>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

31 kolejka Serie A [8-9 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
yuura 262

yuura

Użytkownik
Jeszcze do końca nie zadecydowałem czy pogram ten mecz, czy też odpuszczę sobie oglądanie wieczorem Serie A... aczkolwiek w mojej opinii Napoli w tym spotkaniu nie jest zdecydowanym faworytem, jak niektórzy starają się tu argumentować. Jeżeli się nie mylę Lazio grało w ostatnich spotkaniach bez wspomnianych wyżej dwóch zawodników i jakoś sobie radziło. Jak pisałem kolejkę wcześniej jest to drużyna bardzo nierówna i być może po kilku niezłych spotkaniach - fali wznoszącej obniżą loty. Gdyby jednak miało się tak stać (oczywiście wg. mnie) to raczej nie pisał bym tutaj. Myślę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia a oprócz awansu do finału coppa italia jest również szansa na ugryzienie 3 miejsca w calcio. Kolejnym argumentem na nie granie na napoli jest dodatkowy dzień przerwy jaki miały orły oraz fakt, że Hamsik i spółka ostatnie dwa mecze grali z bardzo wymagającym rywalem. Koniec, końców jeżeli się na coś zdecyduję w ciągu najbliższej godziny to na pewno wyjście na spacer z psem, natomiast jeżeli coś zagram to będzie to BTTS lub nawet remis + btts.
edit@ gram btts w tym meczu, ponieważ nie jestem pewny rezultatu tego starcia - dla mnie może tutaj być kilka scenariuszy (dodaję do tego las palmas i gram za małą stawkę ???? ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom