• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

31 kolejka Seria A [7 - 8 kwiecień 2018]

Temat na forum 'Włochy' rozpoczęty przez Karciarz, Marzec 13, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od Karciarz
    1. Karciarz Moderator

Karciarz
      Polubienia:
      401
      Reputacje:
      3047

Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:
      Benevento - Juventus
      Roma - Fiorentina
      Sampdoria - Genua
      Torino - Inter
      Napoli - Chievo
      Udinese - Lazio
      Milan - Sassuolo

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
      Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.

Ostatnio modyfikowane przez MadAngel: Maj 24, 2018
    2. Bamboszz Nowy użytkownik

Bamboszz
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      3
      Co rzuca mi się w oczy to mecz Torino - Inter. Dzisiaj Torino znakomicie wygrało z Crotone 4:1. Inter zremisował z Milanem. Dałbym tu na podpórkę Torino lub BTTS. Drugim meczem jest Roma z Fiorentiną. Co prawda rzymianie przegrali z Barceloną, ale przez cały mecz bogli się podobać i myślę, że to własnie oni wygrają w lidze. Czekam cały czas na odrodzenie Napoli, które ma lekki kryzys. Grają u siebie z Chievo i w kontekście walki o mistrzostwo obstawiałbym wygraną przynajmniej dwoma golami.

3. ShaliR Użytkownik

ShaliR
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      28
      Mógłby mi jakiś spec wytłumaczyć skąd taki, a nie inny kurs na Sampdorię? Zrozumiałbym 2-2,2. Absencji szczególnych nie ma. U siebie 4 miejsce w tabeli, w przeciwieństwie do gości mają o co walczyć. Co prawda z Interem 0:5, ale myślę, że jest to wręcz na plus, bo podziała mobilizująco. Ostatni ważny mecz na wyjeździe wygrany, h2h też na korzyść gospodarzy, jakiś układ?

4. roberto18 Użytkownik

roberto18
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      35
      Skupię się dzisiaj na pierwszym meczu tej kolejki Serie A, Benevento - Juventus. Faworyt jest jasny i raczej tutaj nie przewiduję niespodzianek, zastanawiałem się na handicapem w tą stronę, ale ostatecznie zdecydowałem się na over bramkowy. Benevento jest mocno overową drużyną, głównie ze względu na ilość straconych bramek :) Juventus z kolei jest na drugim miejscu w lidze jeśli chodzi o strzelone gole, wyprzedza ich tylko Lazio. Myślę, że ten over spokojnie może być pokryty przez samych mistrzów Włoch. Wiadomo są po ciężkim nokaucie w Lidze Mistrzów z Realem, sprawa awansu jest już rozstrzygnięta. Może to też siedzi im w głowach i gospodarze to wykorzystają strzelając jedną bramkę. U siebie ostatnio prezentują się całkiem nieźle, oczywiście szanse na utrzymanie są tylko matematyczne. Przewiduję coś w okolicy 1-3, 0-3 dla Juve.

Benevento - Juventus over 2,5 - 1,75 (forBet) :plus::plus::plus: siadło pięknie już w 1 połowie

Ostatnia edycja: Kwiecień 7, 2018
      xbrajanx i RekreTyper lubią to.
    5. ciamot Dobrze znany użytkownik

ciamot
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      78
      Roma – Fiorentina

1xbet – 1,86

W czołowych ligach Europy zaczyna się „długi finisz” . Roma walczy o miejsce premiowane grą w LM, 2 lub 3 ponieważ dwa pierwsze są już rozdane. Walka o 2 pozostałe miejsca zapowiada się do końca sezonu. Roma myśląc o utrzymaniu miejsca premiowanego LM musi wygrywać domowe mecze, rzymianie przegrali ostatni mecz z Barceloną ale kto oglądał wie ze wynik nie oddawał tego co działo się na boisku, moim zdaniem Włosi na tle jednej z najlepszych drużyn Europy zaprezentowali się bardzo dobrze, myślę ze ta dobrą grę zaprezentują również dziś, tym bardziej ze grają na własnym boisku z rywalem duuużo słabszym, Fiorentina co prawda może się pochwalić serią 5 zwycięstw z rzędu( dlatego tak wysoki kurs na Romę) ale przeciwnicy byli zdecydowanie niżej notowani.

6. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      319
      Reputacje:
      4264
      Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
      Godz: 15:00
      Spotkanie: Napoli-Chievo
      Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
      Kurs: 1.90
      Bukmacher: fortuna
      analiza: Gospodarze już są w tym momencie w dosyć skomplikowanej sytuacji do zdobycia tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie, Juventus punktów nie chce tracić, do tego po pierwszym spotkaniu rozegranym w Turynie już praktycznie żegna się z Ligą Mistrzów, bo wątpie żeby był w stanie odrobić 3 bramkową stratę. Napoli musi w tym meczu po prostu wygrać jest bowiem wiceliderem i kolejna wpadka im po prostu nie przystoi . W poprzednich 4 spotkaniach ligowych gospodarze zdobyli zaledwie 5 punktów, zanotowali 1 wygraną 1 porażkę oraz 2 podziały punktów, w tym meczu naturalnie sa faworytem , biorąc pod uwagę ich poprzednie wyniki to moim zdaniem będą chcieli w tym spotkaniu wygrać jak najwyżej, a Chievo jest zespołem, który na wyjazdach gra beznadziejnie w poprzednich 10 meczach zanotowali aż 9 porażek oraz 1 podział punktów, często tracili sporo bramek a Napoli bramki strzelać potrafi co pokazywało w tym sezonie już nie jednokrotnie. Ja w tym meczu liczę na over a no i po cichu na przełamanie Arka Milika, który chyba już mógłby zacząć strzelać bramki . U gospodarzy nie zagrają Albiol oraz Jorginho, natomiast w ekipie przyjezdnych nie zobaczymy Cacciatore. Mój typ to wynik 4:0 a może 4:1 po 90 minutach tego spotkania. Liczę na spory over.

7. Aliszja123 Nowy użytkownik

Aliszja123
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      5
      Juz spiesze z wytumaczeniem.

Sampa
      ostatnie 10 meczow 11:16
      ostatnie 5 u siebie 6:8

Genoa
      ostatnie 10 meczow 8:9
      ostatnie 5 na wyjezdzie 3:5

Pachnie underowym remisem w stylu 1:1 i tak bym obstawial.

8. Biedroo1 Aktywny użytkownik

Biedroo1
      Polubienia:
      22
      Reputacje:
      170
      Mam na oku mecz serii A.
      Udinese - Lazio. Win 2. @1.75.
      Udinese przegrywa wszystko jak leci u siebie oraz na wyjazdach. Ostatnich 8 spotkań w plecy. Od lutego 2018 same porażki. W tabeli jest na 13 miejscu z ilością 33 pkt.

Lazio wygrywając mecz zdobędzie 59 pkt wyprzedzając inter o 1 pkt. ( inter właśnie przegrywa z Torino 1:0). Jeżeli ich wyprzedza wejdą do stawki do Lm.
      Ostatnie mecze wygrywają ale głównie u siebie. Na wyjazdach idzie gorzej. Dwie wygrane w Le i lidze oraz dwa remisy i trzy porażki z Milanem, napoli i FCSB. Na tą chwilę Nie zagra lokalu i marchetti i Wallace.
      Wydaje mi się ze ten skład co mieli w ostatnich meczach w zupełności wystarczy aby wygrać z Udinese. 3;4:2. Imobile na ataku z Alberto lub andersonem. Oraz wsparcie parolo oraz Luca leiva.
      Moim zdaniem Lazio ma w planie wygrać ten mecz gdyż zależy im aby dostać się do lm. Kurs @1.75 jest okazją moim zdaniem.

jozzy22 lubi to.
    Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum