>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31 Kolejka Serie A (11-12 kwicień 2009)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP


No zbliza sie kolejna kolejka serie A.
Dlugo ocekiwane derby RZYMU z (jak zwykle) zachecajacymi kursami.
No i jeszcze ciekawe spotkania dla przebiegu serie A jak Genoa-Juventus czy tez Inter-Palermo ????
Ja juz mam swoje male przemyslenia, a Wy ? ????​
 
simons 646

simons

Forum VIP
Napoli - Atalanta 1
Typ na przelamanie serii ale nei tylko. Napoli ostatnio zagralo neizly emcz z Sampa, mimo braku 6 podstawowych zawodnikow, z kolei atalanta przecietnie zagrala u siebie z Fiorentina.
Warto zaznaczyc ze obie druzyny graja najlepiej na wlasnym boisku,a na wyjazdach miewaja problemy, wiec tutaj wielki + dla Napoli.
Z kolei jezeli chodzi o sklady to obie druzyny maja straty.
Napoli bez Gargano, Maggio, Aronica, Iezzo i Contini. Niepewny jest powrot Lavezziego i Cannavaro ale mowi sie ze raczej tak.
Atalanta bez Coppola, Cerci, Peluso, Doni, Ferreira Pinto. Nie wiadomo jak z Donim ale raczej nie zagra.
Porownujac forme w ostatnim meczu, patrzac na sklady, biorac pod uwage bardzo wazny fakt, jakim jest wlasne boisko, mysle ze Napoli wygra to spotkanie. No i zapomnialbym liczac jeszcze ze Navarro tym razem nei bedzie spal przy rzutach wolnych ???? ale typ bardzo kusi kurs 1.9 w pelni do zagrania.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Warto zauważyć że w tej kolejce dziewięć meczy bedzie w sobote, a jeden w niedziele czyli troche inaczej niż sie przyzwyczailiśmy. Dodatkowo piłkarze z wszystkich druzyn zagrają z czarnymi opaskami na ramieniach aby uczcić pamięć ponad 200 ofiar trzęsienia ziemi Aquilii (region Abruzja) i okolicach tego miasta środkowej Italii. Mecze Serie B zostały przełożone z z piątku na wtorek również z tej samej przyczyny... na piątek zaplanowane są pogrzeby i dzień ten będzie ogłoszony dniem żałoby narodowej...

Co do meczy to ja oczywiście mam już swój typ :] Odrazu jak zobaczyłem pary i kursy to moja uwage przykuła Bologna. Reggine już spisuje na straty, wiec Bologna bedzie jedna z 3 drużyn zagrożonych zajeciem pozostałych 2 miejsc do spadku. Tak jak wcześniej pisałem licze ze Di Vaio i spółka sie utrzymają, ostatnio całkiem przyzwoicie z Roma, myśle że to dobry czas na zwycięstwo ;)
Z innych meczy też pewnie coś ciekawego da sie wymyślić ale mamy jeszcze czas ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dorzucam od siebie tasiemca serie A z krotkimi uzasadnieniami.
Torino - Catania 1x
Napoli - Atalanta 1
Lazio - Roma 1x
Bologna - Siena 1
Genoa - Juventus 2
Chievo - Milan under 2.5
Fiorentina - Cagliari over 2.5
AKO:66.24 expekt
No ladny kuponik na duze AKO, az mnie skusilo ????
Torino powinno dac rade u siebie z Catania conajmniej na remis, Catania slabo na wyjazdach.
Napoli i Bologna patrz wyzej ????
Lazio powinno conajmniej zremisowac, sledze derby Rzymu dosc dlugo i tak jakso mi sie zawsze kojarzy ze druzyna ktora ma gorsza forme wygrywa to derby ... badz X takze powouje sie na swoja pamiec i poniekad intuicje kursik zacheca.
Juventus jezeli zagra jak 2ga polowe z Chievo nie powinno byc problemow, Genoa zbyt dluga seria zwyciestw.
Chievo malo strzela i ostatnio podwyzszyli obroty mysle ze obedzie sie bez goleady
Cagliari over na przelamanie serii
Mysle warto sprobowac za 2jke ;) Dobracuje jeszcze ten tasiemiec przy wiekszych info czyli w piatek/sobote
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Popieram typ na Napoli. Nie po to zatrudniano Donadoniego aby drużyna ciągle pozostawała bez wygranej. Zarówno Napoli jak i Atalante nękają kontujze więc jakiejś specjalnej przewagi nikt pod tym względem nie osiąga. Kibice w Neapolu są już głodni zwycięstwa swojej drużyny i choć w związku z tym na podopiecznych Donadoniego ciąży wielka presja to jestem zdania, że tym razem ją udźwigną i sięgna po trzy punkty.
Mój typ: Napoli - 1,90 w Tobet ⛔
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Derby Rzymu - Lazio - Roma. Oglądałem ostatni mecz AS Romy przeciwko Bolognie i grali na prawdę bardzo fajnie. Bardzo dobrze w obronie spisywał się Mexes, który skutecznie blokował rywali. Baptista również szalał na lewym skrzydle i to przez niego przechodziło większość ataków z dobrym skutkiem. Mogli to wygrać wyżej, ale nie mieli tyle szczęścia w paru sytuacjach. W tym meczu faworyzuję drużynę Romy, którą można podeprzeć remisem.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bologna - AC Siena 1 @2,10

Jak już wcześniej pisałem tak też dzisiaj to potwierdzam. Bologna obecnie na 17 miejscu w tabeli z dwoma oczkami zapasu nad strefą spadkową więc walka o utrzymanie trwa. Siena natomiast nieco lepiej 15 miejsce i dziesięć oczek zapasu na strefa powoduje że praktycznie byt w serie A mają zapewniony. W dzisiejszym meczu zdecydowanego faworyta upatruje w zespole Bologny. W końcówce sezonu mają całkiem przyjemny kalendarz z teoretycznie &quot;słabszymi&quot; rywalami i już dzisiaj powinni wygrać aby mieć spokój. Ostanie trzy mecze to co prawda porażki ale w meczu z Roma gra wyglądała całkiem pozytywnie i gdyby nie dosyć wątpliwe karne to spokojnie mogli pokusić sie o jeden punkt z Rzymu. Gospodarze sa najgorsza drużyna jesli chodzi o mecze na własnym boisku więc czas nieco podreperować ten bilans a okazja jest ku temu doskonała. Siena to typowy ligowy średniak grający jednak na wystarczającym poziomie aby utrzymać sie wśród najlepszych. Ostatni mecz to wygrana 2-0 z Lazio jednak nie żeby jakoś super dominowali.. Druga strzelona bramka po ewidentnym błędzie bramkarza, ale liczą sie 3ptk. Wcześniejsze mecze to klęska z Milanem 1-5 i dość pechowa przegrana z Violą 1-0. Jeśli chodzi o ostatnie dwie konfrontacje, do których doszło pomiędzy tymi drużynami na terenie gospodarzy to raz mieliśmy remis i raz zwycięstwo Bologny. Dodatkowo za gospodarzami przemawia super-strzelec Di Vaio który powinien dzisiaj trochę namieszać :]

Fiorentina - Cagliari 1 @1,65
Króciutko bo czasu niewiele. Fiorentina ściga sie z Genuą o 4 miejsce, na obecną chwile ma 2 ptk straty i po prostu wygrać dziś musi. Genuą gra ciezki mecz z Juve i mocno prawdopodobne jest ze straci punkty więc czas to wykorzystać. W ostatnim meczu zespoł pokazał charakter, przegrywali z Atalanta 1-0 i wyszli na 1-2 ???? Cagliari zdecydowanie lepsza druga cześć sezonu teoretycznie mają nawet szanse na UEFA ale szczerze wątpię żeby odrobili 4 oczka do Romy. Myślę że i tak sezon niezły i nawet jak dzisiaj przegrają to nikt płakac nie bedzie ????

W dwóch najciekawszych meczach skłaniał bym sie raczej ku Romie i Juve. Derby to derby, ale to Roma walczy jeszcze o puchary, do skladu wrocilo kilku watnzch graczy.. Genua ma ostatnio swietna passe, czas ja przerwac, dodatkowo bez Milito, a Juve jesli tylko zagra uwazniej z tylu spokojnie powinno cos wzwiesc ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do Bologny to podparlbym sie X (1x 9.5/10)
Bologna od czasow zmiany trenera lubi remisowac, Siena jest druzyna ktora w poprzednich sezonach remisowala calkiem sporo takze X moze siasc mimo wszystko. Poza tym Siena prezentuje nienajgorsza forme ostatnio.

Co do reszty spotkan to widze to tak:
Fiorentina - Cagliari over 2.5
Typowe spotkanie na przelamanie serii jak to ostatnio czesto bywa z mojej strony, Cagliari od dawna nie overuje, licze na zmiane ????
Chievo - Milan 1x
Chievo w super formie, ogolem uwazam te druzyne za bardzo dobra, na gorna czesc srodkowej partii tabeli (fajnie brzmi), nie maja zadnych gwiazd ale druzyna gra i to ladnie. Pellisier w formie, a jak nie zawsze moze wejsc Italiano i strzelic ala Gilardino tzn minute przed koncem. Milan to Milan ale ostatnio nie zeby jakos super grali. Ryzyko duze, jak ktos chce to zapraszam :p
Genoa - Juventus 2
Juventus jezeli zagra jak w 2 polowie z Chievo to ma wygrana w kieszeni, ale zapewniam was ze tak nie bedzie to by bylo zbyt piekne ???? Juve powinno sie spiac i pokonac Genoe, ktora ma dluga serie zwyciestw dosc szczesliwych - to sedzie pomogl, to troche fux przy strzale ... takze czas na porazke, z reki Ranierego, no byloby to stylowe ????
Lazio - Roma 1x
Tutaj moglbym pisac do jutra ... ale krotko bo mecye niebawem sie zaczna. Derby moze wygrac kazdy nie wazne jaka ma forme i kto jest i kogo nie ma takze nie bede analizowal spotkania mimo tego ze juz to zrobilem xD Po prostu wyzszy kurs na Lazio, to bierzemy Lazio z podporka, po co ryzykowac na nizszy kurs jak szanse sa rowne, proste ????
Reggina - Udinese 2
Kolejny pewniak. Udine gra ladna pilke ale bez skutkow. Nawet z Werderem ladnie zagrali, ale co z tego jak Quagliarella w pojedynku z bramka zaliczyl zaledwie 1/3 strzaly niemalze pewne ... brakuje tu Di Natale, ale jakso beda sobie musieli proadzic. I w lidze i w UEFA formy nie brak. Nie bedzie strzalow Diego po przeciwnej stronie tylko Brienza, roznica klas jest, takze tym razem nie powinni zawiesc ????
I na koniec kuponiki ! ???? ???? ???? ????
Bologna - Siena 1x
Napoli - Atalanta 1x
Genoa - Juventus x2
AKO: 2.01
9/10
Bologna - Siena 1x
Napoli - Atalanta 1
Genoa - Juve 2
Reggina - Udinese x2
Stoner - Rossi 1 [moto GP]
AKO: 13.63
3/10
I tymto sympatycznym akcentem zycze wesolych i mokrego ???? i zachecam do odwiedzania tematu Moto GP w dziale Inne sporty
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lazio Rzym - AS Roma (Handicap 1:0) ⛔
Typ: 2
Kurs: 4.85
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 15.00 na Stadio Olimpico w Rzymie rozpocznie się niezwykle emocjonujące spotkanie 31. kolejki włoskiej Serie A - 130. Derby Wiecznego Miasta, w których rywalizujących o prym w stolicy drużyn Lazio i Romy nie trzeba specjalnie motywować.
Mecz ten (zresztą jak wszystkie w tej kolejce) rozgrywany będzie w cieniu tragedii, do jakiej doszło przed paroma dniami we Włoszech. Mimo setek ofiar i tym samym sceptycznego podejścia do rozgrywania ligowej kolejki w tak niestosownym czasie ze strony wielu osobistości związanych z włoskim sportem, kibice (Ci którzy postanowią jednak przyjść na stadion) będą w ten weekend świadkami kolejnej serii spotkań Serie A.
W tego typu meczach szanse każdej z drużyn są praktycznie równe. Mogą notować kiepskie serie i zawodzić swoich kibiców w innych ligowych pojedynkach, ale na pewno nie w takim meczu, jakiego świadkami będziemy dzisiejszego popołudnia.
Obie rzymskie drużyny dawno już zapomniały o walce o mistrzostwo (Lazio zanotowało bardzo dobry początek przez dłuższy czas będąc w czołówce ligowej stawki), a pozostała im już jedynie gra o awans do europejskich pucharów. W nieco lepszej sytuacji jest Roma, która ciągle mierzy w zajęcie miejsca w pierwszej czwórce i grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Z kolei Lazio walczy o możliwość gry w Lidze Europejskiej UEFA, a zrealizować ten cel może już tylko poprzez tryumf w Pucharze Włoch, w którym jest już blisko gry w finale (do rewanżu z Juventusem przystąpi po domowym zwycięstwie 2:1).
Na Lazio wywierana jest bardzo duża presja ze strony kibiców, którzy są wręcz oburzeni fatalną postawą piłkarzy ich drużyny. Nie raz było głośno o protestach kibiców, czy to podczas treningów podopiecznych Delio Rossiego, czy to przed wejściem do siedziby klubu, kiedy zawodnicy wysiadali z klubowego autokaru. Również prezydent klubu Claudio Lotito ma już dość i - zarzucając graczom brak ambicji - grozi im wstrzymaniem wypłat. Mimo, iż obie drużyny w obecnym sezonie zawodzą, to sytuacja w obozie Biancocelestich jest naprawdę nie do pozazdroszczenia.
&quot;Gospodarze&quot; przystąpią do dzisiejszego meczu w najsilniejszym składzie. Niezdolny do gry jest tylko Simone Inzaghi. Natomiast Roma wystąpi bez Cicinho, Aquilaniego i Vucinicia.
Ostatnie Derby Rzymu zakończyły się skromnym zwycięstwem aktualnych Wicemistrzów Włoch po golu Julio Baptisty. W dzisiejszym pojedynku również jako faworytów upatruję piłkarzy Luciano Spalettiego. Każdy wynik jest dziś prawdopodobny, ja jednak stawiam na Tottiego i spółkę, którzy, poważnie myśląc o kwalifikacjach do Champions League, muszą dzisiejsze spotkanie wygrać, gdyż prześcignąć w tabeli Fiorentinę i FC Genoa na pewno nie będzie łatwo. Co prawda, żaden to argument, gdyż Lazio również ma o co grać (przede wszystkim o przychylność kibiców i działaczy) - w końcu to derby. Jednak, moim zdaniem, ponownie lepsi okażą się La Magica odnosząc dzisiejszego popołudnia pewne zwycięstwo i tym samym jeszcze bardziej pogrążając w kryzysie lokalnego rywala.
Mój typ: 2:0 dla AS Romy.

Przypuszczalne składy obu drużyn:
Lazio Rzym: Muslera - Lichtsteiner, Siviglia, Rozenhal, Kolarov - Brocchi, Ledesma, Matuzalem, Foggia - Zarate, Pandev
AS Roma: Doni - Motta, Mexes, Panucci, Riise - De Rossi, Pizarro, Taddei, Perrotta - Baptista (Brighi), Totti

Nie doceniłem Lazio i zdecydowanie przeceniłem Romę. Ale w końcu to derby...
 
simons 646

simons

Forum VIP
No zapowiada sie piekne widowisko na Stadio Olimpico
niezle pojedynki Ledesma - De Rossi, czy tez Totti- PAndev
Warto zaznaczyc ze Totti narzeka na bole kolana, mimo tego pewnie zagra, nie jest na pewno na 100% ale bardziej liczy sie fakt psychologiczny, ze kapitan zagra.
Rzeczywiscie druzyna Lazio jest rozbita, ale dzisiaj, to spotkanie bedzie inne. Lotito i kibice sa mocno zdenerwowani z druzyna, do tego derby, takze Lazio zagra na maxa. Jak LAzio gra n maxa duzo traci i duzo zdobywa takze overek kusi.
Moim zdaniem 2 przy handi 1:0 to przesada, ale nie mowie ze nie jest to mozliwe ... gdyby to nie bylo derby to czemu nie ???? (i gdybym nie byl kibicem LAzio ???? )
Jedno jest pewne FORZA LAZIO :p
 
simons 646

simons

Forum VIP
Fiorentina - Cagliari over 2.5✅
Chievo - Milan 1x⛔
Genoa - Juventus 2⛔
Lazio - Roma 1x✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
Reggina - Udinese 2✅

Bologna - Siena 1x⛔
Napoli - Atalanta 1x✅
Genoa - Juventus x2 ⛔
AKO: 2.01⛔
9/10
Bologna - Siena 1x⛔
Napoli - Atalanta 1⛔
Genoa - Juve 2⛔
Reggina - Udinese x2✅
Stoner - Rossi 1 [moto GP] :?:
AKO: 13.63⛔
3/10
Torino - Catania 1x✅
Napoli - Atalanta 1⛔
Lazio - Roma 1x✅
Bologna - Siena 1⛔
Genoa - Juventus 2⛔
Chievo - Milan under 2.5✅
Fiorentina - Cagliari over 2.5✅
AKO:66.24 expekt
LAZIO 4 - 2 ROMA ????
A tak poza tym, to ... Chievo mialo szans na 4-1 , ale trudno, Juve nie ogladalem, a Napoli gralo meeeega slabo.
Lazio ladny mecz zaraz wysuneli sie na prowadzenie, piekn strzal Zarate. Zamieszek nie zabraklo.
Krotko bo swiatecznie i zaraz moto GP ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bologna - AC Siena 1 @2,10 ⛔
Fiorentina - Cagliari 1 @1,65 ✅
Bardzo się zawiodłem występem Bologny, walcząc o utrzymanie i mając w miare łatwego rywala nie potrafili sie zmotywować i w sumie nic nie pokazali.. Siena praktycznie każda groźniejszą akcje zamieniła na bramkę.. Torino wygrało super ważny mecz i w konsekwencji sytacja Bologny bardzo sie komplikuje. Druga rzeczą na którą sie mocna zawiodłem był mecz Genui z Juve a szczególnie praca sędziego :| Przy pierwszej bramce urzył gwizdka zeby przerwać akcje po czym uznał gola Motty który to w tym czasie dopadł do piłki i strzelił. Dodatkowo Camoranesi otrzymał od razu czerwoną kartkę za nie jakieś brutalne wejście, było może i groźne ale żeby aż tak :| Nie umniejsza to faktu że Juve grało słabo, a Ranieri pewnie długo już nie popracuje. Nie popisał sie Inter, który mimo wielu sytuacji i prowadzenia 2-0 tylko zremisował, szczęście a raczej świetny Dida natomiast pomógł Milanowy przywieść komplet punktów z Werony.

Komplet wyników:

Lazio - Roma 4 : 2
Fiorentina - Cagliari 2 : 1
Inter - Palermo 2 : 2
Chievo - Milan 0 : 1
Bologna - Siena 1 : 4
Lecce - Sampdoria 1 : 3
Torino - Catania 2 : 1
Napoli - Atalanta 0 : 0
Genoa - Juventus 3 : 2
Reggina - Udinese 0 : 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom