>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32. Kolejka Ligue 1 [06.06 - 08.04. 2018]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie: Saint Etienne-PSG
Typ: x/2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
analiza: Rozpoczęcie 32 serii spotkań we francuskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Saint Etienne będąca obecnie na 9 pozycji w ligowej klasyfikacji podejmowała będzie ekipę lidera czyli PSG, gospodarze mają zaledwie 4 punkty straty do miejsca dającego udział w europejskich pucharach w następnym sezonie, w tym meczu na pewno faworytem do zwycięstwa są goście, którzy już zapewnili sobie tytuł mistrza kraju, bo nie wierzę iż mając taką przewagę nad drugim w lidze zespołem Monaco mogli to roztrwonić . Gospodarze na swoim stadionie nie ponieśli porażki w 6 kolejnych spotkaniach pod rząd, zanotowali w tym czasie 4 zwycięstwa oraz 2 podziały punktów, jednak widac gołym okiem po poprzednich spotkaniach z zespołem ze stolicy że nie potrafią sobie z nimi radzić, przegrali 5 poprzednich meczy u siebie, ale myślę że tak jak w poprzednich meczach na swoim stadionie potrafili strzelać bramki tak i w tym meczu powinni strzelić co najmniej jednego gola, tym bardziej iż PSG nie jednokrotnie zdarzało się bramki tracić grając spotkania wyjazdowe. Uważam iż w tym meczu goście okażą się zespołem o jedną bramkę lepszym od ekipy Saint etienne, stawiam na dokładny wynik 1:2.
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
06.04.2018 g. 20.45 St. Etienne- PSG
Typ: 1 (+1,5)✅✅✅✅
Kurs: 1,86
UNIBET
Stawka 6/10

Typ na szybko bo mecz za kilka chwil. PSG w wyjściowej &quot;11&quot; bez:
- Neymar,
- Cavani,
- Silva,
- Alves,
- Veratti,
- Draxler
- Motta
PSG 9 zwycięstw z rzędu, oraz 23 spotkania bez remisu. Uważam że czeka ich ciężkie spotkanie na trudnym terenie, atmosfera w zespole kiepska, do tego sporo braków w kadrze.
Osobiście spodziewam się obrony autokarem we własnym polu karnym przez gospodarzy i remisu 0-0 bądź 1-1.
Nieco ostrożniej:
TYP: X✅✅✅✅
Kurs: 5,40
Unibet
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom