizdek by wziąć się za zdobywanie punktów. Goście od 5 spotkań nie wygrali w lidze, uważam że mają potencjał by urwać chociażby 1 punkt Vardy`emu i spółce, którzy tak naprawdę po ostatnich wynikach mają dobrą pozycję do utrzymania w lidze a o puchary już nie powalczą. Dlatego też wbrew masowym typom na Lisy idę zdecydowanie w kierunku gości.

Nieco ostrożniej polecam takie typy:
X2 @ 2,95 Unibet 5/10⛔
2 DNB @ 6,3 3/10⛔
Under 0,5 HT @ 3,20 Marathon 2/10✅✅✅
2/ under 2,5 @ 12,5 Marathon 0,5/10⛔


------------------------------------------------------------------------

05.04.2017 g. 20.45 Arsenal- West Ham
-
Typ: 1 (-1,5)✅✅✅
Kurs: 2,09
Marathonbet
Stawka 5j


Arsenalowi odjeżdża nie tylko LM ale i LE, i Everton za plecami. Także sytuacja kiepska jak na Kanonierów. Skład mają spokojnie na Top 4 PL, jednak w tym sezonie coś nie gra. Jak dla mnie brakuje klasycznej &quot;9&quot; bo Giroud to jak dla mnie to taki Francuski Rasiak. West Ham dużo stracił po odejściu Payeta, w tabeli sytuacja względnie dobra 6 pkt przewagi nad strefa spadkową, więc dorzuca kilka punktów i pozostaną w lidze. Ja w tym spotkaniu bardziej niż na przeciętną dyspozycję gości liczę na efektowne przełamanie gospodarzy, których stać na dobre spotkania, ale dawno tego nie widzieliśmy. Udało się wcisnąć 2 bramki City, wę myślę że trójkę powinni zaaplikować WH.​
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Arsenal Londyn - West Ham United
Arsenal Londyn w tej kolejce na własnym stadionie podejmował będzie drużynę West hamu, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na własnym stadionie do tego ich gra ostatnio wyglądała niezwykle słabo, 10 rozegranych spotkań 5 wygranych i 5 przegranych takiemu zespołowi jakim jest ekipa Arsenalu po prostu nie przystoi, teraz ich rywalem będzie niewygodny west ham, który na wyjazdach raczej wielu punktów nigdy zdobywać nie potrafiła, ostatnio 2 spotkania pod rząd przegrane, jednak bramki na wyjazdach strzelać potrafią i czynili to w ostatnich 9/10 spotkaniach wyjazdowych , więc myślę że w tym spotkaniu również z czystym kontem nie zostaną , bowiem obrona Arsenalu ostatnimi czasy może pozostawiać wiele do życzenia. Arsenal jednak musi
A dlaczego niezwykle słabo grający Arsenal miałby wygrać z niewygodnym West Hamem, prowadząc już do przerwy? Również zastanawiałem się nad pograniem tego meczu i doszedlem do podobnych wniosków. Obrona Arsenalu wygląda bardzo słabo. W meczu z City, tylko dzięki nieskuteczności rywali stracili dwie bramki. W meczach z Liverpoolem i West Bromwich po 3 stracone gole, w dwumeczu z Bayernem po 5. Młoty są drużyną ofensywną i na pewno postarają się wykorzystać te mankamenty w defensywie gospodarzy. Choć z obroną bywa różnie, to WHU mają kim straszyć w ataku. Dlatego nie decyduję się na handi w stronę gości, a na bramki. Tych powinno nie zabraknąć. Zwykle kiedy spotykają się obie ekipy jest na co popatrzeć. W ostatnich 10 meczach tylko raz nie było overa. Wtedy kiedy West Ham wygrało 0-2 na obiekcie Arsenalu... Dodatkowym argumentem za graniem w stronę gości jest kontuzja Koscielnego, który zszedł z boiska w przerwie meczu z The Citizens. Na razie nie wiadomo kiedy wróci, ale ma problem ze ścięgnem Achillesa, więc może być problem z zagraniem w pełni sił już w środę.
To spotkanie to również pojedynek dwóch trenerów, w kontekście, których dużo się ostatnio mówi. Spekulacje zostały ucięte przez radę nadzorczą WHU, która udzieliła pełnego poparcia wobec Slavena Bilicia, co może również dać pozytywnego kopa Młotom. Przyszłość Wengera cały czas nie jest znana. Według mnie po tym sezonie jego czas w końcu dobiegnie końca, ponieważ nie widzę Arsenalu w pierwszej 4.

Moje typy:
WHU over 0.5 @ 1.52 ⛔
WHU over 1.5 @ 3.75 ⛔
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
W środku tygodnia kilka ciekawych spotkań, kilka takich niezbyt do typowania. Ja pójdę w dubel z ciekawym kursem i myślę, że może się udać (warto też rozważyć typ na Hull solowo, jak kto woli - dziwne, że jeszcze nikt nie poruszył tego meczu).
Leicester - Sunderland ✅ 2-0
Hull - Middlesborough ✅ 4-2

Leicester &amp; Hull wygra @ 3,0 Unibet, w sumie cały czas spada ✅
Na początek starcie u Lisów. Nie ukrywam, że Sunderland to zespół przeciw, któremu rzadko stawiam - potrafią się murować, nieprzyjemny styl gry i brzydki do oglądania. Ich mecze nie obfitują raczej w bramki, no chyba że się posypią dość szybko w obronie. Teraz mecz z Leicester i drużyna gospodarzy w ataku pozycyjnym? Brzmi, że będzie ciężko.
Leicester jest w formie i może się to komuś podobać lub też nie. Oczywiście, że nie jest to forma mistrzowska z tamtego sezonu, ale na drużyny trzeba patrzeć przez pryzmat ostatnich spotkań a nie ,,w styczniu to im nie szło&#39;&#39;. Widziałem kawałek meczu Watfordu, który raczej nie gra o nic oraz Sunderlandu i muszę przyznać, że czarne koty za Moyesa to jest dramat...Tam nawet nie pachniało remisem, oni nawet nie starali się wywieźć punktu, który poprawiłby ich sytuację w tabeli. Dziw, że przegrali 1-0 (no, ale w sumie powiedziałem, że dobrze się murują). Czy w Leicester także powalczą o maksymalnie punkt? Wydaje mi się, że tak, bo wywożących 3 oczek nie jestem w stanie sobie wyobrazić.
Wstydem jest, że ekipa z Premier League nie potrafi strzelić nawet gola i to od 5 spotkań. Co więcej, odliczając nadzwyczajny cud jakim był mecz z Crystal Palace ta passa to byłoby 9 spotkań. Wnioski są proste - tam nic nie funkcjonuje. Nie mam pojęcia jak to możliwe, ale Moyes chyba ustanowi kolejny rekord i spuści z ligi zespół, który wypływał już w górę tabeli kilkukrotnie przed toporem. Nie będzie mi go żal, bo patrząc personalnie oraz ogólnie przez pryzmat gry i jakości, miejsce Sunderlandu jest aktualnie w środku Championship (nawet nie w strefie walczącej o awans). Myślę, że Lisy spokojnie powinny ukłuć w tym wypadku Sunderland a spodziewam się nawet wyniku rzędu 2-0.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Drugi mecz i w sumie równie ciekawy to starcie Hull. Jest to pojedynek bezpośrednio na dole tabeli, ale po raz kolejny - zespoły grające zgoła odmiennie.
Middlesborough - mam do nich sentyment. Nie ukrywam, że kojarzę ich z lepszego okresu dla tego klubu, ale tutaj kwestia spadku wydaje się nieodzowna. Drużyna nie potrafi grać na wyjazdach, w meczu za 6 punktów ze Swansea walczyła o remis...Teraz zawalczą z Tygrysami, które u siebie są groźne dla każdego a do tego wciąż mają spore szanse na utrzymanie.
Co jeszcze przemawia za tym typem? Goście prawie nie zdobywają bramek. U siebie jeszcze jako tako walczą, ale słabo w Middlesborough z kreacją. Teraz wypada bodaj Ramirez (nie jest to pewne) i możliwe, że zostanie z przodu osamotniony Negredo. Od czasu czasu pójdzie jakaś akcja skrzydłem Traore, ale umówmy się - jeśli chcesz się utrzymać w Premier League to potrzebujesz czegoś więcej a przede wszystkim w starciach z sąsiadami musisz grać o zwycięstwo (nie wiem co oni liczą, że będą punkty na czołówce zdobywać...)
Kurs 2,0 kusi i w Premier League takie mecze trzeba grać. Omijałbym starcie Tottenhamu w tym tygodniu, takie mecze jak Watford - WBA oraz Burnley - Stoke również, gdzie tak naprawdę drużyny te niczego nie muszą. Podobnie ma się sprawa w wypadku Southamptonu, gdzie jak ktoś słusznie zauważył - Palace może wywieźć nawet 3 punkty, bo gospodarze są już na wczasach. Ogólnie, poza tymi dwoma spotkaniami nie grałbym niczego, zwłaszcza Kanonierów po 1,45. Drużyna, która zdobyła 4 z 18 punktów ostatnio nie powinna być ceniona tak wysoko w bądź co bądź derbach.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Leicester - Sunderland
Typ: 1
Kurs: 1.46
buk: unibet
Wynik: 2:0 ✅
Kolega powyżej napisał już dość dużo odnośnie tego spotkania. Chyba mało kto z nas się spodziewał, że zmiana trenera tak podziała na Lisy. Pięć rozegranych spotkań i pięć zwycięstw, nikt jeszcze nie miał tak wymarzonego startu w PL. Zawodnicy znowu uwierzyli w siebie i jak widać są teraz tego efekty. Dziś spotkanie z Sunderland i odniesienie kolejnego pewnego zwycięstwa. Sunderland nie wygrał na wyjeździe z Leicester od 2007 roku kiedy obie drużyny grały jeszcze w Championship na dodatek kiepska forma gości nie stawia ich dziś w korzystnej sytuacji. Lisy w weekend potwierdziły swoją dobrą dyspozycję po przerwie reprezentacyjnej i dziś po raz kolejny powinni to potwierdzić zdobywając trzy punkty.
21:00 Manchester United - Everton
Typ: BTS
Kurs: 1.93
buk: unibet
Wynik: 1:1 ✅

Obie ekipy w weekend nie mogą zaliczyć swoich spotkań do udanych. Everton przegrał a derbach z Liverpoolem, a Czerwone Diabły bezbramkowo zremisowały z West Bromwich. Dziś ciekawy pojedynek bowiem obie ekipy biją się o miejsca 3-5. Zdecydowałem się na BTS gdyż do składu gospodarzy powracają min. Ibra i Herrera. Niezdolni do gry są nadal Juan Mata, Phil Jones oraz Chris Smalling. Nie wiadomo co dalej z Pogbą, ale dziś raczej również go nie zobaczymy. Powrót Ibry i Herrery zdecydowanie poprawi ofensywę United, która ostatnio miewa kłopoty w tej formacji pod nieobecność podstawowych graczy. Everton na pewno nie przyjeżdża się dzisiaj bronić. W ostatnim spotkaniu słabe zawody rozegrał Lukaku, który był po za grą Evertonu. Belg jednak potrafi zabłysnąć i mieć swój dzień, a więc dziś obrona United będzie miała z nim spore problemy. Mourinho z pewnością będzie chciał wygrać to spotkanie, bo tych remisów już naprawdę starczy, ale Everton jest ostatnio w dobrej dyspozycji i powinien sprawić gospodarzom duże problemy na Old Trafford. Liczę na gole w tym spotkaniu, na przełamanie się jednych jak i drugich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
D 30

dadycool

Użytkownik
Też jestem za Lisami. Duża robi się masowka ale ta spokojnie powinna wejść. Ktoś wspomniał o ratowaniu składem. I ma rację ale na moje oko nie teraz. W niedzielę jadą do Evertonu i tam pograja rezerwy. Tam dadzą mecz na straty. A teraz trzeba punktowac żeby mecze między LM moc odpuścić.
Ciekawe też jest jak z kartkami w Laicester. Kto tam jest zagrożony nie wiem czy patrzyliscie bo ja nie mogę znaleźć ale może ktoś jest zagrożony 10 tą kartka w sezonie idealny moment na wykartkowanie się na Everton który jak mówiłem na pewno będzie odpuszczony przez Lisy.
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Leicester - Sunderland 2-0 ✅
Koledzy wyżej napisali już o tym spotkaniu swoje i zdecydowanie się zgadzam. Lisy odżyły po odejściu Claudio i mimo, że szkoda mi troszkę gościa to widać, że było to chyba konieczne przy tej kadrze. Leicester znów gra naprawdę ciekawie, forma kluczowych piłkarzy jakby wróciła. Nie wiem czy wcześniej grali już przeciwko Ranieriemu czy po prostu mentalnie byli słabi ale teraz widać że posiadają naprawdę klasowych piłkarzy zeszły sezon nie był dziełem przypadku. Ostatnie wyniki na jak najbardziej potwierdzają zwyżkę formy 5 zwycięstw w 5 meczach, a wyeliminowanie Sevilli myślę że dało im jeszcze dodatkowego kopa. Nie ma co więcej się rozpisywać, bo wyżej koledzy już to zrobili.
Ładnie byłoby napisać, że Sunderland będzie teraz grał o życie w każdym meczu ale jak dla mnie to oni już spadli i w tym roku jednak nie uda się kolejny raz uciec spod topora. jak kilka tygodni temu wygrali z również bijącym się o utrzymanie Crystal Palace 4-0, wydawało się, że to dobry znak, że pójdą za ciosem. A w rzeczywistości? &quot;No tak średnio bym powiedział&quot;. Przegrali 4 z 5 spotkań, jedno zremisowali na własnym stadionie (z Burnley, którzy na wyjazdach są cieniem samych siebie). Szans na utrzymanie nie widać, pomysł z Moyesem chyba nie wypali, ten zamiast naprawdę udowodnić, że zna się na robocie, to grozi dziennikarce &quot;liściem&quot;. Kiepsko to wygląda.
Chelsea - Manchester City 2-1 ✅
Hit kolejki i kursik na Chelsea jak z bajki. Pewnie spowodowany porażką z Crystal Palace ale jednak nikt nie powie że była to zasłużona przegrana. Oczywiście nie odbieram zasług Orłom, bo taka gra jaką zaprezentowali to jedyny sposób dla zespołów z dołu tabeli na postawienie się dzisiejszej Chelsea, ale jednak nie wydaje mi się żeby byli zespołem lepszym. I właśnie dlatego niespecjalnie ganiłbym The Blues bo źle nie grali. Do tego nieodgwizdany ewidentny karny po ręce Towsenda, mecz trochę pechowy, do zapomnienia. Myślę, że Chelsea szybko wróci na właściwe tory w meczu z City, a w sumie to nie tyle wróci co na nich pozostanie bo jednego potknięcia jeszcze w takim meczu nie traktuje jako czegoś wielkiego.
City pod odpadnięciu z Ligi Mistrzów skupia się już tylko na krajowym podwórku. Guardiola trochę eksperymentuje ze składem co nie jest chyba niczym dziwnym bo chyba nie do końca są zadowoleni z takiego obrotu spraw sympatycy City. Oczywiście to pierwszy sezon dopiero, więc można jeszcze Hiszpana usprawiedliwiać. Ostatnio te wyniki takie sobie, przegrywali z Monaco, remisy z silniejszymi w lidze, zwycięstwo z pikującym do Championship Boro. Szkoda że wypadli tam tacy piłkarze jak Gundogan i Jesus bo przez to naprawdę ten zespół dużo traci. Nie wiem czy jest sens się rozpisywać, bo każdy tutaj wie jak ma się sytuacja. City jest dobre, to nadal wielki zespół ale ten sezon chyba trzeba traktować z przymrużeniem oka i prawdziwych efektów pracy Guardioli powinniśmy raczej spodziewać się w przyszłym sezonie.
Myślę, że czeka nas naprawdę świetny mecz, dla mnie faworytem Chelsea, ale nie zdziwie się jak Conte zagra nieco asekuracyjnie i mecz skończy się podziałem punktów. Więc podpórka.
AKO
Leicester &amp; Chelsea lub remis - 1.97 BAH
Dziś bardzo ciekawie na Old Trafford, myślę coś w kierunku Evertonu pójść, ale to najwyżej dopiszę później.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Jak dla mnie brakuje klasycznej &quot;9&quot; bo Giroud to jak dla mnie to taki Francuski Rasiak.
na 32 występy gdzie często wchodzi z ławki ma 14 bramek i kilka asyst. Faktycznie Rasiak
Shake// Potwierdzam. Wielokrotnie wspominałem jaki progress zaliczył ten zawodnik ale niestety ciągnie się za nim łatka drewniaka. Widocznie wielokrotne piętkowe kombinacje i przyjęcia piłek przez połowę boiska to za mało.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Leicester - Sunderland
Coś mi się wydaję, że bukmacherzy dzisiaj sporo zarobią. Wielka masówka na Leicester po takim kursie to moim zdaniem strzał w stopę. Nie sugeruję, że wygrają i nie postawiłbym ani grosza w stronę Sunderlandu, ale jakoś nie widzę sensu grać zwycięstwa &quot;Lisów&quot; po 1.4. Czy ten sezon nie pokazał wam jeszcze, że kursów poniżej 1.7 w Premier League nie powinno się ruszać? Liverpool traci punkty, gdy kurs na nich jest właśnie niższy niż granica, o której napisałem. Chelsea czy United też pokazały ostatnio, że nie warto grać niskich kursów w Premier League. Leicester zaczęło grać bardzo dobrze i w sumie w lidze nie mają już nic do udowodnienia. Ostatnia passa 4 zwycięstw z rzędu daje im 6 pkt przewagi nad strefą spadkową, więc spokojnie można rzecz, że utrzymanie jest pewne. Niedługo grają swoje pierwsze spotkanie w LM i myślę, że będą oni się koncentrowali właśnie na europejskich pucharach. Do tego warto wspomnieć, że Sunderland zaczyna swój &quot;złoty okres&quot;, gdzie co roku zdobywa mnóstwo punktów i koniec końców utrzymuję się w lidze. Szczerze to chciałbym, aby spadli w tym sezonie, bo mam dość Moyesa i jego antyfutbolu jaki prezentuję ekipa &quot;Czarnych Kotów&quot;. Ja na to spotkanie mam troszeczkę inny bet, a mianowicie bramki w pierwszych 30 minutach meczu. Oglądając Premier League od dłuższego czasu zauważyłem, że w pierwszych 30 minutach pada bardzo mało bramek, czego świetnym przykładem jest właśnie ekipa gości. Ostatnie 5 spotkań z ich udziałem to 9 goli i brak jakiejkolwiek bramki w pierwszych 30 minutach. Gdyby spojrzeć na H2H między obiema drużynami to w ostatnich 5 spotkaniach tylko raz padła bramka w tym okresie czasu. Kurs świetny i uważam, że lepiej zagrać ten zakład niż grać Leicester po 1.4 ????
Brak gola do 30 minuty - 2/unibet ✅
X/1 - 4.2/unibet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
MAN. UTD – EVERTON​
godz:21:00​
Ciekawe spotkanie gospodarzy ,którzy lepiej sobie radzą na wyjazdach (aczkolwiek w domu przegrali tylko raz ) z drużyną która.... lepiej czuję sie u siebie (również jedna porażka).Obie drużyny chcą coś udowodnić i odwrócić nieco statystyki po ostatniej kolejce-chociaż ,która drużyna by nie chciała mieć takich ,,problemów,,?? Patrząc na skład ManU mamy ofensywe w postaci Pogby,Valencji,Ibry i Martiala ,niestety bez hiszpana Maty. W Evertonie ,osamotniony Lukaku.Za gośćmi przemawia fakt iż z drużynami z czołówki pada sporo bramek (Liverpool,Tottenham,City).Dodatkowo mają świeżo za sobą derby ,co podbija szansę gospodarzy.I właśnie ta ilość bramek z czołówką mnie skłania ,by postawić na bramkę(i) z obu stron w tym meczu..a jak odpali Lukaku to tym lepiej dla widowiska.

Typ: obie strzelą za 1.87 @ Fortuna ✅
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
MAN. UTD – EVERTON​
godz:21:00​
Ciekawe spotkanie gospodarzy ,którzy lepiej sobie radzą na wyjazdach (aczkolwiek w domu przegrali tylko raz ) z drużyną która.... lepiej czuję sie u siebie (również jedna porażka).Obie drużyny chcą coś udowodnić i odwrócić nieco statystyki po ostatniej kolejce-chociaż ,która drużyna by nie chciała mieć takich ,,problemów,,?? Patrząc na skład ManU mamy ofensywe w postaci Pogby,Valencji,Ibry i Martiala ,niestety bez hiszpana Maty. W Evertonie ,osamotniony Lukaku.Za gośćmi przemawia fakt iż z drużynami z czołówki pada sporo bramek (Liverpool,Tottenham,City).Dodatkowo mają świeżo za sobą derby ,co podbija szansę gospodarzy.I właśnie ta ilość bramek z czołówką mnie skłania ,by postawić na bramkę(i) z obu stron w tym meczu..a jak odpali Lukaku to tym lepiej dla widowiska.

Typ: obie strzelą za 1.87 @ Fortuna
Nie neguje typu, choć dla mnie ten mecz będzie zagadką, bo wiemy jak w kratkę gra United. A co do ofensywnych graczy, to na przyszłość polecam zainteresować się absencjami. Pogba szanse występy 50/50, wg mediów odpocznie Valencia, a Martial nie należy do pierwszych wyborów The Special One.
Od siebie polecam do dubla idealne karteczki w meczu over 3.5. Gwizda dziś Neil Swarbrick, który lubi &quot;pożółtkować&quot;. Na ostatnich 10 meczy ligowych aż 9 razy pokrył linię 3.5. W tym meczu na pewno nie zabraknie walki i ostrych wejśc, dlatego z tego meczu wybieram to zdarzenie.

Man Utd-Everton
over 3.5 kartki
@1.60
iForbet

5 żółtek, 1 czerwona ✅
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ciekawe też jest jak z kartkami w Laicester. Kto tam jest zagrożony nie wiem czy patrzyliscie bo ja nie mogę znaleźć ale może ktoś jest zagrożony 10 tą kartka w sezonie idealny moment na wykartkowanie się na Everton który jak mówiłem na pewno będzie odpuszczony przez Lisy.
nikt nie jest zagrożony wykluczeniem
http://manusite.pl/rozgrywki/zolte-kartki.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Burnley vs Stoke Burnley 2.5 bet365

Uwazam, ze górą dziś beda gospodarze. Nie chodzi o bilans u siebie, ktory maja swietny i nawet o to, ze kiepskie ostatnie 6 meczy gdzie albo remis albo porazki same. Zbliza sie Burnley do strefy spadkowej. Przy wygranej Hull City to juz tylko 3 pkt bada miedzy tymi zespolami. Gracze Burnley na pewno beda gryzc trawe w tym meczu, z Tottenham 0:2 ale nie oszukujmy sie stricte pilkarsko i technicznie SPurs bija Burnley na glowe, Stoke jest dzis do ogrania i mysle, ze beda mieli dzis gracze Burnley przelamanie w postaci wygranej, kurs swietny, teren trudny, Stoke ma przewage nad strefa spadkowa o wiele wieksza i watpie zeby sie spieli i to w dodatku na trudnym wyjezdzie. Walczyc beda rowniez, ale Burnley ich powinno wypunktowac. Podsumowujac: Burnley w koncu musi sie przelamac, widmo 2 pkt do strefy spadkowej i nie graja przeciez z Chelsea czy Tottenhamem. Ide w Burnley po takim kursie.

MU vs Everton Obie strzela 1.85 sportingbull

Tak jak koledzy wyzej, graja zespoly, ktore jak zespol pozwala graja ofensywnie i strzelaja mnostwo goli. O ile Wba ustawilo mur, o tyle Everton tego w tym spotkaniu nie powinien zrobic. Wg mnie bedzie to otwarty mecz z bramkami dla obu stron.
Drugi mecz nie byl zbyt otwarty jednakze typ trafny. Wczoraj zielono .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom