>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka I ligi (20-21.05.2017)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Miedź Legnica - GKS Tychy
Typ: Miedź Legnica
Kurs: 1,95
forbet
Obydwa zespoły walczą jeszcze o jakieś cele w tej lidze, gospodarze maja jeszcze matematyczne szanse na awans zaś Tyszanie maja tylko trzy oczka przewagi nad miejscem barażowym i też muszą trzymać rękę na pulsie. Mi sie wydaje że wieksze szanse na sukces maja podopieczni Tarasiewicza. Co prawda na swoim obiekcie graja na wiosnę w kratkę (4-2-2) to dzisiejszy rywal na wyjazdach wiosennych gra wręcz katastrofalnie (1-1-4) jedna wygrana z Chojniczanką i remis z Podbeskidziem. W ekipie Miedzi zablokował sie ostatnio najlepszy strzelec Petteri Forsell, 13 bramek, ostatnio trafił do siatki na początku kwietnia w meczu ze Stomilem ale strzelają inni, choć by Słowak Jakub Vojtus trafił on czterokrotnie w ostatnich sześciu kolejkach. Nie widzę argumentów po stronie podopiecznych Jurija Szatałowa, jedyny ich plus to to że rozstrzelał się Jakub Świerczok, ma na swoim koncie już dwanaście trafień i jest najlepszym strzelcem zespołu, do tego w ostatnich 5 kolejkach strzelał sześc razy.
typ: over 2,5 @ 1,80
forbet
GKS Katowice - MKS Kluczbork
Typ: GKS Katowice
Kurs: 1,25
forbet
W tym spotkaniu inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy uznawany będzie za niespodziankę. Goście z Kluczborka są już zdegradowani do II ligi po za tym na wyjazdach ugrali ledwie cztery oczka. Katowiczanie natomiast dalej liczą się w walce o awans do Ekstraklasy. W środę ulegli co prawda Górnikowi 0-1 ale mogli szybko objąć prowadzenie, bramkarz Loska wyszedł po za pole karne, Czerwiński uderzył w stronę bramki ale tuż z przed linii wybił ją Bartosz Kopacz. Gieksa umieściła w końcu piłkę w siatce za sprawą Mateusza Kamińskiego ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Czyli jak więc widać mimo porażki mieli swoje okazje. Kluczbork przegrał we środę na swoim obiekcie 1-2 z walczącym o utrzymanie Stomilem i ostatecznie zaprzepaścił swe szanse na walkę choć by w barażach. Mój typ ty pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
Dawno GKS nie miał takiego żenującego trenera. Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd. Kompletnie nie potrafi ustawić zespołu.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Nie śledzę dokładnie 1 ligi. Myślałem, że Chojniczanka nie jest zainteresowana awansem, ale w ostatnim wygranym meczu w Grudziądzu wyglądała na bardzo zmotywowaną i rozegrała zdaję się niezłe zawody.

Warto jedynkę? Chętnie poznam Wasze opinie.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Chojniczanka zmieniła trenera, i to mogło być powodem lepszej gry, gra wciąż o awans natomiast Bytovia walczy o utrzymanie, jedni i drudzy potrzebują 3 punktów, liczę na otwartą grę i over 2,5.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Myślałem, że Katowice są zainteresowane awansem do Ekstraklasy, ale to co zrobili dzisiaj outsiderem z Kluczborka, z prowadzenia 2:0 doprowadzić do 2:3 to ja już nie wiem co o tym myśleć, na tą chwilę największe szanse widzę w ekipach z Sosnowca i Legnicy, ale czy oni są zainteresowani promocją...
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
Myślałem, że Katowice są zainteresowane awansem do Ekstraklasy, ale to co zrobili dzisiaj outsiderem z Kluczborka, z prowadzenia 2:0 doprowadzić do 2:3 to ja już nie wiem co o tym myśleć, na tą chwilę największe szanse widzę w ekipach z Sosnowca i Legnicy, ale czy oni są zainteresowani promocją...
Górnika interesuje awans tylko a nie może, Zagłębie nie spodziewalo się takich niespodzianek,przewiduje im porażki. Legnica sam nie wiem.
Katowice to kompletnie nie wiadomo o co chodzi. Niezle piekło im kibice zrobja,oczekiwany awans od lat,tak blisko było i to puscili. Według mnie to już koniec piłki w Katowicach. Teraz siatkówka i hokej będzie priorytetem gdzie obie skecje będą w top 4. Miasto nie musi stadionu budowac...
Zapomnieli o jednym. GieKSa ma kibicow dla których najważniejsza jest piłka i tak łatwo się jej nie pozbędą.

Brzęczek okropnie słaby trener,dramatycznie slaby.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnika interesuje awans tylko a nie może, Zagłębie nie spodziewalo się takich niespodzianek,przewiduje im porażki. Legnica sam nie wiem.
Górnik mógłby awansować, ostatnio złapali wiatr w żagle, 3 wygrane z rzędu, szczególnie ta w Olsztynie, gdzie z 0:2 wyciągnęli na 4:2, bo wcześniej to grali w kratkę, zobaczymy co jutro zrobią w Pruszkowie, jeżeli wygrają to widać, że będą chcieli wejść, z mojego punktu widzenia teoretycznie najlepiej jakby weszła Miedź, byłyby kolejne derby z Zagłębiem...
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
, Zagłębie nie spodziewalo się takich niespodzianek,przewiduje im porażki.
No to źle przewidujesz. Zagłębie ma już obiecany milion do podzialu od miasta. Prezydent ostatnio tam powiedział, że jak nie będzie awansu to personalnie przewroci ten klub do góry nogami więc jeżeli nie awansują (w co wątpię) to tylko za sprawą ulomnych umiejętności. O żadnym celowym przegrywaniu nie może być mowy. Zwlaszcza, że Ludowy chyba pierwszy raz w tym sezonie będzie wypełniony.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Nie śledzę dokładnie 1 ligi. Myślałem, że Chojniczanka nie jest zainteresowana awansem, ale w ostatnim wygranym meczu w Grudziądzu wyglądała na bardzo zmotywowaną i rozegrała zdaję się niezłe zawody.

Warto jedynkę? Chętnie poznam Wasze opinie.
Chojniczanka jak najbardziej jest zainteresowana awansem o czym sie juz otwarcie mowi
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Znicz - Górnik
Typ: 2
Kurs: 1.72
buk: unibet
Wynik: 1:2 ✅

Zabrzanie żeby awansować do ekstraklasy są zależni od siebie i po cichu muszą liczyć na potknięcia rywali takich jak Zagłębie czy Miedź. Goście uwierzyli w awans po ostatnich wygranych w lidze, a przede wszystkim tej w Olsztynie. Na pewno jednak Górnik nie może jechać do Pruszkowa, jak po swoje. Tej wiosny gdzie miał wygrać szybko, łatwo i przyjemnie wracał niestety bez punktów, których może zabraknąć w końcowym rozliczeniu. Zespół z Pruszkowa w przeciwieństwie do Trójkolorowych, bardzo chciałby zostać w 1 lidze w kolejnym sezonie. Na razie zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce, ale w przypadku zwycięstwa nad dzisiejszym rywalem wskoczy na 13 lokatę, która zapewnia grę w barażach. Mam nadzieje, że Górnik nie podzieli losu GKS-u Katowice, który wczoraj przegrał z ostatnim w tabeli Kluczborkiem. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Zabrzan, ale jeśli dalej goście są myślami przy awansie to takie mecze musza po prostu wygrywać.
 
D 6

deivid22

Użytkownik
Jerzy Brzęczek po wczorajszej porażce podał się do dymisji.Wraz z nim współpracę z klubem zakończyli: Tomasz Mazurkiewicz (II trener), Michał Siwierski (analityk). W ostatnich dwóch kolejkach drużynę poprowadzi Janusz Jojko .
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
nie porównuj Mielca do Kluczborka Zagłębiu brakuje napastnika odejście Sanogu jest widoczne i to bardzo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom