>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31 kolejka Premier League [4-5 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Nie neguje typu, choć dla mnie ten mecz będzie zagadką, bo wiemy jak w kratkę gra United. A co do ofensywnych graczy, to na przyszłość polecam zainteresować się absencjami. Pogba szanse występy 50/50, wg mediów odpocznie Valencia, a Martial nie należy do pierwszych wyborów The Special One.
Od siebie polecam do dubla idealne karteczki w meczu over 3.5. Gwizda dziś Neil Swarbrick, który lubi &quot;pożółtkować&quot;. Na ostatnich 10 meczy ligowych aż 9 razy pokrył linię 3.5. W tym meczu na pewno nie zabraknie walki i ostrych wejśc, dlatego z tego meczu wybieram to zdarzenie.

Man Utd-Everton
over 3.5 kartki
@1.60
iForbet
Według moich informacji w Manchesterze pauzuje tylko Jones Mata i Smalling. Skąd masz takie info ?
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Chelsea - Manchester City
Typ: Chelsea 0.0 @1.75 ✅
Jedno potknięcie Chelsea i już takie kursy ???? Manchester City nie potrafił wygrać z Arsenalem w meczu w którym byli lepsi, więc niby jak ma dzisiaj wygrać z wycwanioną i lepiej dysponowaną Chelsea. Kurs na zwycięstwo gospodarzy powienien być w granicach 2.20 maksymalnie i jest ewidentnie przesadzony.
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Po kilku trafionych typach z rzędu, pomyślałem sobie, że w premier league zrobię ako.
Kto śledzi moje wpisy, wie, że zazwyczaj podaję konkretne single w okolicach 2.00.
Dzisiaj w lokum kilku gówniarzy nie poszło na lekcje i zerkało mi na karteczkę jaką tasiemkę se wypisuję, no to pomyślałem, że skrobnę na forum co ja tam w internetowym puszczam, co by na VIPy dorobić, bo się weekend zbliża... a promocje w biedrze już nie ma :?.
Hull - Middlesborough 1x (1.25) ✅ -tutaj będzie remis. Ostra walka jak to w premier league i drużyny blisko siebie ze strefy spadkowej, pewnie mało goli. Taka jakby walka o 6 punktów. Przewaga stadionu po stronie Hull, które parę razy dało zarobić. Fajnie, żeby po przyjściu Grosika Hull jednak zaczęło coś grać i ciułać punkty, więc patriotycznie dodam 1, więc taka podpórka w drugą stronę ????

Liverpool - Bournemouth btts (1.67) ✅ - oglądałem mecz jak Liverpool grał na wyjeździe. Straciłem taśmę na ładną kasę przez Liverpool, a już zacierałem ręce... Ciamajdy. Liczę na beztroską grę obu ekip i że Bournemouth wyjdą na ten mecz z chęcią pokazania się z jak najlepszej strony, a nie murowanka bramki. Liverpool często traci bramki zresztą... A sami, przy kursie 1.45 na ich zwycięstwo, chyba też powinni coś strzelić? Typ dość ryzykowny, bo czasem tak się zdarza, że po zabawie w pierwszym meczu (4 grudnia 2016 było 4:3 dla Bourne, pamiętacie?) może nastąpić mega koncentracja i Klop powie, że &quot;panowie teraz gramy męczenie buły na 0 z tyłu, bo ostatnio daliśmy se wyeebać 4&quot;.

Southampton - Crystal Palace 1x (1.20) ✅ - wybór czysto bukmacherski na wąsaty nos Janusza. Crystal Palace nie jest tak klasową drużyną żeby wygrać 5 mecz z rzędu. Leicester owszem, może mieć passę. CP - nie powinno. No fajnie, Beneteke, Zaha gryzą trawę - i nagle z ostatniego miejsca zrobi się środek tabeli:] - może jeszcze o puchary niech powalczą ? ???? Już widzę tych młokosów co stawiają na CP, bo kurs 4.95 a oni wygrali z Chelsea, więc to value. Ja sądzę inaczej. Gram jak na typowy Janusz. Przerwanie serii CP powinno nastąpić dzisiaj, gdyż Southampton to silna drużyna. Jak nie wejdzie, to stawiam Golfa na Aresnał z CP albo Arsenał x2 w dublu, bo CP następny mecz gra na swoim pastiwsku z drużyną &quot;czwartego&quot; miejsca ????

ako: (2.50) ónibet ✅✅✅ Zobaczymy. Płaską stawką sobie zagram.
powchodziło i nawet nie trzeba było podpórek dawać, z &#39;x&#39; - w weekend pijemy browara :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Hull - Middlesbrough
Typ: 1
Kurs: 2.06
buk: unibet
Wynik:​


To spotkanie o utrzymanie zapowiada się na tyle ciekawie co mecz Chelsea z Manchesterem City. Jest to mecz o być albo nie być w PL. Gospodarze w ostatnim czasie imponują swoją formą szczególnie w spotkaniach u siebie. W ostatnim spotkaniu dużo pisało się o Grosickiem, który po wejściu na boisku zaliczył dwie asysty. Jednak cały zespół zasłużył na brawa za walkę do samego końca. Hull wygrało u siebie cztery z pięciu ostatnich spotkań przeciwko Middlesbrough, w tym trzy razy z rzędu kiedy obie drużyny grały jeszcze w Championship. Goście w ostatnim spotkaniu z Swansea nie pokazali się z dobrej strony. Dwie/ trzy sytuacja stworzone przez nich to mało aby utrzymać się w Premier League. Jedynie z czego mogą się cieszyć to świetna forma Valdesa, który kilkakrotnie bronił swój zespół przed utratą gola. Goście jednak w tym sezonie wygrali tylko jedno spotkanie wyjazdowe pokonując ostatni w tabeli Sunderland 2:1, ale w czternastu meczach drużyna remisowała siedmiokrotnie, poniosła też tyle samo porażek. Hull na pewno musi uważać na Negredo. Hiszpan może nie jest w najlepszej formie, lecz gdy będzie miał okazje do strzelenia gola to na pewno jej nie zmarnuje. Hull jest w lepszej dyspozycji i dlatego idę w ich kierunku. Ich gra przekonuje mnie coraz bardziej i to nie dlatego, że występuję tam Polak. Gospodarze pokazują, że walką, ambicjami i determinacją idzie sporo zdziałać aby się utrzymać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Cieszę się, że tak wczoraj wyglądało spotkanie Leicester z Sunderlanem, bo z jednej strony masówka kolegów z forum się udała i Ci co grali na &quot;Lisy&quot; mogli odhaczyć to spotkanie, a z drugiej strony mi bez większych problemów udało się upolować dwa fajne kursy. Na dzisiaj wybieram spotkanie &quot;mojego&quot; Liverpoolu z &quot;Wisienkami&quot; Boruca. Tak jak wczoraj przestrzegam przed graniem na gospodarzy, bo kurs jest po prostu chory! 1.45 na &quot;The Reds&quot;, którzy zagrają w tym spotkaniu bez Mane, Lallany, Hendersona, a występ Sturridge stoi przed znakiem zapytania. Jednak przede wszystkim absencja pierwszej trójki przestrzega przed graniem na gospodarzy. Każdy chyba pamięta jak słaba była ofensywa &quot;The Reds&quot; w styczniu, gdy brakowało Sadio Mane. Co prawda Coutinho zaliczył przebłysk geniuszu w spotkaniu z Evertonem i zapewne na jego barkach spocznie cała konstrukcja gry ofensywnej gospodarzy. Do tego obok niego powinien od początku wystąpić Origi, który strzelił gola w pierwszym spotkaniu obu drużyn. Jeżeli po niskim kursie szukać czegokolwiek to milenium wystawił nam fajny zakład, a mianowicie bramka Origiego lub Coutinho w jednym zakładzie. Grając singlami a unibecie można dostać lepszy kurs, jeżeli jednak ktoś chce to wrzucić w AKO to polecam.
Origi lub Coutinho strzelą gola - 1.45/millenium ✅ Obaj po bramce ????
Głównym moim betem na dzisiaj są jednak kartki. Linia wystawiona na 3.5 czyli idealnie na tyle co średnia dzisiejszego sędziego Lee Masona. Moim zdaniem jest to jednak zbyt niska linia jak na takie spotkanie. Obie drużyny w środku pola będą miały zawodników, którzy lubią &quot;czyścić&quot; przeciwników. Z jednej strony Can i Leiva, a z drugiej strony Arter czy Gosling. Podejrzewam, że LFC będzie prowadziło grę i często nadziewało się na kontry rywali, a wtedy powinien pojawić się Leiva, który z Evertonem zagrał genialnie, więc dzisiaj raczej tego znów nie zrobi. Warto także wspomnieć, że w meczach obu tych drużyn pada duża ilość rzutów karnych, które często zmuszają sędziego do pokazania kartki. Bournemouth z czołowymi zespołami często walczy o każdy metr boiska i dostaję kartki, co pokazuję chociażby ostatni mecz United czy City.

Over 3.5 kartki - 1.88/unibet
⛔
Lucas Leiva otrzyma kartkę - 3.2/unibet
✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea Londyn - Manchester City (rzuty rożne under/over 10.5)
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bez wątpienia mecz tej kolejki. Lider podejmuje 4 drużynę i zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco. Jaką siłą ofensywną dysponują oba zespoły nie trzeba tutaj pisać. Spotyka się tutaj druga najlepsza drużyna pod względem meczy na własnym stadionie w całej lidze z drugą najlepszą drużyną w całej lidze pod względem wyjazdów. Dla mnie bardzo trudny mecz do wytypowania wyniku więc zdecydowałem się na over 10.5 w rzutach rożnych. Kurs bardzo fajny a ta linia powinna być tutaj spokojnie osiągnięta. Oba zespoły są nastawione na grę ofensywną więc myślę, że rzutów rożnych też trochę będzie i linia zostanie pokryta. Obie drużyny mają świetnych ofensywnych graczy na skrzydle i lubią szeroką grę bocznymi pomocnikami do, których podłączają się również boczni obrońcy. Ta linia po prostu musi tutaj paść nie widzę innej opcji. Oba zespoły dzisiaj wybiegną mocnymi jedenastkami i to również bardzo dobra wiadomość, bo widowisko powinno stać na najwyższym poziomie. Spodziewam się tutaj wielu akcji z obu stron i dużej ilości rzutów rożnych.
Absencje w Chelsea:
po znakiem zapytania stoi występ pomocnika Mosesa (27 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Absencje w City:
obrońca Sagna (16 występów w tym sezonie), pomocnik Gundogan (10 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Jesus (4 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie)
✅ 11 rzutów rożnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Po wczorajszych trafnych typach znow english football tea ..
CHelsea vs City Chelsea 2.3 bet365

Nie bedzie tu niespodzianki. City dla mnie nadal jest slabe na wyjazdach. Zobaczcie jakie baty od Monaco dostali. Dzis ekipa na podobnym poziomie co druzyna z ksiestwa i to druzyna, ktora wezmie tytul w tym roku. Porazka z Crystal przyszla niespodziewanie, ale jak spojrzec na mecze Palace to mozna bylo pokusic sie ryzyko w ich kierunku, graja ostatnio strasznie solidnie. Podsumowujac: City mimo, ze w tabeli jest na 2 miejscu na wyjazdach, z solidnymi zespolami typu Monaco, CHelsea, Tottenham zbiera baty. Chelsea dzis potwierdzi, ze tytuł bedzie ich, Konte juz raz ogral City i to na wyjezdzie i dzis licze rowniez na jego pomysl na ten mecz.
Arsenal vs WHU i Swansea vs Tottenham Obie druzyny strzela. Kursy w granicach 1,7 -1,8 . bet365
Tutaj widze bramki zarowno z jednej jak i drugiej strony. Derby londynu wiec po bramce sobie strzela, mecz Łabędzi rowniez powinien byc ciekawy. Swansea sporo strzela, sporo traci, wiec wygrana 2:1 dla SPurs pokrylaby bts. Powodzonka
Chelsea dala rade , Spursi ze Swansea tez . Jedynie WHU nie strzelil. Ogolem 2/3 wiec kursy ladne.
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Swansea - Tottenham over 3.5 3.25 ✅bet365
w tym sezonie gdy do Łabędzi przyjeżdżają goście z Londynu zawsze można było liczyć na grad goli:
Arsenal 0:4
West Ham 1:4
Crystal Palace 5:4
Chelsea 2:2
Typ czysto statystyczny, ale myslę, że warty zagrania tym bardziej, że taki over na stadionie Swansea był przekroczony jeszcze tylko w tym sezonie z zespołami z Manchesteru, czyli tymi z wyższej półki, jakim zdecydowanie jest Tottenham . Jedynym wyjątkiem zdaje się być Burnley(3:2 - 30 mil od Manchesteru ;) )
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Hull - Middlesbrough
Hull wygra dowolna polowe - TAk @ 1.55
Trudno sie nie zgodzić, że Hull jest faworytem tego meczu. Śmiało można powiedzieć, że jest to mecz za &quot;sześć punktów&quot;. Już dzisiaj ekipa Grosickiego może opuścić strefę spadkową, a jest to realne. Pod warunkiem wygranej i straty punktów przez Swansea, która gra z Tottkami. Jest to bardzo realny scenariusz. Hull na wjazdach może nie gra zbyt porywająco, ale u siebie nie przegrali żadnego z pięciu spotkań, ogrywali: United, Liverpool, Swansea oraz West Ham, a także zremisowali z Burnley. Dla porównania Middlesbrough na wyjazdach pięć spotkań i żadnej wygranej w tym dwa remisy z Warfors oraz Swansdea, a także porażki Tottkami, Crystal Palace oraz Stoke. Warto jest podkreślić, że w żadnym z tych spotkań nie strzelili bramki. Hull natomiast podczas potyczek domowych regularnie trafia do bramki przeciwnika. Hull widać, ze łapie w żagle gra poprawnie w szczególności u siebie i dzisiaj nie powinni mieć tak naprawdę żadnych problemów z wygraniem pojedynku. Z pewnością przejezdni nastawią się tutaj defensywnie i za wszelką cenne będą się bronili, ale gospodarze bramki potrafią strzelać.
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Swansea - Tottenham 2 1.70 Fortuna ✅✅✅ - Dzisiaj na ruszt biorę spotkanie łabędzi z kogutami, na które już ostrzyłem sobie zęby od dłuższego czasu. Uważam, że gospodarze grają słabo od pewnego czasu i zdobywają punkty z jedynie słabymi drużynami. W tym spotkaniu różnica klas powinna zrobići swoje.

Hull - Middlesborough 1x 1.25 Fortuna ✅✅✅ - Tutaj zastanawiam się czy nie pograć DNB w stronę tygrysów. Middlesborough w ostatnim meczu ze Swansea udowodnili, że nie bez przyczyny znajdują się pod kreską. Hull zaś u siebie są mocną ekipą i jest to bez wątpienia spotkanie o 6 pkt także napewno będą grać na 100%, tak jak zresztą zapowiadają trener i piłkarze.

Arsenal - West ham 1 1.52 Fortuna ✅✅✅ - Myślę, że nie muszę za wiele tutaj pisać, obrona west hamu nie istnieje i nie sądze, aby miała się odrodzić akurat w tym meczu, przeciwko zawsze groźnemu u siebie Arsenalowi z którym zresztą mają fatalny bilans.

Do tych spotkań dorzucam jeszcze Ajax i Newcastle i robię ako. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom