>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. Kolejka Bundesligi 5-7.05.

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik


32. Kolejka Bundesligi
5-7.05.




Sprawa mistrzostwa zalatwiona, teraz Bayern skupia sie juz tylko na koronie Lewandowskiego. Absolutnym hitem tej kolejki jest mecz w Dortmundzie pomiedzy BVB a Hoffenheim. To jest prawdziwa bitwa o LM bez kwalifikacji. O puchary powalczy juz w piatek Köln z Werderem. O tym w jak wspanialej formie znajduja sie goscie nie trzeba wspominac. Na dole tabeli kabaret. Najciekawiej bedzie w Hamburgu, gdzie Latajacy Cyrk Marka Gisdola podejmuje Mainz. Po blamazu w Augsburgu i wczesniej z Darmstadt faworytem goscie. Czyli co? HSV po raz trzeci w barazach? :grin:​

Zapraszam do typowania!​
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak myślę, że jak by był gdzieś bet, że Lewy zdobędzie gola i zrobi celebrację z kołyską albo, że Lewy i Alcantara strzelą w meczu i obaj zrobią kołyskę to można by zagrać to ???? Może jakiś polski buk wpadnie na ten pomysł choć kursy mogą nie zachwycić bo na sam gol Lewego jest 1,15, ale jak by w opcji z kołyską było co najmniej z 1,70 to pograłbym. Jak ktoś gdzieś znajdzie taki bet będę wdzięczny za info.
 
lukas88 284,8K

lukas88

Forum VIP
05.05.2017 g. 20.30 Koln- Werder Brema
-
Typ: 1 DNB✅✅✅
Kurs: 1,85
UNIBET
Stawka 5j


Bezpośredni pojedynek w walce o europejskie puchary, Kolonia podejmuję Werder, który w 2 części sezonu przechodzi istny renesans. Bremeńczycy w połowie lutego, czyli po 20 kolejkach mieli 16 punktów i zajmowali barażową 16 pozycję. Jednak do tamtej pory w 11 spotkaniach zanotowali 2 remisy i 9 zwycięstw !!! Zdobyli 29 punktów czyli niemal dwukrotnie więcej niż we wcześniejszych 20 spotkaniach. Sytuacja ta sprawiła iż zamiast walczyć o utrzymanie biją się o puchary, jednak dziś czeka ich trudne spotkanie z zespołem, który ma podobne aspiracje, aczkolwiek ostatnie wyniki dużo gorsze od dzisiejszego rywala.

Każda seria się kiedyś kończy i sądzę że dziś skończy się seria bez porażki zespołu Werderu, gdyż w Koloni gra się niezwykle trudno. Nie udało się tutaj wygrać Lipskowi, BVB, Bayerowi, Schalke, Hercie czy Hoffenheim, ci ostatni zresztą byli bardzo blisko porażki, lecz wyrównali w 93 minucie.

Kolonia 4 mecze bez zwycięstwa, Werder 11 spotkań bez porażki, fajne serie, które moim zdaniem się dziś zakończą.
Kolonia ma świetnego snajpera Modeste, o którego pewnie będą się biły dużo lepsze europejskie kluby, wspieranego przez znanego plskim kibicom Rudnevsa.
W zespole gości również ma kto strzelać, jest Kruse, obiecujący Gnarby. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

Mimo iż H2H mocno underowe w ostatnich latach:
17.12.16 BUN Bremen FC Koln 1 : 1
07.05.16 BUN FC Koln Bremen 0 : 0
12.12.15 BUN Bremen FC Koln 1 : 1
28.10.15 POK Bremen FC Koln 1 : 0
21.03.15 BUN FC Koln Bremen 1 : 1
24.10.14 BUN Bremen FC Koln 0 : 1
07.04.12 BUN FC Koln Bremen 1 : 1

to myślę że możemy tutaj zobaczyć kilka bramek, oto moje alternatywne typy:
over 2,5 @1,71 Pinnacle 5/10✅✅✅
1+BTS @ 4,2 Marathonbet 2/10✅✅✅
IZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZI
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brema ma piękną passe i z pierwszego kandydata do spadku zostali drużyną walcząca o miejsca w LE. Kolonia jeśli chce europejskie puchary musi ten mecz wygrać, ponieważ to ich bezpośredni rywal. Ostatni mecz z BvB mimo 0-0 był ciekawy i mieli kilka groźnych sytuacji. Brema też ostatnio ma łatwość w przechodzeniu z defensywy do ataku. Kurs na over 2,5 czy bts dość niski, dlatego proponuje

over 3,5 @ 2,6 ✅
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas88 284,8K

lukas88

Forum VIP
06.05.2017 g. 15.30 Bayern Monachium- Darmstadt
-
Typ: 1 (-3)
Kurs: 1,83
Pinnacle
Stawka 7j


Bayern zawiódł mnie niesamowicie w spotkaniu z Mainz gdzie frajersko się wyrolowali i przy okazji moje kupony. Teraz teoretycznie są już na wakacjach bo LM i PN mają w du...., a mistrza już sobie zapewnili, ale czy na pewno odpuszczą końcówkę sezonu?? Nie sądzę, i jest ku temu kilka argumentów:

- jak wiadomo Lewy i Thiago zostali ojcami, będą chcieli to uczcić bramkami i kołyską

- Lewy walczy o koronę, koledzy z Mullerem na czele deklarują pomóc mu w osiągnięciu tego celu, biorąc pod uwagę że BVB ma na końcówce teoretycznie słabszych rywali, jutro Bayern ma główną okazję do nastrzelania worka bramek

- feta na Alianz Arena, po ubiegłotygodniowym zwycięstwie w Wolfsburgu jutro po meczu będą lały się kilkulitrowe browary i pewnie będzie wielkie świętowanie piątego z rzędu tytułu i na pewno Bayern zagra dla publiki

- goście szans na utrzymanie już nie mają, więc czy przyjadą postawić autokar w polu karnym?? nie sądzę, uważam że będą chcieli pograć nieco w piłkę, i tak w teorii są skazani na porażkę, pytanie w jakim wymiarze

Darmstadt co prawda większą różnicą niż 3 bramek w obecnym sezonie przegrał tylko dwukrotnie, z RBL i BVB, ale wierzę że Lewy i spółka się postarają i zaaplikują im jakiś pięciopak.

Bayern under 2 HT @ 1,80 18Bet 4/10

-------------------------------------------------------------------------------

06.05.2017 g. 15.30 Borussia Dortmund- Hoffenheim
-
Typ: BVB wygra do zera
Kurs: 3,46
Marathonbet
Stawka 3j


Bezpośredni pojedynek o podium Bundesligi a co za tym idzie bezpośrednią kwalifikację do LM. Borussia podrażniona remisem na własnym boisku z FC Koln, będzie chciała w bezpośredniej rywalizacji zyskać przewagę w ligowej tabeli. Na chwilę obecną mają punkt mniej od wieśniaków. Dlaczego wybrałem taki zakład? Otóż z kilku powodów:

- atrakcyjny kurs, przez co stawka mniejsza niż zwykle, ale uznałem że warto

- nie spodziewam się tutaj otwartego meczu gdyż stawka zbyt duża, BVB powinno kontrolować grę i liczyć na swoje szanse gdyż to moim zdaniem najtrudniejszy z trzech ostatnich spotkań

- BVB dosyć często zachowuje czyste konto na Signal Iduna Park, tylko 8 straconych bramek w 15 spotkaniach (nie strzelił tutaj Lipsk, Bayern czy Schalke)

- Hoffenheim wyjazdy ma średnie , tylko 4 zwycięstwa na 15 spotkań

- Wieśniaki notują niebywałą serię 17 kolejnych spotkań ze strzelonym golem (nawet Bayern takiej nie miał w tym sezonie), co może się zakończyć na takim rywalu jak BVB

BVB (-1,5) @ 2,30 Tempobet 3/10
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Bayern - Darmstadt
mój typ: X2 (kurs 7,11 w STS)​

Darmstadt zdaje się, że ma jeszcze matematyczne szanse na miejsce barażowe, oczywiście ich szanse na to są niewielkie, ale ostatnie trzy mecze przecież wygrali, więc wygląda na to, że jeszcze walczą. Co do Bayernu, to sezon się dla nich już skończył, jedynie R. Lewandowski jeszcze o coś gra, więc dla mnie Bayern może podejść do tego spotkania na całkowitym luzie, a jeden Lewandowski im tego meczu nie wygra i w tym upatruje szanse gości na wynik przynajmniej remisowy, zwłaszcza że bardzo wysoki kurs wart jest ryzyka.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Dortmund-Hoffenheim
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 1.87
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Borussi Dortmund na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Hoffenheim. Gospodarze na chwilę obecną są dopiero na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji z jednym punktem straty do gości jutrzejszego spotkania. W tym meczu to właśnie ekipa Borussi będzie moim faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem na swoim stadionie w tym sezonie w Bundeslidze gospodarze nie przegrali ani jednego spotkania, zanotowali w 15 meczach 11 wygranych oraz 4 podziały punktów, strzelili 35 bramek stracili ich zaledwie 8, goście również są zespołem własnego stadionu a na wyjazdach grają znacznie słabiej bowiem ugrali tam zaledwie 20 punktów wyjazdowych, jest to niezły wynik,ale goście mają spore problemy ze zdobywaniem oczek na obcych stadionach. Do końca sezonu zostały tylko 3 kolejki i gospodarze mają na chwilę obecną miejsce tylko w kwalifikacjach LM, natomiast goście kwalifikują się niej bezpośrednio, według mnie gospodarze zrobią w tym meczu wszystko żeby zająć 3 miejsce w lidze, tym bardziej iż gospodarze mają tak na prawdę wszystko w swoich rękach i nie muszą oglądać się na swoich przeciwników, mój typ to wynik 2:0 dla gospodarzy do połowy oraz 3:1 po końcowym gwizdku sedziego.
 
lukas88 284,8K

lukas88

Forum VIP
05.05.2017 g. 20.30 Koln- Werder Brema
-
Typ: 1 DNB✅✅✅
Kurs: 1,85
UNIBET
Stawka 5j


Bezpośredni pojedynek w walce o europejskie puchary, Kolonia podejmuję Werder, który w 2 części sezonu przechodzi istny renesans. Bremeńczycy w połowie lutego, czyli po 20 kolejkach mieli 16 punktów i zajmowali barażową 16 pozycję. Jednak do tamtej pory w 11 spotkaniach zanotowali 2 remisy i 9 zwycięstw !!! Zdobyli 29 punktów czyli niemal dwukrotnie więcej niż we wcześniejszych 20 spotkaniach. Sytuacja ta sprawiła iż zamiast walczyć o utrzymanie biją się o puchary, jednak dziś czeka ich trudne spotkanie z zespołem, który ma podobne aspiracje, aczkolwiek ostatnie wyniki dużo gorsze od dzisiejszego rywala.

Każda seria się kiedyś kończy i sądzę że dziś skończy się seria bez porażki zespołu Werderu, gdyż w Koloni gra się niezwykle trudno. Nie udało się tutaj wygrać Lipskowi, BVB, Bayerowi, Schalke, Hercie czy Hoffenheim, ci ostatni zresztą byli bardzo blisko porażki, lecz wyrównali w 93 minucie.

Kolonia 4 mecze bez zwycięstwa, Werder 11 spotkań bez porażki, fajne serie, które moim zdaniem się dziś zakończą.
Kolonia ma świetnego snajpera Modeste, o którego pewnie będą się biły dużo lepsze europejskie kluby, wspieranego przez znanego plskim kibicom Rudnevsa.
W zespole gości również ma kto strzelać, jest Kruse, obiecujący Gnarby. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

Mimo iż H2H mocno underowe w ostatnich latach:
17.12.16 BUN Bremen FC Koln 1 : 1
07.05.16 BUN FC Koln Bremen 0 : 0
12.12.15 BUN Bremen FC Koln 1 : 1
28.10.15 POK Bremen FC Koln 1 : 0
21.03.15 BUN FC Koln Bremen 1 : 1
24.10.14 BUN Bremen FC Koln 0 : 1
07.04.12 BUN FC Koln Bremen 1 : 1

to myślę że możemy tutaj zobaczyć kilka bramek, oto moje alternatywne typy:
over 2,5 @1,71 Pinnacle 5/10✅✅✅
1+BTS @ 4,2 Marathonbet 2/10✅✅✅
IZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZI
Świetne spotkanie, masa sytuacji podbramkowych. Ani jedna ani druga drużyna z defensywą jest na bakier. Modeste również o sobie przypomniał.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Bayern - Darmstadt
mój typ: X2 (kurs 7,11 w STS)​

Darmstadt zdaje się, że ma jeszcze matematyczne szanse na miejsce barażowe, oczywiście ich szanse na to są niewielkie, ale ostatnie trzy mecze przecież wygrali, więc wygląda na to, że jeszcze walczą. Co do Bayernu, to sezon się dla nich już skończył, jedynie R. Lewandowski jeszcze o coś gra, więc dla mnie Bayern może podejść do tego spotkania na całkowitym luzie, a jeden Lewandowski im tego meczu nie wygra i w tym upatruje szanse gości na wynik przynajmniej remisowy, zwłaszcza że bardzo wysoki kurs wart jest ryzyka.

Hmmm jeden Lewy im meczu nie wygra? Kolego niestety nie.moge się z Tobą zgodzić. Ile.Lewy dał punktów Bayernowo to, aż trudno sobie wyobrazić. a w szczególności z przeciętnym zespołami.jka Darmstadt.w dodatku Lewy będzie miał dodatkowa motywację, żeby strzelić.tutaj bramkę, a koledzy będą grali na niego. Więc z teza, że Lewy sam meczu nie wygra nie.moge się zgodzić.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Bayern-Dramstadt
Lewandowski strzeli 2 lub więcej @2.2 unibet
Wchodzę w ten bet mocniej.Bayernowi zostały do końca sezonu trzy mecze w tym dwa przed własną publicznością.Wiadomo już że sezon ten zakończą tylko z mistrzostwem Niemiec,a Lewandowski ma szanse zostać królem strzelców-wyścig trwa z Aubamayangiem.Koledzy z drużyny a mianowicie Robben,Muller już zapowiedzieli że bd robić wszystko aby Robert został najlepszym strzelcem.Dodatkowo dochodzi fakt że niedawno urodziła mu się córeczka Klara,której nie miał jeszcze możliwości zadedykować kołyski,a więc motywacja jest podwójna.Korona króla strzelców i kołyska dla córeczki.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Borussia@Hoffenheim powyżej 4.5 kartki 2.184 1xbet

Dziś hit w 32 kolejce najlepszej ligi na świecie ???? Trener TSG Nagelsmann wypowiada się przed tym spotkaniem raczej bezstresowo, żeby nie obciążać zbytnio swoich podopiecznych. Jednakże waga tego pojedynku jest ogromna - bezpośredni awans do ligi mistrzów. Czy tutaj zawodnicy będą prowadzili spokojną grę? Czy będzie piknik na boisku? Nie ma mowy! Szykuję się ostra walka którą ogarnąć będzie musiał mój ulubiony sędzia z Bundesligi Felix Brych (Pan kartonik :p ) W składzie gości wystąpi były młodzieżowy zawodnik BVB Demirbay na którym będzie ciążyć spora presja. Gram bez wachania kartki a kurs ponad 2 fajna opcja. Możliwe nawet czerwo. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rock 107

rock

Użytkownik
▶ Lewandowski otrzyma kartkę 7.00 Rivalo ⛔
▶ Lewandowski strzeli w obu połowach 3.40 Unibet ⛔
Co do 1. typu to po takim kursie uważam, że warto spróbować biorąc pod uwagę fakt, że Lewandowski ma 5 kartek na koncie i zawieszenie za nadmiar żółtych nie grozi mu do końca sezonu. Może jakaś dedykacja? ;)
Odnośnie typu nr 2. to w tym momencie jedynym celem Bayeru jest pomoc Robertowi w zdobyciu armaty, jak zresztą powiedział w jednym z wywiadów Thomas Muller. Darmstadt to druga najgorsza defensywa ligi, a do tego ze znikomymi szansami na utrzymanie. Bawarczycy grając bez presji powinni spokojnie wykreować kilka dogodnych sytuacji dla naszego rodaka, który powinien zamieniać je bez większego problemu na bramki jak to ma w zwyczaju. 2 lub 3 są spokojnie w jego zasięgu.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
06.05 15:30
FC Ingolstadt - Bayer Leverkusen
over 3,5 kartek @1.85 2/10 bet365
Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg over 3,5 kartek @1.61 2/10 bet365
W obu przypadkach sedziowie nie sprzyjaja overom, ale w Ingolstadt walki nie zabraknie. Prad regularnie odcina graczom obydwu zespolow. Podobnie jest we Frankfurcie, gospodarze utrzymani, ale juz goscie walcza o zycie. Eintracht to najbardziej kartkowana druzyna w lidze, obojetnie z kim graja. Wolfsburg bez Gustavo, nerwusa numer jeden, ale jest Wollscheid. Ten to dopiero na treningu pokazal nerwy :grin: Beda kartki :cool:
✅ ⛔
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
06.05 15:30
FC Ingolstadt - Bayer Leverkusen
over 3,5 kartek @1.85 2/10 bet365
Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg over 3,5 kartek @1.61 2/10 bet365

W obu przypadkach sedziowie nie sprzyjaja overom, ale w Ingolstadt walki nie zabraknie. Prad regularnie odcina graczom obydwu zespolow. Podobnie jest we Frankfurcie, gospodarze utrzymani, ale juz goscie walcza o zycie. Eintracht to najbardziej kartkowana druzyna w lidze, obojetnie z kim graja. Wolfsburg bez Gustavo, nerwusa numer jeden, ale jest Wollscheid. Ten to dopiero na treningu pokazal nerwy :grin: Beda kartki :cool:
Właśnie zajrzałem, żeby dodać identyczny typ co do kartek w meczu Ingolstadt - Bayer. W STS po @1.8. Również polecam
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Od dziś będę sprawdzał czy jakiemuś zawodnikowi sie dziecko nie urodziło przed wytypowaniem ???? argument dla typu takiej samej rangi jak tydzien temu ten gość co krzyczał ze HSV wygra bo w 1983 wygrali Puchar Europy.
skoro koledzy mu pomogą to wiedz ,że to jest bardzo dobry argument i nie wiem co w tym dziwnego.
Lewandowski strzeli pierwszy @2.75 ---
edit: podejrzewam ,że w drugiej wsadzi minimum dwa.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
07.05. 15:30 i 17:30
SC Freiburg - Schalke 04
Schalke @2.1 3/10 bet365
Hamburger SV - FSV Mainz over 4,5 kartek @1.92 4/10 bet365

7 miejsce da puchary jesli BVB wygra DFB Pokal. Weinzierl ma wiecej szczescia niz rozumu, przy jego sposobie prowadzenia druzyny Schalke powinno walczyc desperacko o utrzymanie, a nie realnie walczyc o uratowanie godnosci. Wyniki ulozyly mu sie swietnie w tej kolejce, Werder przegral, BMG remis, Hertha porazka - jak wygra dzisiaj to wskakuje na 8 miejsce ze strata punktu do szostego Köln i dwoch do piatej Herthy. A za tydzien HSV u siebie i na koniec Ingolstadt. Na ich szczescie maja tez dodatni bilans bramkowy co moze byc kluczowe. Jesli dzisiaj goscie nie wygraja to kibice zlinczuja Weinzierla jeszcze we Freiburgu. SCF gra ostatnio slabo, widac juz wyrazne zmeczenie materialu i choc wyniki sa calkiem ok, bo jednak w 5 ostatnich spotkaniach az 3 razy wygrali to styl juz nie. Do tego mimo iz Streich mowi otwarcie o Europie to jednak wans do LE bylby dla nich pocalunkiem smierci. Jakby awansowali do fazy grupowej to runde jesienna konczyliby w strefie spadkowej, bo tam nie ma duzej rownorzednej kadry. A zeby awansowac do kwali, zeby skompromitowac sie z Rumunami czy innymi Cypryjczykami to nie widze sensu. Schalke wygralo ostatnio w Leverkusen ale to tez nie jest miarodajne, bo to co zrobil Korkut z Aptekarzami zakrawa na trybunal ds. zbrodni wojennych. Koniec koncow gram na dwojke i oby potraktowali to naprawde jako dar od losu, na ktory nie zasluzyli.

W Hamburgu mecz o zycie i to doslownie. Kalendarz maja taki, ze dzisiaj po prostu musza isc wiory. Sedzia Siebert cztery razy w tym sezonie sedziowal mecze z udzialem HSV lub Mainz i za kazdym razem po 5 kartek wyciagal. Na jesieni gladko 5 kartek w Mainz. Czerwonej nie wykluczam dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom